صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 136
Like Tree44تشکر

موضوع: Fuji S9000 / S9500 / S9600

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: یه سوال در مورد Fuji Finepix s9600

نقل قول نوشته اصلی توسط photo123 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه اساتید .
    اصلا نمی دونم این سوالی که دارم به این تاپیک مربوط هست یا نه !! به هر حال از دوستان تقاضای راهنمایی رو دارم.
    بنده بعد از دوران دانشجویی دیگه عکاسی نکردم و از اون به کلی دور موندم و به طبع آن از خیلی از امکانات جدید بی اطلاع هستم.
    قبلا با دو تا دوربین canon --AE1 و EOS3000 عکاسی میکردم و حالا که میخوام دوباره شروع به کار کنم میبینم که جوابگوی خیلی از کارهام نیستند و برام محدودیت دارند . راستیتش به شدت با دوربینهای دیجیتال وسوسه شدم که عکاسی رو دوباره شروع کنم.
    یکی از دوستان به من دوربین فوجی S 9600 رو پیشنهاد کرده اند و با چند تا از بچه ها که صحبت کردم دوربین نیکون D40 رو .
    حالا واقعا ممنون میشم که دوستانی که در این زمینه از مهارت برخوردارند بتونند یه مقدار تفاوتها و مزیتها و معایب این 2 دوربین رو نسبت به هم بیان کنند تا من بتونم با دیدی صحیح اقدام به تهیه یکی از آنها کنم.
    بسیار سپاسگذار و متشکرم
    سلام

كمترین تفاوت این دو در DSLR بودن D40 و SLR-Like بودن 9600 است, با توجه به قیمت عالی و مناسب D40 و امكان به كار گیری انواع فلاش, لنز, فیلتر و تجهیزات جانبی ( چه الآن و چه در آینده) قطعا" انتخاب بهتری است (با توجه به اینكه شما تا حالا هم با SLR كار میكردید, احتمال اینكه دوربینهایی مثل 9600 شما را راضی نكند و بعد از مدتی به فكر خرید یك SLR بیفتید زیاد است) , پس چه بهتر كه پول و وقت خود را دور نریزید و همین حالا یك SLR بخرید.

اما اگر جزو آن دسته از افرادی هستید كه به فاكتورهایی مثل زوم بالا و LCD چرخان اهمیت بیشتری میدهید, D40 به دردتان نمیخورد. (كه تازه 9600 با آن زوم بالا ولی بدون لرزشگیر در نقاط كم نور چندان كارایی نخواهد داشت).
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: یه سوال در مورد Fuji Finepix s9600

با عرض سلام خدمت دوستان

من يك دوربين Fuji Finepix s9600 تهيه كردم و مشغول عكاسي با ان هستم اما وضوح تمام عكسهايي كه گرفتم شبيح به عكسهايه موبايل است و دارايه نقاط خيلي ريزيه كه وضوح تصوير رو از بين مي بره مثل اينكه يه عكسو با بيرينتر جوهر افشان چاب كرده باشيد بعد از اون اسكن گرفته باشيد در ضمنا من تمام تنظيمات دوربين رو يه حداكثر وضوح گذاشتم ولي تاثيري نداشت بايد چيكار كنم .

با تشكر فراوان

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط 1984 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان

من يك دوربين Fuji Finepix s9600 تهيه كردم و مشغول عكاسي با ان هستم اما وضوح تمام عكسهايي كه گرفتم شبيح به عكسهايه موبايل است و دارايه نقاط خيلي ريزيه كه وضوح تصوير رو از بين مي بره مثل اينكه يه عكسو با بيرينتر جوهر افشان چاب كرده باشيد بعد از اون اسكن گرفته باشيد در ضمنا من تمام تنظيمات دوربين رو يه حداكثر وضوح گذاشتم ولي تاثيري نداشت بايد چيكار كنم .

با تشكر فراوان
    سلام

احتمالا" مقدار ایزو بالا است و نویز آن به این شكل بروز كرده, ایزو روی اتوماتیك است یا دستی تنظیم میكنید؟؟؟

روی ایزوهای كم (64 یا 80 یا 100) هم این مشكل را دارد؟؟
    وحيد قديري راد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من یه فوجی 9600 خریدم. ولی خیلی از امکاناتش رو نمیدونم
    آیا نسخه فارسی از دفترچه راهنمای این دوربین وجود داره؟؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    12

چند خریدی و از کجا؟
    منم قصد خرید دارم.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    ببینم چرا کسی در مورد 6500 صحبت نمیکنه؟
    اقای فوتو 123 اولا که دی 40 انتخاب ارجحه،ولی اگه با توجه به اون فاکتور ها خواستید بخرید و به فلاش جانبی احتیاج نداشتید،حتما برید سراغ 6500،ولی اگه به فلاش اکسترنال نیاز دارید،برید اس 5 بگیرید.
    من فکر میکنم 9600 ارزش این همه پول دادن پاش رو نداره(با توجه به مقایسه عکسهاش با 6500)
    در مورد viewfinder هم که الکترونیکیه ،یعنی مثل دوربین های فیلم برداری،و یه سوال.
    ببینم شما مگه میتونید از تو ال سی دی خوب تنظیمات رو انجام بدید که تنظیم از تو ال سی دی خوشحالتون میکنه
    باید بگم که تنظیم از تو ال سی دی فوق العاده سخته و هیچوقت چیزی رو که میخواید بدست نمیارید.
    در ضمن دی 40 موتور فوکوس داخلی نداره و این کمی ازار دهندهس.
    در ضمن فکر نکنید چون دی 40 صد تومن از 9600 گرونتره پس گزینه خوبیه،این دوربین در مقایسه با بقیه تک لنز ها ارزونتره،در ضمن اگه می خواید رنج زوم،ماکرو و ... رو مثل یه 9600 داشته باشید بالای یه تومن اب میخوره
    اخه منم اول میخواستم دی 40 بخرم و میگفتم خوب قیمتش خوبه،ولی دیدم بخوام یه لنز نرمال،واید،ماکرو،وزوم 10 داشته باشم که کیفیتش کمتر از 9600 نباشه،باید یک و دویست سیصد خرج کنم.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

من دیروز دوربین s9600 رو خریدم ولی تا حالا به یه چیز پی بردم !!!
    اون هم خوش دستی بی نهایت اون هست!!! اصلا خیلی خیلی کم دوربین لرزش پیدا می کنه!! حتی با سرعت شاتر چند ثانیه هم (در حالی که دوربین دستم بود) عکس های خیلی خوبی گرفتم!!!
    اطمینان داشته باشید که اگه فوجی لرزش گیر روی این دوربین نزاشته یه چاره ی دیگه ای اندیشیده!!! به نظر من نداشتن لرزه گیر برای این دوربین لزومی نداره!! حتی عیب نیز محسوب نمیشه(البته به نظر شخصی خودم)
    Austin.A تشکر می‌کند.
    مهران خواجوی 15 ساله از اصفهان!
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من
    FujiFilm Finepix S9600 --Canon PowerShot A450

تشکر کرده
    8302

Smile پاسخ: یه سوال در مورد Fuji Finepix s9600

نقل قول نوشته اصلی توسط 30noohe نمایش پست ها
    من دیروز دوربین s9600 رو خریدم ولی تا حالا به یه چیز پی بردم !!!
    اون هم خوش دستی بی نهایت اون هست!!! اصلا خیلی خیلی کم دوربین لرزش پیدا می کنه!! حتی با سرعت شاتر چند ثانیه هم (در حالی که دوربین دستم بود) عکس های خیلی خوبی گرفتم!!!
    اطمینان داشته باشید که اگه فوجی لرزش گیر روی این دوربین نزاشته یه چاره ی دیگه ای اندیشیده!!! به نظر من نداشتن لرزه گیر برای این دوربین لزومی نداره!! حتی عیب نیز محسوب نمیشه(البته به نظر شخصی خودم)
    سلام

اول از همه خرید دوربینتو بهت تبریك میگم مهران جان, بعد : تو چه شرایطی عكس گرفتی كه به نظرت لرزشگیر مهم نبوده, اگر در نور روز یا محیط بیرون بوده كه خب معلومه, ولی توی خونه و با نور كم هم تست كردی؟؟؟

در این كه خوشدست بودن دوربین به كاهش لرزش و بهبود كنترل آن كمك میكند شكی نیست, ولی قطعا" اینجوری هم نیست كه :
    به نظر من نداشتن لرزه گیر برای این دوربین لزومی نداره!!
    .
    .
    .
    حتی با سرعت شاتر چند ثانیه هم (در حالی که دوربین دستم بود) عکس های خیلی خوبی گرفتم!!!
    ::::
    چند ثانیه !!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Kaveh Ghobadi و بهرنگ تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

اول از همه خرید دوربینتو بهت تبریك میگم مهران جان, بعد : تو چه شرایطی عكس گرفتی كه به نظرت لرزشگیر مهم نبوده, اگر در نور روز یا محیط بیرون بوده كه خب معلومه, ولی توی خونه و با نور كم هم تست كردی؟؟؟

در این كه خوشدست بودن دوربین به كاهش لرزش و بهبود كنترل آن كمك میكند شكی نیست, ولی قطعا" اینجوری هم نیست كه :

.
    .
    .

::::
    چند ثانیه !!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ببخشید که خوب الآن میام جواب این پست شما رو می دم آخه الآن متوجه این پست شما شدم!!!
    منظورم از چند ثانیه یعنی حد اکثر دیگه 2-3 ثانیه!!
    ولی این رو قبول کنید که کسی که بخواد بیشتر از 2-3 ثانیه عکس بگیره قطعا از سه پایه استفاده می کنه و در سرعت شاتر بالا تر از 3 ثانیه هم خوب دستش می گیره!!
    یه سوال داشتم نمی خواستم یه تاپیک دیگه باز کنم و نظم فرومو به هم بزنم ! (هرچند تا حالا خیلی مزاحم شما دوستان گرامی شدم)::
    چطوری می تونم وضوع عکس های ccd- raw رو تعیین کنم؟؟ هرچی می گردم گزینه اش فعال نیست و عکس هاش رو با وضوح 1600*1200 پیکسل می گره!! آیا این یه مشکل هست؟؟باید چه کار کنم که عکس های raw رو با 9 مگاپیکسل وضوح بگیره؟؟؟
    مهران خواجوی 15 ساله از اصفهان!
    وبلاگ شخصی من فلیکر من
    سایت من
    FujiFilm Finepix S9600 --Canon PowerShot A450

كاربر آشنا mkdotnet آواتار ها
    تشکر کرده
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط 30noohe نمایش پست ها
    ولی این رو قبول کنید که کسی که بخواد بیشتر از 2-3 ثانیه عکس بگیره قطعا از سه پایه استفاده می کنه و در سرعت شاتر بالا تر از 3 ثانیه هم خوب دستش می گیره!!
    سلام..
    به نظر مياد شما آمادگي بدني فوق العاده بالا و اعصاب فولادي داري !!!!!
    توي محيط indoor شما با سرعتي كمتر از يك دهم ثانيه عموما لرزش داري... مخصوصا اگه دوربين رو دستت گرفته باشي و يه نيم ساعتي مشغول عكاسي باشي (مثل جشن تولد و پارتي و ....) اونوقت واسه همون يك پانزدهم و يك بيستم هم نياز به سه پايه خواهي داشت !!!

توي دوربين من كه نمي شه رزولوشن RAW رو تغيير داد... فكر كنم توي دوربين شما هم نشه :(
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.
    محسن کریمی

صفحه 7 از 14 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین