صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 136
Like Tree44تشکر

موضوع: Fuji S9000 / S9500 / S9600

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

پیش فرض پاسخ: قابلیتهای دوربین نیمه حرفه ای fujifilm s9600

سلام
    من کاملا با نظر شما مخالفم این که دلیل نمیشه . نویزرو میشه کنترل کرد .اگه دوربین هم نتونست با نرم افزار های حرفه ای ولی مگا پیکسل رو چی با ید به چاپ بزرگ بیخیال بشید در این مورد بعضی دوربینهای فیلمی وموبایلها بهترند که مگا پیکسل یعنی قیمت بیشتر در سنسور وبالا رفتن قیمت تمام شده.CANON EOS 1DS های کانون با 16 و 21 مگا پیکسل.ولی چرا از نیکون D3 گرونتره چون بنظر من در نویز و بدنه تا حالا نیکون بهتره
    بهرنگ جان واقعا ازت ممنونم كه اینقدر دقیق هستی
    بنده تنها راجع به نویز صحبت نكردم و جمعا گفتم
    این جمله كه قرمز كردم رو نفهمیدم؟ولی در جواب برداشتم باید بگم كه با این قیمت ها شما خیلی كمتر به چاپ عكس ها در قطعات اونقدر بزرگ احتیاج پیدا میكنید

سلام
    آقا این fuji s6500fd
    LCD ش گردونه یا نه؟ ببخشید اینجا گفتم . مهمه!
    نخیر نیست . ولی فكر نكنم اینقدر ها هم مهم باشه ها حالا میشه دلیلتون رو بگید؟
    nakeshman تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    نخیر نیست . ولی فكر نكنم اینقدر ها هم مهم باشه ها حالا میشه دلیلتون رو بگید؟
    راستش من 1 آماتور به تمام معنی ام و تا حالا عكاسی درست حسابی نكردم! فكر میكنم واسه گرفتن عكس از همون زاویه های خاص مهم باشه‘ اینطور نیست؟ اگه اونقدر كاربردی نیست منو در جریان قرار بدید لطفا.
    من 1 دانشجوی معماریم و بعضا لازم میشه كه عكس هارو تا قطع A3 چاپ كنم . 6 مگاپیكسل جوابگو هست؟
    من بینcanons3is & s5is و Fuji s6500fd & s9600 مرددم . با توجه به نیاز های عكاسی معماری , شما كدوم رو پیشنهاد میدین؟ البته 9600 به علت بودجه كمم كلا حذف بشه فكر كنم! نظرتون راجع به S800fd چیه؟احتمالا آخرش همون 6500fd رو بگیرم ببخشید سوالام زیاد شد!
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون!

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    جناب nakeshman(كاش اسمتون رو مینوشتین تو امضا)
    واسه گرفتن عكس از همون زاویه های خاص مهم باشه‘ اینطور نیست؟ اگه اونقدر كاربردی نیست منو در جریان قرار بدید لطفا
    تعداد عكس هایی كه شما میخواید با اون وضعیت بگیرید چند تاس ؟ 1 از 100 ؟1 از 10؟ خودتون باید سبك سنگین كنید.البته چون میگید برای معماری فكر نكنم زیاد باشه.بعدش هم كاربردی هست ولی نه اونقدر كه واقعا اینقدر تو تصمیم شما تاثیر داشته باشه
    من 1 دانشجوی معماریم و بعضا لازم میشه كه عكس هارو تا قطع A3 چاپ كنم . 6 مگاپیكسل جوابگو هست؟
    بعضا یعنی خیلی؟ چون برای چاپ آ3 كمی افت كیفیت خواهید داشت.
    من بینcanons3is & s5is و Fuji s6500fd & s9600 مرددم . با توجه به نیاز های عكاسی معماری , شما كدوم رو پیشنهاد میدین؟
    البته نیاز های من با شما فرق میكنه ولی اگه من شخصا معماری بودم و در شرایط شما اس 3 رو میخریدم
    ببخشید سوالام زیاد شد!
    این حرفا چیه؟اینجا مال این صحبت هاست حالا یكی دوست نداره جواب نمیده یكی دوست داره مثل بهرنگ اطلاعات منو زیاد میكنه
    بازم در خدمتیم
    nakeshman تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

تولید این دوربین به طور قطع متوقف شده و مطمئن باشید شرکتهای وارد کننده دیگه بهش حتی تو دبی دسترسی ندارن ! (چندین شرکت تماس گرفتم همین رو گفتن ) . اکثرا تو واحدهای مشاوره به جای این دوربین که این اواخر فقط چینی اش تو بازار پیدا میشد دوربین کنون s5is رو پیشنهاد میکنن .
    خیلی از مزایای این دوربین تو سایتها و فروم ها گفته شده ... ولی چیزی که به قدیمی شد خریدش به صلاح نیست . من خودم خیلی دنبال این دوربین بودم آخرش هم به پیشنهاد واحد مشاوره یکی از شرکتها همون کنون رو برداشتم و حقیقتا ازش راضی هستم . ژاپن اصل . 8 مگا پیکسلی و ...... سایر مزایایی که دوستان اصلاع دارن
    اگه هم قسم خورده فوجی هستین . سری 8000 که جدید اومده رو پیگیری کنید.
    ویرایش توسط Mohsen1388 : Friday 23 November 2007 در ساعت 18:09 دلیل: مظلوم بود بیچاره s8000fd

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen1388 نمایش پست ها
    تولید این دوربین به طور قطع متوقف شده و مطمئن باشید شرکتهای وارد کننده دیگه بهش حتی تو دبی دسترسی ندارن ! (چندین شرکت تماس گرفتم همین رو گفتن ) . اکثرا تو واحدهای مشاوره به جای این دوربین که این اواخر فقط چینی اش تو بازار پیدا میشد دوربین کنون s5is رو پیشنهاد میکنن .
    خیلی از مزایای این دوربین تو سایتها و فروم ها گفته شده ... ولی چیزی که به قدیمی شد خریدش به صلاح نیست . من خودم خیلی دنبال این دوربین بودم آخرش هم به پیشنهاد واحد مشاوره یکی از شرکتها همون کنون رو برداشتم و حقیقتا ازش راضی هستم . ژاپن اصل . 8 مگا پیکسلی و ...... سایر مزایایی که دوستان اصلاع دارن
    اگه هم قسم خورده فوجی هستین . سری 8000 که جدید اومده رو پیگیری کنید.
    اینكه ساخت چین و یا ژاپن و یا افغانستان بوده و یا هست و یا خواهد بود برتری نیست!

لطفا این یك مورد رو كلا فاكتور بگیرید...................................... ...

و اما برای رقابت با این مدل Canon S5IS پیشنهاد نمی شود.........
    Mashhadi Vahid و Mastermehdi تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام
    جناب nakeshman(كاش اسمتون رو مینوشتین تو امضا)

تعداد عكس هایی كه شما میخواید با اون وضعیت بگیرید چند تاس ؟ 1 از 100 ؟1 از 10؟ خودتون باید سبك سنگین كنید.البته چون میگید برای معماری فكر نكنم زیاد باشه.بعدش هم كاربردی هست ولی نه اونقدر كه واقعا اینقدر تو تصمیم شما تاثیر داشته باشه

بعضا یعنی خیلی؟ چون برای چاپ آ3 كمی افت كیفیت خواهید داشت.

البته نیاز های من با شما فرق میكنه ولی اگه من شخصا معماری بودم و در شرایط شما اس 3 رو میخریدم

این حرفا چیه؟اینجا مال این صحبت هاست حالا یكی دوست نداره جواب نمیده یكی دوست داره مثل بهرنگ اطلاعات منو زیاد میكنه
    بازم در خدمتیم
    سلام امیر رضا جون
    من كوچیكت محمد هستم
    والا تعدادش رو كه نمیدونم. اونقدر زیاد نیست ولی دوست داشتم دوربینی كه میگیرم این قابلیت_lcd گردان_ رو داشته باشه!
    توی 6 مگاپیكسل تا چه سایزی واسه پرینت میتونم كیفیت قابل قبولی داشته باشم؟ شما كه اس3 رو پیشنهاد دادید فكر نمیكنید اس5 انتخاب بهتری باشه با توجه به نیاز من واسه چاپ در قطع بزرگ؟ من بدنه و كلا استیل 6500 و 9600 چشمم رو گرفته نسبت به اونا احساس بهتری دارم_فقط ظاهر
    در مورد s8000fd هم نظری نداشتید ؟؟؟؟؟

بازم ممنون از لطفت امیر جون

كاربر جديد aminomid آواتار ها
    تشکر کرده
    274

نقل قول نوشته اصلی توسط nakeshman نمایش پست ها
    در مورد s8000fd هم نظری نداشتید ؟؟؟؟؟
    پيشنهاد ميكنم به اينجا يه سري بزني:

Fujifilm s8000fd يا Canon S5 IS
    nakeshman تشکر می‌کند.
    امين اميدبخش

كاربر آشنا Hasan آواتار ها
    تشکر کرده
    16

پیش فرض پاسخ: یه سوال در مورد Fuji Finepix s9600

با سلام به دوستان عزيز
    من حدودا سه ماه قبل يك دوربين فوجي 9600 براي يكي از دوستان خريدم مدتي نيز اين دوربين دست خودم بود و چند بار در سفرهاي عكاسي همراهم بود. علت اينكه اين پست را مي نويسم وظيفه اي است كه احساس مي كنم بايد ادا كنم. اين دوربين در نظر اول جالب و پرقدرت مي نمايد اما متاسفانه با مدتي سروكله زدن هر چقدر خواستم نظر و نگرش خوب خود را نسبت به اين دوربين تغيير ندهم نشد كه نشد. هر جوري كه فكر كنيد من از اين دوربين تست گرفتم متاسفانه با توجه به طرفداران بسياري كه اين دوربين در اين سايت دارد بايد عرض كنم كه كسي كه با يكي از دوربين هاي كنون عكاسي كرده باشد (هر مدلي - فرقي نمي كند) فكر نكنم اين دوربين به هيچ وجه انتظاراتش را برآورده سازد. مزيت هايي كه دارد مثل رينگ فوكوس و فرمت رآ و وايد مناسب و غيره در مقابل ناتواني اش در توليد عكسهايي زنده و شارپ بي اثر به نظر مي رسد.
    بدنه پلاستيكي اين دوربين با قژقژهاي گاه و بي گاهش خبر از احساس بدي مي دهد كه برخلاف ظاهر آراسته اش تصور مي شود. البته موافقم كه از يك دوربين 420 هزار توماني انتظار زيادي نبايد داشت ولي خب وقتي كه با كنون اس فايو عكاسي مي كنم و عكس هايش را مقايسه مي كنم واقعا تفاوتها فراوان است. البته بايد عرض كنم صاحب دوربين هم كه خود از هنرمندان عكاسي مي باشد از اين دوربين راضي نبوده و حاضر نيست دوربين سوني قديمي خود را (به گمانم 818 يا 828 باشذ) كنار بگذارد. و به عنوان بك آپ همراه خود دارد.
    باز هم يادآوري كنم هدف من تذكر به دوستاني است كه خيلي در مورد خريد دويربين مردد هستند چنانچه قصد خريد اين دوربين را دارند بايد به اين نكات توجه كنند بخصوص اگر قبلا تجربه كار با ساير دوربين هاي ديجيتال را دارند خيلي دقت كنند. من مدتي قبل كنون اس فايو را 365 هزار تومان قيمت گرفته ام و شخصا اين دوربين را براي كسانيكه قصد خريد اس ال آر لايك را دارند و خيلي قصد ندارند خود را درگير انواع تنظيمات دستي نمايند، مناسب مي دانم.
    :)
    matthew تشکر می‌کند.
    یک ذره کار درست یک خروار معرفت میخواد!

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasan نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزيز
    من حدودا سه ماه قبل يك دوربين فوجي 9600 براي يكي از دوستان خريدم مدتي نيز اين دوربين دست خودم بود و چند بار در سفرهاي عكاسي همراهم بود. علت اينكه اين پست را مي نويسم وظيفه اي است كه احساس مي كنم بايد ادا كنم. اين دوربين در نظر اول جالب و پرقدرت مي نمايد اما متاسفانه با مدتي سروكله زدن هر چقدر خواستم نظر و نگرش خوب خود را نسبت به اين دوربين تغيير ندهم نشد كه نشد. هر جوري كه فكر كنيد من از اين دوربين تست گرفتم متاسفانه با توجه به طرفداران بسياري كه اين دوربين در اين سايت دارد بايد عرض كنم كه كسي كه با يكي از دوربين هاي كنون عكاسي كرده باشد (هر مدلي - فرقي نمي كند) فكر نكنم اين دوربين به هيچ وجه انتظاراتش را برآورده سازد. مزيت هايي كه دارد مثل رينگ فوكوس و فرمت رآ و وايد مناسب و غيره در مقابل ناتواني اش در توليد عكسهايي زنده و شارپ بي اثر به نظر مي رسد.
    بدنه پلاستيكي اين دوربين با قژقژهاي گاه و بي گاهش خبر از احساس بدي مي دهد كه برخلاف ظاهر آراسته اش تصور مي شود. البته موافقم كه از يك دوربين 420 هزار توماني انتظار زيادي نبايد داشت ولي خب وقتي كه با كنون اس فايو عكاسي مي كنم و عكس هايش را مقايسه مي كنم واقعا تفاوتها فراوان است. البته بايد عرض كنم صاحب دوربين هم كه خود از هنرمندان عكاسي مي باشد از اين دوربين راضي نبوده و حاضر نيست دوربين سوني قديمي خود را (به گمانم 818 يا 828 باشذ) كنار بگذارد. و به عنوان بك آپ همراه خود دارد.
    باز هم يادآوري كنم هدف من تذكر به دوستاني است كه خيلي در مورد خريد دويربين مردد هستند چنانچه قصد خريد اين دوربين را دارند بايد به اين نكات توجه كنند بخصوص اگر قبلا تجربه كار با ساير دوربين هاي ديجيتال را دارند خيلي دقت كنند. من مدتي قبل كنون اس فايو را 365 هزار تومان قيمت گرفته ام و شخصا اين دوربين را براي كسانيكه قصد خريد اس ال آر لايك را دارند و خيلي قصد ندارند خود را درگير انواع تنظيمات دستي نمايند، مناسب مي دانم.
    :)
    والله نظر خاصی در مورد نظر شما و تذكر شما ندارم....

فقط اینكه....

حداقل اینكه بسیاری از عزیزان ، دوستان ، عكاسان ، چه در اینجا و چه در آنسوی آب هااااااا نظر بر این دارند كه Canon S3IS از بسیاری جهات و شاید بهتر باشد بگویم از همه نظر بر آپدیت نا موفق خود S5IS برتری دارد.

و اما در مورد Fuji Finepix s9600 ایرادات شما را واضح نمی بینم.اگر منظور شارپنس تصویر است كه تست ها كاملا با نظر شما مخالف است.

اگر منظور جنس بدنه است كه پلاستیكی بودن اش اكشالی ندارد و تازه حسن هم هست.خوش دستی این مدل را هم نادیده نگیریم...

خلاصه نمی گویم معركه است.ولی مثلا Fuji Finepix s6000 از بسیاری از جهات با آن قابل رقابت است...

این مدل هم مثل SONY R1 در زمان خودش معركه بود و هیچ رغیبی نداشت.بله شاید الان انتخاب های بهتری هم وجود داشته باشد....
    Mastermehdi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

حالا که بحث به اینجا کشید منم یه تجربه راجع به این دوربین بگم
    این دوربین خیلی طرفدار پیدا کرد چون روی کاغذ امکانات خوبی داشت
    من این دوربین رو یه بار توی باغ امتحان کردم. هر چی باهاش ور رفتم و هر چی وایت بالانس و شرایط نوری و فوکوسش رو تنظیم کردم نتونستم عکسی که باید و شاید بگیرم
    کسی هم که دوربین مال خودش بود ازش توی آتلیه استفاده میکرد و تاکید داشت توی نور کنترل شده و توی آتلیه عکس های خوبی میگیره ولی توی محیط بیرون چندان موفق نیست.
    مسئله فقط شارپ بودن نیست . رنگهاش اونطور که باید نبود.
    حالا نمیدونم آیا توی اون شرایط من نتونستم با دوربین کار کنم یا اینکه همینجوریه (ولی من 3 ساعتی با این دوربین ور رفتم همه چیزشو امتحان کردم - نمیدونم )

صفحه 11 از 14 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین