صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 112
Like Tree1تشکر

موضوع: Canon EOS-1D Mark III

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: Canon EOS-1D Mark III

سلام
    این سرعت 10fps تو چه شرایطیه؟!! البته شاید قیاس مع الفارق باشه , ولی من یکبار با S3 IS ام از یک کرنومتر عکس گرفتم( در منزل و زیر نور لوستر) و دقیقا به سرعت 2fps رسیدم, در صورتی که در مشخصات 3fps ذکر شده بود!! :confused:
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام
    این سرعت 10fps تو چه شرایطیه؟!! البته شاید قیاس مع الفارق باشه , ولی من یکبار با S3 IS ام از یک کرنومتر عکس گرفتم( در منزل و زیر نور لوستر) و دقیقا به سرعت 2fps رسیدم, در صورتی که در مشخصات 3fps ذکر شده بود!! :confused:
    سلام

باید شرایط نوری مساعد باشه. 3 فریم در ثانیه یعنی سرعت شاترتون (تئوری) حداکثر یک سوم ثانیه باشه. حالا نور لوستر اگه کم بوده و مجبور شده باشید با سرعت شاتر 2/1 ثانیه عکس بگیرید عملن به بیش از 2 فریم در ثانیه نخواهید رسید.
    فرهاد حسيني

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1

هر چند lCD در شرليط گفته شده در حالتي كه چرخان نباشه كاربرد هاي ذكر شده رو ممكنه نداشته باشه اما Live preview مي تونه يك تحول در زمينه تكنولو**زي پردازش ايجاد كنه.

همين طور كه مي دونيد توي دوربين هاي كامپكت خيلي از چيزهاي بدرد بخور كار گذاشته شده مثل تشخيص چهره.چرا اين ها و خيلي چيزهاي ديگه نبايد در دوربين هاي حرفه اي باشه؟
    اصلا چرا بايد فوكوس بر اساس تصوير سنسور نباشه؟ چرا نبايد لنزها مثلا با نور ليزر فوكوس كنند؟ و ...
    به نظر live preview اولين قدم در برنامه پذير كردن دوربين ها است.
    محمد امین فیروزآبادی
    Mohammad Amin Firuzabadi
    http://www.maf.ir
    آخرین بروز رسانی 1385/1/27
    http://www.irandeserts.com

كاربر همراه masih-s آواتار ها
    تشکر کرده
    17

سلام
    من پنجشنبه و جمعه نتونستم فروم رو زیارت ! کنم .امروز صبح که کانکت شدم با دیدن این تایپک حدس زدم که شایعه ای بیش نیست ویا حداکثر مثل 30D تغییر زیادی نسبت به مدل قبلی بجز مگاپیکسل بالاتر نداشته باشه و بیشتر مثل بقیه دوستان منتظر مدلهای دیگه ای بودم ( 40D , 7D) اما زمانیکه اطلاعات دوربین رو دیدم واقعا" شوکه شدم...

بعد از خرید 30D به رغم تعلق خاطر به NIKON این دوربین مرهم خوبی بود که از خریدم بیشتر خوشحال باشم
    چون یک 70-200 F2.8 IS L دست دوم تقریبا" نو ازون طرف اب خریده ام و این وسوسه برگشت به نیکون رو واسه همیشه از ذهنم از بین برد... ( ارزوی محالی نیست حداقل واسه 2 سال دیگه...)

اما با اون دوستانی که معتقد به کم فروش بودن این دوربین حداقل توی ایران بودند مخالفم .در صورت شکسته شدن قیمت اولیه دوربین مثل 5D که دیگه خریدش رو عاقلانه نمیدونم مطمئنم ارزوی بسیاری از عکاسها حتی توی همین فروم هم به حقیقت خواهد پیوست ...

امروز یه نیکونی دواتیشه و حرفه ای هم بادیدن این دوربین میگفت تا 6 ماه دیگه صبر میکنم اگه نیکون چیز دندون گیری بیرون نده قطعا" این دوربین رو میخرم و این در حالیه که 1DsMark ll هم اونو تحریک نکرده بود...

البته باید تا تستهای اتی این دوربین منتظر بود گرچه از شواهد پیداست بی همتاست ...
    اینجوریم که توی فرومهای خارجی بحث بود گویا مشکل بددستی سری 1D هم توی این دوربین حل شده ...

این کامنت رو دیشب نوشتم ولی هرکاری کردم پست نمیشد؟؟؟

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

http://www.imaging-resource.com/PROD...hSLI6400NR.HTM

ايزو 6400
    ديگه نبود؟!
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

اينجا هم چيزاي بيشتري هست! خيلي بيشتر:
    http://www.imaging-resource.com/PROD...K3/E1DMK3A.HTM
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

دوربین مثل 5d که دیگه خریدش رو عاقلانه نمیدونم
    مسيح جان.....
    دوربيني مثل 5دي كلاسي متفاوت در مقايسه با 1دي مارك 3 داره....و تا زماني كه توليد ميشه يكي از بهترينها است...
    اختلاف 5دي با اين دوربين باقيمت فعلي چيزي در حدود 1.5 ميليون ميشه........كه خوب پول كمي نيست....
    مسعود قدیری

كاربر فعال
    تشکر کرده
    157

من هم لينك آرش رو كامل ميكنم و ميرم با درد خود بسوزم:

http://www.imaging-resource.com/PROD...3/E1DMK3A7.HTM
    مسعود قدیری

كاربر همراه masih-s آواتار ها
    تشکر کرده
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghadiri نمایش پست ها
    مسيح جان.....
    دوربيني مثل 5دي كلاسي متفاوت در مقايسه با 1دي مارك 3 داره....و تا زماني كه توليد ميشه يكي از بهترينها است...
    اختلاف 5دي با اين دوربين باقيمت فعلي چيزي در حدود 1.5 ميليون ميشه........كه خوب پول كمي نيست....
    سلام
    جناب قدیری قطعا" درست میفرمایید و منهم به تفاوت کلاس این دو دوربین واقفم ولی شاید منظورم رو درست بیان نکردم ...
    شاید اینجوری بهتر باشه :
    کاربران حرفه ای که قصد خرید 5d رو دارند با توجه به امکانات و کیفیت و ... بسیار عالی این دوربین و همجنین با توجه به پیش بینی افت قیمت اولیه این دوربین وسوسه جایگزینی و خرید دوربین 1D Mark lll بسیار محتمل مینمایاند و به نظر من اینده نگری و خرید عاقلانه تریست این خرید...
    اگر از تفاوت قیمت این دو دوربین بگذریم چه عاملی ممکنه باعث ترجیح خرید 5D نسبت به این شاهکار بشه حتی
    اگر به چنین رگبار عکاسی پیاپیی نیاز نباشه ؟؟؟؟
    ساده تر بگم اگر اختلاف قیمت این دو کمتر بشه و یا مشکل مالی وجود نداشته باشه و به این سرعت عکاسی پیاپی هم نیاز نداشته باشید چه کسی5D را انتخاب میکنه؟؟؟

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط masih-s نمایش پست ها
    سلام
    جناب قدیری قطعا" درست میفرمایید و منهم به تفاوت کلاس این دو دوربین واقفم ولی شاید منظورم رو درست بیان نکردم ...
    شاید اینجوری بهتر باشه :
    کاربران حرفه ای که قصد خرید 5d رو دارند با توجه به امکانات و کیفیت و ... بسیار عالی این دوربین و همجنین با توجه به پیش بینی افت قیمت اولیه این دوربین وسوسه جایگزینی و خرید دوربین 1D Mark lll بسیار محتمل مینمایاند و به نظر من اینده نگری و خرید عاقلانه تریست این خرید...
    اگر از تفاوت قیمت این دو دوربین بگذریم چه عاملی ممکنه باعث ترجیح خرید 5D نسبت به این شاهکار بشه حتی
    اگر به چنین رگبار عکاسی پیاپیی نیاز نباشه ؟؟؟؟
    ساده تر بگم اگر اختلاف قیمت این دو کمتر بشه و یا مشکل مالی وجود نداشته باشه و به این سرعت عکاسی پیاپی هم نیاز نداشته باشید چه کسی5D را انتخاب میکنه؟؟؟
    مسیح عزیز، 5D یک دوربین Affordable و تقریبا ارزان قیمتی است برای کسانی که می خواهند چیزی مثل 1Ds Mark II داشته باشند، اما نیاز به آن بدنه و آن رزولوشن بالا ندارند. دوربین های فول فریم به شما قابلیت هایی می دهند که بدست آودن آنها توسط دوربین های با کراپ تا حدودی سخت تر و بعضی موارد هم نا ممکن است. (عمق میدان کمتر، استفاده از حداکثر کارایی لنز و ...). مقایسه این دو دوربین کار خیلی درستی نیست.
    حتی من مقایسه 5D را با 1Ds MarkII هم درست نمی دانم. این دو دوربین خیلی به هم شبیه هستند، اما باز هم در یک کلاس نیستند و مخاطبان متفاوتی دارند.
    شاید تعجب کنی . من از release شدن این دوربین خوشحال شدم. اما اصلا ذوق زده یا راغب یه خرید آن نشدم.

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 آخرینآخرین