صفحه 26 از 47 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 469
Like Tree570تشکر

موضوع: Canon EOS 550D / Rebel T2i / Kiss X4 Digital

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

با سلام
    دوستان عزیز ن یه سوالی داشتم البته شرمنده چون ممکن خیلی ابتدایی باشه
    من امروز این دوربین رو خریدم که روش نوشته eos 550d - kiss 4x
    و حالا با توجه به اینکه تاپیک رو خوندم یه چیزی رو متوجه نشدم
    آیا kiss 4x با eos550 فرق میکنه چون دوستان ۲ جور قیمت دادن
    در ضمن ماله من ساخت ژاپن هستش و اینکه این دوربین ساخت کشور دیگه ای هم رو هم داره
    ممنون میشم جواب بدین .

كاربر آشنا SORENNA آواتار ها
    تشکر کرده
    251

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز ن یه سوالی داشتم البته شرمنده چون ممکن خیلی ابتدایی باشه
    من امروز این دوربین رو خریدم که روش نوشته eos 550d - kiss 4x
    و حالا با توجه به اینکه تاپیک رو خوندم یه چیزی رو متوجه نشدم
    آیا kiss 4x با eos550 فرق میکنه چون دوستان ۲ جور قیمت دادن
    در ضمن ماله من ساخت ژاپن هستش و اینکه این دوربین ساخت کشور دیگه ای هم رو هم داره
    ممنون میشم جواب بدین .
    خیر فرقی نمیکنه.... تنها نام های تجاری هستند...
    گرونتر بودنش هم به خاطر ابنه که 550 متونه ساخت ژاپن باشه یا مالزی....
    هر چند تفاوتی نمیکنه
    amirhalgord تشکر می‌کند.
    CANON 7D+Grip | EF-S 18-55 | EF 100-400 L
    امیر حکیمی
    http://amirhakimi.org

كاربر همراه
    تشکر کرده
    122

با سلام
    بنده مدتيه كه ميخوام 550D بخرم ولي به هر جايي كه تا الان مراجعه كردم فقط Kiss X4 داشتن كه ميگن مخصوص بازار داخليه ژاپن هست. يكي از دوستان يه چيزايي گفت از خريد اين مدل منصرف شدم. گفت همونطور كه تو كشور خودمون جنساي با كيفيت تر رو براي صادرات نگه ميدارن و اونايي كه ناقص هست و كيفيت پايين تري داره به بازار داخلي عرضه ميكنن ، تو كشورهاي ديكه هم همينطوره پس در نتيجه Rebel , 550D كه براي بازار جهاني عرضه ميشه بايد كيفيت ساخت بهتري داشته باشه....

چقدر ميشه رو اين حرفا حساب كرد؟ در ضمن من ممكنه 6-7 ماه بعد از خريد قصد فروش دوربين رو داشته باشم كه بازم ميگن Kiss X4 رو كسي ازت نميخره يا اگه بخره ارزون ميخره !

دوستان نظرشون چيه؟ من 550D كاملا ژاپني ميخوام از كجا ميتونم تهيه كنم؟

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط toolhelp نمایش پست ها
    با سلام
    بنده مدتيه كه ميخوام 550D بخرم ولي به هر جايي كه تا الان مراجعه كردم فقط Kiss X4 داشتن كه ميگن مخصوص بازار داخليه ژاپن هست. يكي از دوستان يه چيزايي گفت از خريد اين مدل منصرف شدم. گفت همونطور كه تو كشور خودمون جنساي با كيفيت تر رو براي صادرات نگه ميدارن و اونايي كه ناقص هست و كيفيت پايين تري داره به بازار داخلي عرضه ميكنن ، تو كشورهاي ديكه هم همينطوره پس در نتيجه Rebel , 550D كه براي بازار جهاني عرضه ميشه بايد كيفيت ساخت بهتري داشته باشه....

چقدر ميشه رو اين حرفا حساب كرد؟ در ضمن من ممكنه 6-7 ماه بعد از خريد قصد فروش دوربين رو داشته باشم كه بازم ميگن Kiss X4 رو كسي ازت نميخره يا اگه بخره ارزون ميخره !

با سلام دوست عزیز

خودتونو در گیر اینجور چیزا نکنید

شرکت عظیمی چون کانن هیچوقت چنین کاری انجام نمیدهد که جنس با چند کیفیت بزنه؟؟؟!!!:confused:

این نام ها همگی دارای مشخصات یکسان و کیفیت یکسان هستند فقط در kissx4 زبان ژاپنیه در 550D اکثر زبانها رو داره بعلت جهانی بودنش، و rebel t2i هم فقط زبان لاتین داره

حالا اینکه این دوستتون میگه جنسای صادراتی کیفیت بهتری دارن و جنسای بازار داخلی دارای کیفیت پایینتری دارن صرفا برای کشور عزیزمان صدق میکند

موفق باشید....
    toolhelp تشکر می‌کند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

با سلام

سلام

من فکر میکنم بهتر است روی اینگونه حرف ها حساب باز نکنید :) البته خریدار احتمالا مجبور خواهد شد با دقت به جو روانی حاکم بر بازار خرید کند چون روزی دوربین فروخته خواهد شد و شاید بهتر باشد زمان فروش رو در نظر بگیرید که کدام یک بهتر فروخته خواهد شد.

اما در خصوص تفاوت نام ها این موضوع به سیاست فروش شرکت ها در بازار های جهانی ارتباط خواهد داشت و فقط مخصوص به این دوربین نیست روی کالاهای دیگری هم هست فرضا خودرو هایی هستند که در بازار فروش مختلف نام های تجاری متفاوتی دارند اگرچه بطور کل یک مدل هستند. یا برگردیم روی بحث دوربین همین چند مدت پیش نیکون کانادا اعلام کرد دوربین هایی شامل گارانتی " در کانادا " خواهند بود که در همین کشور خریداری شده باشد. اگر فردا به درخواست نیکون کانادا یا بطور کل سیاست شرکت نیکون نام هایی متفاوت برای بازار آنجا انتخاب شد شاید دلیل درستی داشته باشد. به هر شکل این بحث قبلا در فوروم درباره آن صحبت شده و نتیجه آنکه اگر کاربرد برای شما مهم است هیچ فرقی ندارند اگر دوربینی رو که خریدید یک روز به فکر فروش دست دوم آن هستید الان ببینید بازار فروش دست دوم کدام بهتر است و بررسی هایی اینگونه برای انتخاب بهتر. وگرنه به لحاظ عملکرد فرقی ندارند.

موفق باشید
    Navid7h و toolhelp تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    122

نميدونم سياست شركت كنون از اين كار چي بوده مگه نميشد يك دوربين 550D توليد كنه كه همه زيانهاي ژاپني و لاتين و فرانسه و .... يكجا توش باشه؟ ! (ظاهرا جواب اين سئوال در پست قبلي كه دوستمون داده هست)

دوستاني كه اين مدلها رو كاملا با هم مقايسه كردن لطف كنن به اين موارد جواب بدن تا بتونم براي خريد X4 تصميم بگيرم.

بنده تعداد زيادي فيلم آموزشي براي 550D دانلود كردم حالا چيزي كه ذهن من رو مشغول كرده اينه كه ممكنه شكل منو ها و گزينهاي X4 با 550D فرق داشته باشه آيا اينطور هست؟

يكي از دوستان گفته وقتي X4 رو روشن كنيم هميشه زبانش ژاپني هست و اول بايد اونو به انگليسي تغيير بديم. يعني هميشه همينطوره يا كافيه فقط يكبار تغيير بديم؟

آيا آپديتهايي كه براي اين دوربينها مياد بين همشون ثابته يا هر كس بايد مال مدل خودشو استفاده كنه؟

آيا در اگزيف عكسهاي X4 نام خودش ثبت ميشه يا 550D ? اگه X4 ثبت ميشه آيا ميشه firmware مربوط به 550D رو روي X4 نصب كرد تا شكل منوها و اگزيف به 550D تبديل بشه؟

متشكرم.
    ویرایش توسط toolhelp : Friday 4 February 2011 در ساعت 17:41

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نميدونم سياست شركت كنون از اين كار چي بوده مگه نميشد يك دوربين 550D توليد كنه كه همه زيانهاي ژاپني و لاتين و فرانسه و .... يكجا توش باشه؟ ! (ظاهرا جواب اين سئوال در پست قبلي كه دوستمون داده هست)

دوستاني كه اين مدلها رو كاملا با هم مقايسه كردن لطف كنن به اين موارد جواب بدن تا بتونم براي خريد X4 تصميم بگيرم.

بنده تعداد زيادي فيلم آموزشي براي 550D دانلود كردم حالا چيزي كه ذهن من رو مشغول كرده اينه كه ممكنه شكل منو ها و گزينهاي X4 با 550D فرق داشته باشه آيا اينطور هست؟

يكي از دوستان گفته وقتي X4 رو روشن كنيم هميشه زبانش ژاپني هست و اول بايد اونو به انگليسي تغيير بديم. يعني هميشه همينطوره يا كافيه فقط يكبار تغيير بديم؟

آيا آپديتهايي كه براي اين دوربينها مياد بين همشون ثابته يا هر كس بايد مال مدل خودشو استفاده كنه؟

آيا در اگزيف عكسهاي X4 نام خودش ثبت ميشه يا 550D ? اگه X4 ثبت ميشه آيا ميشه firmware مربوط به 550D رو روي X4 نصب كرد تا شكل منوها و اگزيف به 550D تبديل بشه؟

متشكرم.
    با سلام

- شکله منوها هیچ فرقی با هم نداره

- یکبار برای همیشه زبانش رو تغییر میدین، نیازی نیست که هی زبان دوربین رو تغییر بدبد

- آپدیت هاشون یکسان

- بله در اگزیف عکس kiss x4 ثبت میشه، فکر نمیکنم همچین فرم وری باشه(گفتم شکله منوها یکسانه)

توضیحات کاملتر رو جناب QashQai عزیز دادن

موفق باشید.....
    toolhelp و persian.boy تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

مگه شما هر بار مبایل ، لپ تاپ و یا کامپیوتر تون رو خاموش روشن میکنید مجددا زبانش رو تغییر میدید ؟
    این دوستتون یا شکر میل فرمودن یا باطری سی ماس دوربینشون تموم شده که بعد از هر بار روشن و خاموش زبان دوربین ژاپنی میشه
    بارها در فروم گفته شده که دوربینهای Kiss Xxxx و xxxD و Rebel Tx دقیقا مثل هم هستند ( صفحه25 پست 244 جناب قبادی همین تاپیک)همگی ساخت ژاپن و از نظر ظاهر بجز نام درج شده روی بدنه کاملا مشابه می باشند . منوی سری kiss در ابتدا که روشن میشود ژاپنی و کافیه یکبار برای همیشه آنرا به انگلیسی تغییر داد (مگه خودتون بخواین اونو مجددا به زبان دیگه ای تغییر بدین )در اگزیف نام دوربین دقیقا نام حک شده روی بدنه درج میشود(kiss یا reble یا xxD)
    فریم ور دوربینها دقیقا مشابه هم می باشد . تنها اختلاف قابل توجه این دوربینها اینست که دفترجه راهنما ،کارت گارانتی و سایر مستندات همراه سری kiss به زبان ژاپنی است. اما نرمافزار های همراه دوربین انگلیسی و مشابه هم می باشند .اختلاف قیمت این دوربینها هم در ناصر خسرو تعیین میشود و ربطی به کیفیت و ... ندارد و فقط به عادت بازار برمیگردد (مثل پراید که قیمت هاچ بک اون بیشتر ازمعمولی است )
    toolhelp و persian.boy تشکر می‌کنند.

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

این قضیه بیشتر برای کنترل بازار و جلوگیری از قاچاق‌ه... مثل محصولات سامسونگ که به سفارش سام‌سرویس برای ایران با اسم متفاوت تولید میشن تا فروشنده نتونه جنس قاچاق رو براحتی‌ی جنسی که سام‌سرویس وارد کرده بفروشه...

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_s700 نمایش پست ها
    این قضیه بیشتر برای کنترل بازار و جلوگیری از قاچاق‌ه... مثل محصولات سامسونگ که به سفارش سام‌سرویس برای ایران با اسم متفاوت تولید میشن تا فروشنده نتونه جنس قاچاق رو براحتی‌ی جنسی که سام‌سرویس وارد کرده بفروشه...
    آقا امیر یه دلیل دیگه هم میتونه داشته باشه و اونهم بستن قیمتهای کاملا دلخواه در عرضه محصوله. تو دوربین تفاوت قیمت ناچیزه و گاهی هم ارزونتر از قیمتهای اینترنتی به دلار. اما مثلا تو LCD TV های خانگی ، این اختلاف اسامی گاها برای ما چند میلیونی رقم میخوره.
    sadafdent تشکر می‌کند.
    FD master

صفحه 26 از 47 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین