صفحه 65 از 72 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 641 تا 650 , از مجموع 718
Like Tree842تشکر

موضوع: Canon EOS 500D / Rebel T1i / Kiss X3

كاربر همراه faryadprs آواتار ها
    تشکر کرده
    5792

سلام
    دوستان اطلاعاتی کوتاه در مورد گریپ باطری و مزایا و معایبش رو می خواستم
    ممنون میشم از راهنمایی اساتید محترم
    علی اسدی
    canon EOS 70D
    وبلاگ من ..... گالری

كاربر همراه siavash_f آواتار ها
    تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط faryadprs نمایش پست ها
    سلام
    سلام علی جان توی امضات که اثری از SLR ندیدم
    اما گریپ برای 500D
    1- به علت باطری اضافی تعداد عکسهای گرفته تا تخلیه کامل باطری رو حدودا دوبرابر میکنه
    2- بهتر توی دست میشینه ( بخصوص برای افرادی که دست بزرگی دارن ) و فکر کنم برای دوربینهای این سری خیلی مهم باشه این گزینه
    3- قابلیت روتیت داره که در حالت عمودی کلیدهای تنظیم سرعت شاتر نقطه فوکوس و کلید شاتر میاد جلوی انگشت اشاره
    4- از یکی از دوستان شنیدم خودم امتحان نکردم میگن سرعت عکسبرداری رو در حالت عکاسی پیاپی افزایش میده
    اگر هر جایی رو اشتباه کردم دوستان اصلاح کنن
    ممنون/
    faryadprs و N_qaraei تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    نشانه ی راستین هوش ، خلاقیت است نه معلومات (آلبرت انیشتین)
    لیست تجهیزات

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

نقل قول نوشته اصلی توسط faryadprs نمایش پست ها
    سلام
    سلام؛
    در مورد مزايا كه مشخص است:
    -امكان استفاده از دو باتري همزمان و در نتيجه افزايش تعداد شات در هر مرتبه شارژ
    -امكان استفاده از باتري قلمي در مواقع اضطراري
    -خوش دست تر شدن بدنه (سليقه اي) مخصوصا در هنگام عكاسي با كادر Portrait و همچنين امكان اعمال بعضي تنظيمات از روي گريپ
    -افزايش سرعت عكاسي پياپي در بعضي بدنه ها (D300 نيكون)

عيب هم براي بعضي ها مي تواند سنگين تر شدن و حجيم تر شدن بدنه باشد كه براي خيلي ها حسن است.

------------------
    ببخشيد اين هم از معايب فروم گردي در محل كار است. تا آمدم يك پست بزنم يكي از دوستان پاسخ داده بود.
    faryadprs و siavash_f تشکر می‌کنند.

كاربر جديد arani_ali آواتار ها
    تشکر کرده
    50

سلام

من دیروز برای دوربینم باطری گریپ خریدم .
    دوربین قبلیم 350 بود که روی اون هم از باطری گریپ هنل استفاده می کردم و من به شخصه راحت ترم که دوربین بدنه کوچیک داشته باشم و مشکل کوچک بودنش رو با گریپ درست کنم تا اینکه دوربین بدنه بزرگ داشته باشم .

کلا برای این سطح دوربین گریپ واجب است .

برای 500دی گریپ هنل تو ایران و امارات پیدا نکردم ( گریپ هنل تو مول الامارات 150 درهم یا 45 هزار تومنه )البته خیلی از گریپ های هنل دکمه شاتر رو نداره و یه باطری اضافی و ریموت کنترل روی خودش هست که توی ایران باطری و ریموت رو بر میدارن و جدا میفروشن .
    و رفتم برای خرید گریپ خود کانن . توی یه فروشگاهی توی یه جایی از جمهوری ( اگه خواستید پ خ ) یه گریپ بی نام و نشون پیدا کردم که از نظر قیافه با کانن اصل هیچ فرقی نداشت و فروشنده گفت همین ها رو یه نوشته کانن روش میزنن و به اسم اصل می فروشن . خریدم به قیمت 110 هزار تومن . اصل کانن رو از 145 تا 175 تومن می فروختن که 145 تومنی فرقی با این که من 110 خریدم نداشت . ضمن اینکه اینی که من گرفتم یه ریموت روی خودش داره که سنسور دریافت اون روی خود گریپ هست . مزیتش اینه که لازم نیست تنظیمات دوربین رو روی ریموت بزارید و اون 2 ثانیه رو صبر کنید . در هر شرایطی فقط کافیه دوربین روشن باشه و ریموت رو فشار بدین . تمامی دکمه ها رو مشابه گریپ اصلی داره و تمام دیروز رو که من باهاش کار کردم خوب بود .
    faryadprs تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط arani_ali نمایش پست ها
    یه گریپ بی نام و نشون پیدا کردم که از نظر قیافه با کانن اصل هیچ فرقی نداشت و فروشنده گفت همین ها رو یه نوشته کانن روش میزنن و به اسم اصل می فروشن . خریدم به قیمت 110 هزار تومن . اصل کانن رو از 145 تا 175 تومن می فروختن که 145 تومنی فرقی با این که من 110 خریدم نداشت . ضمن اینکه اینی که من گرفتم یه ریموت روی خودش داره که سنسور دریافت اون روی خود گریپ هست . تمامی دکمه ها رو مشابه گریپ اصلی داره و تمام دیروز رو که من باهاش کار کردم خوب بود .
    مبارک باشه ولی به نظرت یک کم بیشتر میدادی ولی اصل میخریدی بهتر نبود به هر حال گریپ هم به تعدادی اتصالات برقی دوربین وصل میشن که خیلی مهمه و جنس بدنه گریپ که خیلی مهمه بخصوص وقتی زیاد توی دست نگاه داشته میشه ، فروشنده ها میگن ولی گریپ اصل هم کارتن کنون و هم دفترچه و جنس و .... کنونی داره .
    به هر حال به انتخابتون احترام میزارم/
    faryadprs، arani_ali و N_qaraei تشکر می‌کنند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

كاربر همراه faryadprs آواتار ها
    تشکر کرده
    5792

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    سلام علی جان توی امضات که اثری از SLR ندیدم
    .................../
    بله من این دوربین رو ندارم و جواب این سوال هم برای یکی از دوستانم می خواستم ..... دلیل این سوالم هم این بود که قبلا در همین تاپیک یک بار از مشکلات گریپ بر روی 500d گفته بودند
    ممنونم از راهنمایی شما و دوستان
    علی اسدی
    canon EOS 70D
    وبلاگ من ..... گالری

كاربر جديد arani_ali آواتار ها
    تشکر کرده
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_f نمایش پست ها
    مبارک باشه ولی به نظرت یک کم بیشتر میدادی ولی اصل میخریدی بهتر نبود به هر حال گریپ هم به تعدادی اتصالات برقی دوربین وصل میشن که خیلی مهمه و جنس بدنه گریپ که خیلی مهمه بخصوص وقتی زیاد توی دست نگاه داشته میشه ، فروشنده ها میگن ولی گریپ اصل هم کارتن کنون و هم دفترچه و جنس و .... کنونی داره .
    به هر حال به انتخابتون احترام میزارم/
    کاملا حق با شماست . کار عاقلانه تر خرید جنس اصلی هست .
    ولی نکته ای که باعث شد من ارزونتر رو بخرم تفاوت گریپ های بازار اینجا و امارات بود . گریپ هایی که توی بازار دوبی بود بافت چرمی مانند بدنه اونها دقیقا با بافت بدنه دوربین یه شکل و یه فرم بود و اون چرخ تنظیمات روی گریپ به نرمی چرخ روی خود دوربین بود که اونجا به خاطر گرونی لوازم 500 در خرید نکردم ( اشتباه کردم چون اونجا جنس درست به آدم میفروشن ) ولی تمام گریپ های اینجا بافت چرمی روشون با دوربین متفاوت بود و از اون بدتر اینکه هر کدومشون با اونیکی فرق داشت توی 8 یا 9 تا گریپی که من دیدم و چرخ های همشون سفت بود در حالیکه گریپی که توی شرف دی جی دوبی دیدم ، چرخهاش نرم بود . فکر کنم این چرخ معیار خوبی برای اصل بودن گریپ باشه . ( گفتم حالا که تقلبی می خوارم بزار کمتر هزینه کنم )
    یعنی فکر می کنم توی جمهوری تقریبا هیچ کس جنس اصل نمی فروشه . در کنار این حرفها اون ریموت روی گریپ که مستقل از خود دوربین کار میکنه برای من امکان جالبی بود که بهش نیاز داشتم . با این ریموت دوربین رو میزارین روی عکاسی پیاپی و انگار که دستتون روی شاتر هست با ریموت اینفرارد عکاسی می کنید .

جهت اطلاع 500 دی با لنز کیت توی امارات : 3399 درهم یا 1/050/000 تومان و باطری گریپ 450 و 500 دی : 699 درهم یا 216 هزار تومان
    siavash_f تشکر می‌کند.

كاربر فعال masoudrejae آواتار ها
    تشکر کرده
    2404

سلام دوستان
    من میخوام 500d بخرم ولی یکی از دوستام که 450d داره میگه لنز دوربین های کانون tamron است که اصلا شارپ نیست و تصویر ای که میندازه فلو داره اونم مجبور شه بود لنزش را بفروشه
    و یک لنز کانون بخره
    میخوام ببینم 500 d هم لنز اش tamron آست یا نه و اینکه لنز 15-85 وقتی میخری روشه یا لنز دیگری باهاشه
    قیمت الان چنده تقریبا

تشکر کرده
    634

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudrejae نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لنز دوربین های کانون tamron است که اصلا شارپ نیست مجبور شه بود لنزش را بفروشه
    سلام دوست عزیز یک نگاه بنداز نوشتی لنز دوربین های کنون ، تامرونه ؟ یعنی منظور این دوستتون این بوده که لنزی که توی جعبه هستش ( لنز کیت ) با مارک تامرون ارائه میشه؟
    N_qaraei تشکر می‌کند.
    /سیاوش فتحی
    لیست تجهیزات

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

تو فروشگاههای کشورهای دیگه دیدم لنز سیگما یا تامرون رو با دوربین کنون میفروشن ولی خودشون این کارو میکنن و کارتن دوربین جدا از کارتن لنز هست . طوریکه خیلی وقتها تو یه پاکت میدن یا با یک روبان به همدیگه میبندن

صفحه 65 از 72 نخستنخست ... 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... آخرینآخرین