صفحه 10 از 27 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 265
Like Tree272تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX1 IS

كاربر آشنا mh.attari آواتار ها
    تشکر کرده
    75

پیش فرض پاسخ: CANON SX1 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط elena_z نمایش پست ها
    من 1 ماه پيش sx1 خريدم ، دليلش زوم بالاش و قابليت عکاسیraw بود، من ازش خيلی راضی هستم ، فقط دوربينم منوی فارسی نداره کسی ميتونه به من بگه از کجا ميتونم 1 دفترچه راهنما ی فارسی گير بيارم يا اگه لينک دانلود سراغ دارين بگين لطفاً
    به نظر من ايراد اين دوربين فقط وزن و حجم زيادش هست ،،،در غير اين صورت زوم محشر وraw و قابليت فيلم برداری عالی داره ,,,,,,,,,
    در مورد کيفيت عکس ها هم بعضی از عکسا خيلی کيفيتشون عالی ميشه ولی بعضيا خيلی بد ... به نظرم هنوز زياد بهش تسلط پيدا نکردم و هنوز زياد به تنظيماتش وارد نيستم ،،، ولی مطمئن هستم دوربين خوبی خريدم
    دفتر چه ی فارسی نداره اینگلیسی چرا داره
    اگه منوی فارسی نداره دوربینتون می تونید از سایت کنون دوربینتونو اپ دیت کنید و حالشو ببرین :cool:

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mh.attari نمایش پست ها
    دفتر چه ی فارسی نداره اینگلیسی چرا داره
    اگه منوی فارسی نداره دوربینتون می تونید از سایت کنون دوربینتونو اپ دیت کنید و حالشو ببرین :cool:
    ميشه بهم بگين چجوری؟؟؟؟؟ زياد بلد نيستم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

ميشه بهم بگين چجوری؟؟؟؟؟ زياد بلد نيستم
    سلام عزیز دلی
    برو به این سایت بعد sx1 رو انتخاب کن میری به سایت دانلود فریمور اونجا کامل توضیح داده سریال نامبر دستگاهتو وارد کن و فریمویر رو دانلود کن
    موفق باشی

http://web.canon.jp/imaging/firmware-dcp.html

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

مرسی از راهنماي شما ،،، بعد از اينکه دانلود شد بايد چه کنم ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mahansaman نمایش پست ها
    سلام عزیز دلی
    برو به این سایت بعد sx1 رو انتخاب کن میری به سایت دانلود فریمور اونجا کامل توضیح داده سریال نامبر دستگاهتو وارد کن و فریمویر رو دانلود کن
    موفق باشی

http://web.canon.jp/imaging/firmware-dcp.html
    .

بعد از اينکه سريال نامبر دوربينم رو زدم اين اومد ،،،،،
    Your camera already has the latest firmware version, and it does not need to be updated
    ولی باز هم دوربينم
    منوی فارسی نداره فقط انگليسی و ژاپنی داره :( راه ديگه هست؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

.

بعد از اينکه سريال نامبر دوربينم رو زدم اين اومد ،،،،،
    Your camera already has the latest firmware version, and it does not need to be updated
    ولی باز هم دوربينم
    منوی فارسی نداره فقط انگليسی و ژاپنی داره :( راه ديگه هست؟
    باگارانتیش تماس بگیر حتما

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

سلام
    اقا یعنی این دوربین اینقدر داغونه من تا قبل از اینکه تاپیک رو بخونم میخواستم یکی بخرم 585000 تومان خیلی خوشم اومده بود از امکاناتش ولی اینطوری که همه میگن نویزش خیلی زیاده حالا من نمیدونم دوستان خودشون تست کردن یا اینکه نمونه هایی رو که در اینترنت بود دیدن دیگه از کانون بعیده اینقدر داغون بزنه
    اینم بگم من این دوربین رو واسه مصرف خانگی مثل مهمانی و مسافرت می خواستم و عکاس حرفه ایی هم نیستم که مدل های eod رو بخرم و استفاده کنم
    من تا اونجایی که دیدم تمام دوربین های eos جدید مثل d5 یا 1000d یا 50d که قیمت های بالایی هم دارند از حسگر cmos استفاده میکنن حالا چرا این دوربین اینطوری شده من نفهمیدم اینطوری که دوستان گفتن من اینطوری استنباط کردم که همه عکسها تار کدر هستن حالا هم موندم چی بگیرم ایا ممکنه تا چند ماه اینده مدل اصلاح شده این دوربین به بازار بیاد ؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_chz نمایش پست ها
    سلام
    اقا یعنی این دوربین اینقدر داغونه من تا قبل از اینکه تاپیک رو بخونم میخواستم یکی بخرم 585000 تومان خیلی خوشم اومده بود از امکاناتش ولی اینطوری که همه میگن نویزش خیلی زیاده حالا من نمیدونم دوستان خودشون تست کردن یا اینکه نمونه هایی رو که در اینترنت بود دیدن دیگه از کانون بعیده اینقدر داغون بزنه
    اینم بگم من این دوربین رو واسه مصرف خانگی مثل مهمانی و مسافرت می خواستم و عکاس حرفه ایی هم نیستم که مدل های eod رو بخرم و استفاده کنم
    من تا اونجایی که دیدم تمام دوربین های eos جدید مثل d5 یا 1000d یا 50d که قیمت های بالایی هم دارند از حسگر cmos استفاده میکنن حالا چرا این دوربین اینطوری شده من نفهمیدم اینطوری که دوستان گفتن من اینطوری استنباط کردم که همه عکسها تار کدر هستن حالا هم موندم چی بگیرم ایا ممکنه تا چند ماه اینده مدل اصلاح شده این دوربین به بازار بیاد ؟؟؟
    بهروز جان پيشنهاد مي كنم SX10 بگير . تقريباً 100 تا 150 هزار تومان ارزونتره و امكاناتش هم تقريباً مشابه SX1 فقط فيلمبرداري HD نداره. اما نويز كمتري نسبت به SX1 داره. البته هر دو اين دوربين ها به عنوان يك دوربين compact عالي هستند. مخصوصاً با لنز وايد 28 - تله 560 كه روي اين دوربين هست .
    behrooz_chz تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    11

با سلام خدمت دوستان
    از قرار معلوم مشکل بر روی نویز این دستگاه هستش عارضم خدمت شما بله نویز روی این دستگاه وجود داره البته در مُد Auto (در شب و زیر نور زرد) چنین وضعیتی مشهوده ولی اگر دوستان از مدهای مختلف این دستگاه استفاده کنن نویزی رو نمی بینن و در عکس هم وجود نداره خصوصاً در مد P یا مد M که می شه قستمهای مختلف دستگاه از جمله سرعت دیافراگرم و سرعت شاتر و غیره رو تنظیم کرد قابلیتهای این دوربین بقدری زیاده که به راحتی نمیشه بهش ایراد گرفت و تنها مورد ایراد این دوربین وزن اونه که واقعاً به یه پایه دوربین نیازه قابله ذکره حتی با یک بار شارژ باطریها واقعاً میشه بالای 400تا عکس باهاش گرفت و این مطلب تو کاتالوگش هم قید شده راستی اگه کسی راهنمای فارسی اون رو خواست یک پیام بده تا براش ایمیل کنم
    mh.attari، mahansaman، atan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

نقل قول نوشته اصلی توسط babakwd نمایش پست ها
    بهروز جان پيشنهاد مي كنم SX10 بگير . تقريباً 100 تا 150 هزار تومان ارزونتره و امكاناتش هم تقريباً مشابه SX1 فقط فيلمبرداري HD نداره. اما نويز كمتري نسبت به SX1 داره. البته هر دو اين دوربين ها به عنوان يك دوربين compact عالي هستند. مخصوصاً با لنز وايد 28 - تله 560 كه روي اين دوربين هست .
    سلام
    مرسی ایا این نویز خیلی تفاوت داره با x10 اخه این دوربین اینقدر امکانات داره که همش ادم رو وسوسه میکنه می خواستم بدونم کیفیت عکس از g9 بهتره یا بدتر از لحاظ نویز چون الان خیلی بهم پیشنهاد دادن اگه نوگیر اوردی g9 بخر

و اینکه من با دوربین eos که عکس گرفتم همه عکس هام تار می شد ظاهرا هر کسی مثل من نمیتونه با این دوربین ها عکس بگیره به لرزش و تنظیمات خیلی حساسه واسه همین من دنبال پاور شات هستم

صفحه 10 از 27 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین