صفحه 5 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 218
Like Tree62تشکر

موضوع: با بودجه 300 تا 350 هزارتومان چه دوربيني بخرم؟

كاربر همراه mse1445 آواتار ها
    تشکر کرده
    149

پیش فرض پاسخ: با 300 هزار تومان چه دوربيني خوبه ب

دوستان عزیر و گل من خیلی وقته اینجا عضوم منتها فرصت نشده بود اکتیو باشم

میخواستم یه دوربین خوب با کاربرد عمومی و خانگی با ماکزیمم بودجه 300 تومن یعنی در واقع با احتساب مموری ایقدر برام در بیاد میخواستم ببینم در حال حاضر مناسب ترین توصیه برای من چی هستش ؟

ممنون

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

Canon Powershot A630

كاربر آشنا utopia آواتار ها
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

Canon Powershot A630

با سلام خدمت دوستان
    به نظر بنده A710IS به 3 دليل قابل بررسي هست:
    1- داراي لرزش گير مي باشد
    2- داراي 6x اپتيكال زوم مي باشد
    3- وزن سبكتر و ابعاد كوچكتر

اما A630 هم به 4 دليل مناسبه:
    1 - سنسور قويتري نسبت به 710 است
    2- قابليت نسب فلاش خارجي
    3- عمر باتري بالاتر
    4- LCD متحرك و گردان
    سعيد شاه علي

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

البته فلاش سري A كنن به شكل Slave است كه با يك براكت به دوربين متصي مي شه و روش خيلي نمي شه حساب باز كرد ( من كه توي تهران نديده ام) :

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

البته فلاش سري A كنن به شكل Slave است كه با يك براكت به دوربين متصي مي شه و روش خيلي نمي شه حساب باز كرد ( من كه توي تهران نديده ام) :

سلام

یک مدتی خیلی دنبال این فلاش بودم و در نهایت از طریق یکی از فروشگاههای معتبر مشهد که یک سری از اجناس خاص را از دبی بوسیله یک آشنا میاورد خواستم قیمت این فلاش را برایم بگیرد تا اگر مقرون به صرفه بود ( در حدود 50 هزار تومان!! :biggrin: ) بگم یکی بیاره!!

اون آشنای مقیم دوبی هم گفته فلاشی که تو ایران وجود خارجی نداره, در نمایندگی دوبی فراوان است!! به قیمت ناقابل 150 هزار تومان که اگر تعداد بیشتری بخواهیم تا 130 هزار تومان کاهش میابد!! این بود که از خیرش گذشتم. ;)
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر همراه mse1445 آواتار ها
    تشکر کرده
    149

سلام

Canon Powershot A630
    ممنون من خودم اتفاقا این مدل و میپسندم منتها چون من میخوام دوربین و اینور زیاد ببرم ترجیع میدم از بین دوربین های ultra compact انتخاب کنم شما از بین این تیپ دوربینها چیزی پیشنهاد میدید یا برم یه کامپکت سبکتر مثل َA710 یا A570 بگیرم ضمنا میخوام بدونم این IS اونقدر موثر هست براش هزینه کینم یا نه ؟

ممنون

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mse1445 نمایش پست ها
    ممنون من خودم اتفاقا این مدل و میپسندم منتها چون من میخوام دوربین و اینور زیاد ببرم ترجیع میدم از بین دوربین های ultra compact انتخاب کنم شما از بین این تیپ دوربینها چیزی پیشنهاد میدید یا برم یه کامپکت سبکتر مثل َA710 یا A570 بگیرم ضمنا میخوام بدونم این IS اونقدر موثر هست براش هزینه کینم یا نه ؟

ممنون

شايد به خاطر وزن اشتباه باشه كه از 630 صرفنظر كني چون ابعاد خيلي متفاوت نيست ( البته لرزشگير و زوم 6x موجود در 710 كمي قابل تامل و همچنين لرزشگير و قابليت تشخيص چهره و ايزوي 1600 در 570 قابل بررسي بيشتر)
    خلاصه به نظر بهترين روش مقايسه 2 دوربين بررسي عكسهايشان در شرايط يكسان هست. پس قبل از هرگونه تصميم گيري بين 630 و 710 يه سري به اين لينكها بزن و اگه با دقت و حوصله تمامي عكسها را بررسي كني حتما كمك كننده است. هر لينك 8 صفحه است.

http://babelfish.altavista.com/babel...630_page00.asp

http://babelfish.altavista.com/babel...0IS_page00.asp

اقا فرهاد با عرض ادب . اين لينكها هم از همون سايت روسي هست. اگه خواستيد لينك زبان روسي را هم بفرستم:biggrin:

با ارزوي بهترين انتخاب براي mse1445
    ویرایش توسط utopia : Monday 14 May 2007 در ساعت 01:06 دلیل: با
    سعيد شاه علي

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

البته به نظرم این سایت زیاد مرجع مناسبی برای رفرنس دادن نباشد ، گاهی به نتایج سایت های معتبر هم ایراد وارد میشود که در شرایط یکسان و آزمایشگاهی انجام نشده است...بهتر است به سایت ها معتبر تری مراجعه کنید.صرف مقایسه بین دو دوربین در یک سایت خارجی تاییدی بر برتری دوربینی بر دیگری نیست...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    سلام....

البته به نظرم این سایت زیاد مرجع مناسبی برای رفرنس دادن نباشد ، گاهی به نتایج سایت های معتبر هم ایراد وارد میشود که در شرایط یکسان و آزمایشگاهی انجام نشده است...بهتر است به سایت ها معتبر تری مراجعه کنید.صرف مقایسه بین دو دوربین در یک سایت خارجی تاییدی بر برتری دوربینی بر دیگری نیست...

ايا شما در مورد اين سايت اطلاعات خاصي داريد كه من و ساير دوستان(اتفاقا هم در مورد دوربينهاي فيلمبرداري و هم دوربينهاي عكاسي قبلا استقبال شده بود و مطالب علمي به نظر مي امد) از ان بي خبر هستيم؟ يا اينكه فرمايش شما كلي بود؟
    سعيد شاه علي

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام...

ايا شما در مورد اين سايت اطلاعات خاصي داريد كه من و ساير دوستان(اتفاقا هم در مورد دوربينهاي فيلمبرداري و هم دوربينهاي عكاسي قبلا استقبال شده بود و مطالب علمي به نظر مي امد) از ان بي خبر هستيم؟ يا اينكه فرمايش شما كلي بود؟
    عرض بنده کلی است ، جدیدا دوستان سایت هایی را رفرنس میدهند که زیاد شناخته شده نیستند و به گزارشات آنها نمی توان بدرستی اعتماد کرد.حتی در گزارشات سایت های مطرحی مثل Photozone هم اشتباهات فاحشی دیده میشود.این سایت ها که اغلب وامدار یک کمپانی یا برند خواص هستند و در بسیاری موارد قصد تخریب و کم ارزش کردن بعضی برند ها را دارند ، بسیار باید دقت کرد و این سایت ها را شناسایی کرد.موضوع بعدی اینکه صرف دیدن عکس دردی از ما دوا نمیکند.این گزارشات و عملکردی که مشاهده شده است و گزارش گر به آن رسیده باعث آن میشود که ما بهترین گزینه را انتخاب کنیم.سایت های با ارزش بسیاری در محیط وب وجود دارند.که مراجع مناسبی هستند.

بعد اینکه جدیدا دیده ام دوستانی هم فروم های خارجی را ملاک قرار میدهند !!!!!!!!! فروم ها هرچقدر هم که تخصصی و پیشرفته باشند اصلا مراجع خوبی نیستند.مثل دایره المعارف ویکیپیدا که به خاطر اینکه هر کسی امکان ادیت کردن آن را دارد هیچگاه مرجع استناد خوبی نیست. ( شاید اطلاعات ارزشمندی به ما بدهد ) اما مرجع نیست.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

صفحه 5 از 22 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ... آخرینآخرین