صفحه 13 از 38 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 121 تا 130 , از مجموع 373
Like Tree483تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX10 IS

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

پیش فرض پاسخ: Canon SX10 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها
    3- عکس هایی که در حالت عمودی با دوربین گرفته می شود کیفیت پایینی دارد چون حسگر مبتنی بر خطوط افقی طراحی شده و با عمودی گرفتن دوربین کاملا می توانید رنجه شدن و شکسته شدن لبه ها را مشاهده کنید ...
    لطفا" به حساب گيردادن نگذاريد، ولي واقعا" اين تئوري را از كجا در آورديد؟

کاوه جان سلام
    عرض به خدمت شما بزرگوار که من حاضرم همینجا قسم بخورم که چه بسیار افرادی که عکس های خود را در این رم ها از دست داده اند! و مطلب مهم تر اینکه این رم چینی که تعدادش هم ماشاالله آنقدر زیاد است که بازار اشباع شده و بدون هرگونه جعبه خاصی ارائه می شوند، طبیعی است که اکثر افراد موقع خرید از اینگونه رم ها استفاده نمایند!
    100% همينطوره، مثلا" عكاسي كه از يك عروسي عكس گرفته، اگر به علت خرابي كارت عكسهاي يك مجلس عروسي را از دست بدهد، حاضر است تمام پولي را كه از آن مشتري ميگيرد، دودستي به كسي بدهد كه آن عكسها را برگرداند تا اعتبارش از بين نرود.

رم توشیبا که نسبتاً جدید است هنوز جواب خود را پس نداده و ممکن است بنده از خرید آن پشیمان شوم ولی اجازه بدهید مدتی بگذرد و این رم را همه جوره تست کنم و جواب آن را در خدمت حضار و عزیزان قرار دهم ...
    خير، جديد نيست، من 3-2 سال است كه كارت توشيبا استفاده ميكنم ( SD-1GB و SDHC-4GB ) و سرعت و كيفيت آن نيز عالي است.

فروشنده که من قبلا بهش گفته بودم ما در اینترنت انجمنی داریم در مورد تجهیزات عکاسی صحبت می کنیم و نام فروشگاه شما به عنوان ارزان فروش و منصف قید شده، با شنیدن این حرف گفت من اصلا هیچ رمی بجز این توشیبا را به شما نمی فروشم! بین خودمان باشد ولی مطمئن باش و قطعا بدان که 1 ماه نشده به من فحش می دهی که این چه رمی بود که بم انداختی!! ممطئن باش 1 ماه نشده نه تنها ممکن است عکس های لاک و قفل شود و از بین برود بلکه برای این مدل دوربین SX10 نیز اصلا پیشنهاد نمی شود! و اگر نمی خواهی این توشیبا را بخری اصلا من به شما نمی فروشم چون ارادت خاصی به شما پیدا کرده ام خصوصا با اون جریان اینترنت که فرمودید!
    يعني واقعا" متوجه نشديد كه صاحب تعدادي هندوانه زير بغلتان شديد؟ :confused:

الان هم واقعا معنی سرعت بالا و اورجینال را می فهمم! من در حالت Continues حدود 20 عکس با 7/0 فریم پر سکند!
    دوست عزيز، 0.7fps سرعت بسيار كمي محسوب ميشود، ارزانترين كارتهاي چند سال پيش هم براي اين سرعت جوابگو هستند،
    yousefmon، Kaveh Ghobadi، Navids و 7 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد firefox آواتار ها
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط firefox نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان :
    در تایید گفته دوستم (جناب am30 ) من هم از خروجی دوربین اصلا راضی نیستم . من هم وقتی عکسا رو انتقال دادم به کامپیوتر و روی صفحه مانیتور عکسارو دیدم اولین چیزی که تو ذوقم زد عدم شفافیت عکسا بود .اگه دوستان بخوان نمونه می زارم خودشون مقایسه کنند .نمی دونم شاید هم من وارد نیستم . دوستانی که تجربه بیشتری دارند نظر بدن
    با سلام خدمت همه دوستان :
    اول از همه لازم دونستم خدمت همه دوستان عرض کنم که من در این بحث شرکت کردم فقط و فقط واسه این که به این نتیجه برسم که اشکال از دوربین نیست و اشکال از کاربر. (و رسیدن به این نتیجه خیلی خیلی برای من خوشحال کننده است) در نتیجه بدون هیچ ادعایی در عکاسی و بدون هیچ تعارفی مبنی بر شکست نفسی (کاملا بی تجربه هستم ) در پی کسب تجربه از دوستان عزیزی چون شما هستم
    این نمونه عکسایی که من با این دوربین گرفتم
    مشخصات عکس آسفالت :shooting mode:aperture-priority_tv:1/160_Av 8.0_iso 80_ white balance :day light
    و عکس بعدی در حالت (auto (Tv:1/60 Av:2.8 iso: 160 white balance :auto
    با تشکر از توجه همه دوستان
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    R.Asgari تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

جناب firefox با تشكر از زحمتي كه كشيديد
    اين عكسها دقيقا محصول sx10 مي باشد
    و اما عكس زير را
    بنده با موبايل N73 گرفتم داخل شناور در حين حركت و صد البته با حركات بالا و پايين خاص شناور!
    قابل توجه اساتيد محترم!!
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    لطفا" به حساب گيردادن نگذاريد، ولي واقعا" اين تئوري را از كجا در آورديد؟

يعني واقعا" متوجه نشديد كه صاحب تعدادي هندوانه زير بغلتان شديد؟

دوست عزيز، 0.7fps سرعت بسيار كمي محسوب ميشود، ارزانترين كارتهاي چند سال پيش هم براي اين سرعت جوابگو هستند،

-==========================================-
    تصور می کنم شما اصلا متن پست ها را با دقت مطالعه نمی کنید و یک چیزی روی هوا می پرانید که نمی دانم این طرز نامه نگاری محصول چیست؟!
    کمی دقت و حوصله کنید و متن ها را تا انتها بخوانید سپس اظهار نظر بفرمائید قطعا پاسخ های منطقی، دلنشین تر و منطقی تر و نشان از کمالات و ادب و شخصیت فرد می باشد!!

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

تصور می کنم شما اصلا متن پست ها را با دقت مطالعه نمی کنید و یک چیزی روی هوا می پرانید که نمی دانم این طرز نامه نگاری محصول چیست؟!
    کمی دقت و حوصله کنید و متن ها را تا انتها بخوانید سپس اظهار نظر بفرمائید قطعا پاسخ های منطقی، دلنشین تر و منطقی تر و نشان از کمالات و ادب و شخصیت فرد می باشد!!
    بنده پست شما را دقيق و كامل خواندم، بفرماييد دقيقا" چه چيزي را از قلم انداختم يا ناديده گرفتم؟
    Navids و partow تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

با سلام
    من قبلا حدود 1 سال پیش با S3 کار کرده بودم و کیفیت فیلمش واقعا معرکه و بی نظیر بود ...
    اما قبول دارم که آن انتظاری که همه از فیلم SX10 داشتند، برآورده نشده است و متعجب هستم که چرا با 2 درجه پیشرفت کنون در این مساله کوتاهی کرده ...
    بحث مسائل تجارتی وقتی مطرح می شود که یک سری آپشن را از روی دوربینی حذف می کنند و به دوربین دیگر اضافه می کنند تا همزمان هر دو دوربین فروش برود، اما داستان فیلم برداری در دوربین های canon بحث دیگری است و کلا canon دوربینی را مخصوص فیلم برداری تولید نکرده بنابراین چرا باید پس از 2 پله تکمیل S3 اینک فیلم برداری در SX10 به آن کیفیتی که باید باشد، نیست؟! عجیب است ..
    با احترام
    کاویان

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

این تاپیک SX10 واقعا نوبر تاپیک‌های فروم شده است.

از سویی برخی اعضا می‌گویند از خروجی دوربین راضی نیستند و هر چقدر دوستان سعی می کنند که قانعشان کنند که "برادر، خروجی مستقیم دوربین نه تنها ملاک قضاوت نیست که خوش آب‌ و رنگ بودنش هم مشکلاتی ایجاد خواهد کرد" به خرجشان نمی‌رود و تازه عکس موبایل را به عنوان شاهد مثال می آورند.

از سوی دیگر، عضو محترم دیگری، سعی دارد تجربیات خریدش را به عنوان وحی منزل به کاربران دیگر بقبولاند و هر چه دوستان با تجربه تر راهنمایی می‌کنند، باز هم همان آش است و کاسه.

دوستان محترم، فروم محلی است برای کسب تجربه. نه برای اثبات نظرات خود. شما یا کاربران با تجربه تر را قبول دارید یا خیر. در حالت اول، این پستها بی‌معنی خواهد بود و در حالت دوم، نیازی نیست که وقت خود را در این فروم تلف کنید.
    yasin-m، Erwin، yousefmon و 19 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد firefox آواتار ها
    تشکر کرده
    15

باعرض سلام خدمت شما مدیر محترم فروم و همشهری عزیزیم :
    متاسفانه بنده یک گله از شما دوست و مدیر محترم و دیگر اعضا با تجربه دارم .همانطور که شما هم متذکر شدید و بنده هم در پستم به این نکته اشاره کردم بنده اینجام برای کسب تجربه از دوستانی مثل شما اما نه با این لحن (از سویی برخی اعضا می‌گویند از خروجی دوربین راضی نیستند و هر چقدر دوستان سعی می کنند که قانعشان کنند که "برادر، خروجی مستقیم دوربین نه تنها ملاک قضاوت نیست که خوش آب‌ و رنگ بودنش هم مشکلاتی ایجاد خواهد کرد" به خرجشان نمی‌رود) دوست عزیزم اگر مجددا پستی از ناحیه من و عضو دیگری که از خروجی دوربین راضی نیست زده می شه, به این خاطر که شما و دوستان با تجربه تان نتونستید ما رو قانع کنید و در حقیقت اشکال در انتقال تجربیات وجود داره چرا همه اینقده عصبی هستند .اگه دقت کنید در تاپیک جناح جناح بازی رو عملا مشاهده می کنید تشکرهایی که بعضی از اعضا در حمایت از عضو دیگه میکنند در حالیکه این عضو تنها یه سوال کرده و به خاطر همچین سوالی که فاقد مطلب مهمی است چندین نفر هم از ایشان به خاطر این نوشته سودمند تشکر کردند.
    مسلما شما دوست عزیزم اینجا هستید تا لذت عکاسی را به من و امثال من بچشانید و تجربیات رو به ما منتقل کنی بدون هیچ چشمداشتی به هر حال من از شما تشکر میکنم و خواهش می کنم خونسرد باشید .
    متشکرم
    AliModami و R.Asgari تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    80

خیلی جالبه که 4،5 صفحه از این 13 صفحه دوستانی که SX 10 دارند تنها می گویند که کیفیت عکس ها بد است حتی نمی گویند در چه شرایطی و باقی دوستان می گویند کنون هر چه می بیند می گیرد. (من اماتور هم پیش خودم می گم که شاید کنون بد می بینه!:biggrin:) و توضیح بیشتری یا حتی مقایسه ای نمی کنند.

به هر حال هر حرفی از روی یک سری دلایله که از دید ما پنهانه!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

من این دوربین دارم 400 خریدم با رم و شارژر 450 در آمد.
    کیفیتش خوبه ولی تو فول سایز نویز زیاد داره ولی در کل خوبه.ایزو 3200 هم برای 3 مگاپیکسل هم داره.یه icontrast هم داره که رو off و اتو میشه تنظیم کرد.

صفحه 13 از 38 نخستنخست ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 ... آخرینآخرین