صفحه 25 از 47 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 469
Like Tree570تشکر

موضوع: Canon EOS 550D / Rebel T2i / Kiss X4 Digital

كاربر جديد hosein0251 آواتار ها
    تشکر کرده
    79

پیش فرض سزعت کم مموری

سلام مشکل قطع شدن فیلم بعد از 7 ثانیه به خاطر کم بودن سرعت مموری و کلاسش هست . مشکل چیز دیگه نیست .
    من رم پاتریوت کلاس 10 گرفتم فوق العاده عالی داره کار می کنه .

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط iceboy_1331 نمایش پست ها
    پس از کلی جستجو تصمیمم بر این شد که 550دی رو بگیرم،، از یه مغازه تو شهرستان ( بندرعباس) که از اون ور آب میاره که شامل گارانتی نمیشه و قیمت رو با کلی چونه زدن و سفارش یکی از دوستان من که آشنای مغازه دار هست 840 گفت. این قیمت بدون گارانتی خوبه؟ اینم در نظر بگیرید که من شهرستان هستم و باید یه هزینه ای رو بدم تا بیام تهران و این دوربین رو خریداری کنم.
    سوال دیگه ای که دار اینه،، با توجه به وضع گارانتی تو مملکت ما،، آیا واقعا گارانتی اینقد مهمه؟؟

اینجا بازم از دوستان تشکر میکنم که سوال های مبتدیانه منو با حوصله جواب میدن
    گارانتی کاملا مهمه.اصلا مرتکب این اشتباه نشید که بدون گارانتی کالای حساسی مثل دوربین دیجیتال رو خریداری کنید.این قیمت هم چیز خاصی نداره واقعا.
    اگر بتونید از شیراز تهیه کنید که به شما نزدیکتر هم هست خوبه.قیمتها هم مناسبه.
    سایتهای خریدو فروش هم خرید پستی دارن.
    adnan_honar تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه hamid415 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

سلام
    دوستان من قصد دارم این دوربین رو خریداری کنم، ولی نمیدونم با چه گارانتی و از کجا بگیرم که خیالم راحت باشه؟ دوستانس که این دوربین رو دارند میشه بگند خود دوربین ساخت کجاست و همچنین لنز و کیت لنزش کجایی هستند. من شنیدم بهترین گارانتی گارانتی الرمس هست آیا این درسته؟ دوستان تو خرید این دوربین اگر نکته ای هست که باید بهش توجه کنم لطفاً به من بگویند.
    با تشکر
    gioumtell تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1361

کسی از دوستانی که این دوربین یا دوربین 5d mII رو داره آیا frimware جدیدی که با نام magic lantern تازه به بازار اومده رو update کرده یا نه؟

برای اطلاعات بیشتر می تونید به سایت زیر مراجه کنید.
    http://magiclantern.wikia.com/wiki/550D

كاربر آشنا gioumtell آواتار ها
    تشکر کرده
    369

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid415 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من قصد دارم این دوربین رو خریداری کنم، ولی نمیدونم با چه گارانتی و از کجا بگیرم که خیالم راحت باشه؟ دوستانس که این دوربین رو دارند میشه بگند خود دوربین ساخت کجاست و همچنین لنز و کیت لنزش کجایی هستند. من شنیدم بهترین گارانتی گارانتی الرمس هست آیا این درسته؟ دوستان تو خرید این دوربین اگر نکته ای هست که باید بهش توجه کنم لطفاً به من بگویند.
    با تشکر
    فکر میکنم شرکت الرمس اون قدیم قدیما نمایندگی محصولات سونی بود......!
    البته الان بنظرم باید شرکت پارس قائم باشه:confused:

معمولا من توی دوربینهای کانن سری rebel یا xxxD به غیر 1000D که تایوانیشو به من انداخته بودن بقیه ژاپنی هست لنز کیت هم فکر کنم اگه canon 18-55mm is باشه ژاپنیه
    madein japan-japon

نورنگار
    آفومار
    ایده آل
    اینم نمایندگی های کانن
    موفق باشید
    hamid415 تشکر می‌کند.
    محمــــــــــــــدی

كاربر همراه hamid415 آواتار ها
    تشکر کرده
    181

نقل قول نوشته اصلی توسط gioumtell نمایش پست ها
    فکر میکنم شرکت الرمس اون قدیم قدیما نمایندگی محصولات سونی بود......!
    البته الان بنظرم باید شرکت پارس قائم باشه:confused:

معمولا من توی دوربینهای کانن سری rebel یا xxxD به غیر 1000D که تایوانیشو به من انداخته بودن بقیه ژاپنی هست لنز کیت هم فکر کنم اگه canon 18-55mm is باشه ژاپنیه
    madein japan-japon

نورنگار
    آفومار
    ایده آل
    اینم نمایندگی های کانن
    موفق باشید
    با سلام و تشکر
    لطفاً به این لینک نگاهی بیاندازید، پس در مجموع خود دوربین و لنزکیت هر دو باید زاپنی باشد، لوازم جانبی نیز باید زاپنی باشد؟
    بهترین گارانتی و خدمات رو کدوم یک از این نمایندگی ها دارد؟

كاربر آشنا gioumtell آواتار ها
    تشکر کرده
    369

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid415 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    لطفاً به این لینک نگاهی بیاندازید، پس در مجموع خود دوربین و لنزکیت هر دو باید زاپنی باشد، لوازم جانبی نیز باید زاپنی باشد؟
    بهترین گارانتی و خدمات رو کدوم یک از این نمایندگی ها دارد؟
    جالبه! این اولین باری بود که محصولات کانن رو با گارانتی الرمس دیدم! در طول این چند سال از دوستان سایت عکاسی هم نشنیده بودم! شاید هم شنیدم و توجه نکردم حتی>>>> google....!!!!!!!!!!!!!!!!!

در هر صورت من یکی از نمایندگی هایی که در ذیل به آن اشاره کردم رو به شما پیشنهاد میکنم
    1-نورنگار
    2-افومار
    3-ایده آل
    hamid415 تشکر می‌کند.
    محمــــــــــــــدی

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پارس الرمس هم یکی از ده ها شرکتی است که محصولات کانن را در ایران وارد کرده و گارانتی می کند ( اما تعمیرگاه خاصی در ایران ندارند )

در مورد اینکه دوربین تایوانی یا ژاپنی و یا ... باشد اصولا چیز مهمی نیست که ناراحت شویم و حس کنیم که سرمان کلاه رفته که مثلا تایوانی اش را خریده ایم یا اینکه این مدل چیزی کم و کسر دارد و یا ....

همگی کانن هستند با یک برند و یک کیفیت نه ذره ای بیش نه کم!

فقط دوربین های Entry Level کانن در بازار های مختلف ( اروپا ، آمریکا ، ژاپن ) با سه اسم مختلف عرضه می شوند اما کلیت و کیفیت آنها دقیقا مشابه است.

مثلا نسخه ژاپنی را وقتی روشن کنید ابتدا باید زبان اش را از ژاپنی به انگلیسی تعویض کنید.مدل های اروپایی زبان هایی مثل ترکی و مجاری و لهستانی و هلندی و آلمانی و ........... را علاوه بر انگلیسی دارند.مدل های آمریکایی هم زبان های لاتین را پشتیبانی می کنند.

اما کیفیت همگی کاملا و کاملا یکسان است.

از نظر شکل ظاهری و امکانات هیچ تفاوتی ندارند.فقط ممکن است برچسب شماره سریال ها مقداری تفاوت ظاهری داشته باشند که نشات گرفته از استاندارد های مختلف در نواحتی جغرافیایی مختلف است.زیاد سخت نگیرید....

در مورد گارانتی و بیمه نامه هم همگی در یک سطح و یا شاید مقدار بسیار کمی بالا و پایین باشند.برخی خدمات رایگانی دارند و برخی موارد دیگر.

یکی DVD آموزشی فارسی دوربین را رایگان ارائه می دهد دیگری ادعا دارد نام اش در سایت کانن است و یکی هم قیمت اش ارزان تر است و ..........
    shabab و hamid415 تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    33

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من امروز این دوربین رو خریدم و از اونجایی که تو عکاسی صفرم رو حالت اتوماتیک چند تا عکس گرفتم که واقعا عکساش رو که روی imac م نگاه میکردم شاخ در اوردن
    البته شاید من اینجوری فکر میکنم چون اطلاع خاصی در مورد عکاسی حرفه ای ندارم و لی امیدوارم با کمک دوستان به معلومات خودم بتونم اضافه کنم .

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhalgord نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من امروز این دوربین رو خریدم و از اونجایی که تو عکاسی صفرم رو حالت اتوماتیک چند تا عکس گرفتم که واقعا عکساش رو که روی imac م نگاه میکردم شاخ در اوردن
    البته شاید من اینجوری فکر میکنم چون اطلاع خاصی در مورد عکاسی حرفه ای ندارم و لی امیدوارم با کمک دوستان به معلومات خودم بتونم اضافه کنم .
    سلام . مبارک باشه / خوش آمدید. دوست عزیز از چه موضوعی تعجب کردید؟ 550D کیفیت عکساش عالیه . امیدوارم با مطالعه مقاله های سایت بتونید دوربینتون رو بهتر بشناسید.

http://www.akkasee.com/sn/paperList
    amirhalgord تشکر می‌کند.
    FD master

صفحه 25 از 47 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 ... آخرینآخرین