صفحه 32 از 39 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 311 تا 320 , از مجموع 381
Like Tree159تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H9 , DSC-H7 تاپيك جامع

كاربر آشنا alireza_3d آواتار ها
    تشکر کرده
    59

پیش فرض پاسخ: بررسي و آموزش جزئيات دوربين Sony H9

((:
    نمیدونم ، شاید من بد سوال میکنم .
    چطوری در این شرایط آب و هوایی و با چه تنظیماتی عکس بگیری یا اینکه چکار کنی تا خیس نشی؟
    خب ما که به خیس شدن عادت داریم ، حالا چیکار کنیم که دوربین خیس نشه !؟
    دیگه حرف تنظیمات رو آوردی وسط حالا تنظیماتش هم بگی ممنون میشم .

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

پیش فرض پاسخ: بررسي و آموزش جزئيات دوربين Sony H9

خب ما که به خیس شدن عادت داریم ، حالا چیکار کنیم که دوربین خیس نشه
    خوب با چتر عكاسی كنید...:biggrin:
    ولی جدا از شوخی...
    من در اینترنت چتری كوچولو رو دیدم كه به هات شو وصل كرده بودن...
    بسیار هم كاربردی بود.
    alireza_3d تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض پاسخ: سوني H7

ممنون از نظرات همگي من بلاخره همين سوني H7 رو گرفتم و فعلاً از كارش خيلي راضي هستم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

پیش فرض منم امشب یهو یه H7 خریدم

اتفاقا منم امروز یه سونی H7 خریدم
    البته به این سادگی نبود . من مدتهاست دارم بررسی میکنم ببیینم واسه تعطیلات نوروز چی بخرم حال کنم تا بالاخره به Sony H9 و Panasonic Fz18 رسیدم البته مشاوره دوستان خوبم در این تالار کمک بسیار موثری بود (آقا کاوه که ته دلش H9 بود و آقا وحید عزیز که با Fz18 کلی حال کرده بود ) , و بالاخره با همه ارادتی که به آقا کاوه دارم تصمیمم قطعی شد که Fz18 رو بخرم از اونجایی که در شهرم این دوربین پیدا نمی شه به داداشم که امروز آخرین روزی بود که در مشهد بود زنگ زدم که بگیره که نتونست پیدا کنه و همه از جمله نمایندگیش تو خیابون جم گفتند : " تموم شده " : :confused:
    موندم چه کنم گفتم عیب نداره میرم H9 رو میخرم که همینجا نمایندگی سونی داره ( تطابق با وضع موجود و حال میکنید آخه نمی خواستم مثل دایناسورا نسلم منقرض شه ) امشب راه افتادم رفتم H9 بخرم دیدم تو ویترینش نیست و در کمال ناباوری طرف گفت تموم شده :confused:
    اولش برام یه تراژدی بود اما یواش یواش تبدیل به کمدی شد .
    اونقدر برای حل این مساله تحقیق کرده بودم که ناگهان صورت مساله پاک شد .....
    شما جای من بودید چیکار میکردید
    یه خورده ( نیم ساعت تو مغازه یارو ) با خودم کلنجار رفتم تا بالاخره خودمو راضی کردم که " ای بابا H7 که با H9 فرقی نداره نایت شات میخوام چیکار ، LCD متحرک به چه درد میخوره ، LCD 2.5 اینچ هم حالا اشکال نداره تازه مصرف باطریش کمتره و .... " و این بود که H7 خریدم الانم زدمش به شارژ و هنوز عکسایی که تو فروشگاه گرفتم و ندیدم . حالا هم که دیدم یه عزیز دیگه خریده اونم امروز ، و راضی هم هست ، خوشحالم .
    خوشحال نباشم چیکار کنم ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

پیش فرض پاسخ: منم امشب یهو یه H7 خریدم

نقل قول نوشته اصلی توسط kamix نمایش پست ها
    اتفاقا منم امروز یه سونی H7 خریدم
    البته به این سادگی نبود . من مدتهاست دارم بررسی میکنم ببیینم واسه تعطیلات نوروز چی بخرم حال کنم تا بالاخره به Sony H9 و Panasonic Fz18 رسیدم البته مشاوره دوستان خوبم در این تالار کمک بسیار موثری بود (آقا کاوه که ته دلش H9 بود و آقا وحید عزیز که با Fz18 کلی حال کرده بود ) , و بالاخره با همه ارادتی که به آقا کاوه دارم تصمیمم قطعی شد که Fz18 رو بخرم از اونجایی که در شهرم این دوربین پیدا نمی شه به داداشم که امروز آخرین روزی بود که در مشهد بود زنگ زدم که بگیره که نتونست پیدا کنه و همه از جمله نمایندگیش تو خیابون جم گفتند : " تموم شده " :
    موندم چه کنم گفتم عیب نداره میرم H9 رو میخرم که همینجا نمایندگی سونی داره ( تطابق با وضع موجود و حال میکنید آخه نمی خواستم مثل دایناسورا نسلم منقرض شه ) امشب راه افتادم رفتم H9 بخرم دیدم تو ویترینش نیست و در کمال ناباوری طرف گفت تموم شده
    اولش برام یه تراژدی بود اما یواش یواش تبدیل به کمدی شد .
    اونقدر برای حل این مساله تحقیق کرده بودم که ناگهان صورت مساله پاک شد .....
    شما جای من بودید چیکار میکردید
    یه خورده ( نیم ساعت تو مغازه یارو ) با خودم کلنجار رفتم تا بالاخره خودمو راضی کردم که " ای بابا H7 که با H9 فرقی نداره نایت شات میخوام چیکار ، LCD متحرک به چه درد میخوره ، LCD 2.5 اینچ هم حالا اشکال نداره تازه مصرف باطریش کمتره و .... " و این بود که H7 خریدم الانم زدمش به شارژ و هنوز عکسایی که تو فروشگاه گرفتم و ندیدم . حالا هم که دیدم یه عزیز دیگه خریده اونم امروز ، و راضی هم هست ، خوشحالم .
    خوشحال نباشم چیکار کنم ؟
    kamix دوست عزیز سلام.
    1 شما واقعا قصدتون از خرید دوربین فقط واسه تعطیلات نوروز بود؟
    2 در مورد خرید درک میکنم که چه احساسی دارید وقتی به دلایل مختلف مجبور میشید از انتخاب اولیه صرف نظر کنید ولی باور کنید همین H7 هم گرفتید واقعا دوربین مناسبیه.اصلا جای پشیمونی نیست.بنده با وجود اینکه چند ماهی هست H7 دارم اما هنوز نتونستم ازش بطور کامل و عالی استفاده کنم که خب به بی تجربگی و آماتور بودن من مربوطه نه امکانات و توانایی دوربین.
    3 خوشحال باشید و به قول دوستی که می گفت: یکم با دوربین و لنزتون با احساس تر برخورد کنید،حتما نتیجه خوبی میگیرید.
    4 فکر کنم این پست من یه آف تاپیک اساسی بود. (لطفا منتقل نکنید...)
    Kaveh Ghobadi و kamix تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    5

پیش فرض پاسخ: منم امشب یهو یه H7 خریدم

نقل قول نوشته اصلی توسط DSC-H7 نمایش پست ها
    kamix دوست عزیز سلام.
    1 شما واقعا قصدتون از خرید دوربین فقط واسه تعطیلات نوروز بود؟
    2 در مورد خرید درک میکنم که چه احساسی دارید وقتی به دلایل مختلف مجبور میشید از انتخاب اولیه صرف نظر کنید ولی باور کنید همین H7 هم گرفتید واقعا دوربین مناسبیه.اصلا جای پشیمونی نیست.بنده با وجود اینکه چند ماهی هست H7 دارم اما هنوز نتونستم ازش بطور کامل و عالی استفاده کنم که خب به بی تجربگی و آماتور بودن من مربوطه نه امکانات و توانایی دوربین.
    3 خوشحال باشید و به قول دوستی که می گفت: یکم با دوربین و لنزتون با احساس تر برخورد کنید،حتما نتیجه خوبی میگیرید.
    4 فکر کنم این پست من یه آف تاپیک اساسی بود. (لطفا منتقل نکنید...)
    DSC-H7 عزیز
    در باره موارد خوبی که اشاره کردی عرض کنم که :
    1- قصدم از خرید دوربین فقط تعطیلات نوروز نبود من حدود یک ماهه که قصد کردم بخرم و همونطور که گفته بودم داشتم خیر سرم تحقیق می کردم . دیدم اگه بخوام بخرم حیفه بعد از تعطیلات نوروز بگیرمش آخه خاطرات مسافرت و دید و بازدید ها و گلگشت و چمن و ... چی میشد توی این گرفتاریهای روز مره این روزها فرصت مغتنمی بود که حیف بود از دست بره هرچند من اصولا با عکاسی حال می کنم ( یاد زنیت 122 ام بخیر .... )
    2- از اینکه احساسم رو درک میکنید ممنونم و با نظرتون کاملا موافقم ماها معمولا دنبال بهترین ها هستیم هرچند که شاید بلد هم نباشیم از همه امکاناتشون استفاده کنیم . این بر می گرده به آرمانگرایی مون ( به جای واقع گرایی )
    3- یاد یه جمله ای افتادم که تو این مضمون بود : "خوشبختی داشتن خواستنی ها نیست ، خواستن چیزهاییه که داریم " و منم الان h7 مو دوست دارم
    4- این پست هرچی بود مهم نیست مهم اینه که حرف حساب زدید
    Rofougaran تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض پاسخ: می خوام H9 بگیرم

سلام
    من در بحث شما شرکت نکردم ولی گفتم شاید مناسب باشه بگم یکی از دوستانم اچ 9 داره وقتی من با اون کار کردم یک نقطه ضعف در اون یافتم و اون وجود نویز زیاد بود که در ایزوهای بالا وحشتناک میشد
    موفق باشید
    عکسهاتان پر بیننده باد

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-m نمایش پست ها
    سلام
    من در بحث شما شرکت نکردم ولی گفتم شاید مناسب باشه بگم یکی از دوستانم اچ 9 داره وقتی من با اون کار کردم یک نقطه ضعف در اون یافتم و اون وجود نویز زیاد بود که در ایزوهای بالا وحشتناک میشد
    موفق باشید
    والا تا جایی که ما دیدیم و خوندیمو شنیدیمو تست کردیم و تا جایی که دوستان بارها در فروم عنوان کرده اند سونی در زمینه نویز نسبت به بقیه بهتر عمل میکنه.اگه مقایسه همین h9 رو هم با همردیفاش بگیرید گویای همین مطلبه.
    راستی شما ایزوهای بالا رو از چند میدونید؟ اگه منظورتون ایزو 3200 است که عرض کنم هنوز همردیفای سونی این ایزو رو اصلا ندارن چه برسه که بخواد نویزش کمتر هم باشه.
    به طور مثال sample های کنون S5 رو با H9 در یک ایزوی مشخص بگیرید تا تفاوتشو ببینید.
    جناب قبادی حتما دلایل علمی و عملی تری ارایه خواهند کرد.منتظر ایشون میمونیم...

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-m نمایش پست ها
    سلام
    موفق باشید
    دوست عزیز ...
    نویز یك كمیت اسمی هست و زیاد اصلا مقیاس خوبی برای سنجش اون نیست...
    اگر چند تا عكس رو از دوستتون بگیرید و اینجا بذارید،اونوقت میشه یك بحث علمی كرد...

كاربر آشنا alireza_3d آواتار ها
    تشکر کرده
    59

یه سوال !
    این ایزوی 3200 عملا چه کاربردی میتونه داشته باشه توی این دوربین ؟

صفحه 32 از 39 نخستنخست ... 22 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... آخرینآخرین