صفحه 26 از 70 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 693
Like Tree2711تشکر

موضوع: Canon EOS 6D

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1717

با سلام خدمت دوستان، الان مدتی هست که مدام گریپ میخرم برای این دوربین و عوض میکنم و .... مشکلش هم عجیبه خیلی جاها گشتم جوابشو فعلا نیافتم ... گریپ رو که به دوربین وصل میکنم میگه امکان برقراری ارتباط با باطری سمت راست نیست!
    اگر گریپ رو فقط با باطری سمت چپ بزارم کار میکنه ولی همون باطری هم که کار کنه بزارم سمت راست کار نمیکنه ... دوتا باطری رو هم بزارم بازم میگه سمت راستیه امکان برقراری ارتباط باهاش نیست ... عوض کردم باطریارو ... شارژ کردم و... ولی متاسفانه فایده ای نداشت. جالبه بدونید این دومین گریپی هست که اين هفته تست میکنم و همین مشکلو داره.
    نوشته ش هم:
    cannot communicate right battery, use this battery?

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1717

كسي نيست جواب بده؟ ايا اين مشكل طبيعيه؟ اصلا مشكل هست يا نيست؟

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط aaallliii نمایش پست ها
    كسي نيست جواب بده؟ ايا اين مشكل طبيعيه؟ اصلا مشكل هست يا نيست؟
    عزیزم...مشکل قطعا مربوط به گریپ بوده...شما که نگفتی چه مارک گریپی استفاده کردی...من گریپ پیکسل دارم و اصلا چنین مشکلی نداشتم
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1717

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    عزیزم...مشکل قطعا مربوط به گریپ بوده...شما که نگفتی چه مارک گریپی استفاده کردی...من گریپ پیکسل دارم و اصلا چنین مشکلی نداشتم
    با سلام ببخشيد دير جواب دادم دسترسي به اينترنت نداشتم. من از مارك كنن متفرقه استفاده ميكنم (روي كارتون همون كنن رو زده)

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

به نقل از dpreview :
    There's no on-chip phase-detection to aid autofocus in live view or movie mode
    و یک سوال؟ فکوس در لایو ویو با این دوربین به چه صورته؟
    و آیا بنده درست متوجه شدم که مربع سفید رنگ برای بزرگنمایی و فکوس در حالت لایو ویو در این دوربین ظاهر نمیشه؟
    امير
    Instagram

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    به نقل از dpreview :

و یک سوال؟ فکوس در لایو ویو با این دوربین به چه صورته؟
    و آیا بنده درست متوجه شدم که مربع سفید رنگ برای بزرگنمایی و فکوس در حالت لایو ویو در این دوربین ظاهر نمیشه؟

شما که 7D و 5DMKII دارید چرا این سوال رو میپرسید ؟! فوکوس در لایو ویو مثل دوربین هایی که دارید هست ...... قسمت دوم سوالتون هم خیر هست و چنین چیزی نیست و شبیه به همون 7D و 5DMKII هست
    K_NMT و Javid تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Javid آواتار ها
    تشکر کرده
    4245

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    شما که 7D و 5DMKII دارید چرا این سوال رو میپرسید ؟! فوکوس در لایو ویو مثل دوربین هایی که دارید هست ...... قسمت دوم سوالتون هم خیر هست و چنین چیزی نیست و شبیه به همون 7D و 5DMKII هست
    جناب نژادی عزیز
    متاسفانه در نوشتار لحن منتقل نمیشه ولی امیدوارم نیمه مثبت رو دیده باشم، به هر حال از جوابتون ممنونم.

در خصوص سوالی که پرسیدم با توجه به جمله ای که در ریویو 6D وجود داشت:
    اصل سوال در خصوص فاز دیتکشن است متاسفانه نمی دانستم چیست و فکر می کردم منظور از فاز دیتکشن همان مربع اتوفکوس در لایو ویو است.شرکت کنون در برخی محصولات جدید خود مثل 650D از phase detection استفاده کرده ولی در 6D این سیستم وجود ندارد.

با جستجو در گوگل متوجه شدم سیستم اتو فکوس phase detection در مقابل contrast detection دو تکنولوژی اتو فکوس هستند نه چیزی که بنده تصور می کردم.

Phase Detection Autofocus
    This AF method is most prevalent in digital SLR cameras. It requires dedicated hardware (line and cross-type autofocus sensors) which can increase the overall cost of a camera. Phase detection AF still uses contrast to assess where to focus, but contrast just isn't used as iteratively or throughout the image...only at the autofocus sensors. A disadvantage with the phase detection method is that it requires pre-calibration, and can therefore always misfocus if incorrectly calibrated.

Contrast Detection Autofocus
    This AF method is most prevalent in compact cameras and newer SLR cameras with Live View. This is because these cameras can be made less expensive by using the sensor itself to perform autofocus, with the (relatively) cheaper processing power used to determine maximal contrast. A disadvantage to contrast AF is that it cannot gauge whether the camera lens is front or back focused-- just that it is out of focus. This is primarily why it has to be used iteratively; contrast measurements at at least two lens positions are needed to assess which direction the camera should be focusing (ie, in front or in back of where it was previously focusing). The contrast detection is generally more fail proof (if given lots of light and enough time to focus) since it not reliant on pre-calibration.
    saeed2vfx، iman mehr و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    امير
    Instagram

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    جناب نژادی عزیز
    متاسفانه در نوشتار لحن منتقل نمیشه ولی امیدوارم نیمه مثبت رو دیده باشم، به هر حال از جوابتون ممنونم.

در خصوص سوالی که پرسیدم با توجه به جمله ای که در ریویو 6D وجود داشت:
    اصل سوال در خصوص فاز دیتکشن است متاسفانه نمی دانستم چیست و فکر می کردم منظور از فاز دیتکشن همان مربع اتوفکوس در لایو ویو است.شرکت کنون در برخی محصولات جدید خود مثل 650D از phase detection استفاده کرده ولی در 6D این سیستم وجود ندارد.
    جواب من در راستاي سوال شما بود و واقعا نميشد حدس زد ! كه شما درباره فاز ديتكشن داريد سوال ميكنيد
    Javid تشکر می‌کند.

كاربر فعال saeed2vfx آواتار ها
    تشکر کرده
    4533

توی فروشگاه های اینترنتی جلوی اسم Canon 6d توی پرانتز نوشته شده WG که گویا منظور نسخه ای هست که دارای Wifi و GPS هست.

آیا ورژن بدون gps هم در ایران موجود هست و چه اختلاف قیمتی با این مدل دارد؟

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2vfx نمایش پست ها
    توی فروشگاه های اینترنتی جلوی اسم Canon 6d توی پرانتز نوشته شده WG که گویا منظور نسخه ای هست که دارای Wifi و GPS هست.

آیا ورژن بدون gps هم در ایران موجود هست و چه اختلاف قیمتی با این مدل دارد؟

خیر
    نه در ایران و نه در خارج از ایران (هنوز) نسخه بدون وایرلس و gps وجود ندارد.
    Walkman، saeed2vfx و morteza khademy تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 26 از 70 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین