صفحه 30 از 33 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 291 تا 300 , از مجموع 329
Like Tree354تشکر

موضوع: Canon Powershot SX20 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

ممنون از راهنمايي تون . pdf كامل هست ولي ا كاش تسلط بيشتر روي انگليسي داشتم.دو تا سوال داشتم يكي اينكه حالت گورخر zebraچه كارايي داره؟دوم هم اسكريپت هايي كه گذاشته كارايي دارن يا نه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

دوست عزیز ممنون میشم اگه برات امکان داره یه توضییح بدی که چطوری اینکارو انجام دادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash2030 نمایش پست ها
    با سلام
    با كمكي كه از دوستان گرفتم تونستم برنامه رو روي دوربين نصب كنم.
    ممكنه راهنمايي بفرمايين كه چطوري به منوها ميتونم دسترسي داشته باشم .يعني اينكه دكمه ها همون كارهاي قبلي رو انجام ميدن و فقط يك گزينه باطري و ساعت حجم باقيمونده بر حسب مگابايت, opt. به صفحه نمايش اضافه شده
    براي دسترسي به ساير قسمت هاش بايد چطور عمل كنم.مرسي

در ضمن يك قسمت اسكريپت هم داره كه 10 قسمت هست مثل shoot dela ,auto sart ,remte parametters
    ویرایش توسط silvanaboy : Friday 28 January 2011 در ساعت 01:17
    M. Ali Farajian تشکر می‌کند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

ممنون از راهنمايي تون . pdf كامل هست ولي ا كاش تسلط بيشتر روي انگليسي داشتم.دو تا سوال داشتم يكي اينكه حالت گورخر zebraچه كارايي داره؟دوم هم اسكريپت هايي كه گذاشته كارايي دارن يا نه
    zebra مثل همون حالت چشمک زن‌ه که خود دوربین برای نشون دادن قسمت های over expose شده داره... منتها دو تا مزیت داره، یکی اینکه قبل از ثبت عکس هم کار می کنه، دوم اینکه قسمت های under expose رو هم نشون میده (قرمز برای over و آبی برای under)
    اسکریپت هایی که گذاشته هم بسته به نیازتون داره، ضمن اینکه خودتون هم میتونید اسکریپت بنویسید. مثلا من یه اسکریپت تایم لپس نوشته بودم که اول تعداد شات ها و فاصله بینشون رو می‌گیرفت و بعد شروع به عکس گرفتن می کرد.
    arash2030 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط silvanaboy نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون میشم اگه برات امکان داره یه توضییح بدی که چطوری اینکارو انجام دادی
    حتما شما بفرماييد كجاشو مشكل داريد من در خدمتتونم.البته تا جايي كه بتونم.
    silvanaboy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    zebra مثل همون حالت چشمک زن‌ه که خود دوربین برای نشون دادن قسمت های over expose شده داره... منتها دو تا مزیت داره، یکی اینکه قبل از ثبت عکس هم کار می کنه، دوم اینکه قسمت های under expose رو هم نشون میده (قرمز برای over و آبی برای under)
    اسکریپت هایی که گذاشته هم بسته به نیازتون داره، ضمن اینکه خودتون هم میتونید اسکریپت بنویسید. مثلا من یه اسکریپت تایم لپس نوشته بودم که اول تعداد شات ها و فاصله بینشون رو می‌گیرفت و بعد شروع به عکس گرفتن می کرد.
    تشكر از راهنمايي كاملتون
    تصاويري كه دوربين با فرمتهاي DNG و ROW ميگيره حجمي به اندازه 16 MEG دارن با تصاوير jpeg كه حداكثر 3 meg حجم دارن به لحاظ كيفيتي تفاوتي ندارن .آيا واقعا اينطوره ؟
    در تنظيمات خود دوربين در حالت 3000*4000 نوشته 12meg منظورش جيه؟يعني ماكزيمم حجم 12 مگ ميتونه باشه؟
    مشكي كه من خيلي بر ميخورم اينه كه روي اشيا تو فاصله هاي 1متر وقتي نيم شاتر ميگيرم در لحظه اول دوربين سو‍ژه رو درست تشخيص ميده اما بلا فاصله بعد تصوير مات ميشه كار خاصي ميشه انجام داد؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

حتما شما بفرماييد كجاشو مشكل داريد من در خدمتتونم.البته تا جايي كه بتونم.
    ممنون از لطفت راستش من فایلهای اپدیت رو تو رم کپی کردم رم رو هم bootable کردم ولی تو دوربین گزینه اپدیت نمیاد حتی ورژن فریمور دوربین هم عوض میشه ولی تو منو خبری از اپدیت نیست

كاربر جديد ferii malek آواتار ها
    تشکر کرده
    15

سلام دوستان ، اول از همه بگم با اینکه چند بار تاپیک و مطالب سایت مرتبط رو با این انگلیسی دست پا شکسته خوندم باز هم خیلی چیزها رو نفهمیدم و باعث شد گیج بشم :دی پس پیشاپیش عذر میخوام به خاطر سوال های پیش پا افتاده .

اول از همه این فرم ور دوربین بی صاحبم رو چجوری چک کنم ؟؟؟ دوم اینکه این برنامه cordtricks پارتیشن بندی هم میکنه ؟؟؟ اگه من باید fat 16 فرمت کنم چرا این فقط fat 32 داره ؟؟؟ بعد این که پارتیشن بندی کردم برنامه رو باید تو کدوم کپی کنم ؟؟؟ یا شاید باید رو هردو پارتیشن کپی کنم ؟؟؟

خیلی ممنون :دی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ferii malek نمایش پست ها
    سلام دوستان ، اول از همه بگم با اینکه چند بار تاپیک و مطالب سایت مرتبط رو با این انگلیسی دست پا شکسته خوندم باز هم خیلی چیزها رو نفهمیدم و باعث شد گیج بشم :دی پس پیشاپیش عذر میخوام به خاطر سوال های پیش پا افتاده .

اول از همه این فرم ور دوربین بی صاحبم رو چجوری چک کنم ؟؟؟ دوم اینکه این برنامه cordtricks پارتیشن بندی هم میکنه ؟؟؟ اگه من باید fat 16 فرمت کنم چرا این فقط fat 32 داره ؟؟؟ بعد این که پارتیشن بندی کردم برنامه رو باید تو کدوم کپی کنم ؟؟؟ یا شاید باید رو هردو پارتیشن کپی کنم ؟؟؟

خیلی ممنون :دی
    دوست من در مورد اينكه مدل دوربين تون رو بفهمين دو راه هست كه اولي بدون فايل آپديت هست دومي با استفاده از اون
    اولي در حالت play back كنيد دكمه func set رو بگيرين در همون حال دكمه disp رو فشار بدين.ورژن دوربي مياد
    دومي كه بهتر هست اينكه داخل كامپيوتر يك فايل notpad خالي رو save كنيد با نام ver.req و در قسمت save az target فرمت all file انتخاب كنيد.فايل رو روي رم دوربين گذاشته همون كار مرحله اول رو انجام بدين
    ايندفعه ورژن سال ساخت تعداد عكسي كه تا حالا گرفتين و... مياد
    ferii malek تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط silvanaboy نمایش پست ها
    ممنون از لطفت راستش من فایلهای اپدیت رو تو رم کپی کردم رم رو هم bootable کردم ولی تو دوربین گزینه اپدیت نمیاد حتی ورژن فریمور دوربین هم عوض میشه ولی تو منو خبری از اپدیت نیست
    دوست عزيز حرف شما درسته منم همين طور هستم ولي احتياجي نيست براي اينكه منو آپديت رو بياريد دكمهprint رو يك لحظه فشار بدين پايين صفحه alt مياد
    اگه menu رو فشار بدين وارد تنظيمات ميشيد .به همين راحتي
    silvanaboy تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

دوست عزيز حرف شما درسته منم همين طور هستم ولي احتياجي نيست براي اينكه منو آپديت رو بياريد دكمهprint رو يك لحظه فشار بدين پايين صفحه alt مياد
    اگه menu رو فشار بدين وارد تنظيمات ميشيد .به همين راحتي
    ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز
    منظور شما اینه که دوربین رو روی play back روشن کنم و print رو بزنم من این کارو میکن ولی خبری از alt نیست من کلا شک دارم که کارایی که کردم درست باشه راهی هست که بفهمم کجا ی کارم اشتباست الان فقط ورژن دوربین عوض شده

صفحه 30 از 33 نخستنخست ... 20 26 27 28 29 30 31 32 33 آخرینآخرین