صفحه 18 از 70 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 68 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 693
Like Tree2711تشکر

موضوع: Canon EOS 6D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

اندازه تقریب این دوربین چقدره؟نسبت به 60 دی یا 7دی کسی عکسی داره ببینیم و مقایسه کنیم؟به نظرتون قیمتش با گذشت 6 ماه دیگه پایین تر میاد؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    299

من قیمت ورود به بازارشو یادم نیست ولی چون در حال رصدش هستم از قبل عید تا الان 600 اومده پایین دیروز پایتخت قیمت کردم 6200 فرمودند
    و از نظر سایز و وزن هم فکر کنید 60 دی دست گرفتید
    yaghoobi، calligrapher و obsidiyan تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    144

نقل قول نوشته اصلی توسط shahede.dovom نمایش پست ها
    من قیمت ورود به بازارشو یادم نیست ولی چون در حال رصدش هستم از قبل عید تا الان 600 اومده پایین دیروز پایتخت قیمت کردم 6200 فرمودند
    و از نظر سایز و وزن هم فکر کنید 60 دی دست گرفتید
    lپس اندازش در حد 60 دی است خوبه چون سایز 60 دی یه سایز عالیه نرمال است.یه سری رفته بودم تعمیر گاه آقای قاسمی دیدم یه نفر یه 5 دی داشت وقتی دستشون دیدم وحشت کردم خیلی بزرگ به نظرم رسید دیگه نمیدونم تو دست ایشون به نظر اینطور رسید یا کلا بزرگ بود!! خلاصه گفتم نکنه اینم در اون حد باشه.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    299

البته من هم با سایز 6دی موافقم ولی ناگفته نماند بستن گریپ و بزرگتر شدن سایز بادی باعث خوشدستی بادی میشه
    K_NMT، bijan_darvishi، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط shahede.dovom نمایش پست ها
    البته من هم با سایز 6دی موافقم ولی ناگفته نماند بستن گریپ و بزرگتر شدن سایز بادی باعث خوشدستی بادی میشه
    کاملا همینطوره
    دیروز گریپ رو روش بستم و برای دست من کاملا راحت و اندازه شد
    البته من دستهای بزرگی ندارم...ولی با دوربین بدون گریپ خصوصا با یک لنز نسبتا سنگین راحت نبودم
    الان با گریپ به نظرم یک دوربین با سایز خیلی خوب شده و با لنزهای نسبتا سنگین هم خوب بالانس میشه
    درحالیکه 5D MKII با گریپ برای من کمی بزرگ و سنگین بود
    yaghoobi، Navid7h، M.Mobin و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

تحلیل بنده بعد از سه روز کار کردن با این دوربین این است که در کل مجموعه خوبی است...

شاید برای کسی که 5D MK2 و D800 دارد زیاد هیجان انگیز نباشد.اما دوربین بسیار خوبی است.در مقایسه با D600 نیکون به نظرم هم پای هم هستند و هیچ کدام بر دیگری اصلا برتری نداردمگر نقاط فوکوس D600.هر دو یک رده پایین تر از D800 و 5D MK3 هستند.دوربین ساده و خوش دستی است.ایراداتی دارد مثل محدودیت سرعت شاتر اما در کنارش دینامیک رنج عالی اش خود را به رخ می کشد.مصرف باتری اش نسبت به بقیه بسیار معقول تر است و الان با حدود 400 شات هنوز باتری اش تکان نخورده است.

مقداری جمع جور است و برای کسی که بدنه کراپ دار داشته است عادی است اما برای کسی که مدت ها با فول فریم و بادی های بزرگ کار می کند قدری تازگی دارد.اما بسیار بسیار سبک است.

مونیتور اش عالی است تراکم پیکسلی اش شاید در بین همه بهترین باشد و در نور مستقیم آفتاب هم دید خوبی دارد.ویزورش نسبتا کوچک و تاریک است ( نسبت به فول فریم های دیگر ).اما نبود سنسور نوری تنظیم روشنایی مونیتور از آن حماقت های همیشگی کانن است ! یک سنسور نیم دلاری ساده .

اما حماقت کانن تمامی ندارد و با داشتن 11 نقطه فوکوس آدم رو یاد سال 2006 و دوربین Canon 5D می اندازد !!! ایکاش نقاط فوکوس بیشتری داشت.مثلا 19 نقطه.سیستم نورسنجی اش روی کاغذ با مارک 2 یکسان است( یکسان نیست یکی 35 منطقه ای و دیگری 63 تایی است ممنون از مسعود مبین عزیز که تذکر داد ) اما نتیجه بسیار بسیار بهتر است و نورسنجی دقیق تری دارد این مشکل نورسنجی مارک 2 کاملا مشهود است و در این دوربین این مشکلات وجود ندارد.سرعت اش هم شبیه مارک 2 است و تفاوتی عملی چندانی ندارند.

داشتن WIFI داخلی هیجان انگیز و دلچسب است بخصوص وقتی تبلت داشته باشید.یک لذت بسیار جالب که به نظرم تجربه خوبی است.

هنوز فرصت نشده است GPS اش را تست کنم اما زیاد خوشبین نیستم! چون از نظر نرم افزاری آپشن های زیادی در اختیارتان نیست و این کار را سخت می کند.

نداشتن USB 3.0 هم بسیار عجیب است ! در سال 2012 دیوایسی هنوز USB 2.0 داشته باشد.

داشتن فقط یک اسلات کارت SD هم آدم را مایوس می کند ! شاید دو تا بود بهتر می شد.

منو جدید کانن به نظرم خوب تر از قبل است و ظاهر حرفه ای تری دارد.

و اما کلام آخر و مهم تر !

از نظر نویز در فایل RAW به نظرم از مارک 2 و مارک 3 و دی 800 عملکرد بهتری در ISO های پایین دارد.اما در ISO های بالا مارک 3 به وضوح عملکرد بهتری دارد.

داینامیک رنج اش از مارک 2 بهتر است اما از مارک 3 و دی 800 یقینا پایین تر است.از D600 هم مقدار اندکی در مناطق تاریک پایین تر است.اما هنوز بر روی ISO 100 این نتایج را به دست می آورد.

جزییات تصویر اش از مارک 2 بهتر است اما نسبت به مارک 3 و دی 800 ( غول دیتیل ) یقینا عقب تر است.

در کل انتخاب خوبی است بخصوص برای کسانی که سالها با کراپ دار ها کار می کنند و به دنبال هیجان فول فریم هستند.البته اگر دوربینی مثل 7D MK2 به زودی معرفی نشود و هیجان انگیز تر نباشد.اما در کل ارزان ترین فول فریم بازار است و ارزش خرید اش را دارد.
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Friday 12 April 2013 در ساعت 13:00
    nmroshan، ME، Akazemi و 58 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4532

آیا دسترسی به منوی دوربین از طریق تبلت (با WIFI) امکانپذیر است؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2vfx نمایش پست ها
    آیا دسترسی به منوی دوربین از طریق تبلت (با WIFI) امکانپذیر است؟
    در چه وضعیتی؟ کدام گزینه منو؟ وقتی با تبلت/ کامپیوتر/ موبایل با استفاده از وای فای به دوربین وصل می شوید و tethering می کنید، پارامترهای اولیه عکاسی مثل دیافراگم و سرعت شاتر را می توانید تغییر بدهید.
    saeed2vfx و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    داریوش نقشینه
    تجهیزات: یک عدد دوربین Canon 6D، یک عدد لنز Canon 24-105 یک لنز Canon 70-300 IS و یك 1.4 50

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4532

نقل قول نوشته اصلی توسط Jasoos نمایش پست ها
    در چه وضعیتی؟ کدام گزینه منو؟ وقتی با تبلت/ کامپیوتر/ موبایل با استفاده از وای فای به دوربین وصل می شوید و tethering می کنید، پارامترهای اولیه عکاسی مثل دیافراگم و سرعت شاتر را می توانید تغییر بدهید.
    در حالت Live view
    منظورم Start Recording و پارامترهای نورسنجی بود
    ممنون از پاسختون

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها

هنوز فرصت نشده است GPS اش را تست کنم اما زیاد خوشبین نیستم! چون از نظر نرم افزاری آپشن های زیادی در اختیارتان نیست و این کار را سخت می کند.
    آیا GPS این دوربین Direction لنز رو هم ثبت میکنه ؟ یعنی قطب نما هم داره ؟
    محمد امدادی

صفحه 18 از 70 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 68 ... آخرینآخرین