صفحه 8 از 41 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

خواهش میکنم، عکس ها دارای ٍexif میباشند که تمام اطلاعات به همراهشان هست! در اون مورد هم چون جناب قبادی فرمودند iso بالا من رو 1600 تنظیم کردم! انشاالله نمونه ای با iso پایین رو هم در اولین فرصت براتون میزارم!
    که بشه با این iso هم مقایسه کرد!:cool:
    JiNi تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    43

این هم نمونه ها با iso 400

Payman87 و JiNi تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    43

سلام!
    خواهش میکنم اگر کسی در مورد اینکه میشه تشخیص داد که آیا باطری اصل هست یا نه یه کمکی بکنه!
    من امروز بعد 130 شات باطریم تموم شد،در حالی که 70% عکس ها رو هم با فایندر گرفتم که کم کصرف کنه! بنظرتون این عادییه؟؟؟
    تو ناصرخسرو هم دو مدل باطری بود،25 و35! که 25 تو بسته بندی شکیل،ولی 35 فقط تو یه قاب !!

كاربر آشنا Payman87 آواتار ها
    تشکر کرده
    39

نقل قول نوشته اصلی توسط MMahyar نمایش پست ها
    سلام!
    خواهش میکنم اگر کسی در مورد اینکه میشه تشخیص داد که آیا باطری اصل هست یا نه یه کمکی بکنه!
    من امروز بعد 130 شات باطریم تموم شد،در حالی که 70% عکس ها رو هم با فایندر گرفتم که کم کصرف کنه! بنظرتون این عادییه؟؟؟
    تو ناصرخسرو هم دو مدل باطری بود،25 و35! که 25 تو بسته بندی شکیل،ولی 35 فقط تو یه قاب !!
    مصرف باتری این مدل قاعدتا باید مشابه h9 باشد.
    البته شما نفرمودید که در چه شرایطی با دوربین عکس گرفته اید. ایا در اکثر شاتها از فلاش استفاده کرده اید؟اگر پاسخ مثبت باشد که در اینصورت احتمال کاهش شارژ باتری وجود دارد ..و مورد دیگر استفاده ی پیاپی از زوم است که باعث کاهش شارژ باتری میشود .اما به نظرم در حالت عادی و بدون استفاده ی پی در پی از زوم وفلاش این مقدار مصرف باتری انهم با viewfinder غیرطبیعی است.
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط Payman87 نمایش پست ها
    .....این مقدار مصرف باتری انهم با viewfinder غیرطبیعی است.
    البته ويزور وقتي در كاهش مصرف باتري تاثير دارد كه از نوع اپتيكال باشد، نه الكترونيك!!!

Viewfinder : Electronic
    البته با توجه به اينكه در روزهاي اول علاقه زيادي به چرخيدن در منوها و بازبيني عكس و فيلم روي خود دوربين وجود دارد تعداد شات گرفته شده زياد ملاك نيست (و همچنين مونيتور 3 اينچ آن) ...ولي 130 عكس هم يك كم ؛ كم است!!!
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

سلام!
    باطری که شما باید بخرید قائدتاً باید یکی از دو نوع NP-BG1 یا NP-FG1 باشد. قیمت هر دو هم به دلار برابر است و فقط همانطور که گفتم NP-FG1 از نوع اینفو لیتیوم است(کلاً باطری به روزتر و جدیدتری است) و با این باطری زمان باقی مانده شارژ را می توانید مشاهده کنید. قیمت NP-BG1 در بازرگانی ایران 35 هزار تومان است و این شرکت هنوز NP-FG1 را وارد نکرده است. اگر می خواهید NP-BG1 بگیرید حتماً آن را از بازرگانی ایران بگیرید تا اصل باشد و در صورتی که قصد خرید NP-FG1 را دارید از هرجا که دوست داشتید می توانید آن را تهیه کنید چون هنوز تقلبی آن وارد بازار نشده است.
    در کانادا معادل هر باطری سونی باطری های مشابه چینی هم وجود داشتند که البته با مارک و مشخصات چینی هم به فروش می رسید اما از یک طرف قیمت بسیار پایین تری داشت و از طرف دیگر زمان شارژ آن بسیار کوتاه تر بود. اگر در اینجا هم این باطری های چینی وجود دارند جداً توصیه می کنم آنها را نخرید.
    لیست نمایندگان فروش سونی(برای خرید از بازرگانی ایران) را به همراه آدرس و شماره آنها(برای اطمینان از وجود کالای مورد نظر اول تماس بگیرید!) را در اینجا جستجو کنید.
    ضمناً مصرف باطری H50 بیشتر از H9 است.
    Kaveh Ghobadi و MMahyar تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

سلام!
    سلام
    آقا مهیار در مورد باطری عجله نکن بگذار چند دفعه باطری خالی وپر شودبعد مثلا دفعه پنجم که باطری را کاملا شارژ کردی پشت سرهم با استفاده از مونیتور 120 الی 150 شات بزن از فلاش هم استفاده نکن در این شرایط وضع باطری را در صفحه مونیتور نگاه کن فکر نکنم حد اکثر بیشتر از یک خانه از میزان شارژش کم شده باشد.موفق باشی
    MMahyar تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Payman87 آواتار ها
    تشکر کرده
    39

وحید جان ... من ویزور الکترونیکی و اپتیکال را که با هم مقایسه نکردم... فکر نمی کنم که مصرف باتری viewfinder (حتی الکترونیکی) و یک ال سی دی 3 اینچی یکسان باشد .قاعدتا باید مصرف باتری هنگام استفاده از از ال سی دی بیشتر باشد.
    jini جان ..چرا مصرف h50 بیشتر است؟ من تفاوتی که منجر به مصرف باتری بیشتر در این مدل شود را نمیبینم . مصرف باتری h9 هم کمی زیاد بود و اگر این مدل بیشتر از ان باشد که دیگر...
    ویرایش توسط Payman87 : Saturday 17 May 2008 در ساعت 12:05
    SONY DSC-H7 Cyber Shot

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط Payman87 نمایش پست ها
    jini جان ..چرا مصرف h50 بیشتر است؟ من تفاوتی که منجر به مصرف باتری بیشتر در این مدل شود را نمیبینم . مصرف باتری h9 هم کمی زیاد بود و اگر این مدل بیشتر از ان باشد که دیگر...
    مطابق ادعای سونی عمر باطری H9 و H50 تقریباً باید یکسان باشد ولی اگر به فروم های مختلف مراجعه کنید می بینید که همه کاربرانی که هر دو دوربین را داشته اند می گویند مصرف H50 بیشتر است. البته دلایلی هم می تواند داشته باشد مثلاً شاید کاهش ISO در نور کم و به هنگام استفاده از فلاش.

کمی بی ربط:
    مثل اینکه قرار است سونی امسال ما را بیچاره کند! واقعاً نمی شود H50 را نخرید و واقعاً هم نمی شود نسبت به سری آلفا بی تفاوت بود...

تشکر کرده
    43

نقل قول نوشته اصلی توسط k.h نمایش پست ها
    سلام
    آقا مهیار در مورد باطری عجله نکن بگذار چند دفعه باطری خالی وپر شودبعد مثلا دفعه پنجم که باطری را کاملا شارژ کردی پشت سرهم با استفاده از مونیتور 120 الی 150 شات بزن از فلاش هم استفاده نکن در این شرایط وضع باطری را در صفحه مونیتور نگاه کن فکر نکنم حد اکثر بیشتر از یک خانه از میزان شارژش کم شده باشد.موفق باشی
    بابت توضیحاتتون ممنون،والا دیروز برای اولین بار دوربین رو به خارج از خونه وبه طبیعت برده بودم، فکر میکنم تا قبل از اون ، باطری 5 بار رو پر وخالی شده بود. امیدوارم اینطور که شما میگید باشه! :(
    من کمی به مرکزی که از اون خرید کردم شک کردم، هرچند که بهشون نمیخورد که اهل دست بردن تو کالا باشند، امیدوارم که اشتباه کرده باشم!

صفحه 8 از 41 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین