صفحه 21 از 41 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 201 تا 210 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر جديد امیر خدامی آواتار ها
    تشکر کرده
    6

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط hmdkarimi نمایش پست ها
    من دوربین رو با گارانتی پارسه به قیمت 400 تومان از خیابان جمهوری خریدم البته گارانتیش فکر کنم از این گارانتی های کیلویی هست
    البته من به گارنتی زیاد اهمیت نمیدم چون هیچ فرقی نداره که گارانتیت چی باشه
    مهم اینه جنسی که میخری اصل باشه

من مطالب قبلی رو خوندم ولی در مورد باتری Np-fg1 بالاخره معلوم نشد که از کجا باید بریم تهیه کنیم
    پیداش نکردم:(
    من هم در مورد باطری این مشکل رو دارم
    حتی جواب درستی هم از نماینده سونی نشنیدم
    بالاخره 2 رو ز پیش به یکی از دوستان که داشت میرفت دوبی گفتم برام تهییه کنه
    اگر به دستم رسید در مورد قیمت و گارانتی اطلاع میدم:)
    SONY DSC H50

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    حق با کاوه بود... گویا برای این شرکتهای بزرگ هم خاورمیانه تنها یک بازار بزرگ فروش است و نمایندگی هایشان هم فقط فروشنده هستند نه سرویس دهنده
    به هر حال همان شب یک نامه(ایمیل) نوشتم به بخش نظارت در ژاپن و کل جریان را توضیح دادم و مشخصات خودم و دوربین و مرکز سرویس را هم دقیق نوشتم. و نوشتم که من از خدمات سونی در کشورهای دیگر هم استفاده کرده ام و می خواهم بدانم که چرا این اختلاف فاحش وجود دارد و... خیلی جالب بود که فردا صبح نمی دانم کدام مدیر جومبو تماس گرفت(درست متوجه نشدم) که بروم و یک H50 هدیه از طرف سونی بگیرم به خاطر تاخیر به وجود آمده! قبول نکردم اما فرصت خوبی به دست آمد تا همه انتقادات را مطرح کنم و در نهایت هم گفتم همه 800 درهم را هم می پردازم و لطفاً برای دفعه بعد که می آیم دوربین حاضر باشد...
    من قصد داشتم از همانجا یک A300 بخرم که بعد از این ماجرا کلاً منصرف شدم و تا زمانی هم که سونی خدمات مناسبی ارائه نکند دیگر از این کمپانی هیچ چیزی نخواهم خرید. گیرم که ایران تحریم باشد، امارات که دیگر تحریم نیست اما باز وضع همین است...
    آرش عزیز درسته که اینها تحریم نیستند اما به هر حال جهان سومند!!!
    و جای شکرش باقیست که پس از ایمیلتون تماس گرفتند و خواستند که بهتون دوربین نو بدهند!! البته من دلیلی برای قبول نکردنش واقعآ نمیبینم اگر این قضیه در ایران اتفاق افتاده بود من کلاهم را بالا هم مینداختم و الیته اینبار من هم قبول نمیکردم!! اما چون از آنجا تماس گرفته اند میگویم من قبول میکردم،بلاخره یه مو از خرس کندنه دیگه!!
    بعد اینکه شما فکر میکنید این قضیه برای برند های دیگر به این شکل نیست که میگیید دیگر از این کمپانی خرید نمیکنید!!
    متاسفانه باز میرسیم به جمله ی کاوه ی عزیز " که اینجا ایران است"
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    43

منون جناب خدامی،کاش میگفتید تا 30!!!
    اما در مورد فکوس دستی ، باید دار حالت منوال به سراغ اخرین گزینه که برای تنظیمات نوع فکوس ه برید!! در اونجا بعد از انتخاب با چرخوندن حلقه نظیماتبه حالت دستی میرسید!! حتمآ اگر سوژه ای که گفتید پیدا کنم امتحانش میکنم!! برا خودم هم جالب شده!!
    باز هم ممنون!!

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام تفاوت h50 و h9 در چیه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض سلام لطفا یکی به من کمک کنه

سلام لطفا یکی به من کمک کنه بین h50 و fz18 کدومو بخرم

تشکر کرده
    43

پیش فرض پاسخ: سلام لطفا یکی به من کمک کنه

با توجه به چیزایی که قبل خرید خوندم و بعد خرید دیدم من به شما h50 رو پیشنهاد میدم. اگر هم دنبال ulta zoom ها هستید به مدل جدید nikon هم فکر کنید!!
    faryadi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

Smile پاسخ: در خواست کمک از جناب قـــبادی عزیز

با سلام خدمت جناب قبادی عزیز
    کاوه جان من از مدتها پیش در چندفروم مختلف ازجمله بحثهای شما با اون ینگه دنیایی در موردH9 رو تمام و کمال خوندم و دورادور ارادت خدمت هم شما و هم آگاهی و دانش و تجربه شما دارم.
    سوالی از شما داشتم: منم با اجازتون مدتیه میخوام به جمع دیجیتالی ها بپیوندم؛ با توجه به بودجه ای که دارم و تحقیقات نیم بندی هم که کردم رو ی دوسه مدل و دوربین مختلف کلید شدم و یارای هیچ رقم تصمیم گیری ندارم پای خرم حسابی مونده تو گل بلاتکلیفی. مدلهایی که من بهشون رسیدم اینا هستن:
    1- Panasonic FZ18
    2- SONY H50
    3- NIKON Coolpix P80
    4- OLYMPUS SP-570 UZ
    5- FujiFilm S8100 fd
    .....
    اینا اون پنج دلاوری هستن که من در انتخاب یک کدومشون موندم.
    خواهشم از شما اینه که با توجه به شناخت و تجرب تون کدوم یکی رو ارجح و اصلح میدونین؟
    باور کن هرکدمی که شما بگین در دم همونو خریدم بی هیچ تاملی.
    در ضمن پارامتر ED و فرمت RAW چیه؟
    خیلی دیگه سوال کردم ببخشید ولی بازم ایشالله سرتونو درد میارم.............
    ویرایش توسط NASSER KHAN : Friday 27 June 2008 در ساعت 18:20 دلیل: در خواست کمک

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط NASSER KHAN نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب قبادی عزیز
    کاوه جان من از مدتها پیش در چندفروم مختلف ازجمله بحثهای شما با اون ینگه دنیایی در موردH9 رو تمام و کمال خوندم و دورادور ارادت خدمت هم شما و هم آگاهی و دانش و تجربه شما دارم.
    سوالی از شما داشتم: منم با اجازتون مدتیه میخوام به جمع دیجیتالی ها بپیوندم؛ با توجه به بودجه ای که دارم و تحقیقات نیم بندی هم که کردم رو ی دوسه مدل و دوربین مختلف کلید شدم و یارای هیچ رقم تصمیم گیری ندارم پای خرم حسابی مونده تو گل بلاتکلیفی. مدلهایی که من بهشون رسیدم اینا هستن:
    1- Panasonic FZ18
    2- SONY H50
    3- NIKON Coolpix P80
    4- OLYMPUS SP-570 UZ
    5- FujiFilm S8100 fd
    .....
    اینا اون پنج دلاوری هستن که من در انتخاب یک کدومشون موندم.
    خواهشم از شما اینه که با توجه به شناخت و تجرب تون کدوم یکی رو ارجح و اصلح میدونین؟
    باور کن هرکدمی که شما بگین در دم همونو خریدم بی هیچ تاملی.
    در ضمن پارامتر ED و فرمت RAW چیه؟
    خیلی دیگه سوال کردم ببخشید ولی بازم ایشالله سرتونو درد میارم.............
    والله اگر بنده نظری دادم حتما آن را مقایسه کنید و باز هم از دوستان دیگر هم بپرسید.

اما بنده با اجازه خودم یک عضو دیگر به این مجموعه اضافه م یکنم و آن هم دوربین جدید کاسیو است.Casio Exilim Pro EX-F1 را هم اگر به لیست اضافه کنید دیگر تکمیل است.

اما بعضی از این مدل ها هنوز در ایران عرضه نشده اند.مثل نیکون و فوجی

بعضی ها از بقیه شاهکارترند ( مثل زوم الیمپوس )

بعضی ها اصلاحات زیادی داشته اند مثل سونی

بعضی ها از خیلی وقت ها پیش دوربین های خوبی بوده اند مثل پاناسونیک

اما انتخاب بر عهده شما است.

به نظرم مدل هایی که در بازار نیستند را فاکتور بگیرید.

بعد مدل های جدید را ببینید و در موردشان تحقیق کنید.

بنده شخصا ابتدا کاسیو را می پسندم و بعد سونی و پاناسونیک و بعد بقیه را....
    faryadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه barca007 آواتار ها
    تشکر کرده
    1249

با سلام خدمت جناب قبادی
    دوربین نیکون در ایران موجود است (420000تومان) کاسیو ظاهرا حدود 1000 دلار می باشد که از نظر قیمتی در رنج گزینه های دیگر نمی باشد در مورد فوجی هم مدل 8000موجود وی باشد که ظاهرا تفاوت چندانی با 8100 ندارد.خواهشمند است با توجه به این نکات ارزیابی خود در رابطه با این گزینه ها را بفرمایید.
    در ضمن میخواستم بدونم H50 نسبت بهh9/h7 تفاوت قابل ملاحظه ای از نظر عملکرد و کیفیت (خروجی عکس) دارد یا خیر؟( با توجه به اختلاف صد هزار تومنی H50 با H7 (بدون گارانتی هر دو) کدامیک توصیه می شود؟)
    با سلام

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط barca007 نمایش پست ها
    با سلام خدمت جناب قبادی
    دوربین نیکون در ایران موجود است (420000تومان) کاسیو ظاهرا حدود 1000 دلار می باشد که از نظر قیمتی در رنج گزینه های دیگر نمی باشد در مورد فوجی هم مدل 8000موجود وی باشد که ظاهرا تفاوت چندانی با 8100 ندارد.خواهشمند است با توجه به این نکات ارزیابی خود در رابطه با این گزینه ها را بفرمایید.
    در ضمن میخواستم بدونم H50 نسبت بهh9/h7 تفاوت قابل ملاحظه ای از نظر عملکرد و کیفیت (خروجی عکس) دارد یا خیر؟( با توجه به اختلاف صد هزار تومنی H50 با H7 (بدون گارانتی هر دو) کدامیک توصیه می شود؟)
    با سلام
    اگر نیکون وارد شده است گزینه خوبی است.هرچند هنوز از نزدیک زیارت اش نکرده ام.اما به نظرم جالب است.روی کاغذ از بقیه یک سر و گردن بالاتر است.

در مورد تفاوت به نظرم به اندازه 100 تومان فرق دارند و ارجحیت با خرید H50 است ( در مقابل H7 )

و بعد اینکه به نظرم چرخی در بازا ربزنید و با انها از نزدیک اشنا شوید یقینا در نظر نهایی موثر است.
    faryadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 21 از 41 نخستنخست ... 11 17 18 19 20 21 22 23 24 25 31 ... آخرینآخرین