صفحه 28 از 33 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 280 , از مجموع 329
Like Tree354تشکر

موضوع: Canon Powershot SX20 IS

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط farokhh نمایش پست ها
    با سلام خدمت سروران گرامی
    من به تازگی یک دوربین Canon SX20 IS خریده ام ، و هر چه در تنظیمات آن گشتم نتوانستم چیزی در رابطه با نشان دادن میزان باطری پیدا کنم ،
    دوستان اگر راهنمایی بفرمایند ممنون میشوم .
    دوست عزیز مگه دوربینتون مثل همه دوربینهای دیجیتال نشانگر میزان باطری نداره؟ یعنی در حالت نرمال روی صفحه ال سی دی دوربینتون نشانگر باطری نیست؟
    farokhh تشکر می‌کند.
    Back for Good

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

نقل قول نوشته اصلی توسط farokhh نمایش پست ها
    با سلام خدمت سروران گرامی
    من به تازگی یک دوربین Canon SX20 IS خریده ام ، و هر چه در تنظیمات آن گشتم نتوانستم چیزی در رابطه با نشان دادن میزان باطری پیدا کنم ،
    دوستان اگر راهنمایی بفرمایند ممنون میشوم .
    سلام دوست عزیز
    مبارک باشه
    گشتم نبود نگرد نیست !!!!
    متاسفانه این دوربین چیزی به نام نشانگر باتری ندارد (احتمالا به نظر کنن لازم نبوده) و فقط وقتی این نشانگر ظاهر می شود که باتری در حال اتمام باشد و قبل از تمام شدن باتری ها نشانگر باتری بالای صفحه می آید و بعضی از مدتی هم (بسته به نوع باتری ها) پیام تعویض باتری می دهد. عملا میشه گفت که در این دوربین نشانگر باتری تعریف نشده است.

شاد باشید
    farokhh تشکر می‌کند.
    محمد علی فرجیان Canon SX20 IS
    از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کنی

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

کلا canon انگار خیلی با نشانگر باتری حال نمی کنه، تاحالا هیچ مدل غیر SLRی‌ش رو ندیدم که نشانگر داشته باشه...
    البته اگه هک CHDK رو نصب کنید، میتونید این امکان رو اضافه کنید...
    farokhh تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    کلا canon انگار خیلی با نشانگر باتری حال نمی کنه، تاحالا هیچ مدل غیر SLRی‌ش رو ندیدم که نشانگر داشته باشه...
    البته اگه هک CHDK رو نصب کنید، میتونید این امکان رو اضافه کنید...

از تمامی دوستانی که به سرعت پاسخ دادند تشکر میکنم .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    DVDخونگی اسمش روش‌ه... کیفیت بالاتر از DVD رو نمی تونه پخش بکنه...
    شما باید یا کیفیت رو بیاری پایین یا یه پخش کننده با قابلیت HD تهیه کنی که دو اون صورت فایل های HD با فرمت های استاندارد (MOV - AVI -MKV و...) بدون مشکل پخش می کنه.
    پ.ن: تلوزیون های سری ۵ سامسونگ (مدل های جدید‌ش) قابلیت پخش HD (از طریق حافظه USB) دارن و خروجی صدای اپتیک هم برای وصل کردن به سینمای خانگی در اختیارتون قرار میدن!!! یکی از دوستان من به تازگی خریده و خیلی راضی‌ه...

سلام آقا امیر . dvd من کابل HDMI داره آیا به این معنی هست که فیلم های با کیفیت HD رو پخش میکنه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maxel134 نمایش پست ها
    شما با این نرم افزار می توانید انواع تبدیل ها بین فرمت و سایز رو انجام بدید.
    Daniuosoft media converter Ultimate
    اگر نسخه کرک شده رو از اینتدنت پیدا نکردی بگو در یک سایت براتون اپلود کنم
    سلام دوست عزیز . خیلی ممنون از توجهتون . من این نرم افزارو پیداش نکردم میشه زحمتشو بکشید؟

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_sha20 نمایش پست ها
    سلام آقا امیر . dvd من کابل HDMI داره آیا به این معنی هست که فیلم های با کیفیت HD رو پخش میکنه؟
    با عرض معذرت از امیر خان:
    این کابل و پورت در دی وی دی پلیرها بیشتر جنبه تبلیغاتی داره، البته چون سیگنال بصورت دیجیتالی میره برای تلویزیون، کیفیت رنگ و روشنایی بهتری نسبت به پورت های آنالوگ Av و کامپوننت داره.خیلی محسوس نیست
    البته این در مورد دی وی دی هست. اگر فلش خور باشه و فیلم های اچ دی رو بتونه پخش کنه، این دیگه یه مزیت که خیلی هم خوبه و لذت بخشه.

سلام دوست عزیز . خیلی ممنون از توجهتون . من این نرم افزارو پیداش نکردم میشه زحمتشو بکشید؟
    از Sog Video Converter Platium استفاده کنید.
    یکی از دوستان دیروز این نرم افزار رو به من معرفی کرد، خیلی از کارش راضی بودم.
    به اکثر فرمت ها تبدیل میکنه و حتی میتونین مشخص کنین از دقیقه چند تا چند رو فقط تبدیل کنه.

ویرایش توسط Mehdi Rojaie : Wednesday 22 December 2010 در ساعت 19:00
    aidin594 تشکر می‌کند.
    مهدی روجایی

تشکر کرده
    1291

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_sha20 نمایش پست ها
    پیرو صحبت آقا مهدی، داشتن پورت نمیتونه نشونه پشتیبانی باشه، از جنبه تبلیغاتی که بگذریم، یکی از مزیت های اینپورت اینه که میشه صدا رو برعکس از تلوزیون به سینمای خانگی فرستاد و حتی با یکی دیگری رو کنترل کرد (البته اگه هردو از یه برند باشن)
    و البته اینکه ورودی USB داشته باشه هم ملاک خوبی نیست...
    یه راه ساده اینه که دفترچه راهنما رو مطالعه کنید و فرمت ها و رزولوشن هایی که دستگاه پشتیبانی میکنه رو ببینید...
    البته به نظر میاد بهتیرین مبنا امتحان کردن باشه (اگه به فیلم سینمایی با کیفیت همسان با فیلم های دوربینتون (یا بالاتر) دسترسی دارید (با فرمت های استاندارد مثل AVI یا MKV) اونا رو امتحان کنید و اگه جواب داد دنبال converter برای فیلم هاتون بگردید و اگه نه دنبال HDPlayer!
    پ.ن: اینکه گفتم فیلم سینمایی رو امتحان کنید دلیلش اینه که کسایی که این فیلم ها رو روی اینترنت به اشتراک میذارن موقع تبدیل، فرمت و تنظیماتی رو انتخاب می کنن که با بیشتر دستگاه ها سازگار باشه و طرف مقابل برای دیدنش به دردسر نیفته...
    Mehdi Rojaie تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام دوستان
    نميدونم اين انجمن فعال يا نه
    يك سوال داشتم
    فايل هك شده sx 20 به تاريخ 22 jan تو سايت گذاشته شده
    به نظر شما قابل اطمينان هست يا نه؟
    http://mighty-hoernsche.de
    ویرایش توسط arash2030 : Tuesday 25 January 2011 در ساعت 00:11

تشکر کرده
    1291

اگه منظورتون از قابل اطمینان بودن، رسمی بودن اونه، بله...
    جوابی رو که الان تو یه تاپیک دیگه برای یکی از دوستان نوشتم عینا برای شما هم نقل قول می کنم:
    از این لینک میتونید ورژن مناسب برای دوربینتون رو دانلود کنید:
    http://mighty-hoernsche.de/
    فقط به نسخه firmware فعلی دوربین توجه داشته باشید.
    در مورد امکاناتی که میده و روش استفاده و... هم تو سایت رسمی‌شون توضیح کامل داده شده:
    http://chdk.wikia.com/wiki/CHDK
    اما در مورد اسیب رسوندن، با توجه به اینکه این برنامه از روی کارت بوت میشه و هیچ تغییری تو دوربین نمیده، مشکل خاصی ایجاد نمیکنه (من تقریبا ۲ ساله که دارم روی a640 استفاده می کنم و مشکلی نداشتم). اما خوب خودشون گفتم میتونه موجب افزایش مصرف باتری بشه. ضمن اینکه همون ۲ سال پیش تو سایتشون خوندم که در موردش از canon سوال کردن و جواب رسمی داده نشده ولی ظاهرا جواب طوری بوده که "یعنی مشکلی پیش نمیاد". با این حال من فکر می کنم بعضی امکاناتش (مثل هیستوگرام زنده) میتونه باعث استهلاک پردازنده و ... بشه. ضمن اینکه همینجا یکی از دوستان تو تاپیک آفومار سوال کرده بود و اونا گفته بودن اگه استفاده کنید از گارانتی خارج میشه!!!
    ferii malek و arash2030 تشکر می‌کنند.

صفحه 28 از 33 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... آخرینآخرین