صفحه 15 از 95 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 941
Like Tree1979تشکر

موضوع: Canon EOS 60D

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

پیش فرض پاسخ : Canon EOS 60D

یعنی تنها خاصیت بدنه های جدید خالی کردن جیب مشتری است؟
    وجود یک حق انتخاب در آن زمان به نظر شما مزیت بود؟
    king4 تشکر می‌کند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط CanonEOS نمایش پست ها
    حالا یکی بخواد 1تومن بده و بدنه ی خوب داشته باشه چطور؟همان 50دی تنها انتخاب است
    ملاک خوب بودن بدنه چیه ؟ آهنی بودنش؟ :)

کوروش عزیز واقعیت هم همینطور خواهد بود!خالی کردن جیب مشتری با رده بندی های جدید.زمان ما این حرفها نبود!یک 350دی بود,یا پولت میرسید یا نمیرسید!
    بنده خداها میان تنوع محصول میدن, اینو میگین , تک محصولی باشند, میگین رضایت مشتری و احترام به مشتری کجا رفته ...

چکار کنن آخرش؟ ;)
    Amir Tavakoli، Kamal، Navid7h و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر آشنا CanonEOS آواتار ها
    تشکر کرده
    76

دوستان عزیز فرق شوخی و جدی را متوجه نمیشوید؟!حتما باید نوشت(شوخی)؟در مورد 350 دی.
    ملاک خوب بودن بدنه چیه ؟ آهنی بودنش؟
    خیر پلاستیک بودنش!وحید خان چند بار دوربینتون روی زمین افتاده و چند متر کشیده شده؟خواهشا صادقانه

بنده خداها میان تنوع محصول میدن, اینو میگین , تک محصولی باشند, میگین رضایت مشتری و احترام به مشتری کجا رفته ...

چکار کنن آخرش؟
    ما که حرفی نداریم!شد میخریم نشد نمیخریم.ولی جدای از شوخی حیف 40دی بود اینجوری نسلش بسوزه!

واقعا بدنه های خوشدستی بودند نسبت به همرده های خودشان-یا باید دی80 یا دی90 میخریدید(که بدنه های معمولی دارند) یا باید 500 تومن اضافه میدادید به دی300(که شاید بعضی امکاناتش را لازم نداشتید).

حالا بزارید وارد بازار بشه میبینید چقدر چیپ خواهد بود در مقابل 40 و 50 دی.با آن ال سی دی گردان یاد سری پاورشات می افتم.حیف 7دی که فقط بخواد 300 تومن از این گرونتر باشه.

موید باشید
    rima تشکر می‌کند.
    سیروان خوشبین
    Canon 1DsIII+24-70+100-400-Canon 400D+10-22

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

چند درصد دوستان از این دوربین های اهنی و.... تا الان امتحان گرفته که با این بدنه جدید حالا به مشکل خورده ؟. دوربین بسیار خوبیست برخلاف بعضی از دوستان اگر روزی 40 دی را رد کنم و این بدنه جدید رو بخرم احساس بدی نخواهم داشت . تا به حال هم بدنه فلزی به کار من نیامده به کار خیلیها هم نخواهد امد معمولا دنبال بهترینها هستیم ولی استفاده از همه این امکانات رو معمولا انجام نمیدیم و یا به کارمون نمیاد . 7 دی ارزش 500 بیشتر پرداخت رو حتما خواهد داشت .

این رده بندیهایی که دوستان برای خودشون درست میکنند هم حکایت جالبی است . و حکم این که تمام شد و تولید نمیشه و فنا رفت هم جالب تر
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

كاربر آشنا pinkishmilad آواتار ها
    تشکر کرده
    70

من هرچی فکر میکنم نمی فهمم چرا بعضی اساتید با lcd چرخان مشکل دارند (به جز عزیزی که میگفت به نظر میاد دوربین رو نسبت به ضربه آسیب پذیرتر میکنه). به نظر من واسه فیلم برداری و عکاسی ماکرو چیز بسیار به درد بخوریه (و واسه اولی لازم).
    سپاس
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    And I raise my glass to everyone I'll never see again canon EOS 60D + 18-135 + 10-22 + fuji fine pix s100

كاربر آشنا CanonEOS آواتار ها
    تشکر کرده
    76

اگر عزیزی مانند فرید خان کاربرد بدنه فلزی به کارش نیامده باشد 60دی گزینه خوبی است.اما این دلیل نمی شود کسی از بدنه ی سیل این دوربین ها استفاده نکند.بارها همین قابلیت 40دی را استفاده کرده ام.یک بار چنان ضربه خورد که نگهبان موزه از 50متر انطرفتر (در محوطه) صدایش را شنید اما نتیجه اش فقط یک خراش بود و بس.و هیچ عیبی پیدا نکرد.
    حال بفرمایید تا چه زمانی میتوان با یک میلیون بدنه سیل تهیه کرد؟!تا زمانی که 50دی با تمام خوبی ها و نواقصی که دارد همچنان تولید شود.
    تا به حال هم بدنه فلزی به کار من نیامده به کار خیلیها هم نخواهد امد معمولا دنبال بهترینها هستیم ولی استفاده از همه این امکانات رو معمولا انجام نمیدیم و یا به کارمون نمیاد
    فرید خان ضمن احترام به شما,ولی این یک مشکل شخصی است و نباید به هرکسی تعمیم داد.بارها شخصا بحث داشته ام در مورد انتخاب درست ابزار و پرهیز از ابزارگرایی.

در حضور همه اعلام میکنم زمانی خواستید 40دی را بفروشید بنده خریدار خواهم بود.

با تشکر
    king4 تشکر می‌کند.
    سیروان خوشبین
    Canon 1DsIII+24-70+100-400-Canon 400D+10-22

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

سلام

سیروان جان من اصولا سعی میکنم زیاد وارد بحث نشوم ولی مشکل شخصی بنده ندارم در مورد بدنه اهنی تعمیم هم ندادم بلاخره با توجه به نیازها هر کاربری خرید داره .اما حرف من این هست در حال حاظر هم 40 دی هست هم 50 و هم 7 دی اگر نام بدنه 60 دی هست نباید این را اینطور تفسیر کنیم که این جانشین انهاست .پس انها دیگر تولید نخواهند شد . بلاخره این کمپانی مطمئن باشید جایی خالی نخواهد گذاشت که کاربری با توجه به نیاز به سمتی دیگر هدایت بشه . اگر قرار بود 60 دی با ان بدنه و مشخصات بهتر تولید بشه تکلیف 7 دی در حال حاظر چی بود؟؟.

حتما ماه دیگر خواهم فروخت خبرتان میکنم (بنده هم اعلام کردم در حضور همه)
    CanonEOS و amin_bmu تشکر می‌کنند.
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

دوستان عزیز فرق شوخی و جدی را متوجه نمیشوید؟!حتما باید نوشت(شوخی)؟در مورد 350 دی.

خیر پلاستیک بودنش!وحید خان چند بار دوربینتون روی زمین افتاده و چند متر کشیده شده؟خواهشا صادقانه

ما که حرفی نداریم!شد میخریم نشد نمیخریم.ولی جدای از شوخی حیف 40دی بود اینجوری نسلش بسوزه!

واقعا بدنه های خوشدستی بودند نسبت به همرده های خودشان-یا باید دی80 یا دی90 میخریدید(که بدنه های معمولی دارند) یا باید 500 تومن اضافه میدادید به دی300(که شاید بعضی امکاناتش را لازم نداشتید).

حالا بزارید وارد بازار بشه میبینید چقدر چیپ خواهد بود در مقابل 40 و 50 دی.با آن ال سی دی گردان یاد سری پاورشات می افتم.حیف 7دی که فقط بخواد 300 تومن از این گرونتر باشه.

موید باشید
    فارغ از این بحث آهنی بودن ... منم مشکلی که الان می بینیم اینه که ضربه پذیری lcd بیشتر شده در نتیجه فکر کنم نیاز تعمییراتش هم بیشتر میشه .. اما در طراحی بدنه به نظرم این 60D چندین گام به جلو بوده و در مبحث سیلینگش هم با توجه به تصاویر منتشر شده گویا بهتر هست نسبت به اسلاف قبل خودش...
    به شخصه فقط منتظرم تا جانشین d90 بیاد تا با مقایسه این دو یکی از این دو دوربین d7000 or 60D رو بگیرم
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر همراه
    تشکر کرده
    752

سلام
    فکر می کنم سوال اصلی اینه که بپرسیم کدام رو بخرم 60 دی یا .. آیا مثلا اختلاف مبلغ بین60 دی و 7دی برای من ارزشش رو داره مسلما سرعت بالا و فوکوس بهتر، ارزشمنده ولی برای من در اولویت نیست آیا این اختلاف مبلغ رو روی لنز هزینه بشه خروجی بهتری نمی ده؟و...
    در مورد 60دی فکر می کنم دوربین خوبیهlcd چرخان هم کاربردخودش رو داره هرچند شاید روی یک slr جالب نباشه و آسیب پذیرتر ولی کسی که می خواد از یک حلزون روی زمین گلی عکس بگیره هم در فوکوس و هم در کادربندی خیلی کمک می کنه.در مورد مقاومت بدنه هم اگر یک دوربین تیتانیوم و ضدگلوله باشه من با یک سیم بکسل به گردنم می بندمش وشرط عقل هم در پیشگیریه! در موارد نادر هم فکر نکنم زیاد فرقی بکنه .اما شخصا باوجود اینکه این دوربین رو دست نگرفتم با استیل50 دی بیشتر حال میکنم.فکر می کنم کانن هم نمی خواسته زیاد جای 50 دی را بگیره و در اصل هدف ایجاد تولید یک مصرف کننده جدید بوده. ببینید وقتی 550 دی وارد بازار شد مخاطبان 500دی رفتن طرف آن ودر اصل بازار جدید شکل نگرفت فقط این فایده را داشت تا خریدار فکر کنه شرکت در حال فعالیت و آپدیت کردن دوربینهاست.البته فکر می کنم وقتشه که یک فول فریم ارزان قیمت هم وارده بازاربشه مثل کاری که سونی با آلفا 850 کرد .
    اما اگر من بودم حسگر1 دی مارک4 رو روی بدنه7 دی می ذاشتم اسمش هم می گزاشتم 007 دی باحاله نه!!!قیمت هم حدود 2000$ .
    دوربینهارا خیلی وقتها با ماشین(خودرو)مقایسه می کنند یکجورایی انگار نسلهایشان به هم میرسه!!! من وقتی 7دی،60دی و550دی با یک حسگر را می خوام باهم مقایسه کنم یاد خودرو سازان داخلی می افتم (پژو پارس ،سمند و405با یک موتور)البته صد بلا نسبت خیلی راه دارند تا به ما برسند اگر تونستند همین حسگر 18 مگاپیکسلی کانن را روی بدنه دی90 نیکون بذارند آنوقت می تونند حرفی برای گفتن داشته باشند. دنیا رو چه جور دیدی شاید...؟ می بخشید اگر یک مقدار از موضوع خارج شدم

كاربر همراه Farhad71 آواتار ها
    تشکر کرده
    1850

سلام جناب Ahmad-d

نوشته بودین :
    من وقتی 7دی،60دی و550دی با یک حسگر را می خوام باهم مقایسه کنم یاد خودرو سازان داخلی می افتم (پژو پارس ،سمند و405با یک موتور)
    از مقایسه نمودار های مختلف نویز فایلهای RAW بدنه های 7D و 550D ( بنقل از dpreview ) کاملا مشخصه که این دو سنسور متفاوتند .مگر کنون هر بدنه ای با سنسور 18 مگاپیکسل بسازه به این معنی هست که این هم همون سنسوره ؟تازه اون هم توی سه رده مختلف ! مطمئن باشید توی این مدت ( بعد از 18 های قبلی )کنون بیکار ننشسته و حتما سنسور جدید با تغییراتی رو به بهبود تولید شده .منتظر انتشار ریویو های معتبر برای 60D می مونیم تا تکلیف سومین 18 کنون هم مشخص بشه .

موفق باشید
    ghanbar، R.Asgari، Mehdi Rojaie و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد برنجی

صفحه 15 از 95 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 65 ... آخرینآخرین