صفحه 3 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 21 تا 30 , از مجموع 129
Like Tree65تشکر

موضوع: دوربین تا سقف 260 هزار تومن چی پیشنهاد می کنید؟

كاربر همراه unforgiven آواتار ها
    تشکر کرده
    2691

پیش فرض پاسخ: دوربین تا سقف 260 هزار تومن چی پیشنهاد می کنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza76622201 نمایش پست ها
    دوست عزيز ، من نه مغازه دارم و ن...
    ...با آرزوي موفقيت براي همه.
    دوست عزیز اگه برای شما مقایسه سایتها خیلی مهم است بد نیست به سایت زیر که مرجع بسیاری از عکاسان و حتی بسیاری از دوستان در این سایت است مراجعه کنید تا دلایل اصلی رد یا تصدیق یک دوربین را به خوبی متوجه شوید . تنها با دیدن یک عکس در مانیتور نمی توان نظر قطعی در مورد یک دوربین داد. در سایت زیر دوربینهای سوپرزوم مورد برسی قرار گرفته و می بینیم که نیکون بنا به دلایلی که اورده شده حضور ضعیفتری نسبت به دیگر رقبای خود داره:
    باطری ضعیف نویز در ایزوهای بالا مشکله فوکوس در حالت تله و فلاش ضعیفتر از جمله مواردی است که در این سایت اشاره شده.

کد:
    http://www.dpreview.com/reviews/Q109superzoomgroup/
    شما احتمالا بدلیل اینکه به تازگی به جمع اعضا این فروم پیوستید با جو این فروم آشنا نیستید. اینجا یک فروم تخصصی است و جناب فرهاد از اساتید این فروم محسوب می شوند و اگر نظری میدهند از رو ی تعصب نیست بلکه از روی تجربه ایشان در زمینه عکاسی است و درست نیست چنین بی مهابا با قضیه روبرو شید. بنده خودم از تجربیات همین اساتید و عرایضشان که چندین سال است در این فروم ذکر می شود و مرجع کاملی است برای امثال بنده که به تازگی وارده دنیای عکاسی شده اند ,استفاده کردم و دوربینی را خریدم و از انتخابم بسیار خرسند م و این را مدیون تمامی دوستان و عزیزانی میدانم که در این فروم فعالیت می کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdip نمایش پست ها
    دوست عزیز سایان جان
    در مورد sx110 به این نکته دقت کن که این مدل چشمی یا همون view finder چه از نوع الکترونیک و چه از نوع اپتیکال نداره و این مورد در نور روز و بیرون از خانه خیلی مهمه چون نور شدید باعث میشه نتونی از ال سی دی به وضوح تصویرت رو ببینی . تازه رنج لنز این دور بین از 36 شروع میشه تا 360 در حالی که s2000hd فوجی از 27 تا 414 است و تنظیمات کامل دستی هم داره ضمن اینکه فیلم برداری hd و چشمی الکترونیک هم داره. دیگر تصمیم با خود شماست . امیدوارم هر دوربینی میخرید نهایت استفاده و لذت رو ازش ببرید .
    راستی قیمت sx110 روز 29 اسفند 87 از 275 هزار تومان به بالا بود الان نمیدونم چطوریه.
    چشمی اپتیکال اینگونه دوربینها اگر دقت کرده باشید در راستای لنز دوربین قرار نگرفته بنابراین با خطا در کادربندی مواجه هستید و بودن و نبودن آن در این رده از دوربینها خیلی حیاتی به نظر نمی رسه

ویرایش توسط unforgiven : Tuesday 14 April 2009 در ساعت 18:15
    sayan.digit تشکر می‌کند.
    حمید رضا مهجوری

Lumix DMC-FZ28 + EOS 50D + EFS 10-18 STM +EF100mm macro 2.8

كاربر بسیار فعال
    مقام اصلی ماگوشه خراباتست-خداش خیردهادآنکه این عمارت ک
    تشکر کرده
    1927

اگر عكسي دستكاري نرم افزاري بشه ديگه در جزئيات نام شركت سازنده ، خصوصيات تنظيماني عكس گرفته شده و ... رو نخواهيد ديد. تمام عكسهايي كه در اين سايت هست با مشخصات كامله
    اگر ملاک شما در مورد دستکاری شدن یا نشدن عکس ها این مورده , باید بگم اشتباه بزرگی رو مرتکب شدید. من میتوانم عکس رو چنان برای شما ویرایش کنم که با نسخه اصلی اون زمین تا آسمان متفاوت باشه اما هیچ تغییری در مشخصات عکس بوجود نیاد

اینها به کنار . برنامه های بیشماری داریم که میتونند اطلاعات یک عکس رو به عکس دیگه الصاق کنند

==========

اگر قرار باشه كه بخواين عكس رو در سايز واقعي ببينيد مثلا يك عكس 10 مگاپيكسلي بايد با يك مانيتور بالاي 40 اينچ ديده بشه
    شما در مانیتور 2 اینچی موبایل هم میتونید عکس رو در اندازه صد در صد ببینید. اینجا منظور این نیست که همه عکس رو یکباره با هم ببینیم . بلکه مقصود در حالت بزرگنمایی 1:1 است

=========

از طرفی دوربین های نیکون P80 و کنون A1100 اصلا در یک محدوده قیمت نیستند که شما دارید اونا رو با هم مقایسه میکنید
    نیکون پی 80 قیمتی حدود 340 تومن داره در حالی که کنون آ 1100 در حدود 220 هزار تومنه . تا جایی هم که من میدونم نیکون پی 80 فوکوس خیلی گیجی داره

اینها حتی از نظر اندازه و کاربرد هم با هم قابل مقایسه نیستند
    در واقع ابتدا باید نوع کاربری مشخص شود و بعد توصیه به خرید دوربین کرد
    دوربین H50 هم از نظر قیمت در محدوده پیشنهادات این تاپیک قرار نمیگیرد
    H10 هم تا جایی که من میدانم دارای فوکوس دستی کامل نیست
    ==========

متاسفانه نهايت همه بحثهايي كه از روي تعصب بيان بشه به اينجا ختم مي شه كه از كجا معلوم كه اين سايت طرفدار فلان مارك نباشه و .... هزاران حرف اين تيپي!!!
    از صحبت های شما به راحتی میشود فهمید که علی رغم ادعای بی طرف بودن , شما مشتاق و در واقع عاشق نیکون هستید. وقتی شما نیکون دی 60 رو با کنون 5 دی مارک 2 مقایسه میکنید ( یعنی کاری که حتی سر سخت ترین طرفدار نیکون هم انجام نداده ) دیگر تکرار اینکه من بی طرف هستم , خیلی جالب نیست . و از طرفی وقتی عمق میدان زیادتر دوربین دی 60 و در نتیجه واضح تر بودن موها رو به حساب با کیفیت تر بودن دی60 نسبت به 5دی مارک 2 میذارید , به نظر م بهتره کمی در مطالعات و نتیجه گیری ها و توصیه هاتون تجدید نظر کنید

==========

در مورد اینکه چرا دوربین های کامپکت سونی خوش آب و رنگ به نظر میرسند و اینکه این مورد چه عیبی دارند قبلا بحث شده هر چند که در دوربین های کنون هم حالت Vivid برای خوش آب و رنگ کردن عکس ها موجوده ولی باز هم توصیه به این است که از این حالت ها استفاده نشود

==========

دوربین A1100 کنون دوربین خوبی نسبت به قیمت پرداختی است و برای کسانی که میخوان دوربینی آسان وقابل حمل داشته باشند گزینه مناسبی است. ( که اگر اشتباه نکنم این دوربین هم فوکوس دستی نداره ) این دوربین مثل همه کامپکت ها کنون در حالت Auto سعی میکنه مقدار ایزو رو در محدوده زیر 200 نگه داره . مگر اینکه کاربر حالت ایزو رو به High iso تغییر بده که در این صورت در شرایط عادی هم از ایزوی های بالای 200 استفاده خواهد کرد

==========

در کل من هم نظرم روی sx110 و با قیمتی در حدود 265 تومنه
    البته دوربین A650 رو هم اگر پیدا کردید , دوربین خیلی مناسبی میدونم
    Erwin، Navids، parsa_photo و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

با سلام
    من هم پيشنهاد مي كنم دوربين SX110 رو بخري ، خيلي بررسي كردم و به اين نتيجه رسيدم كه تو اين رنج قيمت مناسبه اين دو تا لينك رو هم ببين تا مطمئن بشي
    http://www.dpreview.com/reviews/Q408enthusiastgroup/

اين يكي درباره SX100 كه يك مدل قبل SX110 هست كه نمونه هاي زيادي از عكس و فيلم با اين دوربين رو داره:
    http://www.dcresource.com/reviews/ca..._sx100-review/

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

جناب reza76622201 :

سعه صدر دوستان را جدی بگیرید. قانونی وجود ندارد که هیچ کس نباید اشتباه کند اما اگر کسی علیرغم توصیه‌های مکرر دیگران، بر اشتباهاتش پافشاری کند و یافته‌های غلط خود را به عنوان توصیه در اختیار دیگران بگذارد، و چنین نتایجی بگیرد:

اگر قرار باشه كه بخواين عكس رو در سايز واقعي ببينيد مثلا يك عكس 10 مگاپيكسلي بايد با يك مانيتور بالاي 40 اينچ ديده بشه كه هنوز همچين مانيتوري توليد نشده. اما اگر با مانيتور Samsung Syncmaster T220P آشنايي داشته باشيد مي دونيد كه رزولوشن اون 1200*1920 هست و دايناميك كنتراست اون هم 1:50000 هست!!! اين بالاترين رزولوشني هستش كه توي مانيتورهاي حال حاضر موجود در بازار وجود دارهو اين مانيتور منحصربفرد در بازار ايران حرف اول رو مي زنه و در دنيا هم جزء بهترينهاست. يعني اينقدر عكس با كيفيت و دقت بالا نمايش داده مي شه كه جزئيات عكس رو مي تونين به راحتي رويت كنيد(اگر با اين مانيتور كار كرده باشيد بعيد مي دونم اين مساله رو تاييد نكنيد). وقتي كه شما با چند درجه زوم كردن بتونين جزئيات عكس رو ببينيد و مقايسه عكسهاي دو دوربين كاملا قابل بيان و محرز بشه ديگه نيازي به زوم بيشتر و سايز بزرگتر نيست عزيز. در هر صورت عكسهاي گرفته شده از يك محيط در يك زمان و حالت عكاسي در سريهاي P نيكون و iXUS كنون در ايزوهاي يكسان در 95% موارد حاكي از برتري Nikon بود.
    آنگاه دیگر جایی در این فروم نخواهد داشت.
    sayan.digit تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

كاربر جديد sayan.digit آواتار ها
    تشکر کرده
    48

از تمامی شما عزیزان که منو در خرید دوربین راهنمایی کردید سپاسگذارم!!

کمک فوق العاده ای به من در انتخاب یه دوربین و ملاک قرار دادن آن کردید!!

امیدوارم بتونم محبت های شمارو جبران کنم!

کوچیک همه تون!

سایان
    Delbaz تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    48

درود!!

اساتید آشنا به قیمت روز!!

دوربین Canon A590Is نو + یک جفت باطری دوراسل شارژی + کیف مخصوص دوربین + سه پایه + رم 2 گیگ برای دوربین+ گارانتی یک ساله ایده آل(دوربین) به قیمت 200 تومن مناسبه؟؟ من هرچی گشتم کمتر جایی این مدل و داشت! فقط یه جا تونستم گیر بیارم که اونم آشنا بود!! دوربین و جلوی خودم باز کرد! آیا با این لوازم متعلقه ، مبلغ 200 هزارتومن مناسبه؟؟

كاربر آشنا parsa_photo آواتار ها
    تشکر کرده
    148

200 هزار تومان؟ به نظر من كه خوب است.البته دخالت و جسارت نباشد.
    sayan.digit تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط sayan.digit نمایش پست ها
    درود!!

اساتید آشنا به قیمت روز!!

دوربین Canon A590Is نو + یک جفت باطری دوراسل شارژی + کیف مخصوص دوربین + سه پایه + رم 2 گیگ برای دوربین+ گارانتی یک ساله ایده آل(دوربین) به قیمت 200 تومن مناسبه؟؟ من هرچی گشتم کمتر جایی این مدل و داشت! فقط یه جا تونستم گیر بیارم که اونم آشنا بود!! دوربین و جلوی خودم باز کرد! آیا با این لوازم متعلقه ، مبلغ 200 هزارتومن مناسبه؟؟
    من ديروز جمهوري بودم ، a590is ايده آل حدوداً بين 120 تا 140 تومان بود(البته من دنبال اين دوربين نبودم فقط چند جا قيمت كردم) . در كل به نظرم زياد مناسب نيست چون بقيه تجهيزاتي كه گفتي مجموعاً 40 تومن هم نميشه.
    پيشنهاد مي كنم تو خريد دوربين ، دوربين رو از يك جا بخري و بقيه تجهيزات رو از جاي ديده . معمولاً مغازه هايي كه دوربين رو ارزان اعلام مي كنند رم و تجهيزات رو خيلي گرون مي فروشن.
    sayan.digit تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    48

نقل قول نوشته اصلی توسط babakwd نمایش پست ها
    من ديروز جمهوري بودم ، a590is ايده آل حدوداً بين 120 تا 140 تومان بود(البته من دنبال اين دوربين نبودم فقط چند جا قيمت كردم) . در كل به نظرم زياد مناسب نيست چون بقيه تجهيزاتي كه گفتي مجموعاً 40 تومن هم نميشه.
    پيشنهاد مي كنم تو خريد دوربين ، دوربين رو از يك جا بخري و بقيه تجهيزات رو از جاي ديده . معمولاً مغازه هايي كه دوربين رو ارزان اعلام مي كنند رم و تجهيزات رو خيلي گرون مي فروشن.
    wooooooooooow!!
    من امروز صبح باید برم جمهوری گوشیمو بفروشم!! اگه به پستم خورد با این قیمت حتما می خرم!!!

كاربر جديد masnes آواتار ها
    تشکر کرده
    10

سلام. من نمیدونم این جایی که دارم پست میدم درسته یا نه. بهر حال اگر کمکم کنید ممنون میشم.
    بین این 4 تا دوربین موندم کدوم رو بگیرم:
    Canon IXUS 110 IS
    قیمت با گارانتی:۲۸۳,۰۰۰ تومان
    قیمت گارانتی متفرقه:۲۷۵,۰۰۰ تومان

Canon A2100 IS
    قیمت با گارانتی:۲۴۰,۰۰۰ تومان
    قیمت گارانتی متفرقه:۲۳۵,۰۰۰ تومان

SONY W290
    قیمت با گارانتی :۲۹۵,۰۰۰ تومان
    قیمت گارانتی متفرقه:۲۸۸,۰۰۰ تومان

Samsung NV24 HD
    قیمت با گارانتی :۲۸۰,۰۰۰ تومان

یکم عجله هم دارم
    یه مدت با Canon A590 IS کار کردم خیلی خوب بود، با Panasonic TZ11 هم کار کردم فوق العاده بود ولی خودم کلا 590 رو بیشتر دوست داشتم!
    ویرایش توسط Nader Kohansal : Saturday 17 October 2009 در ساعت 16:27
    Chik تشکر می‌کند.

صفحه 3 از 13 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 ... آخرینآخرین