صفحه 43 از 125 نخستنخست ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 93 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 421 تا 430 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

اساتید محترم!
    کسی هست به منظور پیدا کردن راه حل این مجهولات، با نیکون آشنایی کامل داشته باشه!؟
    شفیع فیروزبخش
    Nikon D7100 - SONY ALPHA 100
    گالری
    (می میرم، تا ایران بماند) «بایندر»

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    187

اگر نوردهی کمتری می خواهید چرا قدرت فلاشتون را کم نمیکنید؟ این کار که ساده تر هست؟

تشکر کرده
    414

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghahraie نمایش پست ها
    اگر نوردهی کمتری می خواهید چرا قدرت فلاشتون را کم نمیکنید؟ این کار که ساده تر هست؟
    بله دوست من به اون صورت هم می شه، ولی من نیاز به سرعت زیاد دارم!
    فرض کن شما در محیطی هستی که نور محیط خیلی زیاده و مناسب، با این حال نیاز به نور فلاش از جانب دوربین داری، به عنوان نور تکمیل کننده سایه ها. و البته سرعت بالای شاتر هم نیاز هست، مثل ساحل دریا، یا عکاسی از قطرات آب و ... در این حالت هست که عکاس نمی دونه باید چه کار کنه!
    اصلا به نظرم این نوع عملکرد اشتباهه! حالت M یعنی تمام تنظیمات دوربین باید به صورت دستی باشه، همه شون! این معنی نداره وقتی فلاش فعال هست کنترل سرعت محدود باشه!
    ان شالله که راهی باشه!
    شفیع فیروزبخش
    گالری

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafy نمایش پست ها
    بله دوست من به اون صورت هم می شه، ولی من نیاز به سرعت زیاد دارم!
    فرض کن شما در محیطی هستی که نور محیط خیلی زیاده و مناسب، با این حال نیاز به نور فلاش از جانب دوربین داری، به عنوان نور تکمیل کننده سایه ها. و البته سرعت بالای شاتر هم نیاز هست، مثل ساحل دریا، یا عکاسی از قطرات آب و ... در این حالت هست که عکاس نمی دونه باید چه کار کنه!
    اصلا به نظرم این نوع عملکرد اشتباهه! حالت M یعنی تمام تنظیمات دوربین باید به صورت دستی باشه، همه شون! این معنی نداره وقتی فلاش فعال هست کنترل سرعت محدود باشه!
    ان شالله که راهی باشه!
    تنها راه براي عكاسي با فلاش و سرعت بالاتر از سرعت سينك استفاده از فلاش با قابليت HSS است. البته در بعضي موارد (مثل ساحل دريا) استفاده از فيلتر ND براي كاهش سرعت شاتر راهگشا خواهد بود.
    Shafy، Saadat، darkness_land و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه A.hoseinpour آواتار ها
    تشکر کرده
    333

سلام دوست عزیز
    به منو دوربین برید و این مسیری رو که میگم برید تغییر بدیم ببینیم تاثیری داره
    به منو / custom setting menu / bracketing flash / flash sync speed / 1/250 auto fp
    Shafy و Davood21 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    414

نقل قول نوشته اصلی توسط pimpa_popoli نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به منو دوربین برید و این مسیری رو که میگم برید تغییر بدیم ببینیم تاثیری داره
    به منو / custom setting menu / bracketing flash / flash sync speed / 1/250 auto fp
    دیدم!
    تا سرعت 320 افزایش پیدا می کنه!!!
    شفیع فیروزبخش
    گالری

كاربر همراه GITANE آواتار ها
    تشکر کرده
    2892

سلام بالاخره بعد از کلنجار رفتن با خودم که میخواستم تغییر برند بدم (یعنی 70Dمعروف رو بخرم)بازم دلم راضی نشد و 7100 رو گرفتم الان یه سوال برام پیش اومده قبلا که دی 90 داشتم تو ویزور نقاط فوکوس رو میدیدی و میخواستی تغیرش بدی با چهار جهت پشت دوربین تغییرش میدادی میخواستم بدونم چنین گزینه ای هست که بتونم فعال کنم یا نه؟؟؟
    (یادش بخیر یه تاپیک بود همه تبریک میگفتن بعدش هم اون موقع که ارزونی بود حالا که شاخ قول رو باید بکشیم تا به یه لنز با دوربین برسیم. )
    Amir Tavakoli تشکر می‌کند.
    حسن نجف آبادی
    فتوبلاگ
    D7100-18.105 vr-sb600

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط GITANE نمایش پست ها
    سلام بالاخره بعد از کلنجار رفتن با خودم که میخواستم تغییر برند بدم (یعنی 70Dمعروف رو بخرم)بازم دلم راضی نشد و 7100 رو گرفتم الان یه سوال برام پیش اومده قبلا که دی 90 داشتم تو ویزور نقاط فوکوس رو میدیدی و میخواستی تغیرش بدی با چهار جهت پشت دوربین تغییرش میدادی میخواستم بدونم چنین گزینه ای هست که بتونم فعال کنم یا نه؟؟؟
    (یادش بخیر یه تاپیک بود همه تبریک میگفتن بعدش هم اون موقع که ارزونی بود حالا که شاخ قول رو باید بکشیم تا به یه لنز با دوربین برسیم. )
    دوست عزیز با سلام،

چنین امکانی هم در 7100 وجود دارد و نیازی به فعال کردنش نیست. فقط اگه اهرم پشت دوربین رو در حالت L یا همون Lock قرار بدید، دیگه نقطه فوکوس رو همونی که هست قفل میشه و دیگه با کلید جهت نما قابل تغییر نیست. با خارج شدن از وضعیت Lock دوباره می تونید نقطه فوکوس رو انتخاب کنید.
    GITANE، M.Nouri و Davood21 تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    414

نقل قول نوشته اصلی توسط GITANE نمایش پست ها
    با فشرده نگه داشتن دکمه وسط کلید فوکوس A و M روی بدنه، (کنار لنز) و چرخوندن گردونه های کنار دکمه شاتر هم می تونید حالت های فوکوس رو تغییر بدید، Auto-3Dو ...
    GITANE، darkness_land و Davood21 تشکر می‌کنند.
    شفیع فیروزبخش
    گالری

كاربر همراه abehrooz آواتار ها
    تشکر کرده
    610

باسلام خدمت دوستان بلاخره بعد از کلی تحقیق دیروز دوربین دی 7100 خریداری شد به همراه 18-105 ولی متاسفانه الان که رفتم از ابر ها عکس بگیرم در f29 دو لکه در تصاویر مشخصه که حتما همون لکه هایی هست که دوستان در این دوربین روی سنسور مشاهده می کنن برای تمیز کردنش باید بفرستم گارانتی ؟؟؟ و بعد از تمیز کردن ممکنه دوباره لکه ظاهر شه ؟؟؟؟ خیلی خورد تو ذوقم pic.jpg
    darkness_land تشکر می‌کند.

صفحه 43 از 125 نخستنخست ... 33 39 40 41 42 43 44 45 46 47 53 93 ... آخرینآخرین