صفحه 5 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 98

موضوع: Canon A620

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط bf
    تا آنجا که من اطلاع دارم کارت هاي کينگستون 2 گيگ فقط با سرعت 120 توليد مي شوند و با قيمت حدودي 100-120 در بازار پيدا ميشوند
    با توجه به سرعت و حجم مناسب براي دوربين 7 مگاپيکسلي ميتواند انتخاب مناسبي باشد.
    خصوصاً اگر در كار عكاسي حرفه‌اي و شبه‌حرفه‌اي نباشيم، به دليل محدوديت فضاي بايگاني و حجم بالاي عكسها معتقدم كه خيلي بايد مراقب افزايش بيمورد حجم فايلها باشيم. يعني مثلاً اگر مطمئنيم كه عكسي را با اندازه بيش از 18×13 چاپ نخواهيم كرد، رزولوشن را روي 2/3 يا حد اكثر 5 مگاپيكسل تنظيم كنيم. البته به كمك نرم‌افزار مي‌توان حجم فايل را بعد از عكاسي هم كاهش داد، اما اگر با توجه به نياز خود در حين عكاسي اين كار را بكنيم، دردسر كمتر و نتيجه بهتري خواهيم داشت. بر همين اساس، كارت 1GB كه بيش از 300 عكس 7 مگاپيكسلي با كمترين فشردگي (SuperFine) را در خود جاي مي‌دهد، اگر روي فيلمبرداري چندان حساب نكنيم (كه چندان هم حساب‌كردني نيست)، با استفاده آگاهانه از پيكسل كافي خواهدبود. البته ممكن است برخي ترجيح دهند حين عكاسي ذهنشان با اين قبيل توجهات مشغول نشود كه در آن صورت بايد سراغ ظرفيتهاي بالاتر بروند.
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    75

نقل قول نوشته اصلی توسط oxygen007m
    سوال دوم در مورد كارت هاي SD موجود در بازار شما چه ماركهايي را بيشتر ترجيح ميدهيد كه سرعت و كيفيت مناسب را دارا هستند .......
    ضمن عرض ادب و احترام

دو نوع مارک مشهور و حرفه اي انواع کارتهاي حافظه عبارتند از:
    (1)Lexar
    (2)SanDisk

براي اطلاع از مشخصات فني و انواع محصولات ايندوشرکت معروف به ترتيب روي لينکهاي ذيل کليک کنيد:
    http://www.lexar.com/digfilm/index.html

http://www.sandisk.com

در ايران تا آنجا که من ميدانم دو شرکت آفومار و ايمانتک، وارد کننده Lexar هستند. بد نيست نگاهي به لينک زير بيندازيد:

http://www.imantech-co.com/lexar/Std...0(1)%20(2).htm

در مورد SanDisk هم بايد بگويم، فروشگاهي در طبقه اول مجتمع کامپيتر پايتخت وجود دارد که محصولات نيکون را ميفروشد و فروشنده اش ميگفت که نمايندگي مستقيم SanDisk هستندكه ميتوانيد براي اطلاعات بيشتر از آخرین قیمتها به آنجا مراجعه کنيد.
    موفق باشيد

كاربر فعال bf  آواتار ها
    تشکر کرده
    964

من امروز براي کاري خيابان وليعصر رفته بودم
    اديگه کسي کينگستون 2 گيگ ندشت!
    اس دي سامسونگ با سرعت 10 مگ بر ثاينه بود که حدود 60 ميشه و به قيمت 44 تومن براي 512
    لکزار با توجه به طيف خريدار اين برند با سرعت هاي بالا 50-60 پيدا ميشه اما قيمت بالايي هم داره

alireza86
    Guest

Transcend نیز برند خوبی در ضمینه مموری می باشد .
    من خودم یک SD یک گیگ 45X از این مارک خریدم که الان خیلی ارزان شده نمایندگی آن هم در مجتمع پایتخت فروشگاه اسکار می باشد .

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    75

پیش فرض A620 آفومار آمد

بالاخره آفومار هم اين دوربين را رسماً وارد کرد و قيمت آن در فروشگاه هاي کنون 388000 تومان است. لازم به ذکر است که نورنگار همين دوربين را با گارانتي خودشان، 370000 تومان ميفروشند. در ضمن این دوربْْین ساخت چْین است.کارت حافظه درون جعبه ، 32 مگابايت است. کيف اوريجينال آن هم هنوز موجود نيست. اين هم از آخرين اخبار اين دوربين در بازار !
    ویرایش توسط Erwin : Saturday 3 December 2005 در ساعت 00:41

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Question سلام ......

اين آ620 ژاپني اصل هم داره ؟ از كجا ميشه گيرش آورد و چنده قيمتش؟
    در مورد لنزش ميشه توضيح بدين؟
    اين بهتره يا نيكن كولپيكس اس4 ؟
    ممنون ميشم ....

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

با توجه به تجارب اخيرم از باتريهاي C.f.l ، مطالب ديگري را نيز به مطلب 35 در همين تاپيك اضافه كرده‌ام كه شايد مفيد واقع شود.
    ویرایش توسط yousefmon : Saturday 26 November 2005 در ساعت 20:52
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر همراه
    تشکر کرده
    189

نقل قول نوشته اصلی توسط tablighat
    اين آ620 ژاپني اصل هم داره ؟ از كجا ميشه گيرش آورد و چنده قيمتش؟
    در مورد لنزش ميشه توضيح بدين؟
    اين بهتره يا نيكن كولپيكس اس4 ؟
    ممنون ميشم ....
    باسلام،
    1- در حال حاضر نوع غير چيني از A620 نديده‌ام. اما اين مسأله جاي نگراني ندارد.
    2- منظورتان از توضيح در مورد لنز چيست؟
    3- مقايسه كلي اين دو دوربين را در نشاني زير پيدا كنيد :
    http://www.imaging-resource.com/CAMD...submit=Compare
    4- اگر از زوم اپتيكال بالاتر S4 بگذريم، از ساير لحاظ، خصوصاً موارد زير برتري از آن A620 است :
    - تنظيمات دستي مهمي چون حساسيت، تقدم سرعت شاتر و تقدم ديافراگم كه قابل چشم‌پوشي نيست.
    - عكاسي ماكرو از فاصله كمتر
    - برد فلاش بالاتر
    - كيفيت فيلمبرداري بهتر
    - CCD بزرگتر
    - رزولوشن بالاتر (كه البته تفاوت چنداني را ايجاد نمي‌كند.)
    ویرایش توسط yousefmon : Friday 25 November 2005 در ساعت 21:03
    يوسف حيرتي
    ‍Canon Powershot SX10 IS
    Canon Powershot A720 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

Cool ژاپنی بودنش خيلي مهمه!!!!

براي من خيلي مهمه كه اين دوربين ژاپني اصل باشه !!! :cool: :cool: :cool:
    يعني ژاپن اصلا آ620 زده كه بخواد تو ايران گير بياد !!!!

بعدش اگه باشه از كجا ميتونم بگيرم ...

راستي صرف اينكه روي دوربين بنويسه made in japan كار تمومه يا اينكه قلق داره خريد دوربين اصل ژاپني ؟

بهدش منظور من اين بود كه تكنولوژي لنز نيكون بهتره يا كانن؟

شما كدوم را پيشنهاد ميدين؟ نيكون اس4 يا كانن آ620 ؟ :confused:

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    75

نقل قول نوشته اصلی توسط tablighat
    براي من خيلي مهمه كه اين دوربين ژاپني اصل باشه !!! :cool: :cool: :cool:
    يعني ژاپن اصلا آ620 زده كه بخواد تو ايران گير بياد !!!!

بعدش اگه باشه از كجا ميتونم بگيرم ...

راستي صرف اينكه روي دوربين بنويسه made in japan كار تمومه يا اينكه قلق داره خريد دوربين اصل ژاپني ؟

بهدش منظور من اين بود كه تكنولوژي لنز نيكون بهتره يا كانن؟

شما كدوم را پيشنهاد ميدين؟ نيكون اس4 يا كانن آ620 ؟ :confused:
    با سلام
    اين دوربين هم، همانند دوربين موفقA95 ، ساخت چين است. نوع ژاپني هم ندارد و در همه جاي دنيا(منجمله آمريکا)،همين نوع Made in China عرضه ميشود. اصولاً بدليل پائين بودن هزينه هاي توليد در چين (منجمله مزد کارگر) کنون اين سري از دوربينهايش را در آنجا مونتاژ ميکند و بهمين دليل هم توانسته چنين دوربيني را با اين همه کارائي و مشخصات فني جالب، با قيمتي کمتر از 400 دلار عرضه کند.تا آنجا که من ميدانم مشکلي هم درباره کيفيت ساخت آنها وجود ندارد. فکر نميکنم شرکت معظمي مثل کنون اعتبار خود را با توليد دوربينهاي سخيف و بدساخت به خطر بيندازد. آن هم در اين بازار شلوغ و پررقابت دوربينهاي Compact .
    سؤال شما در مورد مقايسه کيفيت لنزهاي کنون و نيکون خيلي کلي و البته کمي مبهم است. منظورتان از "تکنولوژي لنز" چيست؟ کدام مشخصه يا مشخصات فني و فيزيکي لنز درعکاسي براي شما مهم است؟ کنون و نيکون، هردو جزء برترين سازندگان لنز در دنيا هستند. اگر بدنبال لنزهاي خيلي خوب و با کيفيت هستيد و ميخواهيد حرفه اي کار کنيد، اصولاً نبايد دنبال دوربينهاي Compact برويد. اگر مثل بنده آماتور هستيد يا تفنني عکاسي ميکنيد، آنوقت، احتمالاً متوجه تفاوتهاي فني و کيفي جزئي و ظريف لنزها در دوربينهاي کامپکت، آنهم در پرينتهاي معمولي و رايج نخواهيد شد.
    انتخاب دوربين بستگي به نياز و نوع عکاسي شما دارد. در مجموع- به اعتقاد من- A620 انتخاب خوبي است:
    1-لنز کنون کمي وايدتر و کمي سريعتر است.(35ميليمتر-اف 2.8 درمقابل 38ميليمتر-اف3.5)
    2-سرعت عکسبرداري متوالي در کنون کمي بالاتر است. ( 1.9fps در مقابل 1.3fps)
    3-کيفيت فيلمبرداري کنون بهتر است( که البته بنظر من خيلي فاکتور مهمي در انتخاب دوربين نبايد باشد.بالاخره شما يک دوربين عکاسي ميخريد نه دوربين فيلمبرداري)
    4-سرعت شاتر در کنون محدوده قابل توجهي دارد (2500-1.3) در حالي که در نيکون محدودتر است.(1000-2)
    5-در عکاسي ماکرو ، حداقل فاصله در کنون 1 سانتيمتر و در نيکون 4 سانتيمتر است.
    6-کنون دو نوع کارت حافظه (MMC, SD) را ساپورت ميکند. نيکون فقط SD را.
    7-کنون منظره ياب اپتيکي هم دارد ( که به اعتقاد من فاکتور مهمي است) ولي نيکون فقط LCD دارد.
    8-کنون 7.1 مگاپيکسلي است و نيکون 6 مگاپيکسلي.(اگر قصد گرفتن چاپهاي بزرگ نداريد، خيلي مهم نيست)
    9-در کنون اجازه کنترل و تنظيمات دستي بيشتري داريد(براي من فاکتور مهمي است ومن اصولاً از دوربينهاي تمام اتوماتيک خوشم نمي آيد)

مزيت نيکون زوم اپتيکال آن است : 10 برابر در مقابل 4 برابر.(سمت تله لنز، در نيکون حداکثر 380 و در کنون 140 ميليمتر است) همچنين LCD نيکون 2.5 اينچي ودر کنون دو اينچي است( ولي LCD بزرگتر، باطري بيشتري هم مصرف ميکند. در کنون با استفاده از باطريهاي 2300 ميلي آمپري، ميتوانيد حدود 500 عکس بگيريد!).براي بعضيها، شکل ظاهري و اندازه دوربين هم خيلي اهميت دارد.نيکون ظاهر جذابتري دارد.
    مقالات زيادي در اينترنت درباره اين دو دوربين وجود دارد. نظرات دارندگان آنها را هم بخوانيد و با توجه به نياز و بودجه تان يکي را بدون تعصب روي مارکي خاص، انتخاب کنيد.موفق باشيد

صفحه 5 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین