صفحه 8 از 33 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 329
Like Tree354تشکر

موضوع: Canon Powershot SX20 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض پاسخ: Canon Powershot SX20 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط M. Ali Farajian نمایش پست ها
    :confused:
    شما مطمئنید که دوربین تنظیم است چون حداقل فکر نکنم فیلمبرداری HD این دوربین از VGA چند سال پیش 540a کمتر باشد و حتما از آن بهتر است !!!!
    فکر می کنم معمولا هر چه مدل ها جدیدتر می شوند کیفیت و کارایی آنها افزایش می یابد (اونم با 4 سال فاصله) البته این قضیه در بعضی کشورها به صورت بر عکس صدق می کند!!!!!
    مثلا به عنوان یک دوربین خانگی یا با کارکرد آماتور مود pets & kid رو حذف کردند !!!

یا در عکاسی با فلاش صورت افراد رو خیلی تیره تر از واقعیت نشون میده

اگه فیلم های اون رو توی محیط کم نور بگیرید خیلی تعریفی نیست و حتما باید تو محیط باز با نور افتاب باشه

یا مثلا یک قابلیت باحال که توش گذاشته وقتی داره فیلم میگیری می تونی در همون لحظه یک عکس هم بگیری ولی این کار باعث ایجاد وقفه در فیلم گرفتن میشه و یک پرش تو اون ایجاد میکنه !!!

به نظر من همون دوربین s2 is هست که یک خورده زومش رو بردند بالا !! و قیافش رو عوض کردند !!

من که توقع داشتم خیلی تغیرات رو ببینم ولی دیدم با پولی که دادم یک دوربین قدیمی با کمی تغییرات دستم اومده !
    M. Ali Farajian تشکر می‌کند.

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhan نمایش پست ها
    مثلا به عنوان یک دوربین خانگی یا با کارکرد آماتور مود pets & kid رو حذف کردند !!!

یا در عکاسی با فلاش صورت افراد رو خیلی تیره تر از واقعیت نشون میده

اگه فیلم های اون رو توی محیط کم نور بگیرید خیلی تعریفی نیست و حتما باید تو محیط باز با نور افتاب باشه

یا مثلا یک قابلیت باحال که توش گذاشته وقتی داره فیلم میگیری می تونی در همون لحظه یک عکس هم بگیری ولی این کار باعث ایجاد وقفه در فیلم گرفتن میشه و یک پرش تو اون ایجاد میکنه !!!

به نظر من همون دوربین s2 is هست که یک خورده زومش رو بردند بالا !! و قیافش رو عوض کردند !!

من که توقع داشتم خیلی تغیرات رو ببینم ولی دیدم با پولی که دادم یک دوربین قدیمی با کمی تغییرات دستم اومده !
    حالا بهتر شد!
    پست اولتون منو متهیر کرد چون به صورت کلی از این دوربین بد گفته بودید چون من این دوربین رو با هزار امید و آرزو خریدم! :biggrin:
    نمی دونم این مود pets & kid دقیقا چه تغییراتی در تنظیمات دوربین ایجاد می کند ولی فکر می کنم به خاطر تحرک زیادی که این سوژه ها دارند بتوان با مود اسپرت آن را برابر دانست و فقط دوربین سرعت شاتر و ایزو بالا می بره تا تصویر تار نشود و به طور پیوسته بر روی سوژه فوکوس می کند و آن را دنبال می کند. در این مورد مود Servo این دوربین می تونه خیلی مفید واقع بشه.
    اینکه در عکاسی با فلاش صورت افراد را تیره می کند من هم به آن برخورده ام که ظاهرا طبق گفته دوستان نباید فاصله بیش از 2-3 متر باشد که با کم کردن فاصله از سوژه وضع بهبود بخشیده می شود و وایت بلانس دستی هم خیلی کارگشا است. این مورد را تا به حال چند نفر دیگر هم بیان کرده اند که خیلی رضایت بخش نبوده است.

این عکاسی در حین فیلمبرداری هم یکی از شگرد های تبلیغاتی است چون حداقل اگر هم تصویر گیر نکند صدای کلید شاتر صد در صد ضبط خواهد شد و بیشتر به درد مواقع ضروری می خورد!! توی دفترچه این دوربین نوشته در حین فیلمبرداری به هیچ کلیدی دست نزنید چون صدای آن ضبط خواهد شد برای من سوال شده پس چطوری عکس بگیریم بدون اینکه به شاتر دست بزنیم !!

در حین نگاه کردن عکس ها اگر کلید شاتر را فشار دهید نیز عکس می گیرد شاید این مورد کاراتر باشه تا عکاسی حین فیلمبرداری !

در ضمن توقع یک دوربین فیلمبرداری کامل را از آن نداشته باشید هر چند توقع یک دوربین عکاسی کامل را نیز نمی توان از آن داشت همان طور که از هیچ ابزار دیجیتالی دیگری نمی توان این توقع رو داشت چون اگر کامل بود که شما هیچ وقت سراغ دوربین فیلمبرداری و یا SLR و یا .... نمی رفتید پس به فکر تولید کنند گان هم باشید که قشر کم در آمد جامعه هستند و همیشه باید به نحوی ما را اغوا کنند :biggrin:

این سری از دوربین های Canon تغییر آنچنانی نکرده است و فقط چیز های دهان پر کنی مثل HD و زوم 20x برای جلب توجه کاربران اضافه شده است و در ساختار دوربین و یا سنسور آن تغییر قابل توجهی مشاهد نمی شود.

موفق باشید
    ویرایش توسط M. Ali Farajian : Tuesday 26 January 2010 در ساعت 10:45
    amirkhan تشکر می‌کند.
    محمد علی فرجیان Canon SX20 IS
    از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کنی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

سلام دوستان
    مخواستم بدونم بین sx1 و sx20 از نظر کیفیت عکاسی و فیلم برداری تفاوتی هست؟ خصوصا در نور کم؟
    کدام کم نویز تر است؟
    ممنون

كاربر جديد erfan.madani آواتار ها
    تشکر کرده
    18

Exclamation پاسخ: Canon Powershot SX20 IS

سلام
    من اولین دوربینی هست که میخوام بخرم
    تا امروز میخواستم sx20 رو بخرم ولی خوندن این تاپیک منو ب شک انداخت
    میخواستم از دوستان بپرسم از خریدش پشیمون نمیشم؟واس 1 عکاسی اماتور وبیشتر منظره و خونوادگئ میخوام
    و اینکه تو رنج 500 ت از برند کانن چی رو پیشنهاد میکنید؟من خودم بین ixus200is sx200is sx20is موندم و میخواستم بدونم sx20 انقدر نصیبت به sx200 and ixus200 برتری داره که 100ت اختلاف قیمتش بیارزه؟
    ممنون
    ویرایش توسط erfan.madani : Thursday 28 January 2010 در ساعت 21:37

كاربر جديد erfan.madani آواتار ها
    تشکر کرده
    18

کسی نیست بما کمک کنه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.madani نمایش پست ها
    سلام
    من اولین دوربینی هست که میخوام بخرم
    تا امروز میخواستم sx20 رو بخرم ولی خوندن این تاپیک منو ب شک انداخت
    میخواستم از دوستان بپرسم از خریدش پشیمون نمیشم؟واس 1 عکاسی اماتور وبیشتر منظره و خونوادگئ میخوام
    و اینکه تو رنج 500 ت از برند کانن چی رو پیشنهاد میکنید؟من خودم بین ixus200is sx200is sx20is موندم و میخواستم بدونم sx20 انقدر نصیبت به sx200 and ixus200 برتری داره که 100ت اختلاف قیمتش بیارزه؟
    ممنون
    شما دو تا چیز رو برای این دوربین باید در نظر داشته باشید

یکی اینکه بدنه داره یابهرته بگم slr like هست {البته از نظر من}

دوم اینکه انتخاب های حرفه ای تری داره یعنی اینکه میشه یک مقدار حرفه ای تر کار کنی

كاربر آشنا ladbon1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    716

سلام دوستان.
    دوربین Sx20 قابلیت نصب فیلتر UV داره؟
    ببخشید اگه سوال مبتدیانه پرسیدم!

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

نقل قول نوشته اصلی توسط ladbon1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    دوربین Sx20 قابلیت نصب فیلتر UV داره؟
    ببخشید اگه سوال مبتدیانه پرسیدم!
    به پست شماره 60 همین تاپیک نگاهی بیندازید
    ladbon1988 تشکر می‌کند.
    محمد علی فرجیان Canon SX20 IS
    از قضاوت کردن دست بکش تا آرامش را تجربه کنی

كاربر آشنا ladbon1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    716

سلام
    یه سوال دیگه داشتم.
    امکان داره برای این دوربین، آپدیتی بیاد که قابلیت عکسبرداری با فرمت RAW رو ایجاد کنه؟
    چون من بین Sx20 و g11 تردید دارم.
    پیشاپیش از پاسختون ممنون

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط ladbon1988 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دیگه داشتم.
    امکان داره برای این دوربین، آپدیتی بیاد که قابلیت عکسبرداری با فرمت RAW رو ایجاد کنه؟
    چون من بین Sx20 و g11 تردید دارم.
    پیشاپیش از پاسختون ممنون
    سلام،معمولا آپديتها اين تغييرات اساسي رو ندارند ولي در دوربينهاي قديمي تر اين كار رو با هك كردن انجام داده بودن:
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...t=6872&page=12

صفحه 8 از 33 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین