صفحه 9 از 41 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 81 تا 90 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط Payman87 نمایش پست ها
    فکر نمی کنم که مصرف باتری viewfinder (حتی الکترونیکی) و یک ال سی دی 3 اینچی یکسان باشد .قاعدتا باید مصرف باتری هنگام استفاده از از ال سی دی بیشتر باشد.
    من هم کاملآ با شما موافقم< view finder الکتریکی هم یک مونیتور بسیار کوچکه که باطری مصرف میکنه، اما این کجا و یک منیتور 3 اینچ کجا؟؟؟
    البته کیفیت lcd واقعا خوبه!

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    من هم کاملآ با شما موافقم< view finder الکتریکی هم یک مونیتور بسیار کوچکه که باطری مصرف میکنه، اما این کجا و یک منیتور 3 اینچ کجا؟؟؟
    البته کیفیت lcd واقعا خوبه!
    براي درك بهتر اين موضوع كافيه به مشخصات فني ارايه شده دوربينهاي مختلف توسط كمپانيشان مراجعه كنيد، خواهيد ديد در دوربينهايي كه ويزور اپتيكال دارند، با خاموش شدن LCD صرفه جويي فوق العاده اي در مصرف باتري ميشود.

خودم هم اولين بار در چنين حالتي بسيار تعجب كردم و آقاي يوسف حيرتي در تاپيك "باتري و شارژر..." علتش را برايم توضيح دادند.

مثلا" Canon-A710 IS با يك جفت باتري شارژي در حالت LCD روشن 360 عكس و در حالت خاموش 900 عكس ميگيرد؛ در صورتي كه اين اعداد براي S3 IS به ترتيب 550 و 570 است!!!

ولي اگر شما اين حرف را اشتباه ميدانيد، اصراري براي قبولاندنش ندارم.
    Rofougaran، MMahyar و partow تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    خودم هم اولين بار در چنين حالتي بسيار تعجب كردم و آقاي يوسف حيرتي در تاپيك "باتري و شارژر..." علتش را برايم توضيح دادند.

.
    وحیدجان سلام

شماره پست تو ذهنت اگه هست مرحمت کن

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط DSC-H7 نمایش پست ها
    وحیدجان سلام

شماره پست تو ذهنت اگه هست مرحمت کن
    سلام

كار سختيه، ولي اگر پيدا كردم چشم.
    وحيد قديري راد

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

پست شماره 292

نقل قول نوشته اصلی توسط yousefmon نمایش پست ها
    جناب قديري راد! با سلام،
    علت تفاوت ناچيز مصرف باتري در حالت LCD روشن و خاموش در سري S آن است كه ويزور يا همان Viewfinder آنها نيز اساساً LCD است و با خاموش كردن LCD اصلي، يك LCD ديگر با اندازه كوچكتر به جايش روشن مي‌شود. اما ويزورهاي سري A از نوع اپتيكال يا Real viewfinder هستند كه اصلاً انرژي مصرف نمي‌كنند و بنابراين مي‌بينيم با خاموش كردن LCD ، انرژي مصرفي به كمتر از نصف كاهش مي‌يابد.

وحید جان این پست مورد نظر شما بود؟
    ممنون :)
    Mashhadi Vahid و Maziar-H50 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

البته دوستان در مورد وسایل دیجیتال یه چیزی به من ثابت شده و اون اینه که اگه از هر چیزی به طور مداوم و پشت سر هم استفاده کنین باتریش زودتر از اون حد معمولی که اعلام شده خالی میشه.

بذارید با یک مثال منظورم رو واضح تر بگم.
    من یک MP3 Player داشتم که طبق ادعاهای سازنده باتریش تا 15 ساعت باید کار می کرد.
    حالا من اگه مدام و پشت سر هم (بدون خاموش کردن دستگاه) موزیک گوش میکردم شاید 7 تا 8 ساعت بیشتر کار نمیکرد ولی اگر مثلا روزی نیم ساعت ازش استفاده میکردم حتی تا 20 الی 25 ساعت هم باتریش میرسید.

ویا مثلا اگه با یک لپ تاپ که عمر باتریش 8 ساعت باشه همینطور مدام کار کنید شاید کمتر از 8 ساعت دوام بیاره.

البته شاید این فقط یک حرف نسنجیده باشه.
    ولی این مسئله در مورد موبایل ها هم صدق میکنه و به خودتون هم شاید بارها ثابت شده.

البته یه فرضیه دیگه هم مطرح هست و اون اینه که شاید مدل H50 هم دقیقا مانند H9 باتری مصرف میکند ولی چون مهیار جان به اون صورت با H9 کار نکرده به نظرش میاد که باتری مشکل داره.
    در صورتی که اکثر کاربران H9 هم میگفتند که باتریشون ضعیفه و زیاد جواب نمیده.:)

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2447

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar-H50 نمایش پست ها
    البته دوستان در مورد وسایل دیجیتال یه چیزی به من ثابت شده و اون اینه که اگه از هر چیزی به طور مداوم و پشت سر هم استفاده کنین باتریش زودتر از اون حد معمولی که اعلام شده خالی میشه.
    مازیار عزیز
    البته شما گفتید که تجربه کردید اما سند علمی در این خصوص دارید؟ من نمیتونم قبول کنم. یعنی میگید در فواصل استراحت باطری خودشو Recover میکنه؟ (چیزی شبیه باطری های موبایل سونی اریکسون)

تشکر کرده
    8302

مازیار عزیز
    البته شما گفتید که تجربه کردید اما سند علمی در این خصوص دارید؟ من نمیتونم قبول کنم. یعنی میگید در فواصل استراحت باطری خودشو Recover میکنه؟ (چیزی شبیه باطری های موبایل سونی اریکسون)
    بله، چنين چيزي هست؛(البته از سوني-اريكسون و .. خبر ندارم) و من هم خيلي علمي نميتوانم توضيح دهم (چون بلد نيستم) ولي باتري وقتي كه پشت سر هم ازش كار كشيده شود داغ ميشود و توانش زودتر از موعد به پايان ميرسد، براي همين هم من در اكثر مواقع بعد از ديدن پيغام " Change the batteries " تا 5-4 عكس و يا بيشتر ميتوانم با دوربينم بياندازم ؛ به شرطي كه بين هر عكس چند دقيقه اي تنفس بدهم تا خنك شود.

قوانين موسسه CIPA هم بر اعمال اين وقفه بين عكسها در هنگام سنجش عمر باتري دوربينها تاكيد دارد (خلاصه آن در همان تاپيك شارژر و باتري هست) .
    Amin Zarif، Rofougaran و Maziar-H50 تشکر می‌کنند.
    وحيد قديري راد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

مازیار عزیز
    همونطور که وحید جان گفتن زیاد ماها نمیتونیم علمی توضیح بدیم ولی واقعا همچین چیزی وجود داره.

ما هم معمولا یه چیزی رو که تازه میخریم همه چیزش رو چک میکنیم. همه همینطورند. مثلا اون اوایل باتری موبایلم رو حتی روزی 2 بار هم شارژ میکردم !

حالا من از آقا مهیار خواهش میکنم بعد از چند روز که دیگه دوربین براشون عادی شد و مصرف باتریش به حد متعادل تری رسید تعداد شات گرفته شده رو بگن.

جالبه من هم دیروز میخواستم بخرم از همون مرکز. ولی صبح گفتند تمام شده. یه سری جنس عصر میاد شاید H50 هم توشون باشه.
    اما عصر که دوباره زنگ زدم گفتند که نیومده و هفته ی آینده میاد!
    :)

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar-H50 نمایش پست ها

جالبه من هم دیروز میخواستم بخرم از همون مرکز. ولی صبح گفتند تمام شده. یه سری جنس عصر میاد شاید H50 هم توشون باشه.
    اما عصر که دوباره زنگ زدم گفتند که نیومده و هفته ی آینده میاد!
    :)
    مازیار جان دیروز عصر یکی از دوستانم این دوربین را از همان مرکز خرید و تا جایی که اطلاع دارم همان دیروز عصر موفق شده بودند اجناسشان را از گمرک ترخیص کنند. فکر می کنم خیلی زود بای زنگ بزنی چون این دوربین خیلی زود فروش می رود.
    الان هم اگر به سایتشان سر بزنی نوشته اند که "تعداد محدودی....موجود است".
    در مورد این شرکت هم هیچ نظری نداشتم چون با آنها و خدماتشان آشنایی لازم را نداشتم. اما دیروز که با آنها تماس گرفتم متوجه شدم که اینها اصلاً به لحاظ فنی اطلاعات خوبی از دوربین ها ندارند اما هیچ مشکلی در کالایی که تحویل گرفتیم وجود نداشت. یعنی تمام پکیج به طور کامل و بی نقص به ما تحویل شد. فقط به هیچ وجه لوازم جانبی را از این شرکت تهیه نکنید که تمام لوازم دوربینی که می فروشد چینی است. در کل فکر نمی کنم برای خرید H50 (نه لوازم جانبی) جای نامناسبی باشد.
    مهیار عزیز باطری که تحویل دادند را هم چک کردم و مطمئن باشید که اصل است.
    Maziar-H50 تشکر می‌کند.

صفحه 9 از 41 نخستنخست ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 ... آخرینآخرین