صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 175
Like Tree842تشکر

موضوع: Canon PowerShot G1X

كاربر همراه ALI.Barutkub آواتار ها
    تشکر کرده
    1156

در مورد فوکوس نسبت به G12 خودم نمی تونم نظر بدم چون G12 نداشتم ولی ریویوها فوکوس G1X رو نسبت به G12 کندتر ندونستن.
    کندی منو هم یعنی این که وقتی مود عکاسی رو تغییر میدین، اون نمایش گرافیکی زمان بر هستش و برای سرعت عمل باید بلافاصله نیم شاتر بزنید تا رد شه!
    در مقایسه با G12 که به نظر نمی رسه چیزی رو از دست بدین و قطعا از کیفیت G1X لذت خواهید برد ولی بحث اختلاف قیمت و جیب و ... هست که باید سبک و سنگین کنید.
    yaghoobi، Javid، SHOK53 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا hadigha آواتار ها
    تشکر کرده
    36

اگر دوستان یک لطفی بکنند و فیلمی از فوکوس این دوربین قرار دهند ممنون می شویم.چرا که خیلی موضوع رو پیچیده کرده این بحث کند بودن فوکوس :)
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    Canon 5D MIII - 8-15L Fisheye - 24-105L- 70-300L - Speedlight580II

تشکر کرده
    1156

نقل قول نوشته اصلی توسط hadigha نمایش پست ها
    اگر دوستان یک لطفی بکنند و فیلمی از فوکوس این دوربین قرار دهند ممنون می شویم.چرا که خیلی موضوع رو پیچیده کرده این بحث کند بودن فوکوس :)
    دوست عزیز موضوع چندان حاد و پیچیده نیست. کافی است نگاهی به مقایسه آن با سایر دوربین ها بیندازید تا موضوع روشن شود.
    از جنبه مقایسه با G12، سرعت فوکوس G1X همان مقدار است با دقت بیشتر (این مقایسه را در فروم های خارجی خواندم).
    کمترین سرعت فوکوس آن در بیشترین زوم و نور کم است که حدود 2 تا 3 ثانیه می شود ولی در شرایط معمولی چندان آزار دهنده نیست. نکته مهم این است که نباید آن را با سرعت SLR برای سوژه های سریع مقایسه کرد.
    موفق باشید.
    yaghoobi، Javid، SHOK53 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا hmirzaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1044

دوستان عزیز خواهش میکنم ریویوها رو به تجربه های عینی ترجیح ندید
    بنده متاسفانه 3 عدد ازین بت برای دفترمون خریداری کردم که ماحصل این خرید خاک خوردنشون در کشوی میزهامونه
    کسی توقع slr نداره اما دیگه فوکوس نباید اونقدر نا امید کننده باشه که مجبور شید فقط از مود auto استفاده کنید یا خاک بخوره
    فرصتی شد از هر سه دوربین در فوکوس کردن فیلم میگیرم و میگذارم
    دوستانی هم که میخوان از نزدیک تست کنن در پیام خصوصی قراری بگذارن تا دوربین ها رو تقدیمشون کنم
    Mashhadi Vahid، KHAKSAR، ALI.Barutkub و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    www.hmirzaei.com
    حسین میرزایی

كاربر آشنا hadigha آواتار ها
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط hmirzaei نمایش پست ها
    بنده متاسفانه 3 عدد ازین بت برای دفترمون خریداری کردم که ماحصل این خرید خاک خوردنشون در کشوی میزهامونه
    کسی توقع slr نداره اما دیگه فوکوس نباید اونقدر نا امید کننده باشه که مجبور شید فقط از مود auto استفاده کنید یا خاک بخوره
    دوستانی هم که میخوان از نزدیک تست کنن در پیام خصوصی قراری بگذارن تا دوربین ها رو تقدیمشون کنم

آقا شرمنده می کنید!یک دنیا ممنون می شوم
    SHOK53 تشکر می‌کند.
    Canon 5D MIII - 8-15L Fisheye - 24-105L- 70-300L - Speedlight580II

تشکر کرده
    1156

ذوست خوب، جناب میرزایی عزیز
    این دوربین که هیچ، Nikon D800E هم بت نیست و هیچ کس نباید چنین ادعایی در مورد هیچ دوربینی بکند چرا که هر وسیله ای برای استفاده ای که تعریف شده کاربرد خواهد داشت و انتظار بیجا از هر دوربینی نتیجه اش سرخوردگی خواهد بود.
    من هم قبول دارم که کندی فوکوس این دوربین نقطه ضعف مهم آن محسوب می شود، ولی دوربین های گرانتر در رده های بالاتر آن هم هر کدام ضعف ها و محدودیت های خاص خودشان را دارند. بنده قبل از خرید این دوربین، تمام ریویوها و بسیاری کامنت های کاربران را خواندم و با آگاهی از تمام ضعفهایش آن را خریدم چرا که برایم کاربرد داشت.
    در نهایت من مطمئنم که کانن می توانست این ضعف ها را برطرف کرده و سپس محصول خود را روانه بازار کند، ولی آن وقت دیگر رده EOS-M بازار خود را از دست نمی داد؟! بدیهی است که مرزبندی محصولات، با چنین استراتژی هایی انجام می شود تا حداکثر مشتری به دست آید.
    موفق باشید.
    aro1355، hmirzaei و SHOK53 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

بنده این دوربین رو در دست تست کردم (تجربه عینی) ولی واقعا مشکل فکوس نداشت حتی Manual در حد g12 بود به جز ماکرو که انصافا برای کار ماکرو G12 در مقابل این دوربین خیلی سر تر هست. اگر لطف کنید شرایط عکاسی مثل فاصله کانونی ، نور ، فاصله تا سوژه و ... را بفرمایید چون قصد خریدش رو دارم، دنبال دلیل محکم برای منصرف شدن هستم
    اشکالات اولیه که به نسبت G12 به نظرم رسید هر چند این دوربین ارتقا از g12 نیست:
    سنگین تر بود.
    تنظیم ایزو از پیچ دم دست به منو رفته
    کلا همه بخشها حتی ال سی دی قطور تر شده.
    بخشی از تصویر در ویو فایندر اپتیکال در حالت واید را لنز گرفته
    احساس میکنم قدرت فلاش کمتر شده و شکل قبلی هم مشکل نداشت حتی نیازی به پاپ آپ شدنش نبوده.
    در کل به نظرم اصلا چیز بدی نیومد و به عنوان تجربه سنسور بزرگ در کامپکت بد نیست.
    Nima Sadigh، moeinP، M. Beyrami و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    بنده این دوربین رو در دست تست کردم (تجربه عینی) ولی واقعا مشکل فکوس نداشت حتی Manual در حد g12 بود به جز ماکرو که انصافا برای کار ماکرو G12 در مقابل این دوربین خیلی سر تر هست. اگر لطف کنید شرایط عکاسی مثل فاصله کانونی ، نور ، فاصله تا سوژه و ... را بفرمایید چون قصد خریدش رو دارم، دنبال دلیل محکم برای منصرف شدن هستم
    اشکالات اولیه که به نسبت G12 به نظرم رسید هر چند این دوربین ارتقا از g12 نیست:
    سنگین تر بود.
    تنظیم ایزو از پیچ دم دست به منو رفته
    کلا همه بخشها حتی ال سی دی قطور تر شده.
    بخشی از تصویر در ویو فایندر اپتیکال در حالت واید را لنز گرفته
    احساس میکنم قدرت فلاش کمتر شده و شکل قبلی هم مشکل نداشت حتی نیازی به پاپ آپ شدنش نبوده.
    در کل به نظرم اصلا چیز بدی نیومد و به عنوان تجربه سنسور بزرگ در کامپکت بد نیست.
    من یک سوال برایم پیش آمده. چرا با وجود داشتن g12 و 7دی به فکر G1 x هستید؟ چون به نظرم g1 x یک چیزی بین این دو است. آیا قصد ارتقا g12 را دارید؟
    Javid و SHOK53 تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    من یک سوال برایم پیش آمده. چرا با وجود داشتن g12 و 7دی به فکر G1 x هستید؟ چون به نظرم g1 x یک چیزی بین این دو است. آیا قصد ارتقا g12 را دارید؟
    قصد دارم G12 را به G1X تبدیل کنم.اصلی ترین دلیلم تجربه این سایز سنسور در کامپکته. اگر قرار بود ارتقا داشته باشم قاعدتا باید G15 رو انتخاب می کردم که به جز مسئله LCD گردان قطعا یک سروگردن بالاتر از نسخه قبلیش خواهد بود ولی G15 چیزی نیست که ندونم چیه اگر جیب اجازه داد شاید برای مدتی G1X رو بخرم و بعد هر کدوم بچه خوبی بودند نگه دارم ولی در هر حال حاضرم هزینه این تجربه را بپردازم.
    Nima Sadigh، M. Beyrami، saed_violin و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام عرض ادب خدمت همه دوستان. یه سوال داشتم این اداپتور فیلتر لنز g1x رو کجا میشه گیر اورد؟من که تو تهران نتونستم گیر بیارم به دوستمم گفتم تو سوئد برام بخره گروندر میاد حدودا 130 اینا. دوستان کسی خبر داره کجا می تونم گیرش بیارم. با تشکر. ضمنا دوربین فوق العاده ای هستش نسبت به قیمتش
    saed_violin و SHOK53 تشکر می‌کنند.

صفحه 14 از 18 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 آخرینآخرین