صفحه 6 از 41 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط Payman87 نمایش پست ها
    جناب قبادی...
    ایا قبول ندارید که سونی در ارائه ی این مدل(H50 ) کمی دیر دست بکار شده است؟با توجه به این نکته که این مدل از لحاظ امکانات چیزی خیلی بیشتر از h9 ندارد...و سونی این مدل را با چند تغییر جزیی نسبت به مدلهای پیشین عرضه نموده است...
    به نظرتان بهتر نبود که سونی ( با توجه به عملکرد رقبا ) ضمن برطرف نمودن اشکالات h9 ( اگر فرض را بر این بگیریم که این مدل به همین منظور ارائه شده است) امکانات بیشتری را در این دوربین قرار میداد؟
    و البته یک سوال کاملا بی ربط به این تاپیک و این پست: به نظرتان چرا دیگر سونی محصولی مانند R1 تولید نمی کند؟
    بله قبول دارم...

خیلی از کمپانی ها یک دوربین را مدتی بعد بدون کمترین تغییرات عرضه می کنند..

تفاوت ها بین S3 و S5 چیست و چقدر است؟

تفاوت بین Fuji 8000 و Fuji 8100 چقدر است؟

تفاوت بین الیمپوس 550 و 560 چقدر است؟

تفاوت بین... و ... چقدر است؟

نمونه ها بسیار هستند.

برای رفع عیب بالاخره باید کاری کرد.چه بهتر که یک دوربین جدید و تازه متولد شود...

در مورد R1 باید عرض کنم که ...

هنور با توجه به پیشرفت های این چند ساله مشابه و یا دوربینی در رده R1 تولید نشده است و به نظرم نخواهد شد...

ان دوربین یک دست گرمی بود برای سونی به جهت ورود به دنیای DSLR ها...

سنسور Cmos با آن رزلوشن و ابعاد در هیچ دوربین دیگری دیده نشده است

R1 را باید مادر تمام دوربین های DSLR سونی دانست...

در تست های Canon 400D و Sony A100 این دوربین هم در تست ها شرکت داده شده است!!!یک SLR Like در مقابل DSLR!حتی در بعضی موارد بهتر است ( مثل رزلوشن! )

امیدوارم روزی یک R1 جدید متولد شود...
    DELL، mazdak، Rofougaran و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

کسی از دوستان میتونه یک کیف و سه پایه خوب و با کیفیت، با قیمت مناسب معرفی کنه؟؟؟
    اگه جایی که بشه با اطمینان از اینکه چند برار قیمت بهم نمیدن رو هم معرفی کنید،ازتون ممنون میشم؟
    و یک سوال اینکه بین یک سه پایه جینی 10000تومانی و المانی n تومانی چه فرقیه؟؟ به چه نکاتی باید توجه کرد؟؟/
    این سوال رو از دوستان در بخش مربوطه هم کردم،جوابی نرسید!!!!

تشکر کرده
    43

جناب قبادی عزیز ، شما که هیچ توجهی به آماتور ها ندارید،اما باز هم بنده یک سوال از شما یا دیگر دوستان میکنم ، امیدوارم لطفتون شامل حال ما هم بشه، زمانی که دنبال خرید دوربین بودم،بارها دیدم شما به این مطلب که مگاپیکسل و اندازه ی سنسور باید با هم توازن داشته باشند اشاره کردید(مانند s6500 s9600 )،حال سوالم اینه!
    آیا اگر در دوربین من که 9mp هست با سنسور بزرگتر از h9 ، اگر من بر روی 8mp تنظیم کنم،وبقیه مشخصات در هر دو دوربین یکی باشد،آیا کیفیت h50 بالا تر است، یا خیر،یعنی آیا این نکته در تنظیمات داخلی دوربین هم عمل میکند یا خیر ؟؟؟ امیدوارم سوالم رو درست مطرح کرده باشم!!
    Kaveh Ghobadi و FARID تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

دوستانی که این دوربین را تهیه کرده اند لطفاً بررسی کنند که آیا Lcd دوربین در زمانی که رو به پایین قرار گرفته هم می تواند کارایی کافی را داشته باشد؟ چون ظاهراً 90 درجه به سمت پایین نمی چرخد... مثلاً فرض کنید در تجمعی که سوژه در بین جمعیت قرار دارد شما می خواهید از او عکس بگیرید. دوربین را بالا می برید و زاویه ای هم به دوربین می دهید. آیا در این حالت باز تصاویر به خوبی در Lcd نماش داده می شوند؟ در این حالت نهایتاً تا چند درجه می شود به دوربین زاویه داد؟

كاربر فعال FARID آواتار ها
    تشکر کرده
    6635

اينو به شخصه قبول ندارم هميشه اقاي قبادي جواب دادن . اميدوارم دوستاني كه ميتونن جواب بدن دريق نكنن . منتظر نشن چند نفر هميشه اين كار رو بكنن . خود من هم اماتور هستم . ولي اگه جوابي بتونم بدم كه كوچكترين راهنمايي بكنه دريق ندارم . سوال قبليتون رو اگه جستجو بكنيد تايپيكي به عنوان سه پايه داريم كه اطلاعات خوبي بهتون ميده.
    MMahyar تشکر می‌کند.
    عکاس باشی! عکاس باشی! عکستو بی هوا بگیر!
    یه عکس بی پرده ناب از روزگار ما بگیر!

تشکر کرده
    43

Wink پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    دوستانی که این دوربین را تهیه کرده اند لطفاً بررسی کنند که آیا Lcd دوربین در زمانی که رو به پایین قرار گرفته هم می تواند کارایی کافی را داشته باشد؟ چون ظاهراً 90 درجه به سمت پایین نمی چرخد... مثلاً فرض کنید در تجمعی که سوژه در بین جمعیت قرار دارد شما می خواهید از او عکس بگیرید. دوربین را بالا می برید و زاویه ای هم به دوربین می دهید. آیا در این حالت باز تصاویر به خوبی در Lcd نماش داده می شوند؟ در این حالت نهایتاً تا چند درجه می شود به دوربین زاویه داد؟
    شما کاملآ میتونید lcd رو بصورت 90 درجه بطرف بالا و پایین قرار دهید،شرایطی که شما گفتید رو تست کردم،کاملآ راضی کننده است، و هیچ مشکلی ندارد!
    JiNi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14101

بنده در خدمت تمام دوستان هستند مهیار جان.شاید سوالی پرسیده اید و بنده ندیده ام.اما اگر سوالی باشد باور بفرمایید در خدمت هستم....

در مورد سوال اخیرتان درست متوجه نشدم.اگر منظور است که نویز کمتر شود که خیر احتمال زیاد نویز تاثیری نخواهد داشت.اگر سوال را واضح تر بپرسید راحت تر می توانم نظرم را عرض کنم...
    faryadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    شما کاملآ میتونید lcd رو بصورت 90 درجه بطرف بالا و پایین قرار دهید،شرایطی که شما گفتید رو تست کردم،کاملآ راضی کننده است، و هیچ مشکلی ندارد!
    من این فیلم را روی یوتیوب دیدم که فکر کردم LCD نمی تواند 90 درجه کامل رو به پایین بچرخد. ممنون از توضیح شما.

تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط FARID نمایش پست ها
    اينو به شخصه قبول ندارم هميشه اقاي قبادي جواب دادن . اميدوارم دوستاني كه ميتونن جواب بدن دريق نكنن . منتظر نشن چند نفر هميشه اين كار رو بكنن . خود من هم اماتور هستم . ولي اگه جوابي بتونم بدم كه كوچكترين راهنمايي بكنه دريق ندارم . سوال قبليتون رو اگه جستجو بكنيد تايپيكي به عنوان سه پايه داريم كه اطلاعات خوبي بهتون ميده.

بنده هم جسارتی نکردم،اما در مورد سوال سه پایه من اون فروم رو خوندم،اکثر بحث ها در مورد دوربین های slr با وزن های بالاست،که خوب توجیح منطقی برای بحث و تحلیل داره، اما آیا در این رده دوربین ها هم مهمه؟؟؟
    FARID تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    14101

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    بنده هم جسارتی نکردم،اما در مورد سوال سه پایه من اون فروم رو خوندم،اکثر بحث ها در مورد دوربین های slr با وزن های بالاست،که خوب توجیح منطقی برای بحث و تحلیل داره، اما آیا در این رده دوربین ها هم مهمه؟؟؟
    در مورد سه پایه...

بهتر است در همان تاپیک بحث را ادامه دهیم.بنده در همان تاپیک پاسخ خواهم داد...
    faryadi تشکر می‌کند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

صفحه 6 از 41 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین