صفحه 7 از 19 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 190
Like Tree340تشکر

موضوع: Canon PowerShot G12

كاربر فعال AmirS آواتار ها
    تشکر کرده
    1291

من g12 ندارم، ولی فکر کنم این جزو تنظیمات دوربین باشه که شما رو وادار به استفاده از چشمی بکنه (چون قراره سوژه متحرک رو دنبال کنید و اینکار از طریق چشمی بهتر صورت میگیره. (وقتی از مانیتور استفاده میکنید، ناخودآگاه به جای نگاه کردن به مانیتور، خود سوژه رو نگاه می نید، ولی تو چشمی، توجه کامل به قرا گرفتن سوژه در مرکز کادر خواهد بود.)
    پ.ن: به هر حال شاید با زدن دکمه display فرجی حاصل بشه :)
    Javid، moslemmoradi و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

بله دقیقا با زدن دکمه DISP که مخفف display هست مشکل حل میشه. ولی منظورتون از حالت عکاسی از سوژه های متحرک چه مدی هست؟
    moslemmoradi و NetNegar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض تشكر از دوستان

با تشكر از دوستان.
    حق با Amir_s700 جان بود. من دفترچشو كامل خوندم در مد عكس برداري سريع بايد از طرق چشمي نگاه كرد و اين جزء تنظيمات خود دوربينه.
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

كسي ميتونه در حقه من يه لطف كنه و بين اين دوربين و sx30 يه مقايسه انجام بده؟ ( جدا از زوم )
    اذ قبل تشكر ميكنم
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Saeedi نمایش پست ها
    كسي ميتونه در حقه من يه لطف كنه و بين اين دوربين و sx30 يه مقايسه انجام بده؟ ( جدا از زوم )
    اذ قبل تشكر ميكنم
    سلام
    دوست عزیز جدای از زوم در بقیه موارد این دو دوربین قابل قیاس با هم نبوده و G12 کاملا برتر است. ضمن اینکه داشتن دامنه زوم گسترده تر خود یکی از عوامل کاهش کیفیت تصویر خواهد بود.
    با داشتن G12 مجموعه امکانات خوبی از یک دوربین نیمه حرفه ای را در یک دوربین کامپکت دراختیار دارید که مهمترین آن امکان گرفتن فایل RAW هست.
    در SX30 نه تنها امکان گرفتن فایل RAW و کنترلهای مورد نیاز عکاسی به اندازه G12 وجود ندارد بلکه از نظر اندازه دوربین شما باید دوربینی را با خود حمل کنید که حجم آن معادل حجم دوربینهای سه رقمی است.
    با احترام

كاربر همراه Ali Saeedi آواتار ها
    تشکر کرده
    1566

نقل قول نوشته اصلی توسط dayani نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز جدای از زوم در بقیه موارد این دو دوربین قابل قیاس با هم نبوده و G12 کاملا برتر است. ضمن اینکه داشتن دامنه زوم گسترده تر خود یکی از عوامل کاهش کیفیت تصویر خواهد بود.
    با داشتن G12 مجموعه امکانات خوبی از یک دوربین نیمه حرفه ای را در یک دوربین کامپکت دراختیار دارید که مهمترین آن امکان گرفتن فایل RAW هست.
    در SX30 نه تنها امکان گرفتن فایل RAW و کنترلهای مورد نیاز عکاسی به اندازه G12 وجود ندارد بلکه از نظر اندازه دوربین شما باید دوربینی را با خود حمل کنید که حجم آن معادل حجم دوربینهای سه رقمی است.
    با احترام
    ممنون دوست عزیز میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟
    برتری G12 به جز سرعت شاتر و اندازه ی کوچکترش توی چه چیزای دیگه ای مشاهده میشه؟
    اگر لطف کنی و یه مقدار هم راجع به اون کنترل های دیگه که مورد نیاز هست بیشتر توضیح بدی ممنون میشم
    در کل من کسی هستم که به عکاسی خیلی علاقه مندم و نمی خوام از همین اول که دوربین دستم میگیرم درگیره عوض کردن لنز و این حرفا باشم چون می دونم گیج میشم واسه همین می خوام برم سراغ یه کامپکت حرفه ای تا یکی دو سالی دستم باشه و یکم دستم تو عکاسی راه بیفته بعد برم یه SLR بگیرم
    با توجه به این توضیحات ایا این دوربین رو به من توصیه می کنید یا دوربینه دیگه ای ( منظورم دوربینی مثل hs 20 فوجی هست )
    قیمتی هم تا حدود 700 برای این موضوع کنار گذاشتم
    از قبل تشکر میکنم
    NetNegar تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2

پیش فرض G12 Vs. SX

من در کنار یه Slr Niikon D70 یه Canon G12 هم دارم
    کیفیتش اصلا با sx30 قابل مقایسه نیست
    G12 دوربینیه که به نظر من تو کامپکت ها لنگه نداره...
    yaghoobi، vahidmir2000، mohamad az و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    128

اگر لطف کنی و یه مقدار هم راجع به اون کنترل های دیگه که مورد نیاز هست بیشتر توضیح بدی ممنون میشم
    در کل من کسی هستم که به عکاسی خیلی علاقه مندم و نمی خوام از همین اول که دوربین دستم میگیرم درگیره عوض کردن لنز و این حرفا باشم چون می دونم گیج میشم واسه همین می خوام برم سراغ یه کامپکت حرفه ای تا یکی دو سالی دستم باشه و یکم دستم تو عکاسی راه بیفته بعد برم یه SLR بگیرم
    با توجه به این توضیحات ایا این دوربین رو به من توصیه می کنید یا دوربینه دیگه ای ( منظورم دوربینی مثل hs 20 فوجی هست )
    از قبل تشکر میکنم
    سلام
    دوست گرامی در مورد امکانات و مقایسه های تخصصی این دوربین با موارد مشابه بهتر است به سایتهایی که بطور تخصصی این مقایسه را انجام داده اند مراجعه کنید اینجا
    در این لینک تعداد زیادی سایتهای مقایسه ای دوربینهای مورد نظر شما وجود دارد
    معذالک بعنوان جمع بندی و تجربه شخصی اگر میخواهید عکاسی را ادامه دهید با یک دوربین SLR شروع کنید اگرچه داشتن G12 هیچوقت پشیمانی نخواهد داشت من پس از خرید 7D با احساس نیاز به داشتن دوربین کامپکت اقدام به خرید G12 کردم و در بسیاری از موارد استفاده از تواناییهای آن برایم لذت بخش است.
    البته تذکر این نکته ضروریست که انتخاب دوربین وابستگی کامل به نوع کاربرد شما خواهد داشت.
    برای خرید دوربین عکاسی هم نظر شخصی من انتخاب بین برندهای نیکون و کانن است البته هیچوقت برندهای دیگر را هم تجربه نکرده ام ممکن است نظر دیگران در اینمورد متفاوت باشد.
    با احترام
    NetNegar و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.

كاربر همراه ramink2 آواتار ها
    تشکر کرده
    723

از قبل تشکر میکنم
    سلام دوست گرامی
    توضیحات دوستان کامل و تا حدودی جامع بودند که شما اگر کمی وقت بیشتری صرف کنید و به دیگر بخش هاسری بزنید کاملا جواب پاسختان را خواهید یافت و اطلاعات شما جامع تر خواهد شد ....
    اما از آنجایی که شما دوربینی را مد نظر دارید که بعد از آن سراغ slr بروید من میتوانم به جرات به شما بگویم که g12 آنچه را که شما نیاز دارید تا بیاموزید و بعد سراغ رده بالاتر دوربین ها بروید به شما عرضه میکند و به قول یکی از دوستان شما را یک عکاس بار میاورد پس بهتر است بیشتر مطالعه داشته باشید و هیچ وقت گول مگاپیکسل بالاتر و زوم بالاتر را نخورید ، و این را مد نظر داشته باشید که یکی از بزرگترین گامهایی که برای رسیدن به دوربین های حرفه ای تر باید برداشت استفاده از فایل raw و پردازش عکس میباشد که g12 این مهم را در اختیارتان قرار میدهد.
    موفق باشید...
    aro1355، Walkman، vahidmir2000 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

D7100 - Sigma 10-20 F/3.5 - 18-55 Afp - 70-200 F/4 VR - 50 F/1.8G

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1334

می خوام برم سراغ یه کامپکت حرفه ای تا یکی دو سالی دستم باشه و یکم دستم تو عکاسی راه بیفته بعد برم یه SLR بگیرم
    با توجه به این توضیحات ایا این دوربین رو به من توصیه می کنید یا دوربینه دیگه ای....

با سلام.انتخاب دیگه;
    Panasonic LX5
    Nikon p7000
    NetNegar و Ali Saeedi تشکر می‌کنند.

صفحه 7 از 19 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین