صفحه 8 از 23 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 229
Like Tree1579تشکر

موضوع: Canon EOS 7D Mark II

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها

دوست دارم تحلیل بقیه را هم بدانم. واقعا این دوربین سبک است؟
    در مقابل دوربين 1530 گرمي 1DX قطعا سبك هست ، و قطعا هم ايشون منظورشون همين رده دوربين بوده ، چون دوربين ديگه ايي دركانن چنين مشخصاتي نداره
    yaghoobi، usef، Pooyan و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

به نظرمن مشتریان این دوربین ازقبل مشخص بودند.دوربین 7D انقدر دوربین محبوبی بوده وفروش بالایی طی این مدت ازعرضه داشته که اگر نیمی ازانها هم بخواهند اپدیت کنند(که بااین ارتقا بسیارخوب خیلی هم محتمل است البته) برای کنون کافی خواهدبود.درواقع به نظرم مهمترین عامل اپدیت این دوربین هم همین محبوبیت خیلی بالای مارک یک بوده.درصدبسیاربالایی ازاماتورهای حیات وحش ازاین دوربن استفاده میکردند. بعیدنمی بوداگراین محبوبیت نمی بود،کنون هم مثل سابق مترادف بانیکون دوربن عرضه میکرد.بنابراین بیشترین متقاضی ها همان گزینه اول هست و۳قشردیگری که اقای ماسایا مایدا نام برده همین حالا هم دوربین شان وجود دارد.
    اما درمجموع طی این چندسال دردنیای تکنولوژی یکی ازبهترین اپدیت ها وبه دردخوروپرنیازترین ارتقاها رو کنون با این دوربین انجام داده. شبیه به 5d II !
    ممنون
    yaghoobi، nejadi، a.g g.a و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    مصاحبه با یکی از مدیران ارشد کنون در فوتوکینا:

Photokina 2014: Canon interview - Mirrorless 'in the very near future': Digital Photography Review

ماسایا مایدا طراحی 7d mark ii را حاصل مصاحبه با بیش از 5000 کاربر 7d می داند و این دوربین را مناسب عکاسانی می داند که می خواهند سرعت بالا و امکانات دوربینهای سری 1d را در بدنه ای سبک داشته باشند.
    به نظر او مشتریان این دوربین 1- high amateur ها 2- enthusiastهایی که fps بالا می خواهند 3- حرفه ای هایی که دوربینی سبک و سرعت بالا می خواهند 4- و همچنین هر کسی که دوست ندارد دوربینی بزرگ و سنگین حمل کند، هستند.

دوست دارم تحلیل بقیه را هم بدانم. واقعا این دوربین سبک است؟
    در برابر 1.5 کیلو و تنها دوربین پر سرعت بله
    yaghoobi، MA.KA و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام به دوستان عزيز ، اينطور كه پيداست اينجا همه بصورت حرفه اى عكاسى ميكنن و باعث ميشه من يكم خجالت بكشم كه سوالمو مطرح كنم ... من بخاطر علاقهء زيادى كه به عكاسى دارم بعد از پرس و جوى زياد يك دوربين كانن eos 7D تهيه كردم ولى متاسفانه زياد از دفترچهء راهنماش نميتونم سر در بيارم ، خواستم از شما دوستان كمك بگيرم كه اگه كتاب فارسى و يا ترجمهء دفترچه راهنماشو داريد بفرماييد كه از كجا تهيه كنم و اگر بشه دانلود كنم ، ممنون از گروه و مقاله ها و عكسهاى زيبايى كه اينجا ميذاريد

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط sama37137 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزيز ، اينطور كه پيداست اينجا همه بصورت حرفه اى عكاسى ميكنن و باعث ميشه من يكم خجالت بكشم كه سوالمو مطرح كنم ... من بخاطر علاقهء زيادى كه به عكاسى دارم بعد از پرس و جوى زياد يك دوربين كانن eos 7D تهيه كردم ولى متاسفانه زياد از دفترچهء راهنماش نميتونم سر در بيارم ، خواستم از شما دوستان كمك بگيرم كه اگه كتاب فارسى و يا ترجمهء دفترچه راهنماشو داريد بفرماييد كه از كجا تهيه كنم و اگر بشه دانلود كنم ، ممنون از گروه و مقاله ها و عكسهاى زيبايى كه اينجا ميذاريد
    سلام
    به فروم عکاسی خوش آمدید. دوربین بسیار خوبی خریده اید مبارک باشد. دفترچه راهنمای فارسی را نمی توانید دانلود کنید ولی می توانید بخرید.به دلیل ممنوعیت درج لینک سایت های تجاری در فروم برایتان پیام خصوصی می فرستم.
    ارادت
    yaghoobi، obsidiyan، miladn1370 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    40

با سلام .
    من چند تا سوال داشتم از دوستان :
    1- بچه ها میخواستم بدونم این دوربین بهتره یا canon 70d ؟؟؟؟
    خودم به شخصه عاشق Canon EOS 7D Mark II هستم . به خاطر ایزو بالاتر و کیفیت فیلمبرداری بالاتر
    این رو هم بگم که من عاشق فیلمبرداری و عکاسی با کیفیت بالا هستم. { بچه ها کیفیت 60 فریم و 30 فریم با دوربین Canon EOS 7D Mark II خیلی تاثیرگذاریش بیشتره ؟؟؟ دلیل متفاوت بودن 60 و 30 فریم چیه }
    2- اگه از دوستان کسی میدونه لنز ماکرو برای گرفتن عکس از سوژه نزدیک چه قیمتی داره و از کجا میشه تهیه کرد ممنون میشم.
    با تشکر از دوستان

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط zlatan نمایش پست ها
    با سلام .
    خودم به شخصه عاشق Canon EOS 7D Mark II هستم . به خاطر ایزو بالاتر و کیفیت فیلمبرداری بالاتر
    این رو هم بگم که من عاشق فیلمبرداری و عکاسی با کیفیت بالا هستم. { بچه ها کیفیت 60 فریم و 30 فریم با دوربین Canon EOS 7D Mark II خیلی تاثیرگذاریش بیشتره ؟؟؟ دلیل متفاوت بودن 60 و 30 فریم چیه }
    2- اگه از دوستان کسی میدونه لنز ماکرو برای گرفتن عکس از سوژه نزدیک چه قیمتی داره و از کجا میشه تهیه کرد ممنون میشم.
    با تشکر از دوستان
    7D MKII از هر نظر بهتر از 70D است ولی اولاَ هنوز اصلاَ به بازار نیامده ثانیاَ قیمتش خیلی بیشتر از 70D است.
    yaghoobi، lamagra، miladn1370 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا FaLah آواتار ها
    تشکر کرده
    336

نقل قول نوشته اصلی توسط zlatan نمایش پست ها
    با سلام .
    با تشکر از دوستان

مطالعه دوست من مطالعه !

دانشنامه عکاسی
    yaghoobi، vahidshah، kindlinessangel و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    زندگی خواب است و عشق رویای آن

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

سمپل های استودیویی این دوربین در سایت Dpreview منتشر شد.
    به نظر وضعیت نویزی به ویژه در ایزوهای بالا نسبت به 70 دی بهبود داشته است.
    yaghoobi، Nima Sadigh، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Arabi نمایش پست ها
    سمپل های استودیویی این دوربین در سایت Dpreview منتشر شد.
    به نظر وضعیت نویزی به ویژه در ایزوهای بالا نسبت به 70 دی بهبود داشته است.
    هنوز نسخه بتاي دوربين است. اگر فرض كنيم تغييري ديگري در نسخه نهايي نبينيم در نمونه هاي raw انتظار پيشرفت بسيار بيشتري را داشتم. بهبود خيلي اندك است. اينطوري بايد منتظر سنسور چند لايه ي احتمالي كنون بمانيم!
    ولي در نمونه هاي jpeg پيشرفت چشمگير است!
    m.daneshpayeh و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

صفحه 8 از 23 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین