صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 133
Like Tree586تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix X10

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

سلام به همه دوستان
    من یه یک هفته ای با این دوربین کار کردم
    با توجه به مطالبی که خونده بودم راجع بهش بنظرم خیلی عملکرد بهتری داشت ظاهر عالی که هر کسی رو شیفته خودش میکنهبدنه خوب طراحی خوب و کاربری اسان کیفیت راضی کننده از اولین نکاتی هست که نظر ادم و بهش جلب میکنه
    کیفیت عکساش نسبتا قابل قبوله و برای کسایی که یک دوربین شیک سبک و کوچک با کاربری اسون و کیفیتی قابل قبول برای کاربرد های شخصی می خوان دوربین خوبیه
    کیفیت فیلمش واقعا خوب بود تا اونجا که ما برای یک همایش ا این دوربین واسه فیلم برداری استفاده کردیم و جواب داد
    سرعت فکوس خوبی داره
    حالا عکساشو میذارم ببینین
    درمورد پانورماش نسبت به این سطح دوربین هایی که من دیدم کاربردیه
    ولی شاید همه کس از این دوربین خوشش نیاد
    واسه کسایی که می خوان عکاسی خونگی ککنن و کیفیت خوب هم داشته باشن واقعا ترغیب کننده است چون فرد و خیلی به سمت خوش می کشونه ادم دلش می خواد همش دستش باشه این دوربین به خاطر طراحی و شیک بودنش
    yaghoobi، m.daneshpayeh، M. Beyrami و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

سپاس.
    بسیار علاقمند هستم تا نمونه عکسهای این دوربین رو ببینم .
    من اخیرا بین خرید این دوربین و یک لنز ( 16-11 توکینا ) مردد شدم ! نمیدونم که کدوم یک رو بخرم ؟
    هر چند که برای دو کار مختلف به این دو نیاز دارم ولی با یک بودجه باید یکی از این دو رو انتخاب کنم .
    یکی این دوربین برای عکاسی خیابانی و مستند اجتماعی !
    یکی لنز توکینا برای منظره !
    حالا تا چه پیش آید که شاید نمونه عکسهای دوستان و راهنمایی ایشان به تصمیم گیری ام کمک کنه .
    iman kh تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

یکی دو روز پیش یم فلاش Fuji EF-20 برای این دوربین خریدم. ttl بسیار خوب جواب میدهد و سایز فلاش هم خیلی خوب و جمع و جور است خلاصه به دوستانی که X10 دارند خریدش را توصیه میکنم. قیمتش هم 130 تومن که قیمت خوبی است.
    Daruosha، Navid7h، M. Beyrami و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

آقای غفاری ، لطفا از کیفیت عکسهای این دوربین بگویید.
    من مدتی است سر خرید این دوربین مردد هستم . میخوام بدونم که ارزش خرید دارد به عنوان دوربین بک آپ ؟!
    M. Beyrami تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    آقای غفاری ، لطفا از کیفیت عکسهای این دوربین بگویید.
    من مدتی است سر خرید این دوربین مردد هستم . میخوام بدونم که ارزش خرید دارد به عنوان دوربین بک آپ ؟!
    راستش نگاه، توقع و سخت گیری هر کسی در مورد خروجی دوربین متفاوت است اما به نظر من X10 دوربین خوبی است و خروجی قابل قبولی دارد.
    کوروش تشکر می‌کند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

لوازم جانبی جدید برای دوربین X10 جهت بهبود ارگونومی آن

Fujifilm X10 Ergonomic Extension Kit

1. از این Thumb Grip ها و Soft Touch Release در چندین مدل برای X100 و اخیر برای X10 از سازندگان Third Party عرضه شده بود. ( از خیلی گران تا قیمت های معمولی رو به بالا )

2. ظاهرا این Package به اسم Fuji در سایت آمازون برای فروش موجود است هر چند در قسمت Accessories سایت اصلی هنوز وجود ندارد.

کد:
    http://www.amazon.com/gp/product/B00843ES08
    Arash، Daruosha، moayedi و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

آیا شما برای یک گرافیست که عکس رو برای استفاده در کارهای سایز بزرگ لازم داره و میخواد حتما دوربین جمع و جوری همراهش باشه همیشه پیشنهاد میکنید؟

من یک ۴۰۰ دی کنون دارم که به خاطر مشکل حمل و بدباری‌اش ، نداشتن امکان فیلم برداری و نویز نسبتا زیاد و رنگ و آب نچندان دلچسبش میخوام بفروشمش و به جاش یه کامپکت بخرم. و بیشتر از یک تومن هم نمیخوام خرج کنم.

انواع تست های تصویری این دوربین رو دیدم این تاپیک رو هم کامل خوندم ولی هنوز یه کم شک دارم. کیفیت برام مهمه و رنگ و آب. نمیخوام مثل کنونم یه دوربین بی حال بگیرم! رنگهای نیکون رو بیشتر میپسندم. رنگ و آب عکسهای این دوربین شبیه به کدومه؟
    برای عکاسی از اشیا و دیتیل های معماری و ماکرو لازم دارم.
    هم میخوام از SLR به Compact مهاجرت کنم هم اینکه چیزی رو از دست ندم و به دست هم بیارم. با توجه به سنسور بزرگتر و حساسیت ۱۲ مگاپیکسلی فکر میکنم این اتفاق بیفته
    نظر شما چیه دوستان؟ توی پاورشات های مشابه هرچه گشتم چیز بهتری پیدا نکردم. جز X100 که عاشق ظاهرش شدم. اما عیب زیاد داره. مثل لنزش
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

نقل قول نوشته اصلی توسط between2mirros نمایش پست ها
    آیا شما برای یک گرافیست که عکس رو برای استفاده در کارهای سایز بزرگ لازم داره و میخواد حتما دوربین جمع و جوری همراهش باشه همیشه پیشنهاد میکنید؟

من یک ۴۰۰ دی کنون دارم که به خاطر مشکل حمل و بدباری‌اش ، نداشتن امکان فیلم برداری و نویز نسبتا زیاد و رنگ و آب نچندان دلچسبش میخوام بفروشمش و به جاش یه کامپکت بخرم. و بیشتر از یک تومن هم نمیخوام خرج کنم.

انواع تست های تصویری این دوربین رو دیدم این تاپیک رو هم کامل خوندم ولی هنوز یه کم شک دارم. کیفیت برام مهمه و رنگ و آب. نمیخوام مثل کنونم یه دوربین بی حال بگیرم! رنگهای نیکون رو بیشتر میپسندم. رنگ و آب عکسهای این دوربین شبیه به کدومه؟
    برای عکاسی از اشیا و دیتیل های معماری و ماکرو لازم دارم.

هم میخوام از SLR به Compact مهاجرت کنم هم اینکه چیزی رو از دست ندم و به دست هم بیارم.

با توجه به سنسور بزرگتر و حساسیت ۱۲ مگاپیکسلی فکر میکنم این اتفاق بیفته

نظر شما چیه دوستان؟ توی پاورشات های مشابه هرچه گشتم چیز بهتری پیدا نکردم. جز X100 که عاشق ظاهرش شدم. اما عیب زیاد داره. مثل لنزش
    ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام دوست گرامی

1. مواردی را قرمز کرده ام موارد مهمی است. از شما که گرافیست هستید و از سال 2008 در فروم عضو هستید کمی بعید است. به صورت کلی با دوربین های DSLR برای رسیدن به بهترین خروجی باید RAW عکاسی کنید و Post Process را خوب بدانید و تمرین کنید.

هم میخوام از SLR به Compact مهاجرت کنم هم اینکه چیزی رو از دست ندم و به دست هم بیارم.
    2. تا این لحظه این امکان وجود ندارد.

3. سنسور X10 نسبت به سایر همه رده هایش کمی بزرگتر است اما اگر سنسور خیلی بزرگتر در بدنه ای تقریبا کوچک میخواهید باید به دنبال Canon Powershot G1X باشید که البته از بودجه شما بیشتر است.

شاد باشید.
    yaghoobi، between2mirros، KHAKSAR و 8 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نوید حسینیان | پیوسته

كاربر جديد
    تشکر کرده
    118

سلام من به تازگی این دوربین رو خریدم ولی دفترچه راهنمای فارسی همراه دوربین نبود ولی نکته جالب این بود که یک برگه تصحیح غلط همراه دفترچه انگلیسی گوشی بود که در اون فارسی هم بود
    از دوستان کسی دفترچه راهنمای فارسی این دوربین رو نداره که قصد فروش داشته باشه یا اینکه اسکن کنه من هزینش رو میپردازم
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

سلام و تشکر

من همون اوایل کار با دوربینم از فرمت RAW استفاده میکردم اما چون حجم زیادی داشت و آرشیو کردنش توی هاردهای همیشه پرم سخت بود از خیرش گذشتم! و کلا دیگه خیلی دنبال یادگیری و اینا نرفتم. با همون JPGE و ویرایشش تو فتوشاپ نیازم رو برطرف میکردم. اما خب عیبهای خودش رو داشت. من عکسهای خام دوستانم رو که توی دوربینهای نیکون مشابه با خودم میبیدیدم رنگ آب گرمتری داشتن همیشه.
    واقعا از DSLR اندازه خودش استفاده نکردم! عکاسی رو هم گذاشتم کنار. ولی الان شرایط کاریم فرق کرده.

منظورم از مهاجرت از DSLR به کامپکت ، مهاجرت از 400D به X10 بود. به نظر شما ضرر میکنم!؟

کیفیت G1X هم واقعا عالیه. تستهاش رو دیدم. با قیمتش میشه کنار اومد. اما وزنش! حدود ۵۰۰ گرم. دوربین الانم بدون لنز ۵۰۰ گرمه حدود. با لنز نمیدونم. اما این دوربین فوجی از ۳۰۰ کمتره.
    و رینگ تنظیم دیافراگم که برای من واقعا مناسب و دلچسبه.
    واقعا تو انتخاب بین این دوتا دوربین موندم. حتی اگه بعدا بخوام یه DSLR خوب بردارم.

مدل بعدی این دوربین حدس میزنید چند وقت دیگه تولید بشه و وارد بازار بشه؟ خبری ازش هست؟ من که چیزی نیافتم

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین