صفحه 4 از 120 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

تبریک به همه نیکونی های عزیز
    جدا از مشخصات هیجان زده شدم.تا همین دیروز (یااصلا همین چند ساعت پیش) برای داشتن چنین رزلوشنی باید به سمت مدیوم فرمتهای چند ده هزار دلاری میرفتیم...اما با وجود این دوربین اوضاع بسیار متفاوت خواهد شد.رزلوشن بسیار بالای اون باعث میشه روی مود دی ایکس هم حساب باز کرد که برای من قابل توجه بود.
    هنوز نمونه ها رو دانلود نکردم ولی اگر نویز و داینامیک رنج قابل قبولی داشته باشه هر رقیبی رو از میدان به در خواهد کرد! با این قیمت حتی جذابتر هم میشه
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط S. Bagherpour نمایش پست ها
    حقیر فرق با و بدون فیلتر رو متوجه میشم ، چیزی که برام جای سوال هست طیف خریداران این دو دسته هست ! چطور باید اونها رو دسته بندی کرد ؟ برای عکاس طبیعت کدوم مناسب تره ؟ برای استودیو ؟ برای آماتور ؟ برای حرفه ای ؟ و دهها زمینه دیگر عکاسی ؟
    همونطور که دوستان گفتن داستان سر moire هستش با برداشتن این فیلتر شارپنس بیشتر میشه اما moire هم بیشتر لذا باید moire نرم افزاری خذف بشه لذا در اکثر عکسها لبه ها و مناطق راهراه یا بافتها دچار مشکل خواهد شد
    NEX-7 : Moiré and other Tradeoffs - and how to counteract them

Why remove the anti-aliasing (AA) filter in the Nikon D800E? | Nikon Rumors
    Anoosh-Em و 6319 تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

مشخصات بسیار عالی به نظر میان . از نظر طراحی هم به نظرم زیباست . با این دوربین دیگه قطعی شد که در طراحی های جدید دوربینهای نیکون ، مثلث قرمز جای خودش رو برای همیشه به خط کمانی قرمز ، داده است و همچنین توجه بیشتر به خطوط منحنی در طراحی بدنه دوربین .
    به نظرم ارایه این دوربین به صورت با فیلتر AA و بدون فیلتر ( بسته به انتخاب مشتری ) ، اتفاقن بیشتر نشاندهنده توجه به خواسته های مشتریان از سوی کمپانی است و امکان انتخاب را در آنها ایجاد میکنه که در جای خود قابل توجه است.
    به طور حتم با تجربیاتی که در بازار ایران داریم ( فارغ از قیمت ارز ) ، در ابتدای ورود به احتمال زیاد با قیمت بیشتری از بازارهای جهانی ، خواهد بود که بعد از مدتی قیمت ها واقعی تر خواهند شد .
    در مورد حجم فایل ها و 36 مگاپیکسلی بودن و عکاسی خبری به نظرم این رو هم میشه در منوها و با انتخاب حجم و کیفیت فایلها انتخاب کرد که این همه به نوبه خود چیز بدی نیست . EXPEED3 و این سنسور هم از دیگر ویژگی های این دوربین هستند .
    فقط من این موضوع امکان استفاده از دو نوع فرمت FX و DX رو متوجه نشدم . آیا این موضوع صحت دارد و میتوان انتخاب کرد ؟
    در نهایت میشه گفت که تا سر حد مرگ دوربین وسوسه کننده و فریبنده ای است !!!
    انقدر که برای خریدن و به دست آوردن اش ، میتونه هر فکر پلیدی رو به سر آدم بیاره !!!
    ( برای مزاح )
    Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    تبریک به همه نیکونی های عزیز
    جدا از مشخصات هیجان زده شدم.تا همین دیروز (یااصلا همین چند ساعت پیش) برای داشتن چنین رزلوشنی باید به سمت مدیوم فرمتهای چند ده هزار دلاری میرفتیم...اما با وجود این دوربین اوضاع بسیار متفاوت هست.رزلوشن بسیار بالای اون باعث میشه روی مود دی ایکس هم حساب باز کرد که برای من قابل توجه بود.
    هنوز نمونه ها رو دانلود نکردم ولی اگر نویز و داینامیک رنج قابل قبولی داشته باشه هر رقیبی رو از میدان به در خواهد کرد! با این قیمت حتی جذابتر هم میشه
    من نمونه عکسها رو کاملا دانلود کردم فکر مبکنم نسخه Eداینامیک رنج پایینتری داره اما نسخه معمولی خصوصا عکسهای توی کتابخانه داینامیک رنج خوبی رو نمایش میده
    Rouzbeh Ehsani، Anoosh-Em، KHAKSAR و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    همونطور که دوستان گفتن داستان سر moire هستش با برداشتن این فیلتر شارپنس بیشتر میشه اما moire هم بیشتر لذا باید moire نرم افزاری خذف بشه لذا در اکثر عکسها لبه ها و مناطق راهراه یا بافتها دچار مشکل خواهد شد
    NEX-7 : Moiré and other Tradeoffs - and how to counteract them

Why remove the anti-aliasing (AA) filter in the Nikon D800E? | Nikon Rumors
    البته فرق بودن یا نبودن این فیلتر رو کاملاً میدونم اما اینکه قبلاً نیکون چنین کاری نکرده بود و تمام دوربینها در یک مدل تولید میشدند
    از طرفی نبودن فیلتر باعث وجود شارپنس بیشتر میشه از طرفی برای بعضی از سبک های عکاسی نمیتونه جالب باشه چون نویز و مویر بیشتر میشه
    اینه که انتخاب خیلی سخت میشه
    با فیلتر یا بدون فیلتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    109

فقط من این موضوع امکان استفاده از دو نوع فرمت FX و DX رو متوجه نشدم . آیا این موضوع صحت دارد و میتوان انتخاب کرد ؟
    دوست عزیز از قبل هم بوده
    منتهی فرقی که کرده اینه قبلا اگر میزاشتی رو dx رزولیشین پایین میومد اما الان دیگه وقتی 36 مگاپیکسلی شده حتی 12 مگاپیکسل هم بشه رو مد dx باز هم برای همه جذابه و قابل استفاده در خیلی کارها
    lamagra و کوروش تشکر می‌کنند.
    میلاد هریس

كاربر همراه adeliry آواتار ها
    تشکر کرده
    912

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    در نهایت میشه گفت که تا سر حد مرگ دوربین وسوسه کننده و فریبنده ای است !!!
    انقدر که برای خریدن و به دست آوردن اش ، میتونه هر فکر پلیدی رو به سر آدم بیاره !!!
    ( برای مزاح )
    بله امکان داره:
    All these image data are directed to a channel of 16 bits for maximum performance. Photographers can also take advantage of the lenses in FX format lenses for more options and increased focal range (1.5X), while still maintaining the clarity and detail in high resolution of 15.3 megapixels (4800×3200).
    Anoosh-Em تشکر می‌کند.
    افشين دليري

Nikon D800, Nikkor 70-200 vrii, Nikkor 105mm, Nikkor 50mm 1.8G,Nikon SB 80DX, Mini S&S studio flash lighting MSFK-150-3

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

بله صحت داره قبلاً در دوربین های دیگه هم دیده شده اما مگاپیکسل عکس کم میشه و عکس خیلی کوچکتر میشه اما با وجود سنسور 36 مگاپیکسلی این دوربین در حالت DX هم میتونیم شاهد عکسهایی با رزولوشن بالا باشیم
    ماشاالله اینقدر سرعت بالا آمدن این تاپیک بالاست که هر پستی که زده میشه 2 یا 3 نفر خط رو خط میشن
    6319 و کوروش تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط babakdin543 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    دو شرکت کنون و نیکون تموم زورشونو زدن و نیازهای خبرنگترها رو توی دوربینهاشون گنجوندن مونتها قیمت کمتر از ۵۰۰۰ تا نشده هالا من نمیدونم این خبر نگاری که شما میگید کیه و چه دوربینی میخواد ضمنا تا جایی که من میدونم خبر نگارها خودشون پول دوربیناشون رو نمیدن که
    من تجربه عکاسی خبری و کار در خبر گذاری ندارم اما از صحبتهای گذشته دوستان بر میومد که بعضی از خبر گذاری های ایرانی دوربین در اختیار عکاس قرار نمیدهند حداقل در ابتدای کار قرار نمیدهند. بعد اختلاف این بدنه و دی700 فقط در نیازهای عکاسان در خبر و کار برای خبر گذاری نیست که هزینه بدنه تامین شود. در همین فرم خودمان بارها دیده ام نیکونیها اعلام کرده اند بدنه دی800 را با ریزولوشن بالا نمیپسندند.
    بهر حال این بدنه نیازهای خیلی از نیکونها که منتظر ریزولوشن بالا هستند را برطرف میکند و رقابت را که مصرف کننده برنده آن است بیشتر میکند. امیدوارم نسبت به بدنه های قدیمیتر رفتار نویزی و دینامیک رنج خوبی هم داشته باشد.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    109

جالب اینجاست بالاخره بعد از مدت ها پایه ایزو رو از 200 به 100 کم کرد
    فلش با ویوفایندر 100 درصد هم تو فول فریم دیگه خیلی عالی شد
    Omid Araki تشکر می‌کند.
    میلاد هریس

صفحه 4 از 120 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 104 ... آخرینآخرین