صفحه 5 از 39 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 381
Like Tree159تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H9 , DSC-H7 تاپيك جامع

كاربر آشنا gaygeel آواتار ها
    تشکر کرده
    50

پیش فرض پاسخ: نمونه عکسهای سونی اچ 9

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafy نمایش پست ها
    دوستان !!!
    یعنی واقعا از بین این همه عاشق عکاسی هیچ کس یه نمونه عکس از H9 نداشت !!!
    یعنی هیچ کس تو ایران این دوربین رو نخریده !؟! :confused:
    نمونه عکس های خارجی خیلی زیاده ، دنبال ایرانی می گشتم !
    سلام...
    این مدل جذاب هنوز تو بازار ایران و دبی نیومده.البته تا 2هفته پیش که من پرسیدم:(
    علیرضا ساریخانی

كاربر همراه Shafy آواتار ها
    تشکر کرده
    414

Exclamation پاسخ: می خوام H9 بگیرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    تا آنجا که بنده میدانم زوم اپتیکال ربطی به نویز ندارد...........شاید جدیدا مد شده :biggrin:
    دوست عزیز شما یکی از اعضای فعال هستین و نظر شما برام اهمیت داره !
    یعنی به نظر شما می خواید بگید که H9 هیچ نویزی نداره !؟!
    راستش اون کسانی هم که گفتن نویز داره نگفتن در چه حالتی و در چه شرایطی ! خیلی دلم می خواد بدون واقعا مشکل کجاست آیا فقط یه شایست یا واقعیت داره !!!
    آخه خودم وقتی وب سایت های معروفو چک می کنم هیچ کدوم از لحاظ کیفیت عکاسی هیچ اشکالی ازش نگرفتن !!!!!!!!!
    مگر توی تالار های گفتگو که اون هم معلوم نیست کاربر اون دوربین در چه شرایطی گفته که این مدل نویز داره ! (آخه همچین چیزی از سونی بعید به نظر میرسه)
    یا شاید هم مشکل 1 دوربین بود آخه واسه خودمم پیش اومده یه بار یه دوربین 5 مگا پیکسلی گرفتم 2 روز باهاش کار کردم احساس کردم نویز زیادی داره (آزمایش کردم) دستمو گذاشتم جلوی لنز به طوری که هیچ نوری داخل نشه بعد یه عکس گرفتم وقتی اون عکس و تو کامپیوتر بررسی کردم دیدم درسته عکس کاملا سیاه نیست یه نقطه های ریز سفید و رنگی داخل عکس دیده میشه، سری با شرکت در میون گذاشتم و بعد بررسی شرکت نمایندی حرف منو تایید کرد و دوربین رو واسم عوض کرد و در دوربین بعدی که همون مدل بود من هیچ نویزی ندیدم !

این که کسی ادعا کنه که که H9 نویز داره به نظر قابل بررسی و این که در چه شرایطی نویز داره !!!

تشکر کرده
    414

Smile پاسخ: H9 و ورود به بازار

نقل قول نوشته اصلی توسط gaygeel نمایش پست ها
    سلام...
    این مدل جذاب هنوز تو بازار ایران و دبی نیومده.البته تا 2هفته پیش که من پرسیدم:(
    سلام
    دوست عزیز این مدل وارد بازار شده الان حدود یک ماه میشه ! در داخل ایراب هم حدود 2 هفته وارد بازار شده ولی وارد کننده شرکت سونی ایران نیست 2 تا شرکت این دوربین رو وارد کردن (نورنگار - پارسه) من خودم با نمایندگی سونی در ایران تماس گرتم اون هم ادعا کردن که همچیم مدلی وارد بازار نشده ولی وقتی گفتم وارد شده و بررسی کردن دیدن درسته وارد شده ، خودشون هم تعجب کردن :biggrin:
    گفتم شما کی وارد می کنین گفت در حال اقدامیم هفته بعد وارد میشه (2/4/86) راستش منم منتظرشم خیلی دلم می خواد بیشتر بشناسمش !
    gaygeel تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

پیش فرض پاسخ: H9 و ورود به بازار

سلام
    دوست عزیز این مدل وارد بازار شده الان حدود یک ماه میشه ! در داخل ایراب هم حدود 2 هفته وارد بازار شده ولی وارد کننده شرکت سونی ایران نیست 2 تا شرکت این دوربین رو وارد کردن (نورنگار - پارسه) من خودم با نمایندگی سونی در ایران تماس گرتم اون هم ادعا کردن که همچیم مدلی وارد بازار نشده ولی وقتی گفتم وارد شده و بررسی کردن دیدن درسته وارد شده ، خودشون هم تعجب کردن :biggrin:
    گفتم شما کی وارد می کنین گفت در حال اقدامیم هفته بعد وارد میشه (2/4/86) راستش منم منتظرشم خیلی دلم می خواد بیشتر بشناسمش !
    تا یه چند روز دیگه توی http://www.dcresource.com/ ریویو ای از این دوربین زده میشه (در لیست زده دوربین بعدی h9 هست) سعی کن قبل از خرید حتما ریویو ی این سایت رو ببینی.
    قیمت هم دیجی کالا الآن حدود 459 تومن هست!!

كاربر آشنا gaygeel آواتار ها
    تشکر کرده
    50

پیش فرض پاسخ: می خوام H9 بگیرم

[QUOTE=Shafy;47387]دوست عزیز شما یکی از اعضای فعال هستین و نظر شما برام اهمیت داره !
    یعنی به نظر شما می خواید بگید که H9 هیچ نویزی نداره !؟!
    راستش اون کسانی هم که گفتن نویز داره نگفتن در چه حالتی و در چه شرایطی ! خیلی دلم می خواد بدون واقعا مشکل کجاست آیا فقط یه شایست یا واقعیت داره !!!
    آخه خودم وقتی وب سایت های معروفو چک می کنم هیچ کدوم از لحاظ کیفیت عکاسی هیچ اشکالی ازش نگرفتن !!!!!!!!!
    مگر توی تالار های گفتگو که اون هم معلوم نیست کاربر اون دوربین در چه شرایطی گفته که این مدل نویز داره ! (آخه همچین چیزی از سونی بعید به نظر میرسه)
    یا شاید هم مشکل 1 دوربین بود آخه واسه خودمم پیش اومده یه بار یه دوربین 5 مگا پیکسلی گرفتم 2 روز باهاش کار کردم احساس کردم نویز زیادی داره (آزمایش کردم) دستمو گذاشتم جلوی لنز به طوری که هیچ نوری داخل نشه بعد یه عکس گرفتم وقتی اون عکس و تو کامپیوتر بررسی کردم دیدم درسته عکس کاملا سیاه نیست یه نقطه های ریز سفید و رنگی داخل عکس دیده میشه، سری با شرکت در میون گذاشتم و بعد بررسی شرکت نمایندی حرف منو تایید کرد و دوربین رو واسم عوض کرد و در دوربین بعدی که همون مدل بود من هیچ نویزی ندیدم !

این که کسی ادعا کنه که که H9 نویز داره به نظر قابل بررسی و این که در چه شرایطی نویز داره !!![/QUOT

سلام...

میگن این مدل سونی در عکاسی در نور کم نسبت به مدل های رقیب ضعیفتره و در ایزو 400 به بعد نویز وحشتناکی تو عکساشه
    ما هم شنیدیم...
    خدا کنه واقیعت نداشته باشه
    علیرضا ساریخانی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    55

خوب من هم می خوام این دوربین رو بخرم ولی با شنیدن نویز ها واقعا منصرف شدم و نظر به سوی فوجی رفت!!
    اگه واقعا نویز نداشته باشه روی همون نظر قبلیم یعنی سونی h9 هستم

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

Deepest apology for being written in English, I am away from my computer.

To Date I have posted two topics discussing the goods and bads of this particular imaging device. Couple of people have already emailed me and asked me if I could send them full resolution images from H9 and pointing out the short comings, which I have obliged. But in short I shall say to those who have failed to do a proper search regarding this issue, yes indeed, H9 has severe proplem not with "Noise" but with "Noise Reduction" that eventually causes smearing on the foliage (leaf, tree branches, hair) so if you want to spend an equivalent of 450 green-backs, you should be damn sure that you are ok with this kind of image processing.

Some body pointed out that it's rather unbelievable that such a reputable company (Sony) can make bad product?! I should agree with that but also to mention that Sony has not been and will never be a sole camera company and as you all know it makes wide range of consumer electronics, so it's very well expected that mistakes happen, and to my humble opinion, this is one them.

To see some samples please visit my Flicr account at the bottom or email me I will do my best and send you few mind changing images from my days with H9.

Sincerely
    ویرایش توسط amir5831 : Wednesday 20 June 2007 در ساعت 22:44

تشکر کرده
    414

Talking پاسخ: می خوام H9 بگیرم

اوووووووووووووووووو تازه فهمیدم نویز ها واسه چیه !!! :biggrin:
    آره درسته ! سونی روی مدل H9 خیلی رو قابلیت عکاسی در شب و نور کم مانور داده ! به طوری که خیلی از رقاباشو پشت سر گذاشته ! و نویز این مدل هم در ISI بالا خودشو نشون میده
    بعضی از دوستان گفتن نسبت به دوربین های هم کلاس خودش از نویز بیشتری برخورداره ولی توضیح ندادن که در نور کم و ISO بالا اینطوریه ! اون هم بخاطره ISO 3200 که هیچ کدوم از شرکت های دیگه نتونستن همچین دوربینی با این امکانات رو با این قیمت و با این ISO بیرون بدن ! خوب کاملا برای همه واضح و روشنه که در ISO های بالا نویز ها به مراطب بیشتر میشه این یه چیز عادیه، و اینکه بعضی از دوستان می گن که نویز دوربین های شرکت های دیگه کمتره ! به خاطره اینه که ISO 3200 ندارن و زیاد روی عکاسی در تاریکی ریسک نکردن !
    راستش من فکر کردم عکس های در روز و معمولیش نویز داره (خیلی برام عجیب بود) :biggrin:

كاربر آشنا amir5831 آواتار ها
    تشکر کرده
    18

اوووووووووووووووووو تازه فهمیدم نویز ها واسه چیه !!! :biggrin:
    آره درسته ! سونی روی مدل H9 خیلی رو قابلیت عکاسی در شب و نور کم مانور داده ! به طوری که خیلی از رقاباشو پشت سر گذاشته ! و نویز این مدل هم در ISI بالا خودشو نشون میده
    بعضی از دوستان گفتن نسبت به دوربین های هم کلاس خودش از نویز بیشتری برخورداره ولی توضیح ندادن که در نور کم و ISO بالا اینطوریه ! اون هم بخاطره ISO 3200 که هیچ کدوم از شرکت های دیگه نتونستن همچین دوربینی با این امکانات رو با این قیمت و با این ISO بیرون بدن ! خوب کاملا برای همه واضح و روشنه که در ISO های بالا نویز ها به مراطب بیشتر میشه این یه چیز عادیه، و اینکه بعضی از دوستان می گن که نویز دوربین های شرکت های دیگه کمتره ! به خاطره اینه که ISO 3200 ندارن و زیاد روی عکاسی در تاریکی ریسک نکردن !
    راستش من فکر کردم عکس های در روز و معمولیش نویز داره (خیلی برام عجیب بود) :biggrin:
    باز برگشتم خانه و پشت رایانه خودم و فارسی نویسی.

دوست عزیز شما یا نخواندید یا متوجه نشدید که بنده گفتم که نویز اصلا ندارد. نویز ریداکشن یا به حسابی نویزها را با از بین بردن جزییات از بین میبرد. به انگلیسی میگویند "Smearing ٍEffect" که این خود بدتر از نویز است، با نویز میشود ساخت ولی با تابلوی رنگ روغن خیر، این همان کاری است که این دوربین انجام میدهد.

لنز این دوربین در پهن ترین حالت 31 میلیمتر و دورترین حالت 465 میلیمتر فقط عکس را در مرکز تصویر واضح نشان میدهد. و در کنار تصویر همه چیز رنگ روغن است. موتور کاهش نویز از کمترین ISO یعنی 80 فعال است که این بدان معناست که اکثر تصاویر از حالت رنگ روغنی بر خوردارند.

من همانطور که گفته بودم این دوربین را خریدم و دوبار تعویض کردم و حدود 2000 عکس گرفتم و شاید بتوان گفت که 75 درصد عکسها را دور ریختم. و بالاخره رفتم و به فروشگاه پس دادم. و الان یک پنتکس از آمازون گرفته ام که در حال امتحان است فعلا که خوب است وگر نه این را هم مرجوع میکنم. دوربین را باید خرید و امتحان کرد چشم بسته نتوان خرید. در این مدت من کنون A630 , G7 را نیز مدتی خریداری کردم و بعدا بس فرستادم. به نظر من این دو دوربین خیلی عالی هستند ولی من به دنبال کیفیت اس ال آر بودم و این پنتکس را با 399 دلار خریدم که 80 دلار از سونی H9 ارزان تر بود و کیفیت از زمین تا آسمان است.

و بالاخره صلاح مملکت خویش خسروان دانند. اگر در ایرانی و نمیتوانی به راحتی بعد از چند هفته و چند هزار عکس جنس را مرجوع کنی بس بهتر همان که از این دوربین که جز آتش زدن پولت هیچ حاصلی ندارد دوری کنی. مگر آنکه پول برایت فراوان و بی ارزش است و یا به دنبال نه یک دوربین که یک دستگاه شیک ولی عکس های نه چندان شیک میگردی. این را بدانیم که اولین و مهمترین کار یک دوربین عکاسی همانا عکس گرفتن است و هیچ و بقیه همه به قول آمریکاییها It's all bells and whistles.

خوش باشی

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط amir5831 نمایش پست ها
    باز برگشتم خانه و پشت رایانه خودم و فارسی نویسی.

دوست عزیز شما یا نخواندید یا متوجه نشدید که بنده گفتم که نویز اصلا ندارد. نویز ریداکشن یا به حسابی نویزها را با از بین بردن جزییات از بین میبرد. به انگلیسی میگویند "Smearing ٍEffect" که این خود بدتر از نویز است، با نویز میشود ساخت ولی با تابلوی رنگ روغن خیر، این همان کاری است که این دوربین انجام میدهد.

لنز این دوربین در پهن ترین حالت 31 میلیمتر و دورترین حالت 465 میلیمتر فقط عکس را در مرکز تصویر واضح نشان میدهد. و در کنار تصویر همه چیز رنگ روغن است. موتور کاهش نویز از کمترین ISO یعنی 80 فعال است که این بدان معناست که اکثر تصاویر از حالت رنگ روغنی بر خوردارند.

من همانطور که گفته بودم این دوربین را خریدم و دوبار تعویض کردم و حدود 2000 عکس گرفتم و شاید بتوان گفت که 75 درصد عکسها را دور ریختم. و بالاخره رفتم و به فروشگاه پس دادم. و الان یک پنتکس از آمازون گرفته ام که در حال امتحان است فعلا که خوب است وگر نه این را هم مرجوع میکنم. دوربین را باید خرید و امتحان کرد چشم بسته نتوان خرید. در این مدت من کنون A630 , G7 را نیز مدتی خریداری کردم و بعدا بس فرستادم. به نظر من این دو دوربین خیلی عالی هستند ولی من به دنبال کیفیت اس ال آر بودم و این پنتکس را با 399 دلار خریدم که 80 دلار از سونی H9 ارزان تر بود و کیفیت از زمین تا آسمان است.

و بالاخره صلاح مملکت خویش خسروان دانند. اگر در ایرانی و نمیتوانی به راحتی بعد از چند هفته و چند هزار عکس جنس را مرجوع کنی بس بهتر همان که از این دوربین که جز آتش زدن پولت هیچ حاصلی ندارد دوری کنی. مگر آنکه پول برایت فراوان و بی ارزش است و یا به دنبال نه یک دوربین که یک دستگاه شیک ولی عکس های نه چندان شیک میگردی. این را بدانیم که اولین و مهمترین کار یک دوربین عکاسی همانا عکس گرفتن است و هیچ و بقیه همه به قول آمریکاییها It's all bells and whistles.

خوش باشی
    توضیحات کاملی بود. ممنون.
    فقط اینکه من کنجکاو شدم؛ اونجا شما دوربین می خرید بعد اگه خوشتون نیومد پسش می دید؟! هیچ سوال و پرسش و مقرراتی واسه این کار وجود نداره؟ پول رو کامل پس می دن یا می تونید عوضش دوربین یا محصول دیگه ای بخرید؟ (من نپرسم دیگه شما خودتون لطف کنید در این مورد هم توضیح بدید، کنجکاو شدم دیگه!)

صفحه 5 از 39 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین