صفحه 8 از 22 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 218
Like Tree62تشکر

موضوع: با بودجه 300 تا 350 هزارتومان چه دوربيني بخرم؟

كاربر همراه mse1445 آواتار ها
    تشکر کرده
    149

پیش فرض پاسخ: با 300 هزار تومان چه دوربيني خوبه ب

کاش سنسورهای فوجی فیلم و میگرفت خیال همه رقبا رو راحت میکرد

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    سلام....

فرهاد جان من بدونم ، چرا اینقدر به چین بد بینی خیلی خوبه....
    سلام

1- كاوه جان در اين مورد خاص بد بيني وجود نداشت بلكه اين اصطلاح تيشونفن رو يكي از دوستان قديمي من به عنوان هر چيز پرت و بي نام و نشان به كار مي برد. حالا شما بخوان كمپاني تيشونفن قبرس يا حتا ژاپن. منظور من اين بود به كسي كه اينكاره نباشه سفارش نمي ده.

2- قضيه ي من و چيني ها هم بر مي گرده به چند تا قرارداد فني مهندسي كه كارفرماهاي ما با چيني ها داشتند و ما به عنوان مشاور با چيني ها زياد نشست و برخواست داشتيم و چندين بار هم به آن مملكت سفر كرده ام.

اين مهندسان چيني آخر IQ هستند ( در حد جلبك و مرغ پخته ) و من واقعن موندم كه چه جوري تونستند اينقدر پيشرفت كنند . احتمالن سياستمداران و اقتصاد دان هاي باهوشي دارند چون ما كه توي اين n سال اخير هرچي مهندس و تكنيسين چيني ديديم خنگ بوده اند. حتا سخت كوشي ژاپني ها رو هم ندارند كه بگيم كم هوشند ولي با سخت كوشي برنده شده اند. اگر باهاشون جلسه داشته باشين و لازم باشه 10 دقيقه اضافه بمونند تا كار تموم و بسته بشه حاضر نمي شن و به خاطر اون 10 دقيقه بقيه ي جلسه رو به فردا موكول مي كنند. فكر كنم تنها رمز موفقيتشون تعداد زيادشون باشه و بس 8)

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام......

والله فرهاد جان صابون این دوستان به تن بنده هم خورده ، با تو هم عقیده هستم که بسیار کن هوش و کمی هم خنگ هستند.اما چیزی که در ایم دوستان بنده رو جلب کرد حوسله ی بسیار عالی این ملت برای کار های سری و پشت سر هم بدون خستگی است . انگار روبات هستند.اما بدون تفکر . این بنده رو به هیجان میاورد که چگونه انسان هایی اینقدر با حوصله وجود داره!!

آرش جان ممنون ، درست میفرمایید ، بنده هم شایعاتی شندیه بودم ، حالا با تایید شما به یقین رسیدم...
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    149

دوستان بنظرتون اگر بخواهیم A710 fujifilm F31 fd رو مقایسه کنیم کدوم برتر اند من واقعا نسبت به سنسورهای fuji خیلی ارادت دارم نمونه عکسایی که گذاشته خیلی شارپ و کم نویزه ....

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

نقل قول نوشته اصلی توسط mse1445 نمایش پست ها
    دوستان بنظرتون اگر بخواهیم A710 fujifilm F31 fd رو مقایسه کنیم کدوم برتر اند من واقعا نسبت به سنسورهای fuji خیلی ارادت دارم نمونه عکسایی که گذاشته خیلی شارپ و کم نویزه ....
    از نظر زوم - لرزشگیر و خوشدستی A710 IS برتره ولی از نظر کیفیت عکس و کم نویز بودن(بخصوص در محیطهای کم نور و ایزوهای بالا) فوجی یک سر و گردن بالاتره.
    هر چند A710 IS در ایزوهای پایین کیفیت خوبی داره :) ولی ایزوی بالاتر از 100 دیگه فاجعه میشه
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

تشکر کرده
    149

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaman نمایش پست ها
    از نظر زوم - لرزشگیر و خوشدستی A710 IS برتره ولی از نظر کیفیت عکس و کم نویز بودن(بخصوص در محیطهای کم نور و ایزوهای بالا) فوجی یک سر و گردن بالاتره.
    هر چند A710 IS در ایزوهای پایین کیفیت خوبی داره :) ولی ایزوی بالاتر از 100 دیگه فاجعه میشه
    ممنون پس نظر شما اینکه عملا موقع عکاسی نتیجه نهایی 710 بهتره چون از نظر ارگونومی و لرزشگیر و تنظیمات manual کامل تره درست ؟ ولی من از سنسورهای فوجی نمی تونم بگذرم مخصوصا اینکه تو عکسا به رنگ اسمون خیلی توجه میکنم عکسای فوجی واقعا شفافتر و واقعی تره ..

كاربر همراه sam_moghadam آواتار ها
    تشکر کرده
    451

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash نمایش پست ها
    بله!
    كانن به سوني سفارش سنسور ميده...
    سنسور بسياري از كامپكتهاي كانن ساخت سوني هست... يكي از جاهايي كه از قصه مشخص شد مربوط ميشه به اشكالي كه در ساخت سنسورهاي سوني به وجود اومد و كمپاني ها درخواست دادن كه دوربينهاي زيادي براي تعويض سنسور به نمايندگي ها برگشت داده بشن...
    كه مدلهاي متنوعي هم از كانن اين وسط وجود داشت!
    كافيه يه دوري در خبرهاي سايتهاي عكاسي بزنيد تا اون مدلها رو پيدا كنيد... و احتمالا اين رابطه و ساخت سنسور براي كانن از طرف سوني ادامه داره.
    در مورد این حرف باید بگم تا جایی که اطلاعات من یاری می کنه LCD دوربین های کانن (تا زمان A80)مال سونی بود اون دوره یه مدت کوتاه میرفتم تعمیر گاه آفومار و این قضیه رو دیدم اما در مورد سنسور ...
    دوربین هایی تو سطح A710 و مارک های دیگه ای تو این رنج قیمتی به هر حال مشکلای دارن اما من اعتقاد دارم بیشترن چیزی که تو این زمینه مهمه لنز دوربینه (البته برای این سطح از دوربین ها)
    پیشنهاد من 710 رو ترجیح میدم .
    و این که این دوربین تو iso بالا خیلی هم وحشتناک نیست
    کما اینکه وحشتناک نیست نویز نسبتاً زیادی داره اما نه خیلی
    همون طور که نیکون ها هم تو رنج حرفه ای تر نویزشون بیشتر از کانن ها هست اما دلیل به ضعیف بودن دوربین نیست و میبینیم که خیلی از حرفهای ها از نیکون هایی استفاده میکنن که نویزشون خیلی بیشتر از همتای کاننی هست و خیلی هم راضی هستن.
    تو ببین کدوم دوربینو بیشتر دوست داری همونو بردار چون به هر حال هر کسی یه مورد هایی تو دوربین براش مهمه و اون موارد رو ارجح به موارد دیگه میبینه
    مثلاً من لنز برام مهمه. من کانن فروش هم که نمیام بگم fuji بخر:biggrin:
    سام مقدم

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

آقا نمیشه سر در این فروم بنویسند "لطفا نیاز خودتان را دقیقا مشخص منید"
    اگه عکس خانوادگی می گیرید a570 رو مد نظر داشته باشید و گرنه با این پول چیز قابل توجهی نمیشه خرید

كاربر همراه 2004 آواتار ها
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

1- كاوه جان در اين مورد خاص بد بيني وجود نداشت بلكه اين اصطلاح تيشونفن رو يكي از دوستان قديمي من به اين مهندسان چيني آخر IQ هستند ( در حد جلبك و مرغ پخته ) و من واقعن موندم كه چه جوري تونستند اينقدر پيشرفت كنند . احتمالن سياستمداران و اقتصاد دان هاي باهوشي دارند چون ما كه توي اين n سال اخير هرچي مهندس و تكنيسين چيني ديديم خنگ بوده اند. حتا سخت كوشي ژاپني ها رو هم ندارند كه بگيم كم هوشند ولي با سخت كوشي برنده شده اند. اگر باهاشون جلسه داشته باشين و لازم باشه 10 دقيقه اضافه بمونند تا كار تموم و بسته بشه حاضر نمي شن و به خاطر اون 10 دقيقه بقيه ي جلسه رو به فردا موكول مي كنند. فكر كنم تنها رمز موفقيتشون تعداد زيادشون باشه و بس 8)
    پس چه جوري تو المپيادهاي رياضي و فيزيك هميشه مقام‌هاي اول رو مي‌برن؟
    تو رده‌بندي‌هاي آي كيو هم هميشه تو رده‌هاي بالا هستن (اول تا سوم)
    تو دنياي باستان هم هر چي اختراع شده سرشو كه بگيري مي‌رسي به چين

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط 2004 نمایش پست ها
    پس چه جوري تو المپيادهاي رياضي و فيزيك هميشه مقام‌هاي اول رو مي‌برن؟
    تو رده‌بندي‌هاي آي كيو هم هميشه تو رده‌هاي بالا هستن (اول تا سوم)
    تو دنياي باستان هم هر چي اختراع شده سرشو كه بگيري مي‌رسي به چين
    شرمنده كه آف تاپیكه ولی مجبورم جواب بدم.

من نگفتم همه ی چینی ها خنگند. اتفاقن جزو باهوش ترین ملت جهان هستند. تعداد زیادی از استادان ریاضی و فنی آمریكا هم چینی هستند. گفتم مهندساشون برعكس مهندسای ایرانی خنگن. چون توی ایران از قدیم آدمای باهوش می رفتند رشته ی ریاضی و بعد فنی و آخر جدولی ها به رشته های انسانی و اقتصاد و ... می رفتند ( به كسی توهین نشه خدای ناكرده) ولی احتمالن توی چین وضع مهندسا خوب نبوده باهوشا لابد به سراغ رشته های دیگر می روند.

این رو هم فراموش نكنیم كه 4/1 مردم دنیا چینی اند ( شوخی نیت ها) خوب معلومه توی 1 میلیارد نفر آدم آمار و احتمالات رو هم كه در نظر بگیرید چند هزار تا نابغه پیدا می شه دیگه.:biggrin:
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    فرهاد حسيني

صفحه 8 از 22 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین