صفحه 23 از 70 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 693
Like Tree2711تشکر

موضوع: Canon EOS 6D

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    https://www.youtube.com/watch?v=C5wCSSEi3rs
    https://www.youtube.com/watch?v=Q9HlxWqcG5Y
    https://www.youtube.com/watch?v=Dg_6jSaXGgY

البته اون نيکون گای برای نيکون کار ميکنه و فقط به نقاط ضعف کنون گير ميده

من که جز وقتی که دوربين رو ميخوام بدم کسی عکس بگيره دوربينم هميشه فقط فوکوسش روی نقطه مرکزيه و اصلاً به حالم فرق نميکنه چند تا نقطه فکوس داره (قبلاً 1000 دی داشتم الان 50 دی فرقش فقط اينه که 50 سريع تر فکوس ميکنه)
    واسه پرتره همه حرفه اي ها هم همينطوری عکس ميگيرن
    شما با ديافراگم کمتر از 4 احتمال اينکه با انتخاب دوربين بتونی اون فکوسی که ميخوای رو به دست بياری کمه
    ببینید من روش focus/recompose رو خوندم که خیلی جاها اشتباه میکنه و خودم هم که قبلا استفاده میکردم به این نتیجه رسیدم
    برای همین من همیشه از روش فوکوس نقطه ای استفاده میکنم برای همین برام مهم هست که بدونم 6دی با نقاط دیگش میتونه از پس فوکوس روی چشم تو اون سرعت بربیاد یا نه
    ویرایش توسط apicks : Sunday 5 May 2013 در ساعت 23:51

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

دوربين که نميتونه تشخيص بده بايد رو کجا فکوس کنه (چشم يا جای ديگه ) وقتی سرعت بره بالا شما مجبوری از ديافراگم بسته تر استفاده کنی و ديگه از محدوده يک چشم در ميآد
    و ميشه مثل همون ويدئو هايی که دادم ، اونا رو ببينين ميتونين ببينين تو چه سطحيه

من خودم دارم واسه فول فريم لنز هام رو آپديت ميکنم و مدت زيادی روی اين دوربين تحقيق کردم به نسبت قيمتش چيزی بهتر از اين گير نميآريد 5 دی خيلی گرونه و تفاوت تو چند نکته داره که به نظر من اگر کاملاً نتونين ازش استفاده کنيد پولتون رو الکی خابوندين

به نظر من بهترين کار اينه يه نمونه گير بياريد تست کنيد
    yaghoobi، saeed2vfx، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

اون روش فوکوس مرکزی هم اشتباه نميکنه فقط به تجربه عکاس برميگرده
    شما ميتونی نقاط فکوس رو جابجا کنی مثلاً روی 1/3 ها بزاری اما واسه هر عکس بايد يه دور اونا رو جابجا کنيد تا به جايی که ميخواد برسه
    داگ گوردون ، زک آرياس ، چايس جارويس ، که با دوربين های خيلی پيشرفته تر مثل دی 4 کار مينند هم با فکوس مرکزی کار مينند

شما با دوربين خودت ميتونی روی ديافراگم 2.8 بدون فکوس مرکزی روی چشم فکوس کنی؟
    saeed2vfx، 47amir، darkness_land و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    اون روش فوکوس مرکزی هم اشتباه نميکنه فقط به تجربه عکاس برميگرده
    شما ميتونی نقاط فکوس رو جابجا کنی مثلاً روی 1/3 ها بزاری اما واسه هر عکس بايد يه دور اونا رو جابجا کنيد تا به جايی که ميخواد برسه
    داگ گوردون ، زک آرياس ، چايس جارويس ، که با دوربين های خيلی پيشرفته تر مثل دی 4 کار مينند هم با فکوس مرکزی کار مينند

شما با دوربين خودت ميتونی روی ديافراگم 2.8 بدون فکوس مرکزی روی چشم فکوس کنی؟
    بله میتونم ولی خب بعضی وقت ها اشتباه میکنه در سرعت بالا که به نظرم طبیعیه
    من مقاله هایی که خوندم بیشتریا نوشتن استفاده از focus/recompose باعث شارپ نشدن عکس ها میشه
    مگر اینکه با نقطه ی وسط فوکوس کنیم بعدا کراپش کنیم
    darkness_land تشکر می‌کند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

سلام به همه

بعد از يكسال كار با 5DMKII محبوب ،كافي بود ٢ ساعت 6D دستم باشه تا همه تفكراتم نسبت به 5D كه حالا حالا ها ميتونه تو بورس باشه رو بهم بريزه !!! زياد سرتون رو درد نميارم اما شايد براي بعضي جالب باشه و بتونه كمكشون كنه ، اولين چيزي كه برام بسيارجالب به نظر اومد سبكي اين دوربين بود، وقتي دستم گرفتم انگاريه باري از رو دوشم برداشته شده بود! باوجودي اينكه كوچتر از 5D هست اما به نظرم بسيار خوش دست اومد وخيلي باهاش راحت بودم ، كيفيت ال سي دي بسيار عالي و دسترسي به منو ها و تنظيمات دوربين بسيار كار آمد وساده و جذاب بود ، هميشه از صداي شاتر 5D MKII خوشم ميومد ( شايد اصلا واسه همين خريدم !!!!) اما وقتي با 6D شروع به عكاسي كردم ديدم چقدر خوش صدا و آروم و بي صداست ( آدم ياد نيكون D90 ميندازه اما بي صدا تر ) خلاصه لذت خوبي به آدم دست ميده ، سرعت فوكوس بمراتب خيلي خيلي بهتر از 5D شده ، حال و هواي نورسنجي كاملا با 5D فرق ميكنه و بسيار دقيق تر از اون شده و گيج نميزنه ، فوكوس در شرايط نور كم بسيار هيجان انگيزناكه !! و آدم رو به شك ميندازه !!ديناميك رنج رو و ايزو رو كه ديگه نگو چون واقعا قابل مقايسه با 5D نيست و ثبت جزييات بسيار بهتر از 5D شده ، از لحاظ رنگ و كنتراست هم با 5D بسيار تفاوت چشمگيري داره ( بيخود نيست dxo اون امتياز بالا رو به سنسورش داده ) خلاصه كلام اين دوربين اينقدر برام جذاب بود كه ما رو از 5D محبوبمون جداكرد ، و در نهايت اينكه به نظر من با اختلاف ٤ ميليون و هفتصدي اون با 5DMKIII بسيار بسيار دوربين با ارزشي خواهد بود ودر آينده بيشتر از اين دوربين خواهيم شنيد
    nmroshan، Niaz، eksir و 39 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    299

عزیزانی که سعادت داشتن و 6 دی از دایره روزگار نصیبشون شده لطفا بفرمایند که 6 دی در حالت فیلم برداری همچون 60 دی گزینه کراپ هم دارد ؟

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

در ابتدا پوزش میخوام بابت غیر معمول بودن این پست (در صورت مغایر بودن با قوانین هم که گردن ما از مو باریکتر هست )

عزیزان همشهری کرجی یا دوستانی که گذرشون به کرج میوفته و این دوربین رو تهیه کردند و چند دقیقه ای هم وقت آزاد دارند, لطف کنند و یک پیغام خصوصی برای من بفرستند من یک مزاحمت کوچکی براشون دارم پیشاپیش بسیار بسیار سپاسگذارم.

كاربر همراه darkness_land آواتار ها
    تشکر کرده
    4944

با سلام خدمت بزرگان
    بنده آموزش این دوربین نازنین رو پیدا کردم اما مشکلی دارم اینه که لینک مستقیم پیدا نمیشه
    خواستم خواهش کنم اگر عزیزی توانایی داشته باشه ممنون میشم لطف بکنه و بنده رو کمک کنه !!!
    ممنون از لطف همه شما عزیزان
    شروع ضربتی با دوربین Canon eos 6D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط darkness_land نمایش پست ها
    با سلام خدمت بزرگان
    بنده آموزش این دوربین نازنین رو پیدا کردم اما مشکلی دارم اینه که لینک مستقیم پیدا نمیشه
    خواستم خواهش کنم اگر عزیزی توانایی داشته باشه ممنون میشم لطف بکنه و بنده رو کمک کنه !!!
    ممنون از لطف همه شما عزیزان
    شروع ضربتی با دوربین Canon eos 6D

با عرض سلام خدمت دوستان.
    darkness_land عزیز توی همون سایت قسمت بالای سایت میتونید لینک ها را مستقیم کنید. با استفاده از سرویس mul به راحتی میتونید لینک ها را مستقیم کنید و با سرعت بالا استفاده کنید.
    obsidiyan و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر همراه photographِer آواتار ها
    تشکر کرده
    1794

با درود به عزیزان
    یه سوالی دارم که خیلی ذهنم رو درگیره خودش کرده :) 5D M II چرا از 6D گرون تره؟؟
    iman mehr، viva_utopia و darkness_land تشکر می‌کنند.
    باید که جمله جان شوی، تا لایق جانان شوی
    گر سوی مستان میروی، مستانه شو،مستانه شو

سید مهدی تقوی

صفحه 23 از 70 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... آخرینآخرین