صفحه 29 از 60 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 281 تا 290 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

نقل قول نوشته اصلی توسط ghz نمایش پست ها
    سلام خدمت شما

من این دوربین رو با لنز 18-55 دارم نسبت به 17-85(لنز کیت) که مقایسه کردم کیفیت 17-85 بهتر از اون لنز هستش

این دوربین با لنزهای سری L و USM خیلی خوب جواب می ده
    متشکرم
    دقیقا تمام سایت ها به همین اشاره کردن جالبه که نمونه عکس های سایت دی پی ریویو هم اکثرا با لنزهای سری ال گرفته شدن من می خواستم ببینم جایی نمونه ی عکس از این دوربین که با همین لنز گرفته شده باشه دیدین ... اگر هست لینکش رو برای من بفرستین ممنون می شم

كاربر همراه Mehrdad Benabbas آواتار ها
    تشکر کرده
    1521

سلام
    تو این سایت این دوربین با انواع لنزها تست شده است:

http://www.pixel-peeper.com/cameras/?camera=1052
    Kourosh Kahal، A. Mohammadi، Aramis_312 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهرداد بن عباس

5D mark II + BG-E6 / 15 f2.8 fisheye / 24-70 f2.8 L / 70-200 f2.8 IS L II / 50 f1.8 / 580 EX II / 4x PW Plus II / Manfrotto 7302YB & 055XPROB + 303SPH

كاربر جديد Epica آواتار ها
    تشکر کرده
    0

دوستان سلام . من تازه عضو شدم و تمامي پستها رو هم خوندم ولي بكل گيج شدم. آخرش هم نفهميدم اين 50D خوبه يانه؟
    دوستان، من در حال حاضر يه D40 نيكون با لنز 18-55 دارم. تصميم دارم براي كار پرتره ( در استوديو و فضاي باز) دوربينم رو عوض كنم.
    اول به فكر خريد D90 افتادم بعد 500D بعدش 50D و حالا هم كه بعضي از دوستان ميگم اصلا40D بهتره. من نفهميدم چكار كنم؟ ميشه دوستان راهنمايي كنن؟ در ضمن وضوح براي من فاكتور مهمي است و نهايت سايزي كه ميخوام براي بزرگنمايي 100.70 ميباشد.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Epica نمایش پست ها
    دوستان سلام . من تازه عضو شدم و تمامي پستها رو هم خوندم ولي بكل گيج شدم. آخرش هم نفهميدم اين 50D خوبه يانه؟
    دوستان، من در حال حاضر يه D40 نيكون با لنز 18-55 دارم. تصميم دارم براي كار پرتره ( در استوديو و فضاي باز) دوربينم رو عوض كنم.
    اول به فكر خريد D90 افتادم بعد 500D بعدش 50D و حالا هم كه بعضي از دوستان ميگم اصلا40D بهتره. من نفهميدم چكار كنم؟ ميشه دوستان راهنمايي كنن؟ در ضمن وضوح براي من فاكتور مهمي است و نهايت سايزي كه ميخوام براي بزرگنمايي 100.70 ميباشد.
    والله همه این دوربین هایی که شما فرمودید همگی عالی هستند و کیفیت خروجی انها قابلیت چاپ تا ابعاد مورد نظر شما را دارند.

50دی هم دوربین بسیار خوبی است.هیچ ایرادی به آن وارد نیست.کیفیت عالی و رزلوشن بسیار خوب.

همین طور دی 90 و سایر دوربین ها...

به نظر بنده شما باید بیشتر و بهتر در مورد دوربین ها تحقیق کنید تا کاملا متوجه شوید که خواسته و نیاز شما چیست و چه فاکتور هایی در خروجی شما تاثیر گذار است.

یقینا داشتن یک بادی عالی به همراه یک لنز بی کیفیت خروجی شما را دچار مشکل حاد خواهد کرد
    A. Mohammadi، Armen H و ghz تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    0

كاوه جان ممنون از راهنماييت
    من خودم CANON 50D رو بيشتر از همه به شرايط كاريم نزديك ميبينم. به نظر شما و البته ساير دوستان با لنز 85-17 خروجي خوبي خواهم داشت. پيشنهاد شما چيه؟ قيمت بدنه با لنز 85-17 : 1470000
    و يك سوال ديگه آيا تا يكي دو ماه آتي قيمت اين دوربين پايين تر مياد؟
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

سلام دوستان من میخوام با توجه به قیمت خوبی که 50D پیدا کرده(زیر 1 تومن) بگیرمش ولی متاسفانه الان پول زیادی نمیتونم بابت

لنز بدم (سر جمع بیشتر از 1ملیون و 100-200 نمیخوام خرج کنم) به نظر شما فعلا چه لنزی بگیرم(دست دو ،نو ، کانن ،سیگما....)

البته میدونم برای 50D باید لنزهای خیلی خوب انداخت ،ولی گفتم که فعلا میتونم هزینه بدنه رو فقط بدم و یه لنزی میخوام که بتونه

یه 6-7 ماهی باش سر کرد
    ممنون از لطف شما

من و این دوست گرامی همزامان پست دادیم شاید جواب این دوستمون من رو راهنمایی کنه

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.13 نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام با توجه به قیمت خوبی که 50D پیدا کرده(زیر 1 تومن) بگیرمش ولی متاسفانه الان پول زیادی نمیتونم بابت

لنز بدم (سر جمع بیشتر از 1ملیون و 100-200 نمیخوام خرج کنم) به نظر شما فعلا چه لنزی بگیرم(دست دو ،نو ، کانن ،سیگما....)

البته میدونم برای 50D باید لنزهای خیلی خوب انداخت ،ولی گفتم که فعلا میتونم هزینه بدنه رو فقط بدم و یه لنزی میخوام که بتونه

یه 6-7 ماهی باش سر کرد
    ممنون از لطف شما

من و این دوست گرامی همزامان پست دادیم شاید جواب این دوستمون من رو راهنمایی کنه
    مطمئنين زير يه تومن بدنه؟ كجا قيمت كردين؟

كاربر همراه rezafh آواتار ها
    تشکر کرده
    3513

نقل قول نوشته اصلی توسط Epica نمایش پست ها
    كاوه جان ممنون از راهنماييت
    من خودم CANON 50D رو بيشتر از همه به شرايط كاريم نزديك ميبينم. به نظر شما و البته ساير دوستان با لنز 85-17 خروجي خوبي خواهم داشت. پيشنهاد شما چيه؟ قيمت بدنه با لنز 85-17 : 1470000
    و يك سوال ديگه آيا تا يكي دو ماه آتي قيمت اين دوربين پايين تر مياد؟
    ممنون
    سلام
    لنز 17-85 کانن لنزی هست که در ابتدای فاصله کانونی (از 17 تا حدود 50 میلیمتر) متاسفانه رفتار اپتیکی خوبی نداره .
    شاید خرید 17-70 سیگما بهتر باشه (البته نظر شخصی)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.13 نمایش پست ها

اما در مورد سوال شما دوست عزیز
    فکر کنم لنز 18-55 لرزشگیر دار کانن برای شما انتخاب خوبی باشه و برای شروع کار شما رو راه بندازه (البته اگر نیاز خاصی نداشته باشید مثلا برای تله یا ماکرو و یا ...)
    قیمتش هم فکر کنم حدود 120 تومن هست
    ضمنا توجه داشته باشید که چیزهای دیگه ای هم نیاز دارید مثل مموری ، کیف ، احتمالا فیلتر UV و ...

===========
    اما در مورد قیمت 50دی ، فکر کنم قیمت بدون بیمه و گارانتی این دوربین زیر 1 میلیون هست (البته اطلاع دقیقی ندارم)

موفق باشید
    mohamad.13 تشکر می‌کند.
    Nikon D5000 | 18-200mm VR II | 50mm F1.8G | SB-900

كاربر جديد
    تشکر کرده
    9

دیروز یکی از دوستان از جمهوری قیمت گرفت

تشکر کرده
    0

سلام دوباره به دوستان
    دوست عزيز Rezafh ممنون از پاسختان
    كاوه جان ممنون از راهنمايي شما.
    من فكر ميكنم بيشتر كمكي كه در خصوص خريد دوربين ميتوانيم به همديگر بكنيم، ارائه تجربيات در خصوص داشتن دوربينهايي كه داشتيم يا داريمه. من با حجم اطلاعاتي در Net برخورد كردم و اطلاعات مربوط رو هم خوندم ولي تجربه ملموس يه چيز ديگه است. من نزديك دو ساله دوربين فعلي مو(nikon D40) رو دارم و باهاش كار حرفه اي هم كردم با وجود اينكه عملا در رده دوربين هاي نيمه حرفه ايه. الان كه ميخوام دوربينمو ارتقا بدم واقعا ميخوام چيزي باشه كه با هزينه اي كه ميكنم بهترين باشه، عجله اي هم ندارم.
    ممنون

صفحه 29 از 60 نخستنخست ... 19 25 26 27 28 29 30 31 32 33 39 ... آخرینآخرین