صفحه 10 از 41 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 91 تا 100 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

جدی؟ پس چرا به من اینطوری گفتند؟

حالا الان باز زنگ میزنم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

JiNi عزیز نمیدونی چقدر دعات کردم !

همین الان دوربین رو برام آوردن.
    اگه نگفته بودی این بار هم از دستم رفته بود.
    ممنون دوست عزیز.
    اولین کاری که کردم اومدم از شما تشکر کنم...

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Maziar-H50 نمایش پست ها
    JiNi عزیز نمیدونی چقدر دعات کردم !

همین الان دوربین رو برام آوردن.
    اگه نگفته بودی این بار هم از دستم رفته بود.
    ممنون دوست عزیز.
    اولین کاری که کردم اومدم از شما تشکر کنم...
    آقا مبارکه! فوق العاده است این دوربین. من فقط نیم ساعت با این دوربین کار کردم و کلی هیجان زده شدم که چقدر عالی این دوربین تنظیمات اتوماتیک را انجام میده و در اون نیم ساعت داشتم با دوربین رقابت می کردم lool یعنی فکر می کنم تو اکثر شرایط میشه به تنظیمات اتوماتیک این دوربین اعتماد کرد(بر عکس H9/H7). این خیلی مهمه چون بعضی وقتها اصلاً فرصت تنظیم وجود نداره و وقتی هم که فرصت کافی هست اغلب از dSLR استفاده می کنم. سایر ویژگی ها هم که واقعاً جالب هستند مخصوصاً تنظیم NR و DRO. به قول دوستان در dpreview این دوربین را فقط با یک کلمه می شود وصف کرد : CRAZY

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

دیجی کالا هم این دوربین را آورده:

قیمت: 445000 تومان

اما شخصاً هیچ علاقه ای به خرید از این فروشگاه ندارم....طرز برخورد آنها با مشتری اصلاً خوب نیست و خدمات پشتیبانی خوبی هم ندارند. برای امتحان این موضوع الان با این فروشگاه تماس بگیرید و در رابطه با زمان عرضه Nikon P80 سوال کنید....

البته قطعاً اظهارتظر من در مورد کیفیت فروشگاههایی که از آنها خرید می کنم یک نظر کاملاً شخصی محسوب می شود و حتی این احتمال وجود دارد که چون فلان فروشگاه رقیب تجاری من است سعی می کنم از این فضاها برای تخریب او استفاده کنم!(هرچند که اصلاً بازاری نیستم). به نظرم هرفرد باید با چیزهایی که شنیده را مدنظر داشته باشد اما در نهایت خود باید قضاوت کند. چه بسا که فروشنده در آن لحظه خاصی که من با او برخورد داشته ام عصبی یا خسته بوده و...
    ویرایش توسط JiNi : Sunday 18 May 2008 در ساعت 20:51

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط JiNi نمایش پست ها
    آقا مبارکه! فوق العاده است این دوربین. من فقط نیم ساعت با این دوربین کار کردم و کلی هیجان زده شدم که چقدر عالی این دوربین تنظیمات اتوماتیک را انجام میده و در اون نیم ساعت داشتم با دوربین رقابت می کردم lool یعنی فکر می کنم تو اکثر شرایط میشه به تنظیمات اتوماتیک این دوربین اعتماد کرد(بر عکس H9/H7). این خیلی مهمه چون بعضی وقتها اصلاً فرصت تنظیم وجود نداره و وقتی هم که فرصت کافی هست اغلب از dSLR استفاده می کنم. سایر ویژگی ها هم که واقعاً جالب هستند مخصوصاً تنظیم NR و DRO. به قول دوستان در dpreview این دوربین را فقط با یک کلمه می شود وصف کرد : CRAZY
    من هم به شما تبریک میگم:::big grin:::،خوشحالم که میتونیم با هم از این دوربین صحبت کنیم،و بررسی کنیم تا عکس های زیبایی بگیریم!!
    اما دوست عزیز چیزی که خیلی داره عزییتم میکنه دیدن نتیجه عکس های جمعه بر روی کامپیوترمه!
    که اونهایی که باهاشون مشکل دارم اکثرآ در مود اتو گرفته شده! بعد از زوم کردن روی عکس ها نویز زییادی میبینم<که اصلآ با اون نور توقعش رو نداشتم! فقط دارم دعا میکنم که این ها به دلیل درست نبودن تنظیمات دوربینم باشه!
    Maziar-H50 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

در مورد این شرکت هم هیچ نظری نداشتم چون با آنها و خدماتشان آشنایی لازم را نداشتم. فقط به هیچ وجه لوازم جانبی را از این شرکت تهیه نکنید که تمام لوازم دوربینی که می فروشد چینی است. در کل فکر نمی کنم برای خرید H50 (نه لوازم جانبی) جای نامناسبی باشد.
    مهیار عزیز باطری که تحویل دادند را هم چک کردم و مطمئن باشید که اصل است.

راهی برای چک کردن باتری سراغ دارید؟؟ به من هم بگویید! امروز جمهوری رو گشتم،تو پاساژ شرک همه قیمت 45 میدادن،و از شنیدن قیمت 25 که من از ناصر خسرو داشتم تعجب میکردن و هزار دلیل که همه اون ها قلبی یه!!!
    بعد روبروی پاساژ کمی جلوتر یکی از این به اصطلاح نمایندگی های بزرگ گفت که تموم کرده،ولی قیمتش 27 بوده؟؟؟؟

اما از باتری مدل f هیچ خبری نبود!!!!!
    اما اکثرآ از دیدن این دوربین شاخ در میاوردن، و میگفتن شرکت داره وارد میکنه،تا یک هفته دیگه میارن!! اما کلآ تقرییآ هیچکدوم هیچ چیز در مورد دوربین نمیدونن،حتا از من اماتور هم اکثرآ بی سواد تر بودن!!!
    اما در مورد دیجیکالا من قبل از خریدم با این شرکت تماس گرفتم ،و بعد چند بار موفق به مشاوره شدم ، که واقعآ مفید و کامل بود!!!!

کسی از باتری مدل f خبری نداره؟؟؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

ممنون دوست عزیز.

کاملا حرف شما رو تایید میکنم.
    حدود 40 شاتی که با این دوربین فعلا زدم میتونم بگم خیلی پیشرفته تر از H7/H9 بوده.
    البته من با اون 2 مدل زیاد کار نکردم. ولی حداقل تا همون حد هم H50 را سر تر از آن دو میدانم.

روی جعبه نوشته حدود 300 عکس با باتریش میشه انداخت.
    حالا در روزهای آینده هم باید دید مصرف باتری چطور است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    من هم به شما تبریک میگم:::big grin:::،خوشحالم که میتونیم با هم از این دوربین صحبت کنیم،و بررسی کنیم تا عکس های زیبایی بگیریم!!
    اما دوست عزیز چیزی که خیلی داره عزییتم میکنه دیدن نتیجه عکس های جمعه بر روی کامپیوترمه!
    که اونهایی که باهاشون مشکل دارم اکثرآ در مود اتو گرفته شده! بعد از زوم کردن روی عکس ها نویز زییادی میبینم<که اصلآ با اون نور توقعش رو نداشتم! فقط دارم دعا میکنم که این ها به دلیل درست نبودن تنظیمات دوربینم باشه!
    مهیار عزیز مطمئن باش همینطور هست که شما میگی.
    البته شما رو نمیدانم. ولی خود من یک آماتور کامل هستم.

مطمئنن با چنین دوربین پیشرفته ای نباید در عرض 5 روز انتظار معجزه داشت.

و اینکه خیلی ها توصیه میکنن در SLR-Like ها زیاد از مود اتومات استفاده نشه.
    در ضمن خودتون هم گفتین که بعد از زوم نویز مشاهده کردین. فکر نمیکنم زیاد مشکل حادی باشه.

به قول کاوه جان حتی در دوربین های حرفه ای هم نویز وجود دارد. مهم عکاس است.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

راهی برای چک کردن باتری سراغ دارید؟؟ به من هم بگویید! امروز جمهوری رو گشتم،تو پاساژ شرک همه قیمت 45 میدادن،و از شنیدن قیمت 25 که من از ناصر خسرو داشتم تعجب میکردن و هزار دلیل که همه اون ها قلبی یه!!!
    بعد روبروی پاساژ کمی جلوتر یکی از این به اصطلاح نمایندگی های بزرگ گفت که تموم کرده،ولی قیمتش 27 بوده؟؟؟؟

اما از باتری مدل f هیچ خبری نبود!!!!!
    اما اکثرآ از دیدن این دوربین شاخ در میاوردن، و میگفتن شرکت داره وارد میکنه،تا یک هفته دیگه میارن!! اما کلآ تقرییآ هیچکدوم هیچ چیز در مورد دوربین نمیدونن،حتا از من اماتور هم اکثرآ بی سواد تر بودن!!!
    اما در مورد دیجیکالا من قبل از خریدم با این شرکت تماس گرفتم ،و بعد چند بار موفق به مشاوره شدم ، که واقعآ مفید و کامل بود!!!!

کسی از باتری مدل f خبری نداره؟؟؟
    فکر می کنم بحث بیشتر از این در مورد باطریاین دوربین خارج از موضوع این بحث هست و احتمالاً باعث دردسر کاوه خواهیم شد برای جابجایی بحثها به تاپیک مناسب. اما باطری که من دیدم همان بود که در خارج از ایران هم دیده بودم با همان شکل و همان مشخصات و همان بسته بندی....بازرگانی ایران هم بهتر است لطف کند فعلاً دوربین های آلفا را که در نمایشگاه ثبت نام کرده وارد کند...
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

من هنوز خودم این دوربین را تهیه نکرده ام و تنها نیم ساعت با آن کار کرده ام اما بعد از آن تست نیم ساعته شکی در خرید دوربین باقی نمانده. بنابراین فردا از یکی از این فروشگاهها آن را خواهم خرید. اما در مورد کیفیت H50....فکر می کنم این اولین دوربین نیمه حرفه ای شماست و اصلاً توقع نداشته باشید که فعلاً بتوانید عکسهایی در حد نمونه هایی که از این دوربین روی اینترنت قرار دارد بگیرید مخصوصاً در زوم بالا. نویزی هم که در همه دوربین ها وجود دارد چیزی نیست که شما با یک نگاه بگویید "این عکس چه کیفیت بدی دارد!". در واقع مشکل از جای دیگریست... وضعیت اتومات هم بیشتر به درد مواقعی می خورد که سوژه نزدیک است که در غیر این صورت دوربین نمی تواند تنظیمات خوبی انجام دهد.
    به نظرم حتماً باید قبل از استفاده دفترچه راهنما به طور کامل مطالعه شود. اگر کسی با زبان انگلیسی هم مشکل دارد باید دست کم از راهنمای فارسی که همراه دوربین هست استفاده کند.(در CD) البته سعی نکنید کلمات کلیدی را از روی این دفترچه یاد بگیرید چون آن طور که شنیده ام اشتباهات فراوانی در ترجمه وجود دارد و مثلاً شاتر را دیافراگم ترجمه کرده اند!
    این دوربین در وضعیت خودکار مزیتهایی غیر قابل چشم پوشی نسبت به مدلهای قبلی خود دارد که از این جهت است که می گویم عکاسی با این دوربین در حالت خودکار بسیار قابل اطمینان تر از مدلهای قبلی است. از جمله استفاده از ایزوهای مختلف در شرایط مختلف و به طور کلی استفاده از ایزوهای پایین تر در وضعیت های مختلف نسبت یه مدلهای قبلی. همچنین تنظیم عالی نور فلاش که البته همین هم موجب مصرف بیشتر باظری شده است.

پشتیبانی سونی و این دوربین از زبان فارسی هم در نوع خود جالب است...
    Kaveh Ghobadi و MMahyar تشکر می‌کنند.

صفحه 10 از 41 نخستنخست ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 20 ... آخرینآخرین