صفحه 15 از 22 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 216
Like Tree487تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX50 HS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    دوست عزیز شما احیانا بعد از extract کردن فایل زیپی که دانلود می کنید اون فایل رو باز کنید و محتویات اون رو درون sd card کپی کنید.به صورتی که شما یک پوشه به نام CHDK به همراه چند فایل دیگه رو درون sc card ببینید.
    حالا SD CARD رو وارد دوربین کنید و دکمه زیر menu یعنی play back رو فشار بدید.
    ضمنا به طور معمول درون اون گرینه ها firm update نیست مگر اینکه شما درون sd card فایل هایی که گفتم رو کپی کنید.در این صورت با وارد کردن این sd card درون دوربین، اون گزینه رو می بینید. (تب اول رو انتخاب کنید و برید پایین)
    (پست شماره 127 از همین انجمن به همراه تصویر بهتر کمکتون می کنه)
    اگر بازهم مشکل داشتید بفرمایید.با ارزوی موفقیت
    باور کنید همه این کار هارو کردم. شاید camera version ورژن درست رو نداده باشه.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط nchshm نمایش پست ها
    باور کنید همه این کار هارو کردم. شاید camera version ورژن درست رو نداده باشه.
    دوست گرامی توصیه می کنم بقیه پست ها رو در همون تاپیک chdk ادامه بدید (چون دوربینتون هم چیز دیگه ای ) .اما چیزی به ذهنم نمی رسه که بگم انجام بدید.
    آیا SD CARDرو با دوربین فرمت کردید؟
    اینبار SD CARD رو قفل کنید و بعد وارد دوربین کنید و مراحل رو انجام بدید.
    (اگر باز هم نشد در تاپیک CHDK) پست بذارید.
    toti و Wings تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

مشکل حل شد . در این مدل ابتدا باید بوسله EOScard1.2 مموری بوتیبل شود تا این پورت کار کند
    toti تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

امشب رفتم پشت بوم،چون کنار اتوبان هستیم پروژکتورهای زیادی روشنه،یعنی پشت بوم مثل روز روشنه...
    گفتم بذار تست کنم ببینم چه عکسی میشه گرفت ازین دوربین.
    با گزیته tv یک عکس 15 ثانیه ای گرفتم،نتیجه بد نبود،از چشم من خیلی ستاره های بیشتری رو نشون میداد،گفتم اینجوری نمیشه چون امکاناتش کمه،
    با chdk اومدم بایزو 80 و پائنیترین f رو انتخاب کردم و فکوس رو بصورت manual روی بینهایت گذاشتم و سرعت شاتر رو هم 32 ثانیه انتخاب کردم،واقعا عالی بود!اصلا انتظار نداشتم همچین نتیجه ای بده،با کمی ویرایش میشد یک عکس خوب بدست اورد،نتیجه رو نمیذارم چون نورهای پروژکتور دقیقا مثل افتاب عکس رو خراب کرده بودند،باید یجا باشه که پروژکتور نباشه اونوقت نتیجه خیلی خوبی میشه گرفت.دوستانی که امکان دارن یک عکس با تنظیماتی که گفتم بگیرن و نتیجه رو بذارند لطفا
    toti و Wings تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط alinozad نمایش پست ها
    امشب رفتم پشت بوم،چون کنار اتوبان هستیم پروژکتورهای زیادی روشنه،یعنی پشت بوم مثل روز روشنه...
    گفتم بذار تست کنم ببینم چه عکسی میشه گرفت ازین دوربین.
    با گزیته tv یک عکس 15 ثانیه ای گرفتم،نتیجه بد نبود،از چشم من خیلی ستاره های بیشتری رو نشون میداد،گفتم اینجوری نمیشه چون امکاناتش کمه،
    با chdk اومدم بایزو 80 و پائنیترین f رو انتخاب کردم و فکوس رو بصورت manual روی بینهایت گذاشتم و سرعت شاتر رو هم 32 ثانیه انتخاب کردم،واقعا عالی بود!اصلا انتظار نداشتم همچین نتیجه ای بده،با کمی ویرایش میشد یک عکس خوب بدست اورد،نتیجه رو نمیذارم چون نورهای پروژکتور دقیقا مثل افتاب عکس رو خراب کرده بودند،باید یجا باشه که پروژکتور نباشه اونوقت نتیجه خیلی خوبی میشه گرفت.دوستانی که امکان دارن یک عکس با تنظیماتی که گفتم بگیرن و نتیجه رو بذارند لطفا
    دوست گرامی، در این تنظیمات که فرمودید ایزو توسط دوربین اجبارا روی 80 قرار می گیره.توصیه می کنم عکسی در ایزو 800 و 400 و زمان های نوردهی مختلف انجام بدید. هر چه هم زوم رو بالاتر می برید زمان رو پایین بیارید تا تصویر ستاره ها خطی ثبت نشه (در زوم بالا زمان 4 یا 5 ثانیه مناسبه)
    انجام بدید و بعد عکس رو یه مقدار به لحاظ نور ویرایش کنید.نتیجه کار فوق العاده اس.البته هنوز فرصت آپ پیدا نکردم و امیدوارم به زودی در تاپیک عکس های نجومی یک عکس با کیفیت قرار بدم.
    موفق باشید.
    Wings و alinozad تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر جديد
    تشکر کرده
    12

البته با استفاده از گزینه های دوربین ایزوی 80 اجباریه،
    من بصورت دستی با chdk میتونستم ایزو رو رو عددی بگذارم مثلا 2000 رو تست کردم مثل روز شد!!!یعنی اسمون ابی روشن ولی با ستاره...
    toti، Wings و Amin.S تشکر می‌کنند.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

این عکس را با استفاده از chdk تهیه کرده ام.امیدوارم دوستان نیز تجربیاتشون رو قرار بدن.(در تاپیک عکاسی در شب رد شده)
    DPP_60 (2).jpg
    toti، sasan_m، sh.khani و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

سلام دوستان، امروز کانن SX50 رو برای پدر گرامی خریداری کردم. پس از باز کردن جعبه، اثری از کابل اتصال به رایانه مشاهده نکردم. دفترچه دوربین رو چک کردم، در صفحه محتویات جعبه هم کابلی ندیدم.

Untitled.jpg

آیا نحوه انتقال عکس ها به رایانه فقط از طریق خارج نمودن مموری و استفاده از مموری ریدر است؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    1029

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6262 نمایش پست ها
    سلام دوستان، امروز کانن SX50 رو برای پدر گرامی خریداری کردم. پس از باز کردن جعبه، اثری از کابل اتصال به رایانه مشاهده نکردم. دفترچه دوربین رو چک کردم، در صفحه محتویات جعبه هم کابلی ندیدم.

Untitled.jpg

آیا نحوه انتقال عکس ها به رایانه فقط از طریق خارج نمودن مموری و استفاده از مموری ریدر است؟
    دوست گرامی باید این کابل را جداگانه خریداری کنید. و البته دقت کنید هنگامی که دوربین روشن است آنرا با کابل با رایانه وصل نکنید و از رایانه هم جدا کنید و در حالت خاموشی این کار را انجام دهید.
    امیدوارم لحظات خوشی با این دوربین داشته باشید.
    نمی دانم.
    ژوزف لویی لاگرانژ.
    فروم از دریچه آمار

كاربر فعال Ali M.Rezaei آواتار ها
    تشکر کرده
    1254

نقل قول نوشته اصلی توسط ali k نمایش پست ها
    دوست گرامی باید این کابل را جداگانه خریداری کنید. و البته دقت کنید هنگامی که دوربین روشن است آنرا با کابل با رایانه وصل نکنید و از رایانه هم جدا کنید و در حالت خاموشی این کار را انجام دهید.
    امیدوارم لحظات خوشی با این دوربین داشته باشید.
    ممنون دوست عزیز
    آخه روی برخی سایت ها، در محتویات جعبه یه کابل هم دیده میشه. امکانش هست که فروشنده کابل رو برداشته باشه؟

Untitled2.jpg
    toti تشکر می‌کند.

صفحه 15 از 22 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... آخرینآخرین