صفحه 4 از 33 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 329
Like Tree354تشکر

موضوع: Canon Powershot SX20 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: Canon Powershot SX20 IS

سلام، دوستان من یه مشکل دارم که وقتی با سرعت کم zoom out می کنم دوربین یه صدای قژ قژ کمی داره، حالا می خواستم خواهش کنم دوستانی که sx20 یا sx10 دارن نیگاه کنن ببینن این صداش طبیعیه یا باید فکری کرد اساس؟! (البته تو zoom in هم این صدا رو داره ولی تو zoom out بیشتره و فقط هم وقتی آهسته زوم می کنم صدا رو داره)
    SHOK53 تشکر می‌کند.

كاربر جديد behi آواتار ها
    تشکر کرده
    15

درود بردوستان
    من گیج شدم کمکم کنید:confused:
    می خواهم یک دوربین SLR Like بخرم. یکی گفت sx20 را پیشنهاد داد خوشم اومد
    نوشته های شما را خواندم شک کردم بیشتر به خاطر نویز زیادش. اونهایی که این دوربین را دارند راضی هستند؟
    یا میتونید یک دوربین بهتر بهم معرفی کنید ؟
    سپاس
    بهنام
    Canon G6

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

بستگی داره منظورتون از نویز زیاد چی باشه؟ اگر مثلا منظورتون این هست که در ایزوی 800 نویزش عکس روخراب میکنه، تقریبا همه SLR-Like ها کم و بیش همینطور هستند. اگر دنبال نویز کم هستید، یک قاعده کلی میگه که باید به سمت دوربینهایی برید که Photodiode هاشون بزرگتره، به عبارت دیگه چگالی پیکسلشون کمتره، که مساوی هست با سنسور بزرگتر و مگاپیکسل کمتر.

برای اینکه دوستان دوربین پیشنهاد بدن، باید لطف کنید و بخشی از نیازمندیهاتون و همچنین سقف هزینه ای که میخواید بکنید رو بگید.
    آرش شاهکار

كاربر فعال MehdiM آواتار ها
    تشکر کرده
    2211

نقل قول نوشته اصلی توسط behi نمایش پست ها
    درود بردوستان
    نوشته های شما را خواندم شک کردم بیشتر به خاطر نویز زیادش. اونهایی که این دوربین را دارند راضی هستند؟
    سپاس
    سلام، بررسي اين دوربين و مقايسه با دوربينهاي ديگر در اين تاپيك انجام شده، سوال درباره انتخاب Slr-Like ها را در اين قسمت مطرح كنيد:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7122

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

سلام
    من امروز از مشهد sx20 رو با گارانتی آفومار خریدم مال منم cd نرم افزار نداره فقط cd راهنما همراش هست !!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_maf نمایش پست ها
    سلام
    من امروز از مشهد sx20 رو با گارانتی آفومار خریدم مال منم cd نرم افزار نداره فقط cd راهنما همراش هست !!
    من که رفتم ، قبول نمی کرد می گفت همون یک cd توش نزم افزار داره!! واسش تو لپ تاپ گذاشتم بعد دوزاریش افتاد یه cd بهم داد گفت رایت بزن از روش اصلشو بم بده منم یه رایت زدم! گفتم چه طوره این cd رو داری؟! گفت بعضیا cd نرم افزار داره بعضیا cd دفترچه!! فکر کنم تقصیر خود کنونه چون تو اون پک مال خاورمیانه نوشته دو تا cd مجزا هست اما تو بسته یک cd بیشتر نیست (حالا یا دفترچه است یا نرم افزاره!!) ورژن نرم افزارشم V50.0 است.

راستی دوربین شما هم موقع زوم out با سرعت کم (مخصوصا در حین فیلم برداری) یه صدای کمی مثل چرخش فنر رو نداره؟! من تعجب کردم چون می گفت اند کاملا موتورش بی صدا است اما مال من صداش کاملا تو فیلم ضبط می شه! ضمنا این صدا رو فقط موقع زوم out با سرعت کم داره
    M. Ali Farajian تشکر می‌کند.

كاربر همراه M. Ali Farajian آواتار ها
    تشکر کرده
    3145

نقل قول نوشته اصلی توسط armin نمایش پست ها
    من که رفتم ، قبول نمی کرد می گفت همون یک cd توش نزم افزار داره!! واسش تو لپ تاپ گذاشتم بعد دوزاریش افتاد یه cd بهم داد گفت رایت بزن از روش اصلشو بم بده منم یه رایت زدم! گفتم چه طوره این cd رو داری؟! گفت بعضیا cd نرم افزار داره بعضیا cd دفترچه!! فکر کنم تقصیر خود کنونه چون تو اون پک مال خاورمیانه نوشته دو تا cd مجزا هست اما تو بسته یک cd بیشتر نیست (حالا یا دفترچه است یا نرم افزاره!!) ورژن نرم افزارشم V50.0 است.

راستی دوربین شما هم موقع زوم out با سرعت کم (مخصوصا در حین فیلم برداری) یه صدای کمی مثل چرخش فنر رو نداره؟! من تعجب کردم چون می گفت اند کاملا موتورش بی صدا است اما مال من صداش کاملا تو فیلم ضبط می شه! ضمنا این صدا رو فقط موقع زوم out با سرعت کم داره
    دوست عزیز بازم خوب برخورد کرده، ممکن بود بگه تو پکش 2 تا cd هست، حتما شما پیدا نکردی !!
    دوربین من حین زوم سریع صدای کمی داره ولی وقتی به آرامی صورت می گیرد صدای خیلی کمتر می شه که حتی ممکنه حس نکنی، حتی فکر می کنم به همین دلیله که در حین فیلمبرداری نمی شه با سرعت بالا زوم کرد تا صدایی در فیلم ضبط نشه. البته من هنوز نتونستم فایل های تصویری ضبط شده رو تو کامپیوتر نگاه کنم تا ببینم این صدا تا چه حد ناراحت کننده است ولی با خود دوربین که نگاه کردم همین صدای هر چند کم هم ضبط شده بود ! یکی از دوستان من یک دوربین سامسونگ 13 مگاپیکسلی داره اون می گفت وقتی که زوم می کنه صدای فیلم به طور اتومات قطع می شه فکر می کنم باز مال ما خیلی بهتره !

كاربر جديد ice_face آواتار ها
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط behi نمایش پست ها
    درود بردوستان
    سپاس
    سلام

من به شما s200 exr fujii رو پيشنها د ميكنم كه كلا" slr _like هست و با تحقيقاتي كه من كردم از sx20 بهتره

كاربر جديد aparsas آواتار ها
    تشکر کرده
    28

من موقع zoom out صدای غیر عادی حتی هنگام فیلمبرداری و روی فیلم هم نمی شنوم
    وقتی لرزشگیر را فعال می کنم یک کمی داخل صدا داره و احتمالا باید همینطور باشد. ببینید مال شما لرزشگیر روشن است و در دو حالت نیز چک کنید

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط ice_face نمایش پست ها
    سلام

من به شما s200 exr fujii رو پيشنها د ميكنم كه كلا" slr _like هست و با تحقيقاتي كه من كردم از sx20 بهتره
    مي شه لطف كنيد كمي بيشتر توضيح بدهيد :

1- كلا SLR Like بودن يعني چي و تفاوتش با جزئا SLR Like بودن چيست ؟
    2- تحقيقات شما از چه منابعي بوده و نتايج اون رو براي استفاده ي ما با جزئيات بيشتر شرح بديد.
    behrooz_chz و Ali Talebi تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 4 از 33 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین