صفحه 26 از 60 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 251 تا 260 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

ghz
    ghz آنلاین نیست
    كاربر همراه ghz آواتار ها
    تشکر کرده
    1403

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

سلام خدمت دوستان

نمی دونم چرا دوستان اینقدر خودشون رو اذیت می کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

من خودم یک کانن 50دی خریدم با لنز 18-55 .

کلی هم باهاش ور رفتم و یکی از دوستان هم 450 دی داره، دو تایی کلی طی شرایط یکسان با دوربین هامون کار کردیم با وجود اینکه آموتور هستیم ولی دیدیم خیلی تفاوت آنچنانی نداره، ولی در عکاسی پیاپی واقعا باید بگم معرکه است
    یک نکته رو باید بگم که دوستانی که این دوربین رو می خوان بخرن این دوربین به نظر من بدون یک لنز خوب تفاوت آنچنانی با 450 دی نداره، درسته که این دوربین صفحه نمایش 920000 پیکسلی داره اما چیزی که توی دوربین می بینید با چیزی که توی مانیتور می بینید کلی فرق داره.

نکته آخر که طی مطالعه دقیق فروم های مربوطه این سایت و گشت و گذار در اینترنت و کار با دوربینهای مذکور بنده شخصاً به این نتیجه رسیدم که: بسته به نوع و هدف عکاسی خریدن یک لنز خوب بهتر از خریدن یک بدنه خوب است.
    AslanAslan، slr، Mehrdad Benabbas و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    غلام حسین زارع -(Instagram + Telgeram)

كاربر آشنا kamipix آواتار ها
    تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط K_NMT نمایش پست ها
    دوست من
    در مورد اختلافات اين دو مدل بحثهاي طولاني در همين فروم و درسايتهاي مختلف شده و ... ولي نتيجه اي با اين مضمون كه 40D برتر مطلق است اصلا وجود نداشته است.
    لطفا به جاي كنايه زدن، لينك مستقيم مقايسه اين دو مدل و نتيجه گيري انجام شده رو قرار بديد تا ما هم مطالعه كنيم.
    با تشكر
    من این لینک در پست قبلیم گذاشته بودم شما دقت نداشتید لطفا یک نگاهی بهش بندازید
    ghz تشکر می‌کند.
    کامبیز رحمانی
    My Photoblog

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

K_NMT ---برادر عزیزم من تمام مطالب شما رو قبول دارم ولی مثل اینکه شما به نوشته های من در بالا دقت کافی نداشتین اول اینکه من تمام اون لنزهایی که در نوشته خودم عرض کردم همشون در یک رنج قیمت زیر 700 تومن هستن دوما من اونجا اشاره کردم که یک لنز 18-55 ارزان از لنز 18-200 در شات های نمونه ای که توسط سایتهای مختلف زده شده بهتر جواب داده و سوال من هم دقیقا همین جاست که ایا اینها می تواند ملاک انتخاب من در شرایط واقعی استفاده باشد یا نه لنز 18-200 کیفیت خوبی در شرایط واقعی ما دارد در ضمن شارپنس و ca برای من بسیار مهم است که حتما خوب باشد و این به علت نوع عکاسی من است که مردم شناسی است و من در روستاها و نکات مختلفی برای ارائه تصویری کامل از یک منطقه و فرهنگ واداب اهالی ان مجبورم هم در یک لحظه یک تصویر عریض از کل روستا داشته باشم هم عکاسی طبیعت منطقه رو انجام بدم و هم یک تصویر پرتره از یک شخص از اهالی ان منطقه بنابراین تقریبا تمام حالات عکاسی برای من پیش می اید و این دلیل مردد بودن من از لحاظ کیفیت لنز 18-200 مخصوصا روی بدنه 50 دی است که ایا با این قیمت ارزش دارد یا نه ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4296

به جای اون 700 تومنی که برای لنز میدین (قیمت دقیق ندارم) شما یه 350 دی با 18 55 IS و یه 50 دی با 70 300 سیگما یا تامرون بگیرین. کیفیت بیشتری دارین و رنج بیشتری رو پوشش میدین.
    Ali Talebi تشکر می‌کند.
    اصلان نورقاسمی

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

با تشکر از همه دوستان به خاطر راهنماییهای مفیدشون.
    خیلی دیدم نسبت به قضیه تعویض بدنه باز شد.
    ممنون.
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

نقل قول نوشته اصلی توسط kamipix نمایش پست ها
    من این لینک در پست قبلیم گذاشته بودم شما دقت نداشتید لطفا یک نگاهی بهش بندازید
    دوست من
    عزيزم
    همه ما آدرس سايتهاي Dpreview و ... را مي دونيم...بنده عرض كرده بودم لينك مستقيم مقايسه بين اين دو بدنه و نتيجه گيري انجام شده (كه شما به نقل قول فرموده بوديد گفته اند 40D از 50D بهتره) رو قرار بديد.
    باز هم درخواستم رو تكرار مي كنم.
    لطفا
    فعلا...
    vahidonline تشکر می‌کند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

تشکر کرده
    1521

سلام.
    من چند وقتی بود که داشتم راجع به 50D تحقیق میکردم و در فکر خریدنش بودم...
    دیروز رفته بودم پاساژ حافظ با یکی از فروشنده ها که مشتریش هستم و آدم خوبی هم هست راجع به 50D صحبت کردیم. ازش پرسیدم که آیا دوربین خوبی از آب دراومده؟ مشکلی نداشته؟
    گفت: یه مشکلی ما یک بار دیدیم. می گفت یه بار یه 50D فروختیم و مشتری برگشت و گفت وقتی با دیافراگم باز با سرعت شاتر بالای 4-5 ثانیه عکس میگیرم چیزی شبیه پیکسل سوخته در عکس مشاهده می شود.
    میگفت دوربین را تست کردیم و دیدیم راست میگه و یک 50D دیگه بهش دادیم ولی اون هم همین مشکل را داشت.
    میگفت پرس و جو کردیم بچه ها گفتن اکثر 50D توی لانگ اکسپوژر به علت بالا رفتن زیاد دمای CMOS همچین مشکلی دارن!!!!

آیا وقعا این موضوع صحت داره؟
    ویرایش توسط Mehrdad Benabbas : Wednesday 20 May 2009 در ساعت 10:09
    A. Mohammadi تشکر می‌کند.
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

كاربر آشنا behroozsa آواتار ها
    تشکر کرده
    51

سلام
    من هم با این مشکل مواجه شدم. در ایزوی 3200 و شاتر 30 حدود 4 یا 5 نقطه دیده میشه. نکته دیگه اینکه با نرم افزازی که خود canon ارئه داده در قسمت noise reduction این مساله قابل رفع شدنه.نرم افزار داخلی دوربین هم firmware 1.0.6 بود. چیز دیگه ای که متوجه شدم وقتی هم زمان با فرمت های raw و jpg عکس گرفتم jpg نویز خیلی کمتری داشت؟!
    A. Mohammadi تشکر می‌کند.

كاربر فعال A. Mohammadi آواتار ها
    تشکر کرده
    7479

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozsa نمایش پست ها
    سلام
    من هم با این مشکل مواجه شدم. در ایزوی 3200 و شاتر 30 حدود 4 یا 5 نقطه دیده میشه. نکته دیگه اینکه با نرم افزازی که خود canon ارئه داده در قسمت noise reduction این مساله قابل رفع شدنه.نرم افزار داخلی دوربین هم firmware 1.0.6 بود. چیز دیگه ای که متوجه شدم وقتی هم زمان با فرمت های raw و jpg عکس گرفتم jpg نویز خیلی کمتری داشت؟!
    دوست عزیز سلام

این 4 یا 5 نقطه چه اندازه ای داشتند در حد پیکسل یا بزرگتر اگه میشه نمونه عکسشو بزارید
    اصغـرمحمـدی

تشکر کرده
    1521

نقل قول نوشته اصلی توسط behroozsa نمایش پست ها
    سلام
    چیز دیگه ای که متوجه شدم وقتی هم زمان با فرمت های raw و jpg عکس گرفتم jpg نویز خیلی کمتری داشت؟!
    یادم رفت بگم. این آقای فروشنده هم دقیقا همینو گفت که این مشکل در فرمت RAW هست
    مهرداد بن عباس

صفحه 26 از 60 نخستنخست ... 16 22 23 24 25 26 27 28 29 30 36 ... آخرینآخرین