صفحه 3 از 39 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 381
Like Tree159تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H9 , DSC-H7 تاپيك جامع

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: سوني H7 و H9 ( به زودي)

سلام....

یکمی زیادی زیاد رفتم ، نه مثل اینکه کمی با من هماهنگ کرده بودند ، در مقابل پاناسونیک و الیپوس هنوز هم برتر است....

http://www.dpreview.com/reviews/sonyh9/page6.asp

لرزه گیرش هم مثل اینکه حرف هایی دارد برای گفتن .....

http://www.dpreview.com/reviews/sonyh9/page7.asp
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

به غیر از نویز ایراد مهم دیگه ای نمیبینم....
    به نظر من سوني خيلي غير حرفه اي عمل كرده. اون فيلمي رو كه گذاشته بودم ديدين ؟ يه لنز هود براش طراحي كرده بلانسبت اندازه ي كله ي خ...

Lcd اش هم بر خلاف نظر اكثريت به نظرم خيلي يغر و بد طراحي شده.

ولي چيزي كه برام خيلي جالب بود لرزه گيرش بود. روي 15x روي يك قايقي روي آب زوم مي كنه و تا شاتر رو فشار مي ده تصوير فوري فوكوس و بي حركت مي شه.

تشکر کرده
    14101

سلام....

فرهاد جان هود لنز همان طور که خودت بهتر میدونی بر حسب مسائل اپتیکی لنز طراحی میشه ، به نظرم چون دامنه ی این لنز بسیار بالا است هود هم به این بزرگی است ( نمونه هود لنز هایی مثل 18-200)

درباره ی ال سی دی ، با شما کمی موافقم ، اما بزرگ بودن بیش از حد باعث این برداشت میشه که اگر جنبه ی زیبایی رو هم منظور کنیم میشه به سراغ H7 رفت ، به نظر اون ظریف تر است....

اما لرزه گیرش واقعا عالی است ، سونی دز مورد لرزه گیر ها تجارب خوبی داره و از تکنولوژی های مینولتای خدا بیاکرز هم بخوبی استفاده کرد....مهندشان مینولتا رو بخدمت گرفت و شاهد این لرزه گیر هستیم...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

پیش فرض نمونه عکسهای سونی اچ 9

سلام به همه دوستان.
    قبل از آنکه شروع کنم باید بگویم که من وقتی که این دوربین وارد بازار آمریکا شد آن را با کپنی که از یکی از مغازه ها داشتم به قیمت 450 دلار خریداری کردم (قیمت اصلی 480 + مالیات = 520 دلار). این سونی دومین دوربین سونی این حقیر بود. دوربین اولم یک دابلیو 5 عالی بود که دوسال با من بود و در سفری که با اتومبیل به دور غرب ایالات متحده داشتم همیشه با من بود بدون هیچ مشکلی. بر این اصل بر آن شدم تا دوربین دومم را نیز از تولیدات این کارخانه موفق جهانی تهیه کنم. وبا کلی انتظار و گشتن بالاخره آن را به دست آوردم. ولی چشمتان روز بد نبیند، منی که دوربین قبلی ام را به حساب بهتر بودن این دوربین در سایت آمازون فروخته بودم بعد از رویت کردن عکسها و نویز ریداکشن در دوربین کلی نا امید شدم این دوربین با تمام زیبایی های ظاهری و برتریهای فناورییی که در ساخت و تولیدش به کار رفته مهمترین کار یک دوربین را که همانا گرفتن عکس نسبتا بی مشکل است را نمیتواند درست انجام دهد. من اول فکر کردم که مشکل از من است و بعد فکر کردم که بروم و با یکی دیگر عوضش کنم. و با همین حساب آن دوربین را دوبار با یکی دیگر مثل خودش عوض کردم ولی داستان عکسهای بد همچنان ادامه داشت. به هر حال بعد از مدتی کلنجار رفتن به خود قبولاندم که راه چاره فقط پس دادن آن است. و به قول معروف ما را به خیر و تو را به سلامت. خدارا شکر اینجا در آمریکا اگر از جنسی ناراضی باشی به سهولت پس گرفته میشود.
    الان دوستان ممکن است بپرسند که آن وقت چه دوربینی جایگزین آن مرحوم شده است! و در جواب باید خدمتتان بگویم با کلی خواندن این سایت و آن سایت یک اس-ال-آر پنتکس کی100دی خریدم که دوربینی است عالیتر از نیکون 40دی یا کنون 350 و قیمت باور نکردنی 430 دلار آمریکا بدون مالیات. و قصد دارم یک دوربین کوچک هم خریداری کنم. شنیدم کنون آ630 الان در آمریکا حدود 190 دلار شده که میشه 180 هزار تومان برای مصارب معمولی عالی است.
    لازم به زکر است که بنده زیست شناسم و عکاس حرفه ای نیستم ولیکن به عکاسی به عنوان یک تفریح و همچنین ثبت ثانیه های این زندگی گذرا علاقه مندم.
    دوستانی از من خواسته بودند که عکسهای نمونه برای دیدن قرار دهم و به این جهت من هم حدود 19 عکس با این دوربین را در سایت "فلیکر" قرار دادم که میتوانید در آدرس زیر آنان را ملاحظه بفرمایید. البته این عکسها کوچک شده هستند و شاید بدرد قضاوت نخورند ولی بد نیست ببینید. و عکسهایی که با سونی دابلیو 5 هم گرفتم هم موجود میباشد.
    امید وارم که مفید واقع شود و دوستان بتوانند در باره خرید این دوربین درک درستی داشته باشند.
    یا حق.

کد:
    http://www.flickr.com/photos/36092363@N00/sets/72157600301864251
    ویرایش توسط infinity : Sunday 3 June 2007 در ساعت 07:03 دلیل: اصلاح لینک

كاربر ويژه infinity آواتار ها
    تشکر کرده
    4379

پیش فرض پاسخ: نمونه عکسهای سونی اچ 9

این هم برای دوستان محکوم به "*ف ی ل ت ر ی ن گ*" :

کد:
    http://www.besteducationalresources.info/index.php?q=aHR0cDovL3d3dy5mbGlja3IuY29tL3Bob3Rvcy8zNjA5MjM2M0BOMDAvc2V0cy83MjE1NzYwMDMwMTg2NDI1MQ%3D%3D&hl=3ed
    هادی هژیرآذر

كاربر آشنا utopia آواتار ها
    تشکر کرده
    0

با تشكر از دوست عزيز
    بنده آدم حسودي نيستم ولي بعضي مواقع ديگه نمي تونم جلوي خودم رو بگيرم. واقعا دردناكه در اينجا با حقوق ماهيانه يك كارمند يا كارگر ساده فقط يه دوربين كاملا معمولي ميشه تهيه كرد ( حدود 250 براي A630) كه اولا 70 بالاي قيمت جهاني است ثانيا خود جنس هم درجه A نيست و ثالثا با هزار ترس و لرز كه جنس دست دو به آدم نندازن و رابعا.............اما
    اما در مملكت دشمن لعنتي عزيز با 10 و 15 %(شايد هم كمتر) درامد ماهيانه ، همان دوربين را با كيفيت بالا و مهمتر از آن خدمات پس از فروش كه براي من مثل رويا مي مونه(تعويض دوربين به دليل اينكه خريدار با عكسهاش حال نمي كنه) ميشه تهيه كرد.
    واقعا سوزناكه، درآمد به ريال و هزينه به دلار
    سعيد شاه علي

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2853

Thumbs up پاسخ: نمونه عکسهای سونی اچ 9

خوب دیگه باید هم سوخت هم ساخت.......
    دیگه ایرانی هستیم و .......:(

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط utopia نمایش پست ها
    با تشكر از دوست عزيز
    بنده آدم حسودي نيستم ولي بعضي مواقع ديگه نمي تونم جلوي خودم رو بگيرم. واقعا دردناكه در اينجا با حقوق ماهيانه يك كارمند يا كارگر ساده فقط يه دوربين كاملا معمولي ميشه تهيه كرد ( حدود 250 براي A630) كه اولا 70 بالاي قيمت جهاني است ثانيا خود جنس هم درجه A نيست و ثالثا با هزار ترس و لرز كه جنس دست دو به آدم نندازن و رابعا.............اما
    اما در مملكت دشمن لعنتي عزيز با 10 و 15 %(شايد هم كمتر) درامد ماهيانه ، همان دوربين را با كيفيت بالا و مهمتر از آن خدمات پس از فروش كه براي من مثل رويا مي مونه(تعويض دوربين به دليل اينكه خريدار با عكسهاش حال نمي كنه) ميشه تهيه كرد.
    واقعا سوزناكه، درآمد به ريال و هزينه به دلار

درودی دوباره بر دوستان،
    میدانم که این یک سایت هنری-اطلاعاتی است و باید از حرفهای سیاسی-فلسفی دوری جست. ولیکن نمیتوانم نسبت به همدردی با دوست عزیز "یوتپیا" سکوت اختیار کنم. من کاملا از درد دوستان اطلاع دارم چون روزگاری نه چندان دور در آن دیار زندگی میکردم (8 سال پیش).
    ولی این را نیز بدانیم که در این جهان خوشبختی و بدبختی، درآمد کم و درآمد بالا همه نسبی هستند. بسیار شبیه قانون نسبیت کوانتوم انشتین اگر که معرف حظورتان هست. مثلا ما فکر میکنیم که در کشورمان خرید یک دوربین 250 دلاری تمان حقوق ماهیانه یک کارمند-کارگر است و به این دلیل دل چرکین میشویم و در مقام مقایسه با کشوری مثل آمریکا خود را در رفاه کمتری میبینیم که البته در بسیاری موارد همین گونه است. من به عنوان یک شخص حقیقی وقتی میبینم که در بسیاری از کشورهای دنیا (بخوانید آفریقایی) مردم از داشتن سر پناه، غذا، پوشاک محروم هستند، احساس شرم میکنم. و گاهی حتی امنیت جانی ندارند و شاید با ماهی یک تا ده دلار زندگی میکنند و داشتن یک دوربین دقدقه زندگییشان نیست زیرا شکم را سیر کردن و ادانه بقاء ارجهیت دارد. بس خوشبختی و بد بختی کاملا نسبی است و در یک نگاه میتوان پی برد که ما در مقام مقایسه، هرچند سطحی در موقعیتی هزاران بار بهتر هستیم. این دنیا پر از نا عدالتی است و ما فرزندان آدم کسی جز خود را برای اینهمه کاستی نباید سرزنش کنیم، از ماست که بر ماست.
    از دوست عزیزی که لینک تصویر های حقیر را اصلاح فرمودند کمال تشکر را دارم.
    به امید جهانی برابر. خدانگهدار.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

واقعا با دیدن این چیزها آدم از h9 منصرف میشم
    اول فکر می کردم برای کاربر معمولی مثل من مشکلی نداره بعد وقتی می بینم برای کاربر معمولی دیگیری این مشکل نویز وجود داره باید تصمیم رو عوض کرد. خوب شد این جا رو خوندم اگه نه ....
    از amir5831 هم تشکر می کنم

تشکر کرده
    14101

سلام....

واقعا با دیدن این چیزها آدم از h9 منصرف میشم
    اول فکر می کردم برای کاربر معمولی مثل من مشکلی نداره بعد وقتی می بینم برای کاربر معمولی دیگیری این مشکل نویز وجود داره باید تصمیم رو عوض کرد. خوب شد این جا رو خوندم اگه نه ....
    دوستان ترا به خدا اینطور اظهار نظر نکنید........

اشکال دوربین رو برای بنده هم توضیح دهید شاید بنده هم متوجه شدم....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

صفحه 3 از 39 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین