صفحه 16 از 60 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

نقل قول نوشته اصلی توسط chilik نمایش پست ها
    ببخشید باز هم سوالم رو تکرار میکنم
    آیا 50D+24-105 بهتر از 40D+24-105 نیست؟
    اندک تفاوت قیمت دو بدنه برام مهم نیست( با توجه به LCD بهتر MP بالاتر DiGIC4 و . . . )
    آیا مزیت خاصی در 40D هست؟
    خودم فکر میکنم واید 24 زیاد بد نیست.همینطوره؟(آخه با 18 که مقایسه کردم دیدم که زیاد آزار دهنده نیست)
    شما متوجه منظور بنده و سایر دوستان نشدید.
    اگر شما قبلا نتوانسته اید با ترکیبی چون 40D+17-85 یا D300+18-70 خروجی مناسبی تهیه کنید و کل سیستم‌تان را بعلت عدم ‌" کیفیت و شارپنس" فروخته اید، من به شما اطمینان می‌دهم که اگر اصول عکاسی را نیاموزید، با ترکیب‌های بعدی، حتی اگر دوربین و لنز‌تان هر دو عالی باشند، نمی‌توانید عکس مورد نظر خود را تهیه کنید. چرا که این مشکل با DIGIC IV یا مگاپیکسل بالاتر، درمان نخواهد شد.
    ME، infinity، yasin-m و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

ببخشید باز هم سوالم رو تکرار میکنم
    آیا 50D+24-105 بهتر از 40D+24-105 نیست؟
    اندک تفاوت قیمت دو بدنه برام مهم نیست( با توجه به LCD بهتر MP بالاتر DiGIC4 و . . . )
    آیا مزیت خاصی در 40D هست؟
    خودم فکر میکنم واید 24 زیاد بد نیست.همینطوره؟(آخه با 18 که مقایسه کردم دیدم که زیاد آزار دهنده نیست)
    به ترکیب 40D + 24-70 در مقابل 50D + 24-105 هم میشه فکر کرد
    اینو گفتم به خاطر اینکه حالتهای بیشتری رو مد نظر داشته باشید ( در راستای کیفیت بالا داشتن)
    heiran تشکر می‌کند.
    محمد امدادی

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

سلام
    وقتی مدیر فروم و یک عضو فعال اون به این شکل پاسخ بدهند ...
    در خواست راهنمائی کرده بودم نه تمسخر ...
    شاید تا حدی حق با شما باشد ولی بهتر بود از ادبیات جالب تری استفاده میکردید
    با این که در مورد سوالم راهنمائی و جوابی دستگیرم نشد ولی باز هم از لطف دوستان ممنونم
    دوست خوب باور بفرماييد به هيچ وجه قصد تمسخر نداشتم و الان هم هنوز متوجه نشدم كه دوربينهاي مورد اشاره شما چه ايرادي داشتنه اند كه اينگونه بسادگي تغيير برند و تغيير مدل داده ايد در اين فروم دوستاني هستند كه مدتهاست با مدلهاي مورداشاره شما عكس ميگيرند و فقط گوشه اي از كارهاي عالي خود را اينجا قرار ميدهند . شما بهترين مدلهاي dslr از هر دو برند كانن و نيكون را داشته ايد و اگر اين دوربينها نتوانسته اند نيازهاي شما را برآورده كنند مطمئن باشيد كه 50D هم به سرنوشت بقيه دچار خواهد شد .
    بنظر بنده بدون توجه به مدلهاي موجود اول نيازهاتون رو مشخص كنيد و سپس به اتخاب مدل بپردازيد.

اگر پست قبلي بنده رو توهين به خود دانسته ايد از اين بابت عذر ميخوام .
    Kourosh Kahal، M.vatandoost، heiran و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    دوست عزیز جناب shabab
    تعجب میکنم؟!!من خیلی واضح گفتم که اشکال از بدنه ها نبود و طبیعتا لنزهای ضعیف و ارزان قیمتی که من روی این بدنه ها استفاده میکردم عامل کیفیت پائین خروجی بوده ان که به خاطر کمبود اطلاعاتم بدنه رو تغیر میدادم
    فروش d300 هم به خاطر این بود که با d300 , 18-70 دیگه توانایی خریده یک لنز 1میلیون به بالا رو نداشتم و طی یک موقیت بسیار مناسب اون را کمترین افت فروختم
    خواهشا دوستان اگر براشون مقدوره کمک کنند و دیگه در این موارد صحبتی نکنیم بهتره

كاربر همراه Farshad.M آواتار ها
    تشکر کرده
    85

سلام
    دوست عزیز جناب shabab
    تعجب میکنم؟!!من خیلی واضح گفتم که اشکال از بدنه ها نبود و طبیعتا لنزهای ضعیف و ارزان قیمتی که من روی این بدنه ها استفاده میکردم عامل کیفیت پائین خروجی بوده ان که به خاطر کمبود اطلاعاتم بدنه رو تغیر میدادم
    فروش d300 هم به خاطر این بود که با d300 , 18-70 دیگه توانایی خریده یک لنز 1میلیون به بالا رو نداشتم و طی یک موقیت بسیار مناسب اون را کمترین افت فروختم
    خواهشا دوستان اگر براشون مقدوره کمک کنند و دیگه در این موارد صحبتی نکنیم بهتره
    دوست عزیز ولی من فکر میکنم مشکل شما لنزهای ضعیف هم نبوده باشه چون هم 70-18 و هم 85-17 توانایی تولید خروجی های خیلی خوب دارند.
    M.vatandoost تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

دوست عزيز متاسفانه شما اصلا به توضيحات دوستان توجه نمي كنيد و مرتب حرف خودتان را تكرار مي كنيد. البته مي دانم اعتراف به اشتباه كار مشكلي است ولي تا نپذيريد كه در سياست هاي خريد و تعويض دوربين اشتباه كرده ايد نمي توانيد به تركيب مناسب مورد نظر خود برسيد.

من خودم عكس هاي بسياري با 85-17 گرفته ام كه خيلي از آنها را هنوز نتوانسته ام با 105-24 تكرار كنم . مي فرماييد چرا ؟ چون عكاسي فقط تجهيزات مناسب داشتن نيست. موقعيت هاي خوب- حوصله ي كافي در كنار شناخت صحيح از همه ي عوامل و جوانب دخيل؛ از الفباي عكاسي گرفته تا هنر درست ديدن ( كه من اسمشان را مي گذارم املا و انشاي عكاسي) است كه يك عكس خوب را خلق مي كند.

توصيه هاي دكتر روشن را جدي بگيريد.
    A_Maddah، infinity، Minoosepehr و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه M.vatandoost آواتار ها
    تشکر کرده
    1277

جناب chilik
    آیا تا به حال کارهای خود را چاپ هم کرده اید؟ یا کیفیت پایین را در مانیتور تشخیص داده اید؟

آیا تا به حال کارهای خود را ویرایش کرده اید....

منظورم ویرایش های خاص نیست بلکه تنظیمات ساده وایت بالانس و Curve و levelو... که باید روی هر عکسی انجام شوند....

به نظر من بحث کیفیت یک بحث نسبی است که اولا تعریفش در هر ذهنی متفاوت است ثانیا به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از آنها دوربین و لنز است.

این عکس با یک SLR LIKE (S5IS گرفته شده :

این عکسها با نیکون D40 و با لنز قدیمی 28-200 سیگما و با فکوس دستی (یعنی این لنز نه اتوفکوس دارد و نه لرزه گیر و نه کیفیت خاص اپتیکی) یک لنز کاملا معمولی به قیمت 140 هزار تومان :
    [IMG]http://i39.*******.com/168hr7r.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.*******.com/30j2zb6.jpg[/IMG]

و این هم با لنز کیت همین دوربین 55-18 که جزو بی کیفیت ترین لنزهاست . با قیمتی حدود 60 هزار تومان :

مطمئنا" عکسهایی از دوربینهای قبلی خود دارید. آنها را در جایی آپلود کنید تا بتوانیم بررسی منطقی تری داشته باشیم.

یادم می آید چند ماه پیش مطلبی را از دکتر روشن خواندم که توصیه کرده بودند خیلی در نویز و گین و.... غرق نشوید مسائل به مراتب مهمتری در عکاسی وجود دارند ،الحق که توصیه زیبایی بود.

و در آخر اگر این عکسها کیفیت مورد نظر شما را دارند که توصیه دوستان را جدی بگیرید....

موفق باشید.
    ویرایش توسط M.vatandoost : Tuesday 27 January 2009 در ساعت 10:17
    A_Maddah، shabab، microdeveloper و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    27

Question پاسخ: Canon EOS 50D

سلام وقت همگی به خیر...
    میخواستم بدونم بهترین موقع خرید 50دی کی هست؟ به نظر شما در آینده افت قیمت زیادی داره؟

كاربر همراه a_pendar آواتار ها
    تشکر کرده
    201

Question پاسخ: Canon EOS 50D

سلام
    کسی در مورد وارد کردن فایل raw دوربین Canon 50D به cs3 اطلاعی داره؟
    گویا این فرمت فقط در cs4 باز میشه.من نسخه Camera_Raw_5_2 رو هم نصب کردم اما فایده نداشت.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

نقل قول نوشته اصلی توسط a_pendar نمایش پست ها
    سلام
    کسی در مورد وارد کردن فایل raw دوربین Canon 50D به cs3 اطلاعی داره؟
    گویا این فرمت فقط در cs4 باز میشه.من نسخه Camera_Raw_5_2 رو هم نصب کردم اما فایده نداشت.
    سلام:

پست های 201 الی 210 این تاپیک

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=7838
    babak.aliar و a_pendar تشکر می‌کنند.

صفحه 16 از 60 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین