صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 373
Like Tree483تشکر

موضوع: Canon PowerShot SX10 IS

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

پیش فرض پاسخ: Canon SX10 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط am30 نمایش پست ها
    موافق نيستم خروجي اين دوربين مايوس كننده هست
    اما در مورد اينكه خروجی این دوربین حتما باید با فتوشاپ دستکاری شود كاملا موفقم
    عكسهاي ارجينال بي روح و شفافيت هستند يه جورايي تو ذوق ميزنن
    دوستان ديگري كه sx10 دارند ايا راضي هستند
    سلام دوست من
    موافق نیستم!
    شما عکس پایین را ببینید که امروز از کیفم گرفتم! در حالت M و Small Size و ضمنا بعدش در فتوشاپ با رزولوشن 72 کراپ کردم و Quality را هم در پایین ترین حالت انتخاب کردم سایز عکش شد 35 کیلوبایت!! ولی کیفیت را تماشا کنید و لذت ببرید ...
    با احترام
    کاویان

نقل قول نوشته اصلی توسط ghorban نمایش پست ها
    میشه بگی سرعت خواندن و نوشتن کارت چقدره؟
    سلام دوست من
    بله حتما
    سرعت خواندن 20 مگ بر ثانیه
    سرعت نوشتن 10 مگ بر ثانیه

روی کاتالوگ کوچکش نوشته (طلایی رنگ) با 5 سال وارانتی! Warranty
    اما فروشنده روی فاکتور قید کرد گارانتی مادام العمر
    از خرید رم رضایت کامل دارم به نظرم فوق العاده است ... من روی حالت 10 مگاپیکسل در Super File می توانم با سرعت 7/0 بر ثانیه تا بی نهایت عکس بگیرم (تا وقتی رم پر شود)!! تا 20 تا گرفتم هنگ نکرد و جواب داد .. بیشترش را تست نکردم و وفکر نمی کنم هرگز احتیاج به این کار باشد

با احترام
    کاویان
    R.Asgari تشکر می‌کند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

مطلبي در تاپيك قيمت مموري ها گفتم و شاهد از غيب رسيد

فروشنده ي بي انصاف 50.000 تومان بابت يك مموري 12-10 هزار توماني از ايشان گرفته است.:confused:
    Navids و partow تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Kavian آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

مطلبي در تاپيك قيمت مموري ها گفتم و شاهد از غيب رسيد

فروشنده ي بي انصاف 50.000 تومان بابت يك مموري 12-10 هزار توماني از ايشان گرفته است.:confused:
    سلام
    جناب فرهاد، خوشحال می شوم بفرمائید کدام فروشگاه مموری 8 گیگ مشکی رنگ با جعبه و کاتالوگ 5 سال وارانتی را 20 هزار تومان می دهد؟!! (حالا نمی گویم 12 هزار تومان که خودتان فرمودید)
    والا تا 70 هزار تومان هم قیمت دارم!
    این نوع پست ها باعث می شود دوستان دیگر سردرگم شوند و اختلاف بین 12 هزار تومان و 50 هزار تومان اختلاف کمی نیست!
    با احترام
    کاویان
    R.Asgari تشکر می‌کند.

كاربر همراه partow آواتار ها
    تشکر کرده
    3722

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها
    سلام
    جناب فرهاد، خوشحال می شوم بفرمائید کدام فروشگاه مموری 8 گیگ مشکی رنگ با جعبه و کاتالوگ 5 سال وارانتی را 20 هزار تومان می دهد؟!! (حالا نمی گویم 12 هزار تومان که خودتان فرمودید)
    این نوع پست ها باعث می شود دوستان دیگر سردرگم شوند و اختلاف بین 12 هزار تومان و 50 هزار تومان اختلاف کمی نیست!
    با احترام
    کاویان
    جناب کاویان بنده قیمت 8 گیگ رو فعلا ندارم اما Transend 4GB SD HC قیمت دارم 10~12 هزار تومان (با گارنتی لایف تایم/ تعویض) اگر 8 گیگ این مدل در بازار باشد قیمت آن کمتر 20 هزار تومان خواهد بود.
    مهدی پرتو
    Canon 50D / 18-55 / 55-250

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Kavian نمایش پست ها
    سلام
    با احترام
    کاویان
    ولله شما حتی اسم کارد را هم نمی گویید و ( خیلی ببخشید) مثل بی سواد ها می گویید مموری مشکی

مگر مموری کارد ها را بر اساس رنگ طبقه بندی می کنند ؟ اگر منظورتان مثلا Sandisk Extreme IV باشد بله سه برابر این هم می ارزد ولی باز هم جای افسوس دارد چون نیازی به خرید چنین مموری ای برای این دوربین نیست.

البته من 8 گیگ را 4 گیگ دیدم که گفتم 12-10 هزار تومانی و باید عرض می کردم 25-20 هزار تومانی ولی اصل موضوع چیز دیگری است. اگر ما اینجا چیزی می گوییم فقط از سر دلسوزی است وگرنه شما شاید اینقدر پولدار باشید که دوست داشته باشید برای یک دوربین 300 هزار تومانی یک کارد 200 هزار تومانی بخرید و به کسی هم مربوط نیست.

http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=739
    حسام، Kaveh Ghobadi، Navids و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد firefox آواتار ها
    تشکر کرده
    15

با سلام خدمت همه دوستان :
    در تایید گفته دوستم (جناب am30 ) من هم از خروجی دوربین اصلا راضی نیستم . من هم وقتی عکسا رو انتقال دادم به کامپیوتر و روی صفحه مانیتور عکسارو دیدم اولین چیزی که تو ذوقم زد عدم شفافیت عکسا بود .اگه دوستان بخوان نمونه می زارم خودشون مقایسه کنند .نمی دونم شاید هم من وارد نیستم . دوستانی که تجربه بیشتری دارند نظر بدن

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

عكسهاي sx10 (خروجي) در يك كلمه افتضاح هست
    به جرات ميتونم نظر بدم دوربينهاي 70-80 توماني موجود در بازار بهتر از sx10 عكس ميگيرند
    حالا اساتيد يك سري اعداد و ارقام و غيره دليل مي آورند ولي آنچه براي من يكي حداقل مهم هستش نتيجه كار
    مثل اين ميمونه كه موتور پيكان را با مثلا ريو مقايسه كنيم
    پيكان با 1600 سي سي گنجايش موتور مصرف 13 ليتر براي صد كيلومتر با قدرت 60 اسب بخار
    ريو با 1500 سي سي گنجايش موتور مصرف 7 ليتر براي صد كيلومتر با قدرت 95 اسب بخار
    جريان اين sx10 هم يه جورايي شبيه اين مثال (حال پيدا كنيد پرتقال فروش را)
    به همان نسبت كه عكسهاي اين دوربين كيفيت پاييني دارند فيلم برداري آن كيفيت قابل قبولي دارد

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط am30 نمایش پست ها
    عكسهاي sx10 (خروجي) در يك كلمه افتضاح هست
    به جرات ميتونم نظر بدم دوربينهاي 70-80 توماني موجود در بازار بهتر از sx10 عكس ميگيرند
    حالا اساتيد يك سري اعداد و ارقام و غيره دليل مي آورند ولي آنچه براي من يكي حداقل مهم هستش نتيجه كار
    مثل اين ميمونه كه موتور پيكان را با مثلا ريو مقايسه كنيم
    پيكان با 1600 سي سي گنجايش موتور مصرف 13 ليتر براي صد كيلومتر با قدرت 60 اسب بخار
    ريو با 1500 سي سي گنجايش موتور مصرف 7 ليتر براي صد كيلومتر با قدرت 95 اسب بخار
    جريان اين sx10 هم يه جورايي شبيه اين مثال (حال پيدا كنيد پرتقال فروش را)
    به همان نسبت كه عكسهاي اين دوربين كيفيت پاييني دارند فيلم برداري آن كيفيت قابل قبولي دارد
    می شه یکم توضیح بدید که در حالت اتوماتیک، عکس ها کیفیت ندارند یا در حالت تنظیمات دستی.
    یا حتی زیر نور مهتابی یا نور خورشید؟!

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

به عملكرد حالت اتوماتیک نميشه زياد مطمعن بود!
    عكسهايي كه در زير نور مهتابي يا چراغ معمولي حتي در سايه گرفته ميشود در بهترين حالت تنظيمات دستي و يا اوتوماتيك هم مرخص هستند.
    بهترين عكسي كه ميشه با اين دوربين گرفت تنها در زير نور خورشيد(نور زياد) و با كاهش مقدار ISO به حداقل يعني 80 امكان پذير هست البته در اين صورت هم اگر سوژه متحرك باشد باز مشكل ..
    در كل عكسي هم كه در بهترين شرايط گرفته ميشه چنانچه قبلا هم اشاره كردم بسيار بي روح و بي كيفيت هستش(دريغ از كمي شفافيت) مگر آنكه با فتو شاپ دستكاري بشه
    عملكرد فلش هم كه :(
    R.Asgari تشکر می‌کند.

كاربر همراه K_NMT آواتار ها
    تشکر کرده
    4984

دوست من
    اينطور حكم دادن در مورد يك وسيله كه در رده "ابزار دقيق" طبقه بندي مي شود، اصلا درست نيست.
    نمونه عكسهاتون رو با ذكر شرايط عكاسي و Exif كامل در سايت قرار دهيد تا بحث كنيم.
    ضمنا...اصولا فلوچارت نورسنجي دوربينهاي كانن در عكاسي با فلش، بر اساس نوردهي با فلش به طور كامل نيست و در مقابل به افزايش ايزو به طور اتوماتيك توجه مي شه...كه اين موضوع كمي سليقه اي است كه از ديدگاه من و با توضيحاتي كه جناب delbaz در چند پست قبل دادن، بد هم نيست...بلكه خوب است!
    اما باز هم اصولا اينطور نظر دادن حتي در مورد يك وسيله ساده هم درست نيست.
    فعلا...
    ویرایش توسط farhad44 : Thursday 8 January 2009 در ساعت 08:50
    nmroshan، yousefmon، Delbaz و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    كيوان نعمت اللهي
    تجهيزات من

صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین