صفحه 4 از 41 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر آشنا Payman87 آواتار ها
    تشکر کرده
    39

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

با درود.
    به نظر من تنها دلیل ارائه ی این دوربین توسط سونی برطرف کردن ضعفهای H9 بوده است ... مسائلی که در h9 به نوعی ازاردهنده بودند در این مدل ( ظاهرا) برطرف شده است : نویز ریداکشن قوی قابل کنترل شده است...بدنه ( ظاهرا) خوشدست تر ....قرار گرفتن دکمه ها ی تنظیمات دوربین در جای مناسبترو البته سنسور جدیدتر و بزرگتر که "احتمالا " به کاهش نویز منجر شود...
    وگرنه واقعا من هر چه نگاه میکنم امکانات خیلی بیشتری به این دوربین به نسبت h9 اضافه نشده است ..ماکرو...سرعت شاتر...زوم اپتیکال ........واید 31 ...ایزو 80 تا 3200 و.....همه وهمه کاملا مشابه با مدلهای قبلی.... به نظرم سونی بعد از حدود یکسال ( شاید هم بیشتر ) در صدد تصحیح ضعفها بر امده است که البته در مقابل رقبا کمی دیر شده است....
    به نظر من سونی دارد کمی از رقبا عقب میفتد...مثلا مدل جدید الیمپوس و فوجی امکانات کاربردی تری را در اختیار کاربران قرار میدهند ( مد raw و ایزوی بالاتر در هر دومدل , زوم بیشتر البته فقط در الیمپوس و تنظیم دستی فوکوس و زوم در فوجی .کفشک فلاش و... )
    مثلا سونی امده بجای قراردادن امکانات کاربردی تر و اصلی تر .. smile shutter را در این دوربین قرارداده که برای خیلی ها ( به غیر از user عادی ) استفاده ی چندانی ندارد ...بیشتر user ها یی که از smile shutter استفاده میکنند کاربران عادی هستند که اگر خواهان چنین کارایی باشند کامپکتهای سونی را انتخاب میکنند...
    بهر حال دوربینهای ارائه شده توسط رقبا اگر چیزی بیشتر نداشته باشند حداقل کمتر هم ندارند( به غیر از دوسه مورد) اگر قیمت فوجی و المپوس کمی متعادل تر شود رقیب سر سختی برای این مدل خواهند بودو شاید خیلی ها به سمت ان مدلها تمایل بیشتری پیدا کنند.
    با تشکر.
    ویرایش توسط Payman87 : Monday 12 May 2008 در ساعت 12:31
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

نقل قول نوشته اصلی توسط Payman87 نمایش پست ها
    (و تنظیم دستی فوکوس و ... )
    با تشکر.
    دوست عزیز h7 و h9 هم تنظیم دستی فوکوس و زوم دارند.

كاربر آشنا Payman87 آواتار ها
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط k.h نمایش پست ها
    دوست عزیز h7 و h9 هم تنظیم دستی فوکوس و زوم دارند.
    عزیز جان ...من خودم h7 دارم و از همه ی امکاناتش مطلع هستم...
    منظورم رینگ فوکوس بود...شاید هم h7 ما رینگ فوکوس دارد و ما نمی دانیم..:confused:
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

نقل قول نوشته اصلی توسط Payman87 نمایش پست ها
    عزیز جان ...من خودم h7 دارم و از همه ی امکاناتش مطلع هستم...
    منظورم رینگ فوکوس بود...شاید هم h7 ما رینگ فوکوس دارد و ما نمی دانیم..:confused:
    اگر منظورتان رينگ فوکوس بود بهتر بود رينگ فوکوس مينوشتيد من از روي نوشته شما نقل قول کردم علم غيب هم ندارم.h7 مبارکتان باشد منهم h7 دارم
    Mashhadi Vahid تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

الان زنگ زدم بازرگانی ایران هنوز نیاورده بودن.

نمایشگاه فردا آغاز میشه. اگه میخواستند در نمایشگاه این دوربین رو عرضه کنند تا الان نباید می رسیده؟؟؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

در رابطه با خرید این دوربین
    1- دقت کنید که فروشنده تمام لوازمی که همراه این دوربین هست را به شما تحویل دهد. مطابق آنچه در سایت سونی و در specification این دوربین آمده لوازم به شرح زیر هستند:
    # NP-BG1 rechargeable battery
    # BC-CSG battery charger
    # Flower Lens Hood
    # Lens Adaptor Ring
    # Lens cap with strap
    # A/V and USB multi-connector cables
    # Shoulder strap
    # Remote Commander
    # Software CD-ROM
    2- بهتر است تا منتظر review این دوربین در مراجع معتبر علی الخصوص در dpreview بمانید و بعد آن را تهیه کنید.(هرچند که feedback ها خوب بوده و عکسهای خوبی هم از این دوربین روی اینترنت وجود دارد)
    3- به نظرم خرید از بازگانی ایران تنها به معنای اصراف پول است و نه هیچ چیز دیگر. این شرکت حتی اگر نماینده واقعی سونی هم باشد هیچ خدمات ویژه ای را به مشتریان ارائه نمی کند و اتفاقاً برخورد خوبی هم با مشتری ندارند. برای تست کافیست با این شرکت تماس بگیرید و جویای زمان ورود H50 شوید. شرط می بندم گوشی را روی شما قطع خواهند کرد!خدمات سونی یعنی حتی پشتیبانی تلفنی....پشتیبانی تلفنی یعنی وقتی کسی دوربینی برای اولین بار خریده و حتی بلد نیست آن را روشن کند اپراتور با حوصله کامل قدم به قدم او را راهنمایی می کند و...این چیزی است که به چشم دیده ام و آن را تجربه کرده ام. این فقط یک مثال از خدمات پشتیبانی بود.... باز تاکید می کنم که خرید از بازرگانی ایران به هیچ وجه صحیح نیست و این شرکت تنها یک شرکت وارداتی است که به لطف قرارداد وارداتی که با سونی بسته ادعا می کند که نماینده سونی در ایران است در حالی که دیسیپلین مشخصی بر خدمات سونی بر همه جای دنیا حکمفرماست و شرکت "واردات بازرگانی ایران" تنها یک شرکت وارد کننده است که صرفاً از فضای موجود نهایت بهره را می برد.
    حالا هم قطعاً کسانی (!) ادعا خواهند کرد که این شرکت "نماینده رسمی فروش"محصولات سونی است و اگر این را بپذیریم مساله حل است. چون مادامی که خدمات پشتیبانی سونی در ایران وجود ندارد خرید کالا از نماینده رسمی فروش آن شرکت یا از هر بقالی دیگری تفاوتی نخواهد داشت چون خدمات پس از فروش را خود شرکت ها ارائه خواهند کرد نه سونی و قطعاً کیفیت و نحوه ارائه آن خدمات هم ارتباطی با دیسیپلین سونی ندارد...

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

با سلام خدمت همه ی دوستان. امروز بلاخره H50 رو خریدم. با کلی چک و چونه 436 تومان، به همراه یک مموری pro dou 29تومان. و یک محافظ صفحه اشانتیون. حالا اینکه قیمت خوب بوده یا نه، نمیدونم.
    اگر کسی سوالی در مورد دوربین داشته باشه، خوشحال میشم بتونم جواب بدم، البته اگه بتونم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه ی دوستان. امروز بلاخره H50 رو خریدم. با کلی چک و چونه 436 تومان، به همراه یک مموری pro dou 29تومان. و یک محافظ صفحه اشانتیون. حالا اینکه قیمت خوب بوده یا نه، نمیدونم.
    اگر کسی سوالی در مورد دوربین داشته باشه، خوشحال میشم بتونم جواب بدم، البته اگه بتونم.
    قیمت که فوق العادست.:biggrin:
    شرط میبندم بازرگانی ایران کمتر از 500 نمیاره.

مبارکت باشه دوست عزیز. از کجا خریدی؟
    تستش کردی یا نه هنوز؟

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

از مرکز دوربین دیجیتال. مگفت فقط ،3 4 تاش مونده.البته زیاد وارد نکرده بوده. حالا اینکه خدماتش به چه شکله اصلآ نمیدونم. رفتارشون هنگام خرید که خیلی خوب بود. حقیقتش چون باطری به شارژ بود، هنوز انقدری تست نکردمش!!
    ولی تا الان که خوب بوده!
    DELL و Maziar-H50 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    آقا مبارک باشه! مطمئنم از عکاسی با این دوربین لذت خواهید برد...
    قیمت هم عالیست...
    DELL تشکر می‌کند.

صفحه 4 از 41 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین