صفحه 47 از 49 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 461 تا 470 , از مجموع 486
Like Tree1782تشکر

موضوع: Nikon D7100 VS Canon 70D

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

بادی های این رده نیکون دارای دو چرخ کنترل در جلو و عقب هستند و اکثر تنظیمات اساسی توسط این دو و دکمه هایی که توسط دست راست قابل دسترسی است قابل انجام است.این بدنه ها توسط افراد حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرند پس ادعای بهتر بودن کانن یا بلعکس بیشتر نظر و سلیقه شخصی است.
    به نظر من این تاپیک خیلی کشدار شده و با اومدن D7200 دیگه در واقع زیاد موضوعیت هم نداره.
    ashkan 78، M.Nouri، Mahdi.A.Tabar و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر همراه alpacinohs آواتار ها
    تشکر کرده
    1465

Screenshot_2015-07-23-20-09-36_1.jpgScreenshot_2015-07-23-20-10-43_1.jpgScreenshot_2015-07-23-20-11-02_1.jpgScreenshot_2015-07-23-20-11-08_1.jpgScreenshot_2015-07-23-20-11-13_1.jpgScreenshot_2015-07-23-20-11-21_1.jpg
    با توجه به اومدن 7200 حدود یک سال بعد از 70d و عملا اکثر عیب های جزیی 7100 که عده ای فوکوس ضعیف در بعضی شرایط خاص و بافر پایین می دونستن برطرف کرد...بیشتر سایتها هم مخصوصا dxo که در شرایط آزمایشگاهی دوربین هارو مورد بررسی قرار میده و فقط به امتیازهای داده شده اکتفا نمیکنه میشه گفت در بیشتر موارد 7200 کاملا برتر دونسته
    در مورد کنترل ها کاملا نسبت به کنون قضیه سلیقه ای...بنظر خودم که با هر دو مدل کار کردم نیکون راحتتر بود، چون کاملا تنظیمات و ارایش دکمه ها و کنترل ها شبیه 610 و 750 که با توجه به نظر خیلی ها از خوش دست ترین و راحت ترین بادی هاست
    ashkan 78، peacekeeper و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

من یک ماهه دارم بین این دو مدل تحقیقات می کنم
    واقعا خسته شدم و شاید نا امید
    هم فیلمبرداری رو دوس دارم و کارم هست ، هم عاشق عکاسی بودم و هستم
    درکل میشه گفت عاشق عکاسی ام اما فیلم هم جزوی از مورد استفاده دوربین هست
    دلم با نیکونه ، عقلم با کانن ، مشکلم نه با وایفا هست نه صفحه لمسی و نه حتا ساخت ژاپن بودن کانن ، فقط تنها چیزی منو هی داره از نیکون دور میکنه فوکوسش موقع فیلمبرداری هست ، دوستان راهنمایی کنید لنزی هست که کاملا این مشکل رو برطرف کنه و قطعا برم سراغ خرید نیکون !

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamm6d نمایش پست ها
    دلم با نیکونه ، عقلم با کانن ، مشکلم نه با وایفا هست نه صفحه لمسی و نه حتا ساخت ژاپن بودن کانن ، فقط تنها چیزی منو هی داره از نیکون دور میکنه فوکوسش موقع فیلمبرداری هست ، دوستان راهنمایی کنید لنزی هست که کاملا این مشکل رو برطرف کنه و قطعا برم سراغ خرید نیکون !
    چون عاشق عکاسی هستید و فقط گاهی اوقات فیلمبرداری میکنید یقینأ 80 درصد مواقع شما در حال عکاسی خواهید بود. پس اون چیزی رو بخرید که براتون دلنشینه تا پشیمون نشید!
    اگه فقط و فقط با فوکوس لایوویو نیکون مشکل دارید ( و البته مشکل بودجه هم ندارید) بهتره که دوربین فیلمبرداری و عکاسیت رو از هم جدا کنی! یه نیکون بخر برای عکاسی یه هندی کم جمع و جور هم بگیر برای فیلمهای خانوادگی.

ضمن اینکه فیلمبرداری با dslr هم مشکلات خاص خودشو داره که از حوصله خیلی ها خارجه!

تا نظر اساتید چی باشه

یا حق
    davood و Mohamm6d تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

مشکل دوربین های نیکون، عدم فوکوس ممتد در حین فیلمبرداری هست و این ربطی به لنز نداره. لنز STM کنون صرفاً جهت از بین بردن صدای فوکوس و افزایش سرعت فوکوس طراحی شده که در کنار سنسور هیبرید برای فیلمبرداری عالیست. نکته ای دیگه اینکه دوستانی که بصورت حرفه ای فیلمبرداری میکنن اصلا فوکوس رو به دوربین نمی سپارن، بلکه این مهم رو خودشون به دست میگیرن.
    با نظر جناب Mahdi.A.Tabar موافقم. میتونید دوربین فیلمبرداری و عکاسیتون رو از هم جدا کنید.
    Mahdi.A.Tabar، davood، Jalal Parsa و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر جديد
    تشکر کرده
    20

بسیار سپاس از راهنمایی تون
    تنها مشکلم اینه که هنوز مرددم برم نیکون بگیرم همون مشکل فوکوسه ، تمام نیازهای عکاسی رو برآورده کنه بعد فوکوسش اینقد اذیتم کنه که پشیمون شم برای همین میخاستم بدونم با لنز این مشکل حب شدنی هست یا نه !!
    بودجه من اونقدری نیست که بخام دوتا دوربین بخرم و مشکلاتی که یک دوربین عکاسی برای فیلمبرداری ایجاد میکنه رو هم واقفم و مشکلی باهاشون ندارم
    توی این مدل نیکون شنیدم میگفت اگ میخای فیلم اکشن بگیری فوکوسش به مشکل میخوره وگرنه تفاوت محسوسی نداره با کانن ، ادرسته ؟؟
    ولی واقعا موندم کدوم رو بگیرم که بخاطر اخلاق بسیار بدی که دارم می دونم اگ ذره ای با یکی که بخرم مشکل پیدا کنم خودمو سرزنش میکنم چرا اون یکی رو نخریدم .. خخخخ

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

بسیار سپاس از راهنمایی تون
    تنها مشکلم اینه که هنوز مرددم برم نیکون بگیرم همون مشکل فوکوسه ، تمام نیازهای عکاسی رو برآورده کنه بعد فوکوسش اینقد اذیتم کنه که پشیمون شم برای همین میخاستم بدونم با لنز این مشکل حب شدنی هست یا نه !!
    بودجه من اونقدری نیست که بخام دوتا دوربین بخرم و مشکلاتی که یک دوربین عکاسی برای فیلمبرداری ایجاد میکنه رو هم واقفم و مشکلی باهاشون ندارم
    توی این مدل نیکون شنیدم میگفت اگ میخای فیلم اکشن بگیری فوکوسش به مشکل میخوره وگرنه تفاوت محسوسی نداره با کانن ، ادرسته ؟؟
    ولی واقعا موندم کدوم رو بگیرم که بخاطر اخلاق بسیار بدی که دارم می دونم اگ ذره ای با یکی که بخرم مشکل پیدا کنم خودمو سرزنش میکنم چرا اون یکی رو نخریدم .. خخخخ
    اگر هدف از خرید دوربین عکاسی فیلم برداری است بدون تحقیق بیشتر کنون را تهیه کنید به همراه یک لنز STM
    Mohamm6d تشکر می‌کند.

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

دوست عزیز اگر عکاسی برات مهمتره نیکون بخر.البته به نظر من کمی صبر کنید که اگر این مدل نیکون هم عیب و ایرادی داره مشخص بشه.
    ولی در نهایت اگر مهارت کافی برای عکاسی و لنز خوب نداشته باشی از خرید هر دو پشیمون میشید.
    Majix، davood و Mohamm6d تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

سلام
    دوستان بخاطر فوکوس ممتد کانن رو پیشنهاد میدن
    ولی اگه کیفیت فیلم براتون مهمه به نظر من نیکون سرتره البته طبق تجربه ای که با دی7100 نیکون و 60دی کانن دارم عرض میکنم.
    Mohamm6d تشکر می‌کند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

70D از هز نطر نسبت به 60D برتری داره
    Mohamm6d تشکر می‌کند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

صفحه 47 از 49 نخستنخست ... 37 43 44 45 46 47 48 49 آخرینآخرین