صفحه 3 از 41 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

پیش فرض پاسخ: Sony DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط rezahabibi نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون ولی واقعا از 6 سال پیش تا حالا تو این رده دوربینها اونقدری پیشرفت کیفیت و امکانات نداشتیم که ارزش تعویض دوربین رو داشته باشه ؟
    خب قطعاً کیفیت و قابلیتها پیشرفت کرده اند اما باید ببینید آیا واقعاً این تغییرات برای شما ارزشمند هستند یا خیر. در واقع لیست تمام این قابلیتها اینقدر زیاد است که حوصله زیادی برای بررسی و مقایسه می طلبد و بهتر است خود شما ابتدا دوربین خود را با یک دوربین به روز مثل H50 که هنوز هم به بازار نیامده به لحاظ فنی مقایسه کنید و ببینید آیا مثلاً ایزوهای بالاتر به کار شما می آید؟ یا آیا تا به حال به سرعت شاتر بالاتر نیاز پیدا کرده اید؟ و سایر ویژگی ها...

مشخصات دوربین شما:
    http://www.dpreview.com/reviews/spec...ny_dscf717.asp
    مشخصات H50:
    http://www.dpreview.com/reviews/spec...sonydsch50.asp

البته فراموش نشود که هم سنسور و هم پروسسور در دوربین های جدید تغییر کرده اند. در مرحله بعدی هم باید ببینید که آیا امکانات ثانویه دوربین می تواند برای شما مهم باشد؟ از جمله شناسایی صورت، شناسایی لبخند، اینفرارد، زوم بالا و خیلی ویژگی های فرعی دیگر. البته گاهی این قابلیتهای ثانویه برای افراد می تواند بسیار با اهمیت باشد. خود من الان می خواهم از سری جدید دوربین های سونی بخرم چون ایده های خیلی خوبی برای استفاده از اینفرارد دارم و فکر می کنم می توانم با استفاده از این ویژگی(که از دید خیلی ها با آن کیفیت اصلاً به درد نمی خورد) کار تازه ای ارائه کنم.
    باز هم فکر می کنم برای شمایی که 6 سال تجربه کار با یک دوربین نیمه حرفه ای را داری دوربین های SLR گزینه مناسب تری می توانند باشند.
    rezahabibi تشکر می‌کند.

كاربر همراه barca007 آواتار ها
    تشکر کرده
    1249

این دوربین وارد ایران شده یا نه؟
    اگه وارد شده قیمت لطفا؟

كاربر جديد امیر خدامی آواتار ها
    تشکر کرده
    6

Smile پاسخ: Sony DSC-H50

در نمایشگاهی که اواخر اردیبهشت در خیابان حجاب برگزار میشود . این دوربین معرفی میشه...
    SONY DSC H50

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط barca007 نمایش پست ها
    این دوربین وارد ایران شده یا نه؟
    اگه وارد شده قیمت لطفا؟
    کاوه عزیز اشاره کرده که در نمایشگاه d.i.f امسال احتمالاً این دوربین عرضه خواهد شد و این نمایشگاه هم از سه شنبه 24 اردبیشهت تا جمعه 26 اردیبهشت در "مرکز آفرینشهای فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان" واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد.
    در مورد قیمت هم هیچ اطلاعی در دست نیست اما حدس میزنم حدود 550 هزار تومان عرضه بشه!
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

سلام دوستان عزيز.

من ميخواستم بدونم که شما از نظر کيفيت عکس ها و رفتار نويزي بين دوربين هاي SLR-Like کدوم برند رو از بين کانن و سوني به من پيشنهاد ميکنين؟

من حدود اوايل خرداد قصد دارم که با ورود H50 اون رو تهيه کنم.
    ميخواستم بدونم نظر شما در بارش چيه و اينکه با وجود سايز کوچيک سنسور تصاوير نويزي نميشن؟

ممنون ميشم راهنماييم کنيد. چون تو سايت dpreview يه مطالبي ضد اين دوربين نوشتن که خوب من رو يه کمي نگران کرده.
    هرچند ميدونم هرکس نظر شخصي خودشو با تعصب ويا هرترفند ديگه ميگه تا يه محصول رو خراب کنه يا ....

در همين انجمن هم تاپيک H9 رو دنبال ميکردم و ميديدم که چيا دربارش ميگفتن که شايد فقط و فقط 1 درصدش درست بود.

به هر حال ممنون ميشم راهنماييم کنين. در ضمن اينم بگم که با باطري قلمي هاي کنون شديدا مشکل دارم.

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

خواه نا خواه دوربین هایی که سنسور های کوچک دارند نویزی خواهند بود.در بین تمامی Slr Like ها فقط و تنها Sony R1 هم از نظر ابعاد و نوع سنسور و هم از نظر نویز از بقیه یک سر و گردن بالاتر بود و بقیه با اختلاف 10 تا 20 درصد با هم اختلاف دارند.

مثلا فوجی ها اکثرا کم نویز تر هستند و سونی هم هم کم نویز هستند و پاناسونیک ها مقداری نویزی تر.اما این مورد در دوربین های مختلف ممکن است متفاوت باشد.

اما در دوربین های جدید که معرفی می شوند اکثرا رفتار مشابه ای دارند.حالا یکی تصویری سافت تر و کم نویز تر دارد و دیگر نویزی تر و شارپ تر.

اما داشتن فرمن raw باز هم دست شما را باز تر می گذارد برای اعمال نظرتان و کاهش نویز....

اما وقتی در دوربین هایی مثل DSLR ها با سنسور هایی که چندین برای سنسور دوربین های دیگر هستند شاهد نویز هستیم پس این دوربین و بقیه هم یقینا نویزی خواهند بود.اما احتمالا مقداری کمتر ( شاید نهایتا 10% )

و در نهایت باز هم اینکه نویز جز جدایی ناپذیر از دنیای دیجیتال است و هنوز هم دوربین های چند میلیون تومانی نویزی هستند....
    faryadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

سلام ، امروز که پس از کلی تحقیق نسبت به نیاز هام تصمیم گرفنم s5is بگیر،زنگ زدم مرکز دوربین دیجیتال که قیمت بگیرم،بهم گفت چندتا h50 وارد کردن با قیمت 440تومان، و تصمیم گرفتم اون رو بگیرم! اساتید نظری ندارند؟
    فکر میکنم قیمتش عالییه نه؟؟؟؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    سلام ، امروز که پس از کلی تحقیق نسبت به نیاز هام تصمیم گرفنم s5is بگیر،زنگ زدم مرکز دوربین دیجیتال که قیمت بگیرم،بهم گفت چندتا h50 وارد کردن با قیمت 440تومان، و تصمیم گرفتم اون رو بگیرم! اساتید نظری ندارند؟
    قیمت بسیار عالی...

بازرگانی ایران هم اگر وارد کند (در نمایشگاه عرضه می شود ) یقینا گران تر از این قیمت است...

دوربین ایده آلی است و با توجه به قیمت های شنیده شده ( مثل فوجی با 590 هزار تومان ) بهترین انتخاب موجود در بازار است...

اما اگر به این قیمت وارد شود به 350 تا 400 هم خواهد رسید که دیگر هیچ شکی در انتخابش باقی نمی ماند...
    faryadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا Payman87 آواتار ها
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    با درود.
    در مورد قیمت نظری ندارم ...شاید خوب باشد..اما پیشنهاد میکنم کمی بیشتر صبر کنید تا رویوهای " معتبر " از این دوربین منتشر شودو به نوعی عملکرد و کارایی و کیفیت این دوربین محک بخورد سپس اقدام به خرید نمایید. به نظرم عجله برای خرید این دوربین چندان کار عاقلانه ای نیست.
    با تشکر.
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

كاربر آشنا Payman87 آواتار ها
    تشکر کرده
    39

چند نکته در مورد این دوربین برای من سوال برانگیز است.
    1.باتوجه به عملکرد رقبای سونی ( مانند پاناسونیک.الیمپوس و فوجی ) در مورد زوم اپتیکال فکر میکردم که سونی بعد از عرضه ی H9 میزان زوم را ( مثلا تاX18 )افزایش دهد اما باز هم در این دوربین شاهد همان مقدار زوم هستیم.
    2.و دیگر انکه چرا سونی باز هم مد RAW را جز امکانات این دوربین قرار نداده است( امکانی که مثلا در fz18 قرار داده شده است)
    3. چرا بازهم کفشک فلاش (مانندs5is ویکی دو مدل از فوجی ها) در این مدل در نظر گرفته نشده است؟
    4.و بعد انکه سایز سنسور بزرگتر شده است اما میزان مگاپیسل هم بالاتر رفته.. ایا این مساله در این دوربین باعث عملکرد نویزی مشابه نسبت به h9 ,h7 نمیشود؟
    ویرایش توسط Payman87 : Monday 12 May 2008 در ساعت 03:26
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

صفحه 3 از 41 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 13 ... آخرینآخرین