صفحه 5 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 218
Like Tree1152تشکر

موضوع: Nikon D500

كاربر فعال
    تشکر کرده
    6396

نقل قول نوشته اصلی توسط alichoopa نمایش پست ها
    راستش منم d5500 دارمو از چشمم افتاد فکر کنم ترکیبش با 150 600 اسپورت سیگما یک ترکیب ایده ال برای پرنده گرافی بشه قبل اینکه ب بازار بیاد باید همرو رد کنم بره ب شخصه قطعا خریدارش خاهم بود

پ.ن:اونهایی ک با این قیمتا d7200 خریدن پشیمون نیستن؟! ب نظرم نیکون حتی کراپدارهای رده d7xxx وd5xxx خودش رو هم نابود کرد با این حرکتی ک زد
    در کل مرسی نیکون دیشب خابم نبرد از فکر این بادی بیرون نمیومدم
    سلام
    به راستی فکر می کنید تجهیزات در عکاسی چند درصد نقش دارد.
    تابحال فکر کرده اید همین تجهیزاتی که دارید قابلیت هاش از تواناییهای شما جلوتر است یا عقب تر ؟
    قصدم مچ گیری یا ایراد گرفتن نیست.
    اما گاهی باید به مصرع زیر برگردید که :
    آب در کوزه و ما تشنه لبان می گردیم.
    این بدنه و بدنه های بسیار دیگر می آیند و سپس به تاریخ می پیوندندند اما کماکان من در حسرت نگاه عکس هایی
    هستم که با بدنه های 10 20 سال پیش در گالری های معتبر خودنمایی می کنند.
    نمیدانم شاید من اشتباه می کنم
    ما ایرانی ها پر از افراط و تفریط هستیم
    از میزان مصرف انرژی روغن قند نمک و .... بگیر تا ....
    ویرایش توسط davoud maani : Wednesday 6 January 2016 در ساعت 13:51
    NASSIRI4080، DELL، Fereidoon و 23 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    داود معانی

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

درود بر همگان
    تبریک ویژه خودم رو به دوستان نیکونی تقدیم میکنم.

با توجه به سابقه عملکرد سنسورهای نیکون، احتمالأ این یکی هم سنسورش کاملأ راضی کننده خواهد بود. حداقل در حد سنسور d7200.
    به نظر بنده قیمت بالاتر و حذف فلاش سر خود در این بدنه برای حفظ بازار فروش d7200 بسیار ضروری بود!

بزن به افتخار نیکون
    a.g g.a، I.Givili، hosseinhmj و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

درود،

نیکون با ارائه این دوربین که جای بسی تقدیر و تشکر رو هم داره فاصله بین کراپدارها و فول فریم ها رو به حداقل رسونده و میشه گفت پل ارتباطی هست بین کراپدارها و فول فریم ها به طوری که حالا اگه یه نفر بخواد دوربین بخره واقعا انتخاب براش سخت هست، کراپدارهای رده بالا یا فول فریم های رده متوسط. البته باید منتظر ریویوها و تستهای سنسور این دوربین و عملکرد اون به خصوص در محیطهای کم نور و حالات افزایش ایزو باشیم و ببینیم که تا چه حد میتونه با سنسورهای فول فریم رقابت کنه. قابلیتها و مشخصات بسیار عالی این دوربین که حالا پرچم دار دوربینهای کراپدار نیکون هست نوید نتایج بسیار عالی رو میده اما در مقام مقایسه با فول فریم ها باید منتظر موند.

ارادتمند.
    I.Givili، کوروش، mohammad.baruji و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه a.g g.a آواتار ها
    تشکر کرده
    7995

درود

تبریک به نیکونی های عزیز به خاطر این بدنه های هیجان انگیز !
    عجب شور نشاطی به وجود آورده نیکون بین جامعه عکاس ها !

سابقه ورود من به دنیای عکاسی و دنبال کردن محصولات جدید عکاسی در حدی نیست که زمان معرفی D300 و D3 رو به خاطر بیارم ولی با توجه به چیزهایی که درمورد D300 شنیده بودم مطمئن بودم که D7xxx ها دنباله D300 و رقیب 7D و دوستان نیستن و همیشه منتظر همچین روزهایی بودم که جانشین D300 از طرف نیکون معرفی بشه

دوستان گفتنی ها رو درمورد این بدنه گفتن ! ، فقط بگم که من هم خیلی دوست دارم عملکرد سنسور این دوربین رو ببینم ، در سال 2016 و این تراکم پیکسلی و اگه اشتباه نکنم پردازشگر جدید و سابقه درخشان نیکون در زمینه عملکرد سنسور دوربین هاش(با توجه به اطلاعاتی ناکامل من) و ...
    راستی این سنسور هم ساخت سونی هست دیگه نه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alichoopa نمایش پست ها
    راستش منم d5500 دارمو از چشمم افتاد فکر کنم ترکیبش با 150 600 اسپورت سیگما یک ترکیب ایده ال برای پرنده گرافی بشه قبل اینکه ب بازار بیاد باید همرو رد کنم بره ب شخصه قطعا خریدارش خاهم بود

پ.ن:اونهایی ک با این قیمتا d7200 خریدن پشیمون نیستن؟! ب نظرم نیکون حتی کراپدارهای رده d7xxx وd5xxx خودش رو هم نابود کرد با این حرکتی ک زد
    در کل مرسی نیکون دیشب خابم نبرد از فکر این بادی بیرون نمیومدم
    من به شخصه تکنولوژی های پیشرفته فوکوس و فوکوس ترکینگ و عکاسی پیاپی و... این دوربین و 7D mark II رو تحسین میکنم و اطلاعات و خبر هاشون رو تا جایی که برام مقدور باشه دنبال میکنم ولی معتقدم این دوربین ها متعلق به گروه خاصی از عکاس ها هستن که شدیدا به فوکوس سریع و دقیق و بافر زیاد و کلا ویژگی های منحصر به فرد این دوربین ها نیاز دارن و فکر میکنم که مدل عکاسی من طوری هست که هرگز داخل این دسته قرار نمیگیرم
    و اگر حتی در زمان متعادل شدن قیمت این دوربین هم بودجه لازم رو برای تهیه کردنش داشته باشم ترجیح میدم باز همین D5500 رو بگیرم و مجموعه لنزهام رو تکمیل کنم(برای من که این بدنه تمام انتظاراتی رو که از قبل از خریدش ازش داشتم بر آورده کرده)
    و حتی اگر بودجه تهیه این بدنه رو با تعدادی لنز هم داشته باشم باز ترجیح میدم یک فولفریم پایین رده مثل D750 بگیرم و باز مجموعه لنزهام رو تکیمل کنم
    مگر این که مدل عکاسیم تا اون موقع تغییر کرده باشه
    ویرایش توسط a.g g.a : Wednesday 6 January 2016 در ساعت 16:14
    MahBaz، davoud maani، I.Givili و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محـمد عـلی جـعفری
    Photoblog - Instagram - 500px
    Nikon D5500 - 18-55 II - 50 F1.8 G

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

مطلب زیر از منصورف خیلی جالبه. خصوصا بحث Auto AF Fine Tune. تو فرومهای مختلفی شایعه شده که این قابلیت وجود داره حالا مکانیزمش دقیقا چطوریه معلوم نیست.

https://photographylife.com/what-you...new-nikon-d500
    MahBaz، ata_m3 و amir.komeily تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    مطلب زیر از منصورف خیلی جالبه. خصوصا بحث Auto AF Fine Tune. تو فرومهای مختلفی شایعه شده که این قابلیت وجود داره حالا مکانیزمش دقیقا چطوریه معلوم نیست.

https://photographylife.com/what-you...new-nikon-d500
    چقدر خوب.....
    شایعه نیست آقا محمد علی چون تو مشخصات سایت DP هم این مورد رو نوشته:

An AF module developed for full-frame means unprecedented frame coverage on the APS-C D500, in this case with cross-type sensors available out to the literal edges of the frame. Furthermore, Nikon is introducing Auto AF Fine-Tune, which appears to use Live View (focus at the image plane) to automatically calibrate (at least the center point of) the Phase Detect AF module for any given lens 'with a few button operations'. This should help address arguably one of the biggest shortcomings of DSLRs relative to mirrorless cameras: the fact that the AF module is only a proxy for focus and, therefore, prone to inaccuracy.

یکی از مشکلاتی که عکاسا خیلی موقع ها باهش مشکل دارن همین کالیبره نبودن لنز هاست هرچند کم، که معمولا با AF Tune حلش میکنن ولی هنوز سیستم AF Tune آنچنان پیشرفت نکرده ،امیدوارم شاهد اضافه شدن این قابلیت به جانشین D7200 هم باشیم......
    Nima Sadigh، ata_m3، peacekeeper و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

اینم یه مقایسه مقدماتی برای دوستان از سایت cameraegg مشخصات گویاست ....

همینطور که میبینید 7DII با قیمت 1800 دلار عرضه شد و الان اگر اشتباه نکنم قیمتش زیر 4 تومن هست (حتی شاید بندر کمتر) و امید میره این دوربین هم با 2000 معرفی شده بعد از گذشت چند ماه از معرفی به همین حدود برسه.....
    kiavash، I.Givili، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

با سلام و تبریک خدمت دوستان عرصه ی نیکون.
    هرچند به شخصه نظرم اینه دوربینی از این دست و یا 7D ii باید ازشون تعداد بسیار محدود در حد نیاز عکاسان فوق حرفه ای مثلا 3-4 هزارتا زده شه و فرستاده بشه دم در خونشون.
    نیاز به یه همچین بافر و یا عکاسی پیاپی و نقاط فوکوس غیر از عکاسانی که کنار زمین های ورزشی و یا با لنزهای چند هزار دلاری در طبیعت عمر میگذرونند به نیاز چه کسی میاد؟!
    ارائه دوربینی در این سطح برای بازار عموم برای شرکتها کاملا جنبه تبلیغاتی داره و بس.چون کسی که نیاز در این سطح رو میبینه حتما دوربینی چون 1d canon or d4 nikon رو ازش چندتا داره و این دوربین رو هم به عنوان جوری کار میخره و نه نیاز.
    کسی که 7D دست گرفته باشه غیر ممکنه نیازی باشه در رده کراپ که این دوربین برطرف نکنه و حتی روی کاغذ امکانات 7D mark II براش خنده داره.که چی؟
    غیر ممکنه کسی بادی 7D داشته و به مارک 2 این بادی آپگرید کرده باشه.که البته قابل استعلام از فروشنده های محترم هست.(که لااقل 5-6 نفر از دوستان درجه یکم در یازار هستند و به گفته اونها دارم میگم)7D مارک ii بازار خریدش 2 گروه رو نشونه گرفته.یا اکثرا عکاسان آماتور که اولین یا در فکر ارتقاء اولبن بادیشون هستند و یا عکاسانی با تجهیزات چند ده هزار دلاری.
    کسی که از 100 نقطه کراس به شوق میاد مطمئنا دوربین 20 کراس تایپی رو تجربه نکرده و به جرات میگم حتی تو دستش هم نگرفته چون با تجهیزات معمول دیگه اون 80 تای بعدش همش برا قشنگیه ویزور خوبند و بس.
    اینها رو درباره 7D مارک 2 گفتم که یهو سوء تفاهم نشه و خواستم اول یه سوزن به خودم زده باشم.
    کسی که بخواد تا این حد هزینه کنه حتی بعد از تعدیل قیمت و با فرض اینکه به 7D ii برسه و خرید یه کراپدار در این قیمت حماقتی بیش نیست.در حالی که با حداقل تجهیزات هم و در هر ژانری میشه از مزیتهای یه فول فریم استفاده کرد و لذت برد.
    خرید یه همچین چیزی برای عموم این رو ثابت میکنه که خریدار هنوز به درک درستی از نیاز به دوربین و عکاسی نرسیده و متاسفانه نشانه عدم تجربه کافیه.
    یا علی.
    mohamad az، obsidiyan، MEHRDAD.D و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2637

پیش فرض مصاحبه سایت DPreview با Mark Soares (مدیر تولید) در مورد D5 و D500 در نمایشگاه CES

مصاحبه سایت DPreview با Mark Soares (مدیر تولید) در مورد D5 و D500 در نمایشگاه CES

لینک

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    با سلام و تبریک خدمت دوستان عرصه ی نیکون.
    هرچند به شخصه نظرم اینه دوربینی از این دست و یا 7D ii باید ازشون تعداد بسیار محدود در حد نیاز عکاسان فوق حرفه ای مثلا 3-4 هزارتا زده شه و فرستاده بشه دم در خونشون.
    نیاز به یه همچین بافر و یا عکاسی پیاپی و نقاط فوکوس غیر از عکاسانی که کنار زمین های ورزشی و یا با لنزهای چند هزار دلاری در طبیعت عمر میگذرونند به نیاز چه کسی میاد؟!
    ارائه دوربینی در این سطح برای بازار عموم برای شرکتها کاملا جنبه تبلیغاتی داره و بس.چون کسی که نیاز در این سطح رو میبینه حتما دوربینی چون 1d canon or d4 nikon رو ازش چندتا داره و این دوربین رو هم به عنوان جوری کار میخره و نه نیاز.
    کسی که 7D دست گرفته باشه غیر ممکنه نیازی باشه در رده کراپ که این دوربین برطرف نکنه و حتی روی کاغذ امکانات 7D mark II براش خنده داره.که چی؟
    غیر ممکنه کسی بادی 7D داشته و به مارک 2 این بادی آپگرید کرده باشه.که البته قابل استعلام از فروشنده های محترم هست.(که لااقل 5-6 نفر از دوستان درجه یکم در یازار هستند و به گفته اونها دارم میگم)7D مارک ii بازار خریدش 2 گروه رو نشونه گرفته.یا اکثرا عکاسان آماتور که اولین یا در فکر ارتقاء اولبن بادیشون هستند و یا عکاسانی با تجهیزات چند ده هزار دلاری.
    کسی که از 100 نقطه کراس به شوق میاد مطمئنا دوربین 20 کراس تایپی رو تجربه نکرده و به جرات میگم حتی تو دستش هم نگرفته چون با تجهیزات معمول دیگه اون 80 تای بعدش همش برا قشنگیه ویزور خوبند و بس.
    اینها رو درباره 7D مارک 2 گفتم که یهو سوء تفاهم نشه و خواستم اول یه سوزن به خودم زده باشم.
    کسی که بخواد تا این حد هزینه کنه حتی بعد از تعدیل قیمت و با فرض اینکه به 7D ii برسه و خرید یه کراپدار در این قیمت حماقتی بیش نیست.در حالی که با حداقل تجهیزات هم و در هر ژانری میشه از مزیتهای یه فول فریم استفاده کرد و لذت برد.
    خرید یه همچین چیزی برای عموم این رو ثابت میکنه که خریدار هنوز به درک درستی از نیاز به دوربین و عکاسی نرسیده و متاسفانه نشانه عدم تجربه کافیه.
    یا علی.
    در همه زمینه ها چنین افرادی وجود دارند و این مسئله اختصاص به عکاسی نداره. البته از دید دیگری اگر به قضیه نگاه کنید شاید برای کسانی مثل ما خیلی بد نباشد این قضیه
    کدوم یکی از ما بدش می آد که یک دوربین زیر 1000شات از یکی ازین دوستان گل و سنبل که نتوانسته اند با دوربین درست کار کنند و دیده اند همان دی 3200 دوستشان عکس های بهتری میگیره ، بخره ؟!
    mohsen.sh، AMinAM و Mohsen Sniper تشکر می‌کنند.

صفحه 5 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین