صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 136
Like Tree44تشکر

موضوع: Fuji S9000 / S9500 / S9600

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Question پاسخ: قابلیتهای دوربین نیمه حرفه ای fujifilm s9600

نقل قول نوشته اصلی توسط Mastermehdi نمایش پست ها
    .......
    .
    .
    در مورد عکاسی شب و نور کم درست متوجه منظورتون نمیشم! اگه منظورتون بالا بردن iso است که توضیح داده بودم.

مصنوعی هم نمیدونم یعنی چی؟؟
    سلام

ممنون آقا مهدی از توضیحات مفیدت, احتمالا" منظور جناب آقای ولی , دقت دوربین در تشخیص وایت بالانس مناسب در محیطی با لامپهای التهابی یا فلورسنت بوده باشه, روی حالت Auto وایت بالانسش كم اشتباهه یا نه؟؟!!
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه Mastermehdi آواتار ها
    تشکر کرده
    925

پیش فرض پاسخ: قابلیتهای دوربین نیمه حرفه ای fujifilm s9600

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

ممنون آقا مهدی از توضیحات مفیدت, احتمالا" منظور جناب آقای ولی , دقت دوربین در تشخیص وایت بالانس مناسب در محیطی با لامپهای التهابی یا فلورسنت بوده باشه, روی حالت Auto وایت بالانسش كم اشتباهه یا نه؟؟!!
    وحید جان من فرد خیلی قابلی برای جوابگویی به این سوالات نیستم. ایکاش کسانی مثل کاوه قبادی که این دوربینو داشته میومدن و نظر میدادن. به هر حال من تجربه ناچیزم و طلالعاتم متعلق به شماست.
    بر حسب تستهای dpreview بر روی مدل 9000/9100 ، این دوربین ترازهای سفیدی بسیار مناسبی داره. بطوری که واقعا خوب کار میکنن.
    حالت auto خیلی گزینه مناسبی نیست! در بیشتر مواقع جواب میده . در طول روز مشکل خاصی نداره. حتی در محیط indoor که نور از پنجره وارد میشه (!) خوب جواب میده ولی من به ترکیبهای بهتری رسیدم.
    من معمولا در عکاسی منظره و گل و کلاّ فضای آزاد از مود shade یا همون ابری استفاده میکنم. برای گرم کردن رنگها. برای محیط داخل هم 4 مود قابل مصرفه که من همیشه بالاخره با یکیش به نتیجه مطلوب رسیده ام! incandescent, fluorescent1-3. که من معمولا کارم با incandescent راه میوفته.
    درباره دقت وایت بالانس راستیتش بد کار نمیکنه. من نمیدونم که بقیه چطورن ولی شنیدم که این یه کم شاید از مدلهای مشابه هم بهتر باشه. همونطور که میدونید حتی 350D و 400D هم در بعضی موارد 1/3 با هم فرق دارند و گاهی اوقات کنون نسبت به نیکون 1/3 یا 2/3 تفاوت داره. میشه گفت که ممکنه گاهی اوقات در محیطهای تاریک (بسیار کم نور) در حد 1/3 اشتباه داشته باشه. البته با توجه عکاس به اینکه نورسنجیو بر روی محیطی خاکستری انجام بده و یا از براکتینگ استفاده کنه و یا چند تکنیک دیگه ........... فکر نمیکنم به مشکلی برخورد کنه.
    من به مشکلی برخورد نکردم ولی ممکنه این به سلیقه من باشه و شاید برای کسه دیگه اتفاق بیفته ولی من چیزی ندیدم.
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.
    مهدی هامیزاد
    Canon 40D, Canon 70-200mm f/4 L IS, Canon 60mm f/2.8 macro, Canon 17-55mm f/2.8 IS
    Lowepro nova 4, Inverse 200 & Primus Aw, Canon RS-80N3, Sigma EF 500 DG Super

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    53

من نزیك به یكساله كه این دوربین رو خریدم . مدت زیادی هم صرف كند و كاو كردم . تا حالا هم ژشیمون نشدم . هر چند حالا كمی وسوسه خرید slr اذیتم می کنه .
    البته دوست خوبمون آقای Master Mehdi توضیحات حرفه ای و جامعی دادند . اصطلاحاتشون هم کمی سطح بالا بود که من بعضا متوجه نشدم . اما در کل و با تجربه عکاسی من :
    1- رنگ بندی خوبی در نور مناسب داره .
    2- زوم بسیار عالی داره . هرچند در حالت زوم بالا باید حتما از سه پایه استفاده کنید که طبیعی است .
    3- خوش دسته و خیلی سریع به دگمه ها و بدنه اش عادت می کنی
    4- LCD خوبی داره . مخصوصا که با حالت بازویی می شه دوربین را در موقعیت های مختلفی امتحان کرد .
    5 - به نظر من در نور کم با ایزوی مناسب و سه پایه و شاتر و دیافراگم مناسب می شه عکسهای خوبی گرفت . شخصا تجربه عکاسی از کسوف ماه رو داشتم که عکسهای خیلی خوبی از آب دراومد .
    6- باتری قلمی می خوره که به نظر من یه مزیته . لااقل هیچ کجا بی باتری نمی شی . هر جا هم تموم شد مطمئنا می تونید خیلی سریع چهار تا باتری قلمی مناسب بخرید . اضافه بر اینکه با یک شارژ باتری ( البته باتری خوبی که خوب هم شارژ شده باشد) تعداد عکسهای زیادی می تونید بگیرید . من خودم همیشه سه سری باتری شارژ شده همراهم دارم .
    7- در ایزوهای بالا نویز عکس زیاده و من می گم این تنها عیبشه برای کاربری در حد من .
    8- خیلی از عکسهایی رو که گرفتم در سایز 30*20 چاپ کردم . نتیجه بسیار عالیه .
    Mastermehdi تشکر می‌کند.

كاربر جديد reza637 آواتار ها
    تشکر کرده
    11

با سلام خدمت همه دوستان
    میخواستم بپرسم که میدونید آخرین قیمت این دوربین در حال حاضر چقدره؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    من هر جا گشتم هیچ سایتی نداشتن
    نمی دونم شاید تولیدش متوقف شده باشه(دوستان نظر بدن)
    ولی من اگه جای شما بودم بی برو برگرد میرفتم سراغ 6500
    3 مگا پیكسل به نظرم فقط نویز بالاتری رو به ارمغان میاره(بازم دوستان باید بگن)
    خلاصه....

تشکر کرده
    925

نقل قول نوشته اصلی توسط reza637 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    میخواستم بپرسم که میدونید آخرین قیمت این دوربین در حال حاضر چقدره؟
    نورنگار تموم کرده ولی من تو جمهوری حدود 450،000 دیدم که دارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام
    خلاصه....
    من خبری از تولید نشدنش ندارم.
    بابت نویز هم فکر نکنم اونقدرها هم با همدیگه تفاوت داشته باشن ولی چون پول کمتری پرداخت میشه و اکثر قابلیتها مشابه هستش، همونطوری که قبلاّ هم گفتم، من هم 6500 رو توصیه میکنم. اگه 3mp و کفشک فلاش خارجی براتون مهم نیستش.
    مهدی هامیزاد
    Canon 40D, Canon 70-200mm f/4 L IS, Canon 60mm f/2.8 macro, Canon 17-55mm f/2.8 IS

تشکر کرده
    925

در ضمن مدل S8000fd هم قابل بررسی هستش. درسته که از لحاظ ظاهر احساس این دوربینو نداره و شاید یکسری از امکانات رو هم کمتر داشته باشه مثل سنسور کوچکتر ولی چون لرزه گیر داره برای خرید میشه روش فکر کرد. البته من اطلاعات دقیقی ازش ندارم. بهتره به تاپیکش تو فروم مراجعه کنید. فکر کنم حدوده 350،000 تومن باشه.
    مهدی هامیزاد

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

سلام
    در ضمن مدل S8000fd هم قابل بررسی هستش. درسته که از لحاظ ظاهر احساس این دوربینو نداره و شاید یکسری از امکانات رو هم کمتر داشته باشه مثل سنسور کوچکتر ولی چون لرزه گیر داره برای خرید میشه روش فکر کرد. البته من اطلاعات دقیقی ازش ندارم. بهتره به تاپیکش تو فروم مراجعه کنید. فکر کنم حدوده 350،000 تومن باشه.
    بنده برعكس شما فكر میكنم
    شاید هم اشتباه كنم ولی سمپل هاشون تقریبا قابل مقایسه نیستن
    در ضمن اگر دوستمون دنبال لرزشگیر بود میرفت دنبال پانا با اون لرزشگیر های
    و مهمترین مورد اینه كه هنوز امتحانشو كامل پس نداده(مزایا و معایب منظورمه)
    من اگه روزی بخوام برم سراغ 8000 روزیه كه به یك تله وحشتناك نیاز داشته باشم كه بخوام عكس هایی در حد خانوادگی بگیرم:)
    بهرنگ تشکر می‌کند.

كاربر همراه بهرنگ آواتار ها
    تشکر کرده
    606

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    سلام
    خلاصه....
    من کاملا با نظر شما مخالفم این که دلیل نمیشه . نویزرو میشه کنترل کرد .اگه دوربین هم نتونست با نرم افزار های حرفه ای ولی مگا پیکسل رو چی با ید به چاپ بزرگ بیخیال بشید در این مورد بعضی دوربینهای فیلمی وموبایلها بهترند که مگا پیکسل یعنی قیمت بیشتر در سنسور وبالا رفتن قیمت تمام شده.CANON EOS 1DS های کانون با 16 و 21 مگا پیکسل.ولی چرا از نیکون D3 گرونتره چون بنظر من در نویز و بدنه تا حالا نیکون بهتره
    Mastermehdi و DELL تشکر می‌کنند.

بهرنگ پاشایی
    Canon EOS 7D\BG-E7 Battrey Grip\Canon EF-S 15-85mm f/3.5-5.6 IS USM\Canon EF 100-400mm f/4.5-5.6L IS USM\MANFROTTO MN190X PROB+MN322RC2

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

سلام
    آقا این fuji s6500fd
    LCD ش گردونه یا نه؟ ببخشید اینجا گفتم . مهمه!
    DELL تشکر می‌کند.

صفحه 10 از 14 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 آخرینآخرین