صفحه 6 از 22 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 218
Like Tree1152تشکر

موضوع: Nikon D500

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    در همه زمینه ها چنین افرادی وجود دارند و این مسئله اختصاص به عکاسی نداره. البته از دید دیگری اگر به قضیه نگاه کنید شاید برای کسانی مثل ما خیلی بد نباشد این قضیه
    کدوم یکی از ما بدش می آد که یک دوربین زیر 1000شات از یکی ازین دوستان گل و سنبل که نتوانسته اند با دوربین درست کار کنند و دیده اند همان دی 3200 دوستشان عکس های بهتری میگیره ، بخره ؟!
    به این میگن نگاهی زیرکانه
    DELL و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر همراه I.Givili آواتار ها
    تشکر کرده
    1572

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    با سلام و تبریک خدمت دوستان عرصه ی نیکون.
    هرچند به شخصه نظرم اینه دوربینی از این دست و یا 7D ii باید ازشون تعداد بسیار محدود در حد نیاز عکاسان فوق حرفه ای مثلا 3-4 هزارتا زده شه و فرستاده بشه دم در خونشون.
    نیاز به یه همچین بافر و یا عکاسی پیاپی و نقاط فوکوس غیر از عکاسانی که کنار زمین های ورزشی و یا با لنزهای چند هزار دلاری در طبیعت عمر میگذرونند به نیاز چه کسی میاد؟!
    ارائه دوربینی در این سطح برای بازار عموم برای شرکتها کاملا جنبه تبلیغاتی داره و بس.چون کسی که نیاز در این سطح رو میبینه حتما دوربینی چون 1d canon or d4 nikon رو ازش چندتا داره و این دوربین رو هم به عنوان جوری کار میخره و نه نیاز.
    کسی که 7D دست گرفته باشه غیر ممکنه نیازی باشه در رده کراپ که این دوربین برطرف نکنه و حتی روی کاغذ امکانات 7D mark II براش خنده داره.که چی؟
    غیر ممکنه کسی بادی 7D داشته و به مارک 2 این بادی آپگرید کرده باشه.که البته قابل استعلام از فروشنده های محترم هست.(که لااقل 5-6 نفر از دوستان درجه یکم در یازار هستند و به گفته اونها دارم میگم)7D مارک ii بازار خریدش 2 گروه رو نشونه گرفته.یا اکثرا عکاسان آماتور که اولین یا در فکر ارتقاء اولبن بادیشون هستند و یا عکاسانی با تجهیزات چند ده هزار دلاری.
    کسی که از 100 نقطه کراس به شوق میاد مطمئنا دوربین 20 کراس تایپی رو تجربه نکرده و به جرات میگم حتی تو دستش هم نگرفته چون با تجهیزات معمول دیگه اون 80 تای بعدش همش برا قشنگیه ویزور خوبند و بس.
    اینها رو درباره 7D مارک 2 گفتم که یهو سوء تفاهم نشه و خواستم اول یه سوزن به خودم زده باشم.
    کسی که بخواد تا این حد هزینه کنه حتی بعد از تعدیل قیمت و با فرض اینکه به 7D ii برسه و خرید یه کراپدار در این قیمت حماقتی بیش نیست.در حالی که با حداقل تجهیزات هم و در هر ژانری میشه از مزیتهای یه فول فریم استفاده کرد و لذت برد.
    خرید یه همچین چیزی برای عموم این رو ثابت میکنه که خریدار هنوز به درک درستی از نیاز به دوربین و عکاسی نرسیده و متاسفانه نشانه عدم تجربه کافیه.
    یا علی.
    درود
    امین حان نگاه شما دیگر خیلی سیاه و سفید است . اینچنین بادی قطعا اولویتش بازار حرفه ای ها هستش (در تایید فرمایشات شما) - اما ار زاویه دیگر در آمد کمپانی ها فقط ار راه یوزر های حرفه ای قرار نیست تامین بشه ، شخصا حتی اگر از 90% قابلیت های این دوربین نتوانم استفاده کنم اما باز هم دوست دارم این بادی را داشته باشم (شاید فقط حس خوبی بهم دهد )، اکثر ما کمال گرا هستیم ، به نظر من هر کسی وسع مالی اش اجاره میدهد و حتی عکاس آماتور هم هست چرا حتی یک بادی D5 نخرد ؟ گاهی خرید یک وسیله high end میتونه ماه ها حال آدم رو عوض کنه
    ehssanehs، yaghoobi، M.Nouri و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "آیدین گیویلی"
    www.idingivili.ir
    Canon 70D + 100mm macro L , 50mm F1.4 , 10-18mm , Speedlite 600ex-rt

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    187

علیرغم همه امکانات جای فلاش بسیار خالیه.
    ویرایش توسط Ghahraie : Wednesday 6 January 2016 در ساعت 22:43
    ehssanehs تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    187

ظاهرا ریموت فلاش داخلی داره؟

كاربر آشنا 5131 آواتار ها
    تشکر کرده
    635

امکان فیلمبرداری 4K هم به این دروبین اضافه شده؟

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط AMinAM نمایش پست ها
    با سلام و تبریک خدمت دوستان عرصه ی نیکون.
    هرچند به شخصه نظرم اینه دوربینی از این دست و یا 7D ii باید ازشون تعداد بسیار محدود در حد نیاز عکاسان فوق حرفه ای مثلا 3-4 هزارتا زده شه و فرستاده بشه دم در خونشون.
    نیاز به یه همچین بافر و یا عکاسی پیاپی و نقاط فوکوس غیر از عکاسانی که کنار زمین های ورزشی و یا با لنزهای چند هزار دلاری در طبیعت عمر میگذرونند به نیاز چه کسی میاد؟!
    ارائه دوربینی در این سطح برای بازار عموم برای شرکتها کاملا جنبه تبلیغاتی داره و بس.چون کسی که نیاز در این سطح رو میبینه حتما دوربینی چون 1d canon or d4 nikon رو ازش چندتا داره و این دوربین رو هم به عنوان جوری کار میخره و نه نیاز.
    کسی که 7D دست گرفته باشه غیر ممکنه نیازی باشه در رده کراپ که این دوربین برطرف نکنه و حتی روی کاغذ امکانات 7D mark II براش خنده داره.که چی؟
    غیر ممکنه کسی بادی 7D داشته و به مارک 2 این بادی آپگرید کرده باشه.که البته قابل استعلام از فروشنده های محترم هست.(که لااقل 5-6 نفر از دوستان درجه یکم در یازار هستند و به گفته اونها دارم میگم)7D مارک ii بازار خریدش 2 گروه رو نشونه گرفته.یا اکثرا عکاسان آماتور که اولین یا در فکر ارتقاء اولبن بادیشون هستند و یا عکاسانی با تجهیزات چند ده هزار دلاری.
    کسی که از 100 نقطه کراس به شوق میاد مطمئنا دوربین 20 کراس تایپی رو تجربه نکرده و به جرات میگم حتی تو دستش هم نگرفته چون با تجهیزات معمول دیگه اون 80 تای بعدش همش برا قشنگیه ویزور خوبند و بس.
    اینها رو درباره 7D مارک 2 گفتم که یهو سوء تفاهم نشه و خواستم اول یه سوزن به خودم زده باشم.
    کسی که بخواد تا این حد هزینه کنه حتی بعد از تعدیل قیمت و با فرض اینکه به 7D ii برسه و خرید یه کراپدار در این قیمت حماقتی بیش نیست.در حالی که با حداقل تجهیزات هم و در هر ژانری میشه از مزیتهای یه فول فریم استفاده کرد و لذت برد.
    خرید یه همچین چیزی برای عموم این رو ثابت میکنه که خریدار هنوز به درک درستی از نیاز به دوربین و عکاسی نرسیده و متاسفانه نشانه عدم تجربه کافیه.
    یا علی.
    درود بر شما
    ببین داداش گلم اینایی که فرمودی در مورد همگان صدق نمیکنه. هستند کسانی که میدونن ارتقا بادی نمیتونه کمکی به عکاسیشون کنه و دنبال یادگیری میرن ولی در عین حال دوست دارن از آخرین فناوری ها هم استفاده کنند. (البته حتمأ پولش رو دارن!). پس صرف خرید یک بادی پیشرفته تر نه تنها مذموم نیست بلکه احترام به خواست درونی خود است. (بازم تکرار میکنم در صورتیکه از نظر مالی مشکلی نداشته باشن).
    عکاسی از کودکان بازیگوش یا حتی سوژه های متحرک خیابانی کم از حرکات ورزشی و حیات وحش نیست. قطعأ داشتن فوکوس قویتر باعث هدر رفتن تعداد کمتری از عکس ها میشه.
    اینو گفتم که روشن بشه داشتن تجهیزات قویتر همه چیز نیست اما یک مزیت بزرگه.
    یا حق
    yaghoobi، M.Nouri، a.g g.a و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر همراه AMinAM آواتار ها
    تشکر کرده
    335

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.A.Tabar نمایش پست ها
    درود بر شما
    ببین داداش گلم اینایی که فرمودی در مورد همگان صدق نمیکنه. هستند کسانی که میدونن ارتقا بادی نمیتونه کمکی به عکاسیشون کنه و دنبال یادگیری میرن ولی در عین حال دوست دارن از آخرین فناوری ها هم استفاده کنند. (البته حتمأ پولش رو دارن!). پس صرف خرید یک بادی پیشرفته تر نه تنها مذموم نیست بلکه احترام به خواست درونی خود است. (بازم تکرار میکنم در صورتیکه از نظر مالی مشکلی نداشته باشن).
    عکاسی از کودکان بازیگوش یا حتی سوژه های متحرک خیابانی کم از حرکات ورزشی و حیات وحش نیست. قطعأ داشتن فوکوس قویتر باعث هدر رفتن تعداد کمتری از عکس ها میشه.
    اینو گفتم که روشن بشه داشتن تجهیزات قویتر همه چیز نیست اما یک مزیت بزرگه.
    یا حق
    منم که همین حرفو زدم عزیز اما حرف پول مازاد برای تجهیزاتیه که استفاده نمیشه.
    کسی که با 7D عکاسی میکنه با همون 19 تای کراس هیچ سوژه ای رو از دست نمیده.این رو از رو تجربه 200هزار شاتی که با این دوربین داشتم دارم میگم.
    بسیار هم از سوژه های در حال حرکت عکاسی کردم و مشکلی نداشتم.
    حتی یادیم نمیاد یک شات هم به خاطر دیلی در فوکوس از دست داده باشم.
    ولی این رو قبول دارم که بخش اعظمی از کار احترام به خواست درونیست و کلا همه ماها دوست داریم بهترین رو داشته باشیم
    یا علی.
    obsidiyan و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

با معرفی این دوربین یک چیز من را بیشتر از معرفی این دوربین خوشحال کرد (چون من کاربر این دوربین نیستم). آن هم عرضه لنز 80-16 بصورت لنز کیت این بدنه میباشد. که مسلما باعث عرضه زیاد این لنز در بازار و کاهش قیمت آن هست (مثل عرضه لنز 120-24 با D750 و ارزان شدن آن، این لنز 1100 دلاری را در بازار تهران بصورت کیت 2 میلیون تومن میشه خرید). این اتفاق هم مطمئنا برای 80-16 نازنین خواهد افتاد.
    yaghoobi، Amir Tavakoli، M-Yousefi و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Nouri نمایش پست ها
    با معرفی این دوربین یک چیز من را بیشتر از معرفی این دوربین خوشحال کرد (چون من کاربر این دوربین نیستم). آن هم عرضه لنز 80-16 بصورت لنز کیت این بدنه میباشد. که مسلما باعث عرضه زیاد این لنز در بازار و کاهش قیمت آن هست (مثل عرضه لنز 120-24 با D750 و ارزان شدن آن، این لنز 1100 دلاری را در بازار تهران بصورت کیت 2 میلیون تومن میشه خرید). این اتفاق هم مطمئنا برای 80-16 نازنین خواهد افتاد.
    جناب نوری منظورتون 16-85 هست دیگه ؟ چون دو بار اشتباه تایپ کردید به شک افتادم !

كاربر فعال Iman.sh آواتار ها
    تشکر کرده
    1592

نقل قول نوشته اصلی توسط Farshid.Y نمایش پست ها
    جناب نوری منظورتون 16-85 هست دیگه ؟ چون دو بار اشتباه تایپ کردید به شک افتادم !
    فکر نکنم اشتباه کرده باشن چون لنز 80-16 جدید هم معرفی شده بود پیش از این.
    البته اگر کیفیت این لنز مشابه 120-24 باشه که اصلاً جالب نمیشه چون اون لنز سر نخواستنش به شدت دعواست و یکی از عوامل پایین بودن قیمتشم همینه.
    M.Nouri، a.g g.a، obsidiyan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مرگ آدم لحظه ای فرا می رسه که چیزی یاد نگیره.

My Arsenal

صفحه 6 از 22 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین