صفحه 2 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 98

موضوع: Canon A620

كاربر آشنا zarei677 آواتار ها
    تشکر کرده
    189

دوستان شما بین A610 و S2Is کدوم رو ترجیه میدید. به نظرتون مدل S2IS بهتر نیست؟ لطف کنید یه نفر راهنمایی کنه؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط zarei677
    دوستان شما بین A610 و S2Is کدوم رو ترجیه میدید. به نظرتون مدل S2IS بهتر نیست؟ لطف کنید یه نفر راهنمایی کنه؟
    باسلام،
    1- با توجه به مطلب جناب خسروشاهي بايد گفت نظر به تازه‌وارد بودن A610 و A620 و معدوديت آن در بازار، چنين اختلاف قيمتي بين فروشندگان عجيب نيست. به خصوص مراجعات و سراغ گرفتنهاي مكرر مشتريان از دو ماه قبل در خصوص مدلهاي جديد، فروشندگان را در چنين قيمت‌گذاريهايي تحريص مي‌كند. در مورد قيمت نورنگار براي A610 هم بايد گفت هنوز از قيمت 290 دلار خيلي فاصله دارد، ولي قيمت A620 را مناسب تعيين كرده‌است.
    2- اگر زوم اپتيكال برايتان مهم نيست، A610 به دليل قيمت پايين‌تر، جمع و جوري و CCD بزرگتر و مرغوبتر ارجح است. اما به دليلي كه قبلاً نوشتم و خصوصاً با توجه به اختلاف قيمت 30،000 توماني (حتي در قيمتهاي نورنگار)، ترجيح A620 به A610 كم‌لطفي به پيكسل! خواهد بود.
    ویرایش توسط yousefmon : Monday 24 October 2005 در ساعت 20:36
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

تشکر کرده
    189

آقای حیرتی از اینکه به سوالم پاسخ دادید متشکرم
    در مورد زوم اپتیکال و اندازه دوربین یه مشکلی داشتم که اگر دوستان راهنمایی کنند ممنون میشم
    والله حدود سه چهار ماهه که من دنبال یه دوربین دیجیتال مناسب هستم از لحاظ قیمت و کیفیت در ابتدا نظرم رو دوربین A95 بود ولی از اونجا که من دوربین رو برا کاربرد خونگی میخوام کیفیت فیلمبرداری هم برام مهم بوده و هست به خاطر همین یه مشورتی با دوستان کردم که گفتند S2Is گزینه مناسبیه ولی قیمتش حدود 500 تومنه . فعلا چون A610 نیاز من رو برطرف میکنه دنبال این مدل هستم ولی هنوز هم یه چشمم دنبال S2is هست. حالا با این مطلب به نظر شما دوستان که تجربه دارید در این مورد اگر بخوام آینده نگری کنم باز هم این مدل A610 میتونه نیاز من رو برطرف کنه یا اینکه زوم 12 برابر و امکانات برتر فیلمبرداری S2IS واقعا ارزش این اختلاف هزینه رو داره. و اگر شما جای من بودید حاضر بودید پول بیشتری جور کنید برا خریدش یا نه؟ آخه چند تا از رفقا میگن دوربینی که بزرگ نبا شه و ظاهرش حرفه ای نباشه که دوربین نیست!

(( ضمنا جند بار آقای شهبازی و بقیه دوستان در این مورد راهنمایی کردند که از تلاش و همکاری این دوستان در رسیدگی به مشکلات مبتدیان تشکر میکنم))

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

با سلام،
    1- كسي كه يكي از سرگرمي‌هايش عكاسي است، به زوم بالا نياز پيدا مي‌كند، اما در خيلي از موارد مي‌توانيد نبود آن را با پاهايتان جبران كنيد، يعني به موضوع نزديك شويد.
    2- اگر در آغاز كار عكاسي هستيد، يا عكاسي يكي از كارهاي روزمره شما نخواهد بود، اندازه دوربين از اهميت زيادي براي پيشرفت محسوب مي‌شود.
    3- در مورد فيلمبرداري دوربينهاي عكاسي و نيز بند 2 مطالبي در نشاني زير نوشته‌شده‌است :
    http://www.akkasee.com/forum/showthr...=9888#post9888
    4- با مطالبي كه بالاتر پيرامون رزولوشن 5 مگاپيكسل گفته‌شد و اختلاف قيمت ناچيز A620 با A610 ، آيا باز هم روي A610 اصرار داريد؟ شما كه آمادگي پرداخت بيشتر را داريد؟
    5- من خودم S2IS دارم و شما مي‌توانيد اين مدل را با همه تجهيزات از جمله كارت 1 گيگابايتي، شارژر مرغوب و باتري يدكي خوب به مبلغ 600،000 تومان تهيه كنيد. اما باور كنيد هميشه در اين فكرم كه برتري و تفاوت كارايي S2IS نسبت به دوربين ظاهراً حقير ولي فوق‌العاده A510 كه با همه تجهيزاتش 275،000 تومان تمام مي‌شود، اصلاً در حد 325،000 تومان و حتي نصف آن هم نيست (مگر براي كسي كه زوم بالا برايش حياتي و پراستفاده باشد.)، بلكه حتي از برخي جهات مانند اندازه و سهولت حمل و نقل و سرعت آماده كردن دوربين براي كار A510 به مراتب راحت‌تر و در دسترس‌تر است و از اين جهت گاهي به فكر تهيه A510 هم مي‌افتم، ولي منتظرم تا يك 7 تا 10 مگاپيكسلي به جمع و جوري آن (به سبب 2 باتري بودن و فقدان LCD چرخان كوچكتر از A610 و A620 است.) به بازار بيايد.
    6- در مورد حرف رفقا هم خودتان با تهيه يا استفاده از دوربينهايي چون A510 يا A620 پي به ميزان درستي آن خواهيدبرد. خصوصاً در دوربينهاي ديجيتال، مطلقاً [فلفل نبين چه ريزه!]
    ویرایش توسط yousefmon : Tuesday 25 October 2005 در ساعت 21:22
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

تشکر کرده
    189

پس همون A620 انتخاب خوبیه
    راستی میشه با این A620 عکس پرتره گرفت یا نه؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

پس همون A620 انتخاب خوبیه
    راستی میشه با این A620 عکس پرتره گرفت یا نه؟
    هرچند اين مدل و تقريباً همه دوربينها و مدلها داراي يك حالت انتخابي پرتره هستند، اما اين تنها يك حالت با مجموعه‌اي از تنظيمات موردنياز در پرتره است و دوربيني با تنظيمات دستي بي‌نياز از اين مود عكاسي است. موفق باشيد. ضمناً اگر انتخابتان A620 بود، يك كارت 1 گيگابايتي سريع و اگر شارژر نداريد، يك شارژر سوني BCG-HRD34 همراه با چهار عدد باتري C.F.L 2500 mAh اصل (به عنوان يدكي، چون شارژر نامبرده 4 عدد باتري سوني ژاپني 2300mAh همراه دارد) مناسب خواهد بود.
    ویرایش توسط yousefmon : Thursday 27 October 2005 در ساعت 22:09
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

تشکر کرده
    189

ببخشید آقای حیرتی در سایت Persiantools بخش عکاسی در مورد عکاسی پرتره در مورد این دو دوربین یه سوالی پرسیدم که آقای پورحلاجي نظرشون اینه که برا عکاسی پرتره نیاز به زوم با لا مثلا 12 برابر است که اینم از دوربین S2is بر میاد .که حرفشون دوباره دودلم کرد.

http://forum.persiantools.com/t29229.html

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

ببخشید آقای حیرتی در سایت Persiantools بخش عکاسی در مورد عکاسی پرتره در مورد این دو دوربین یه سوالی پرسیدم که آقای پورحلاجي نظرشون اینه که برا عکاسی پرتره نیاز به زوم با لا مثلا 12 برابر است که اینم از دوربین S2is بر میاد .که حرفشون دوباره دودلم کرد.
    البته براي عكاسي جدي و حرفه‌اي پرتره زوم بالاتر لازم است. اما آيا شما در پي اين هدف هستيد و بيشتر عكسهايتان از پرتره خواهد بود؟ در اين صورت دوربين شما غالباً از اتاق خارج نخواهدشد و بزرگي آن مشكلي نيست. اما اگر اينطور نيست، حيف است كه ضمن پرداخت مبلغ بيشتر از يك دوربين جمع و جورتر، باكيفيت‌تر و چابكتر محروم شويد، در ثاني با زوم خوب 4X دوربين A620 مي‌توانيد از فاصله 5/1 تا 2 متري عكس پرتره بگيريد و اصلاً يك حالت انتخابي مخصوص پرتره در آن پيش‌بيني شده و جايي براي نگراني و دودلي شما وجود ندارد.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

http://forum.persiantools.com/t29229.html
    زوم 12 يا هر لنز با زوم بالا براي پرتره اصلا خوب نيست چون صورت عكس!! رو flat مي كنه. البطه استاد براي اين اين مقدار زوم رو پيشنهاد دادن كه شما بتونين بكگراند عكستون رو بلور كنين.
    كلا هيچ دوربين غير slr نميشه پرتره خوب (البته اگر بخواين روي عمق ميدان كنترل كامل داشته باشين) گرفت.
    لنز استاندارد براي عكاسي پرتره 85 تا 135 هستش (البته براي من 1350 ( بيني بزرگ اين چيزا رو هم داره ديگه!!)).
    [MORTEZA BEDRAM]
    [canon kiss digital N]
    [canon 18-55] -- [sigma 17-70]

http://www.photo.net/photos/bedram

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط morytab
    كلا هيچ دوربين غير slr نميشه پرتره خوب (البته اگر بخواين روي عمق ميدان كنترل كامل داشته باشين) گرفت.
    لنز استاندارد براي عكاسي پرتره 85 تا 135 هستش
    ضمن جلب توجه شما به نوشته آقاي بدرم، حداكثر فاصل كانوني A620 (البته معادل دوربين 35 ميليمتري) 140 ميليمتر يعني در همان حدود 135 ميليمتر است.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

صفحه 2 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 ... آخرینآخرین