صفحه 7 از 23 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 229
Like Tree1579تشکر

موضوع: Canon EOS 7D Mark II

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

910 گرم
    ماشاالله....
    چه خبره!
    yaghoobi و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

نقل قول نوشته اصلی توسط Javid نمایش پست ها
    به نظر من مقایسه این دو دوربین از بیخ و بن اشتباهه !

فکر می کنم فقط کسی که یه عالمه پول داره و تازه می خواد عکاسی رو شروع کنه بین انتخاب 6D و 7D Mark II مردد میشه !

البته اینا همش نظر منه
    kindlinessangel، M.Mobin، obsidiyan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط a.g g.a نمایش پست ها

فکر می کنم فقط کسی که یه عالمه پول داره و تازه می خواد عکاسی رو شروع کنه بین انتخاب 6D و 7D Mark II مردد میشه !

البته اینا همش نظر منه
    کاملا درسته ولی تو مملکت ما وضع دقیقا همین جوریه. احتمالا زیادن کسانی که برای اولین dslr یکی از دو مدل بالا رو می خرن چون فکر می کنن هر چی دوربین گرون تر باشه عکسها بهتری می گیره.

در مورد مقایسه چون قیمت این دو مدل نزدیک هم خواهد بود خیلی هم غیر منطقی نیست.
    Nima Sadigh، a.g g.a، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا mSafdel آواتار ها
    تشکر کرده
    3685

به نظر من مقایسه این دو دوربین از بیخ و بن اشتباهه !

البته اینا همش نظر منه
    اتفاقا من یه عالمه پول ندارم، چند ساله که عکاسی می کنم و دقیقا بین این دو مدل مرددم!!! هرکدوم یه سری از مشخصه های مورد نظرمو داره!

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

نقل قول نوشته اصلی توسط mSafdel نمایش پست ها
    اتفاقا من یه عالمه پول ندارم، چند ساله که عکاسی می کنم و دقیقا بین این دو مدل مرددم!!! هرکدوم یه سری از مشخصه های مورد نظرمو داره!
    همیشه استثناهایی هست ! به قول یکی از اساتید هرگز نباید گفت هرگز !

موقع نوشتن این پست هم می خواستم یک تبصره اضافه کنم که : به استثنای کاسانی که همزمان به چند ژانر علاقه دارن،
    که اون افراد هم بیشتر مردد هستن که به کدوم ژانر علاقه بیشتری دارن و می خوان برای کدوم ژانر بهای بیشتری بدن،درست نمی گم ؟

مقایسه این دو دروبین مثل این می مونه که یک اوتوبوس رو با یک اوتومبیل سوپر اسپورت مقایسه کنیم و توی جدول اعداد و ارقام شتاب صفر تا صد و ظرفیت حمل مسافر و این طور چیزا رو کنار هم بنویسیم و مقایسه کنیم !
    ویرایش توسط a.g g.a : Wednesday 24 September 2014 در ساعت 12:02
    kindlinessangel، mSafdel، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط mSafdel نمایش پست ها
    باور کنید اصلا تصمیم سختی نیست. حتی اگر انتخاب بین این دوربین و 5D MKIII باشد.اگر نیازتان را بشناسید کاملا قابل انتخاب هستند.
    7D MKII دوربین سنگینی هست.
    " نسبت به 6D سنسور کوچکتری داره و رفتار نویزی 6D بهتر از آن است.
    " به عنوان دوربین کراپدار قیمت بالایی داره در حد فول فریم های ابتدایی.
    " چند تا مورد دیگه مثل نداشتن wifi که در ترکیب با فلاش های جدید بسیار کاربردی است.
    به نظر من اگه کسی سیلینگ فوق العاده 7D MKII ، سرعت عکاسی 10 فریم بر ثانیه و سرعت فکوس خیره کننده (به نظر من این دو بیشتر کاربرد عکاسان ورزشی و حیات وحش است ) را نیاز نداشته باشد. انتخاب 7D MKII واقعا اشتباه است.
    به نظر من کنون این دوربین را کاملا برای عکاسان ورزشی و حیات وحش شخصی سازی کرده و زیاد مناسب بقیه ژانر ها نیست.
    البته اینها نظر شخصی من هست.
    تجربه شخصی خودم در آتلیه با دوربین 5D MKII : نه نیاز به عکاسی 10 فریم بر ثانیه است نه نیاز به ویزور 100% و نه نیاز به 65 نقطه فکوس کراس تایپ نه فیلم برداری فول اچ دی با 60 فریم بر ثانیه نه سیستم رد گیری هوشمند سوژه. درسته اینها خیلی هیجان انگیز هست ولی برای اون کاربرد به هیچ دردی نمیخورند. همان نه نقطه با نقطه مرکزی کراس تایپ کاملا کافی است. چیزی که آنجا برای من اهمیت پیدا میکند سایز بزرگتر سنسور است.

همیشه استثناهایی هست ! به قول یکی از اساتید هرگز نباید گفت هرگز !

موقع نوشتن این پست هم می خواستم یک تبصره اضافه کنم که : به استثنای کاسانی که همزمان به چند ژانر علاقه دارن،
    که اون افراد هم بیشتر مردد هستن که به کدوم ژانر علاقه بیشتری دارن و می خوان برای کدوم ژانر بهای بیشتری بدن،درست نمی گم ؟

مقایسه این دوتا دروبین مثل این می مونه که یک اوتوبوس رو با یک اوتومبیل سوپر اسپورت دو در مقایسه کنیم و توی جدول اعداد و ارقام شتاب صفر تا صد و ظرفیت حمل مسافر و این طور چیزا رو کنار هم بنویسیم و مقایسه کنیم !
    با شما موافقم.
    اما اگر اینطور هم باشد و کسی از برند کنون بخواهد انتخاب کند 70D گزینه بسیار بهتری است
    هم سبک تره
    هم ارزونتره
    هم نسبتا سریعه (7 فریم بر ثانیه )
    هم سیستم فکوس جدید رو داره.
    هم ....

---------------------------
    پ.ن :اگر باعث خروج بحث تاپیک از موضوع اصلی شدم عذرخواهی میکنم
    ویرایش توسط kindlinessangel : Wednesday 24 September 2014 در ساعت 12:15
    suzanfire، mSafdel، alireza orang و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط kindlinessangel نمایش پست ها
    به نظر من اگه کسی سیلینگ فوق العاده 7D MKII ، سرعت عکاسی 10 فریم بر ثانیه و سرعت فکوس خیره کننده (به نظر من این دو بیشتر کاربرد عکاسان ورزشی و حیات وحش است ) را نیاز نداشته باشد. انتخاب 7D MKII واقعا اشتباه است.
    اگر به همين نحو پيش برويم به 700d هم مي رسيم و بعد از آن به 100d و 1100d و G1x و .... !
    واقعا خيلي از ماها در عمرمون continuous shooting نكرديم. ولي به نظر من خوشدستي بدنه و ارگونومي كار با دوربين هم عاملي است براي رفتن به سمت 7d m ii. عملكرد 6d دراين زمينه يك پله پايينتر است.
    من اولين dslr ام كنون 1000d بود. بعد از 2-3 ماه به سرعت 40d را خريدم. با وجود اينكه كمتر پيش آمده است كه از قابليت عكسبرداري 6.5 fps آن و يا servo focus استفاده كرده باشم هيچ وقت از ارتقا به 40d كه سنسوري مشابه با 1000d داشت پشيمان نشدم. خوشدستي، خوشساختي و شيوه ي چيدمان دكمه ها در دوربين كه حاصل ده ها سال تجربه در ساخت اين بدنه ها است ارزش پرداخت مبلغ بيشتر را دارد. همين موارد بهانه اي مي توانند باشند براي بيشتر عكاسي كردن.
    نحوه پراكندگي نقاط فوكوس در 7d m ii نيز تفاوت چشمگيري با 6d ايجاد كرده است(من آنرا در زير مجموعه ارگونومي و راحتي كار با دوربين مي آورم)
    yaghoobi، kindlinessangel، Pooyan و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر همراه kindlinessangel آواتار ها
    تشکر کرده
    509

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    اگر به همين نحو پيش برويم به 700d هم مي رسيم و بعد از آن به 100d و 1100d و G1x و .... !
    واقعا خيلي از ماها در عمرمون continuous shooting نكرديم. ولي به نظر من خوشدستي بدنه و ارگونومي كار با دوربين هم عاملي است براي رفتن به سمت 7d m ii. عملكرد 6d دراين زمينه يك پله پايينتر است.
    من اولين dslr ام كنون 1000d بود. بعد از 2-3 ماه به سرعت 40d را خريدم. با وجود اينكه كمتر پيش آمده است كه از قابليت عكسبرداري 6.5 fps آن و يا servo focus استفاده كرده باشم هيچ وقت از ارتقا به 40d كه سنسوري مشابه با 1000d داشت پشيمان نشدم. خوشدستي، خوشساختي و شيوه ي چيدمان دكمه ها در دوربين كه حاصل ده ها سال تجربه در ساخت اين بدنه ها است ارزش پرداخت مبلغ بيشتر را دارد. همين موارد بهانه اي مي توانند باشند براي بيشتر عكاسي كردن.
    نحوه پراكندگي نقاط فوكوس در 7d m ii نيز تفاوت چشمگيري با 6d ايجاد كرده است(من آنرا در زير مجموعه ارگونومي و راحتي كار با دوربين مي آورم)
    فکز کنم سوء برداشت شد :)
    در اینکه این دوربین توی کلاس خودش بی نظیره هیچ حرفی نیست
    من خودم فکر کنم اولین نفری بودم که تو همین تاپیک ذوق زده شدم و گفتم این رفت توی سبد خرید
    ولی باید قبول کرد غیر از موارد ذکر شده که در جای خودشون بسیار بسیار مهم هستند از نقطه نظر کیفیت عکس حتما برتری با 6D.
    اصلا کل این حرف ها به خاطر این بود که مقایسه این دو دوربین از بیخ و بن بی معنی هستش کلا برای دو تا بازار طراحی شدن که هیچ وجه مشترکی با هم ندارند.
    هیچ عکاس پرتره ای سراغ 7D MKII نخواهد رفت و هیچ عکاس ورزشی سراغ 6D با این پیش شرط که نیاز خود را کامل بشناسد.

اون پیشنهاد 70D هم برای دوستانی بود که علاقه دارند مثل بنده به هر ژانری ناخونک بزنند.اتفاقا از نظر کیفیت خروجی عکس هم نباید تفاوت چشمگیری با 7D MKII داشته باشد.
    فکر کنم کم کم داره میشه تاپیک مقایسه :) من از همه پوزش میخوام.

برای خارج شدن از آف تاپیک این پریویوی کن راکول امیدوارم تکراری نباشه

این رو هم من نمیدونستم
    Added is another first for Canon: as-shot automatic distortion correction for most lenses made in the past 20 years

تشکر کرده
    6705

راهنماي 51 صفحه اي تنظيمات اتوفوكوس 7D Mark II:

پينوشت:
    يكي از ايراداتي كه به 5diii و 1dx هم مي گرفتند پيچيدگي بيش از حد تنظيمات اتوفوكوس در آنها بود.
    yaghoobi، mSafdel، lamagra و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    6705

مصاحبه با یکی از مدیران ارشد کنون در فوتوکینا:

Photokina 2014: Canon interview - Mirrorless 'in the very near future': Digital Photography Review

ماسایا مایدا طراحی 7d mark ii را حاصل مصاحبه با بیش از 5000 کاربر 7d می داند و این دوربین را مناسب عکاسانی می داند که می خواهند سرعت بالا و امکانات دوربینهای سری 1d را در بدنه ای سبک داشته باشند.
    به نظر او مشتریان این دوربین 1- high amateur ها 2- enthusiastهایی که fps بالا می خواهند 3- حرفه ای هایی که دوربینی سبک و سرعت بالا می خواهند 4- و همچنین هر کسی که دوست ندارد دوربینی بزرگ و سنگین حمل کند، هستند.

دوست دارم تحلیل بقیه را هم بدانم. واقعا این دوربین سبک است؟
    yaghoobi، usef، sohrab-gh و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 7 از 23 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 ... آخرینآخرین