صفحه 45 از 60 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 441 تا 450 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

كاربر همراه Ali Reza Aslani آواتار ها
    تشکر کرده
    229

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 50D

نقل قول نوشته اصلی توسط amir reza نمایش پست ها
    سلام دوستان طرفدار 50دی

به نظر شما 400 هزار تومن هزینه اضافه برای 50 دی اشتباه است ؟

آیا بهتر است که آدم هزینه اضافه را خرج لنز کند یا نه ؟ :confused:

فقط یک نکته و اون اینکه فیلمبرداری برای من مهم نیست :cool:

پیشاپیش از راهنمائیتون ممنونم :biggrin:
    سلام
    این هزینه اضافی نسبت به چی؟
    amir reza تشکر می‌کند.
    علیرضا اصلانی

كاربر آشنا amir reza آواتار ها
    تشکر کرده
    141

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Reza Aslani نمایش پست ها
    سلام
    این هزینه اضافی نسبت به چی؟
    اوه میبخشید سوالمو ناقص پرسیدم، نسبت به 500 دی

كاربر آشنا hoorabad آواتار ها
    تشکر کرده
    37

اوه میبخشید سوالمو ناقص پرسیدم، نسبت به 500 دی
    سلام دوست عزيز

اين دقيقاً همان سوالي بود كه من 2 هفته پيش با اون درگير بودم :confused: و به اين نتيجه رسيدم كه همان 500D بهتر است و بجاي اين هزينه اضافه پولم صرف خريد گريپ و يك لنز 250-55 خواهم نمود. تا اينكه بنا به عادت اين دو ماهه اخير، شب قبل از خواب ، آمدم به همين فروم و يه خبر منو به فكر فرو برد و انهم ورود 550D بود در حالي كه هنور يك سال از آمدن 500D نگذشته بود!!! خوب اين يعني چي ؟؟ چرا كنون همچين كاري كرده ؟ چرا كاري كه در سري G داره انجام ميده را با اين سري انجام ميده ؟ خلاصه من دل چركين از انتخابم رفتم جمهوري... بازم شروع كردم به قيمت گرفتن ( كاري كه فكر كنم 5 -6 بار بود كه انجام مي دادم) هر دو را دست گرفتم ... 50D كجا اين SLR فانتزي كجا ؟ پول هم كه اينقدر نداشتم ... (((CUT))) ...

فرداي همان روز، نماي داخلي
    عجب چيز توپي اين 50Dl فقط حيف كه پولم نرسيد 200-18 را بگيرم ، موردي نيست !!! چون با همين 55-18 هم ميشه كاراي خوبي كرد .... مهم اينه كه اين بدنه يه چيز ديگس ....

نماي پاياني، شب، داخلي
    همان فرد در جستجوي وام براي خريد 200-70 f-2.8 L IS ...

پايان
    Aramis_312، Ali Talebi، Chik و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    حباب وار براندازم از نشاط كلاه
    اگر ز روي تو عكسي به جام ما افتد...

50D

كاربر همراه saed_violin آواتار ها
    تشکر کرده
    904

من خودم يه 1000 دي دارم در اولين فرصت كه ردش كنم يه 50 دي ميخرم

تشکر کرده
    141

نقل قول نوشته اصلی توسط hoorabad نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

اين دقيقاً همان سوالي بود كه من 2 هفته پيش با اون درگير بودم :confused: و به اين نتيجه رسيدم كه همان 500D بهتر است و بجاي اين هزينه اضافه پولم صرف خريد گريپ و يك لنز 250-55 خواهم نمود. تا اينكه بنا به عادت اين دو ماهه اخير، شب قبل از خواب ، آمدم به همين فروم و يه خبر منو به فكر فرو برد و انهم ورود 550D بود در حالي كه هنور يك سال از آمدن 500D نگذشته بود!!! خوب اين يعني چي ؟؟ چرا كنون همچين كاري كرده ؟ چرا كاري كه در سري G داره انجام ميده را با اين سري انجام ميده ؟ خلاصه من دل چركين از انتخابم رفتم جمهوري... بازم شروع كردم به قيمت گرفتن ( كاري كه فكر كنم 5 -6 بار بود كه انجام مي دادم) هر دو را دست گرفتم ... 50D كجا اين SLR فانتزي كجا ؟ پول هم كه اينقدر نداشتم ... (((CUT))) ...

عجب چيز توپي اين 50Dl فقط حيف كه پولم نرسيد 200-18 را بگيرم ، موردي نيست !!! چون با همين 55-18 هم ميشه كاراي خوبي كرد .... مهم اينه كه اين بدنه يه چيز ديگس ....

نماي پاياني، شب، داخلي
    همان فرد در جستجوي وام براي خريد 200-70 f-2.8 L IS ...

پايان

سلام ، عجب خیلی باحال گفتین ، دقیقا به نظر من هم ارگونومی 50 دی اصلا با 500 دی قابل قیاس نیست !
    Ali Talebi تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

نقل قول نوشته اصلی توسط hoorabad نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز

عجب چيز توپي اين 50D: فقط حيف كه پولم نرسيد 200-18 را بگيرم ، موردي نيست !!! چون با همين 55-18 هم ميشه كاراي خوبي كرد .... مهم اينه كه اين بدنه يه چيز ديگس ....

نماي پاياني، شب، داخلي
    همان فرد در جستجوي وام براي خريد 200-70 f-2.8 L IS

پايان
    اینجوری که شما دارید پیش می روید
    تاماه دیگه باید به فکر 1Ds و 200 f/2 باشید

كاربر همراه Mehran Fani آواتار ها
    تشکر کرده
    2915

سلام دوستان طرفدار 50دی

به نظر شما 400 هزار تومن هزینه اضافه برای 50 دی اشتباه است ؟

آیا بهتر است که آدم هزینه اضافه را خرج لنز کند یا نه ؟ :confused:

فقط یک نکته و اون اینکه فیلمبرداری برای من مهم نیست :cool:

پیشاپیش از راهنمائیتون ممنونم :biggrin:
    با سلام خدمت امیررضا خان عزیز.
    مثل لینکه هنوز نتونستین بدنه مورد نظرتونو انتخاب کنین.به نظر من شما بهتره همین 50d رو بخرین (با نظر به اینکه ارسال های قبلیتون رو خوندم) این حرف رو می زنم به چند دلیل.شما اگه 50d بخرین تا مدتها نیازی به عوض کردن بدنه نخواهید داشت و تا خود بدنه از کار نیفتاده می تونین باهاش ثبت های خوبی داشته باشین.لذا اگه 500d بخرین احتمالا بعدها مجبور بشین که بدنه دوربینتون رو عوض کنین.(با توجه به برتری هایی که گفته شد)دوما اگه شما یه دوربین دیگه خریدین و دوربین خریداری شده کیفیتی که شما در نظر نداشتین رو برای شما میسر نکرد باعث دلسردیتون میشه چون دل شما پیش 50d گیر کرده.چه بسا عامل افت کیفیت بدنه دوربینتون نباشه.بنا به این دلایل و چندین دلیل دیگر به نظر من شما 50d بخرین بهتره.از دوستان هم معذرت می خوام ارسالم طولانی شد.
    Chik و amir reza تشکر می‌کنند.
    مهران فانی خیاوی
    Facebook
    Mehran Fani Photography
    Instagram

كاربر همراه Ali Talebi آواتار ها
    تشکر کرده
    2397

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran.fani نمایش پست ها
    مثل لینکه هنوز نتونستین بدنه مورد نظرتونو انتخاب کنین.به نظر من شما بهتره همین 50d رو بخرین (با نظر به اینکه ارسال های قبلیتون رو خوندم) این حرف رو می زنم به چند دلیل.شما اگه 50d بخرین تا مدتها نیازی به عوض کردن بدنه نخواهید داشت و تا خود بدنه از کار نیفتاده می تونین باهاش ثبت های خوبی داشته باشین.لذا اگه 500d بخرین احتمالا بعدها مجبور بشین که بدنه دوربینتون رو عوض کنین.(با توجه به برتری هایی که گفته شد)دوما اگه شما یه دوربین دیگه خریدین و دوربین خریداری شده کیفیتی که شما در نظر نداشتین رو برای شما میسر نکرد باعث دلسردیتون میشه چون دل شما پیش 50d گیر کرده.چه بسا عامل افت کیفیت بدنه دوربینتون نباشه.بنا به این دلایل و چندین دلیل دیگر به نظر من شما 50d بخرین بهتره.از دوستان هم معذرت می خوام ارسالم طولانی شد.
    چطور با 500D یه احتمال زیاد ناچار به تعویض بدنه خواهند شد ولی با 50D خیر ؟
    اگر بحث ارگونومی باشد که ایشان در همان ابتدا انتخاب مناسبی (برای خودشان) خواهند داشت و احتمالا بعدا شرایطی برای ایشان بوجود نخواهد آمد که دیگر 500D خوشدست نباشد!
    از نظر خروجی هم آنقدر 50D نسبت به 500D برتری ندارد که بتوان گفت کدامیک بایستی زودتر آپگرید شود. (حتی شاید از نظر امکان فیلمبرداری ، ایشان در 50D احساس کمبود امکانات کنند)
    shabab، M.R.Mir و amir reza تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    141

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran.fani نمایش پست ها
    مثل لینکه هنوز نتونستین بدنه مورد نظرتونو انتخاب کنین.به نظر من شما بهتره همین 50d رو بخرین (با نظر به اینکه ارسال های قبلیتون رو خوندم) این حرف رو می زنم به چند دلیل.شما اگه 50d بخرین تا مدتها نیازی به عوض کردن بدنه نخواهید داشت و تا خود بدنه از کار نیفتاده می تونین باهاش ثبت های خوبی داشته باشین.لذا اگه 500d بخرین احتمالا بعدها مجبور بشین که بدنه دوربینتون رو عوض کنین.(با توجه به برتری هایی که گفته شد)[B]دوما اگه شما یه دوربین دیگه خریدین و دوربین خریداری شده کیفیتی که شما در نظر نداشتین رو برای شما میسر نکرد باعث دلسردیتون میشه چون دل شما پیش 50d گیر کرده.چه بسا عامل افت کیفیت بدنه دوربینتون نباشه[/B].بنا به این دلایل و چندین دلیل دیگر به نظر من شما 50d بخرین بهتره.از دوستان هم معذرت می خوام ارسالم طولانی شد.

سلام آقا مهران

آره ، واقعا گیر کردم :confused:
    دقیقا شمه زدید تو خال ، بابت این نکته ای که فر مودید و من زیرش خط کشیدم، این مطلب بسیار در مورد من صدق میکنه اون طوری همیشه من از دوربینم بدم خواهد آمد
    خیلی ممنونم بابت کمکهاتون پس 400 اضافه بابت 50 دی دادن کار غلطی نیست !

تشکر کرده
    141

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Talebi نمایش پست ها
    چطور با 500D یه احتمال زیاد ناچار به تعویض بدنه خواهند شد ولی با 50D خیر ؟
    اگر بحث ارگونومی باشد که ایشان در همان ابتدا انتخاب مناسبی (برای خودشان) خواهند داشت و احتمالا بعدا شرایطی برای ایشان بوجود نخواهد آمد که دیگر 500D خوشدست نباشد!
    از نظر خروجی هم آنقدر 50D نسبت به 500D برتری ندارد که بتوان گفت کدامیک بایستی زودتر آپگرید شود. (حتی شاید از نظر امکان فیلمبرداری ، ایشان در 50D احساس کمبود امکانات کنند)

سلام آقای علی

پس نطر شما اینه که 400 هزار تومن هزینهاضافه بابت 50 دی کار اشتباهی است ؟

صفحه 45 از 60 نخستنخست ... 35 41 42 43 44 45 46 47 48 49 55 ... آخرینآخرین