صفحه 65 از 95 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 641 تا 650 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط ara9979 نمایش پست ها
    ممنون از توضیحات کاملتون
    پس دوربین ها بر اساس امکانات بدنه رده بندی میشن نه کیفیت خروجی دوربین. درسته؟
    یعنی صرفا اینکه یه دوربین در کلاس بالاتری قرار میگیره دلیل خروجی بهتر نمیشه؟
    بله. دوربین 60D و 600D دقیقاً سنسور و پروسسور یکسان و نتیجتاً خروجی یکسانی دارند ولی عوامل دیگری (نظیر کیفیت بدنه، سرعت عکس برداری پیاپی، تعداد نقاط کراس فوکوس و ..) باعث می شود که 600D در کلاس entry Level قرار گیرد و 60D در کلاس نیمه حرفه ای.
    ضمناً کیفیت خروجی RAW در D5100 و 60D اختلاف چندان محسوسی ندارند. بعید می دانم کسی با خرید هر یک از مدل های 60D و 600D و D5100 پشیمان بشود.
    drfarahnak، AlirezaAkhlaghi و Hossein505 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه kartal آواتار ها
    تشکر کرده
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط ghenari نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان
    این سوال شاید تکراری باشه ولی چون مطالب زیاده و وقت بنده هم محدود مجبورم بپرسم
    چرا در فیلم برداری با این دوربین فقط در سایز 480*640 میتونم فیلمبرداری کنم و بقیه سایزها که فیلم میگیرم تصویر تکیه تیکه میاد و صدا قطع و وصل میشه و چند فیم چند فریم میاد؟!؟!؟ درضمن با مموری های کلاس ده هم تست کردم ولی بازم نشد مشکل چیه؟!؟
    سول دیگه اینکه چرا وقتی با پسوند RAW ذخیره میکنم، نه توی فتوشاب و نه توی لایت رو باز نمیشه؟!؟ فقط توی نرم افزار خودش که از سی دی خود دوربین نصب کردم نمایش میده؟
    سپاس از بزرگواران
    برای باز کردن عکس هاتون توی فتوشاپ با فرمت خام باید پلاگین مخصوص دوربینتون رو نصب کنید

در مورد فیلم برداری هم وقتی میگزارید رو سایز های دیگه بعد از اینکه دکمه رکورد رو میزنید تیکه تیکه میاد یا قبلش کلا در حالت لایو هم تیکه تیکه میاد ؟
    ghenari تشکر می‌کند.
    Canon 60D EOS - EFS 18-55 IS - EFS 55-250 IS - Canon 50 F1.8 - Canon 8-15 Fisheye L USM

تشکر کرده
    20782

سلام خدمت همه دوستان
    این سوال شاید تکراری باشه ولی چون مطالب زیاده و وقت بنده هم محدود مجبورم بپرسم
    چرا در فیلم برداری با این دوربین فقط در سایز 480*640 میتونم فیلمبرداری کنم و بقیه سایزها که فیلم میگیرم تصویر تکیه تیکه میاد و صدا قطع و وصل میشه و چند فیم چند فریم میاد؟!؟!؟ درضمن با مموری های کلاس ده هم تست کردم ولی بازم نشد مشکل چیه؟!؟
    سول دیگه اینکه چرا وقتی با پسوند RAW ذخیره میکنم، نه توی فتوشاب و نه توی لایت رو باز نمیشه؟!؟ فقط توی نرم افزار خودش که از سی دی خود دوربین نصب کردم نمایش میده؟
    سپاس از بزرگواران
    من چنینمشکلاتی با دوربینم ندارم. فول اچ دی فیلم برداری می کنم و فیلم و صدا هیچ مشکلی ندارد. عکس های RAW هم بی هیچ مشکلی در Photoshop CS5 باز می شود. frameware دوربین را Update کنید و از ورژن های جدیدتر فوتوشاپ استفاده کنید.
    ghenari و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد ghenari آواتار ها
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط kartal نمایش پست ها
    برای باز کردن عکس هاتون توی فتوشاپ با فرمت خام باید پلاگین مخصوص دوربینتون رو نصب کنید

در مورد فیلم برداری هم وقتی میگزارید رو سایز های دیگه بعد از اینکه دکمه رکورد رو میزنید تیکه تیکه میاد یا قبلش کلا در حالت لایو هم تیکه تیکه میاد ؟
    این پلاگین که میفرمائید رو اگه لطف کنید بذارین تا من بردارم مممنون میشم
    در مورد فیلمبرداری هم باید بگم که موقعی که در حات لایو میذارم مشکلی ندارم، حتی در ال سی دی دوربین هم خوب نشون میده، فقط توی سیستم مشکل دارم
    به هر نرم افزاری که بگین اجرا کردم
    با هر سیستمی که بگین تست کردم
    ولی فایده ای نداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط داریوش چگینی نمایش پست ها
    من چنینمشکلاتی با دوربینم ندارم. فول اچ دی فیلم برداری می کنم و فیلم و صدا هیچ مشکلی ندارد. عکس های RAW هم بی هیچ مشکلی در Photoshop CS5 باز می شود. frameware دوربین را Update کنید و از ورژن های جدیدتر فوتوشاپ استفاده کنید.
    frameware دوربین را Update کردم ولی باز هم نتیجه نداشته و فتوشاب هم از Photoshop CS5 استفاده میکنم
    !!!!!!!!!!!!!!

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

به احتمال 90% اشكال از مموري كارد است. هر مموري اي كه رويش كلاس 10 نوشته لزوما كلاس 10 نيست. بازار پر از مموري هاي قلابي است. با يك مموري اصلي (ولو قرضي) تست كنيد.
    فرهاد حسيني

كاربر جديد ghenari آواتار ها
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

به احتمال 90% اشكال از مموري كارد است. هر مموري اي كه رويش كلاس 10 نوشته لزوما كلاس 10 نيست. بازار پر از مموري هاي قلابي است. با يك مموري اصلي (ولو قرضي) تست كنيد.
    سلام
    شرکت خاصی اگه مد نظرتونه بفرمائید
    لکسار و یکی دو تا دیگه که یادم نیست اسمش رو من تست کردم ولی نتیجه نداد.

درضمن مشکل پسوند RAW رو چیکار کنم؟!؟!؟
    گرچه که فیلمبرداری هم هنوز مشکل دارم!!
    :(

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

يك برند معمولي ولي اصلي (مثلا ترنسند يا توشيبا) رو امتحان كنيد. برند هايي مثل سن ديسك و لكسار بسيار گرانند و براي همين تقلبيشون بسيار زياد پيدا مي شود. (يك كلاس 10 سن ديسك 8 گيگ بيش از 100 هزار تومان قيمت دارد)

در مورد RAW بايد آخرين ورژن نرم افزارهاي مورد اشاره را نصب كنيد.
    masoudfk تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

تشکر کرده
    20782

سلام

براي فيلمبرداري فول اچ دي كارت حافظه كلاس 6 كفايت مي كند. اگه در LCD دوربين فيلم درست نمايش داده ميشود ولي در كامپيوتر به صورت تكه تكه پخش ميشود احتمالاً مشكل از كامپيوتر يا نرم افزاريست كه با آن فيلم را پخش مي كنيد . در خصوص RAW: آيا عكس هائي كه مي گيريد با پسوند CR2 ذخيره مي شود؟
    viva_utopia تشکر می‌کند.

كاربر آشنا masoudfk آواتار ها
    تشکر کرده
    1366

نقل قول نوشته اصلی توسط داريوش چگيني نمایش پست ها
    براي فيلمبرداري فول اچ دي كارت حافظه كلاس 6 كفايت مي كند.
    در بعضی شرایط به دلیل شرایط نوری نامناسب و حجم فیلم اچ دی با رم کلاس 6 با پیغام اخطار بافر روبرو میشوید و حتی قطع هم می شود! پس استفاده از اون مناسب نیست!
    داريوش چگيني تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام خدمت همه دوستان.این اولین پست من در این پیج هست.1سوال داشتم. اینکه چطوری گرید دیسپلی یا همون کادر بندی رو تو منظره یاب فعال کنم؟ممنون میشم اگه دوستان پاسخ بدن.

صفحه 65 از 95 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 75 ... آخرینآخرین