صفحه 437 از 689 نخستنخست ... 337 387 427 433 434 435 436 437 438 439 440 441 447 487 537 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 4,361 تا 4,370 , از مجموع 6884
Like Tree33617تشکر

موضوع: شايعات يا واقعيات

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil Qoddusi نمایش پست ها
    من امیدوارم سیستم فروش هر دو شرکت کنن و نیکون به این سمت نرفته باشه که فرضا 70دی و دی7100 محصولات high end رده کراپدار باشه و مثلا شما برای داشتن سیستم فوکوس قوی تر ارزانترین گزینه مارک3 باشه.اتفاقی که متاسفانه داره میوفته و به ناچار مصرف کننده شیفت داده می شه به پرداخت قیمت بیشتر به همراه احساس رضایت کامل!

نمی دونم موفق به انتقال منظورم شدم یا نه
    در مورد D7100 دیگه این حرف شما صادق نیست و سیستم فوکوس این دوربین همون سیستم فوکوس دوربین های رده بالاترشه و حتی بهتر از سیستم فوکوس D600 هست. در مورد کنن هم همچنان دوربین 7D یا احتمالا به زودی 7DII برای کسانی که سیستم فوکوس بهتر نیاز دارند وجود داره!
    M. Beyrami، M.Nouri و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    در مورد D7100 دیگه این حرف شما صادق نیست و سیستم فوکوس این دوربین همون سیستم فوکوس دوربین های رده بالاترشه و حتی بهتر از سیستم فوکوس D600 هست. در مورد کنن هم همچنان دوربین 7D یا احتمالا به زودی 7DII برای کسانی که سیستم فوکوس بهتر نیاز دارند وجود داره!
    همانند7100 کنون هم سیستم فوکوس پیشرفته ای را برای 70D تدارک خواهد دید. اگر بنا بود یک دوربین کراپدار بابدنه بزرگ تولید شود, فول فریم با بدنه کوچکتر تولید نمیشد.تقریبا d600جایگزین d300 هم به نوعی هست . تقریباحدود200دلاراختلاف قیمت دارند.
    Arash Sh تشکر می‌کند.

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

به نظر من هنوز احتمال معرفی D400 و 7DII وجود داره که البته جامعه هدف اون بیشتر عکاسان ورزشی(مخصوصا ورزش هایی مثل فوتبال و سایر ورزشهایی که فاصله با سوژه زیاد هست و معمولا از دوربین کراپ دار به جهت ضریب 1.5 و 1.6 استفاده میکنن) و عکاسان حیات وحش هست که هرچه سیستم فوکوس قویتر باشه و سرعت عکاسی بیشتر کارشون آسونتر میشه.....

شخصا فکر میکنم این دو دوربین با سیستم فوکوسی قوی و سرعت عکاسی پیاپیی نزدیک به بالاترین مدلهای فول فریم نیکون و کنون مثل 1D و D4 یعنی بالای 9 فریم بر ثانیه وارد بازار بشن.....

* : چه عیبی داره که قیمت D400 و D600 یک اندازه باشد ، یکی سیستم فوکوس قویتر ، سرعت عکاسی بیشتر ، بدنه مستحکم تر و در کل امکانات بیشتر داشته باشه و یکی سنسور فول فریم اما با امکانات کم داشته باشه......
    اینا دو بازار هدف متفاوت دارن ،مهم اینه که هر کدوم بنا به نیاز عکاس هدف ساخته شده .....

در مورد 7DII و 6D هم دقیقا همین نظر رو دارم .

ّ
    auditore و hosein60 تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Soheil Qoddusi آواتار ها
    تشکر کرده
    1639

چون عینا سیستم فوکوس دی7000 روی دی600 کپی شده من خوشحال باشم که دوربینی که امسال تولید شده(دی7100 با فرض به عنوان بهترین دوربین کراپدار) سیستم فوکوس بهتری از رده های بالاتر داره؟!خب همین 51 نقطه رو که من 4 سال پیش روی دی300 اس داشتم!اینجا شما به من بگو اون بدنه ی خوش دست, خوش ساخت و سیل کجا رفته؟

اون زمان شما یا دی90 میخریدی یا دی300(سنسور مشترک) حالا شده دی5200 و دی7100 و من به شخصه دوست دارم اون بادی های قوی و تانک!رو دوباره ببینم اما مشخصات دوربین های جدید نشان می دهد به جز کوچک شدن بدنه(شاید کیفیت ساخت و سیل) در بقیه موارد کمبودی نیست که نیاز به بادی رده بالاتر احساس شود.
    ویرایش توسط Soheil Qoddusi : Saturday 29 June 2013 در ساعت 19:19
    lamagra، jahangir، illidan و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

دوربین های بدون لنز چوبی

دو طراح اسلوانیایی دوربین‌های ساده بدون لنزی طراحی کرده‌اند که از چوب شاه بلوط و درخت افرا ساخته شده و تکه‌های آن صرفا با آهن ربا به هم متصل شده است.
    دوربین سوراخ سوزنی، دوربین عکاسی ساده‌‌ای است که لنز ندارد و نور از سوراخ کوچکی وارد آن می‌شود. در این نوع دوربین‌ها عمق میدان بی‌نهایت بوده و تمام تصویر فوکوس می‌شود. دوربین سوراخ ‌سوزنی در اصل، جعبه یا اتاقکی است که فقط روی یکی از سطوح آن روزنه‌ای ریز، وجود دارد و عبور نور از این روزنه باعث می‌ شود که تصویری نسبتا واضح اما به صورت وارونه در سطح مقابل آن ایجاد شود.
    لینک خبر: تولید دوربین‌های بدون لنز چوبی

با سلام
    بیشتر جنبه طنز داره..
    امیدوارم جای درستی برای این خبر انتخاب کرده باشم، در غیر اینصورت لطفا منتقل گردد.

عرض ادب و احترام
    saeed2vfx و kiavash تشکر می‌کنند.

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    دوربین های بدون لنز چوبی

دو طراح اسلوانیایی دوربین‌های ساده بدون لنزی طراحی کرده‌اند که از چوب شاه بلوط و درخت افرا ساخته شده و تکه‌های آن صرفا با آهن ربا به هم متصل شده است.
    دوربین سوراخ سوزنی، دوربین عکاسی ساده‌‌ای است که لنز ندارد و نور از سوراخ کوچکی وارد آن می‌شود. در این نوع دوربین‌ها عمق میدان بی‌نهایت بوده و تمام تصویر فوکوس می‌شود. دوربین سوراخ ‌سوزنی در اصل، جعبه یا اتاقکی است که فقط روی یکی از سطوح آن روزنه‌ای ریز، وجود دارد و عبور نور از این روزنه باعث می‌ شود که تصویری نسبتا واضح اما به صورت وارونه در سطح مقابل آن ایجاد شود.

با سلام
    بیشتر جنبه طنز داره..
    امیدوارم جای درستی برای این خبر انتخاب کرده باشم، در غیر اینصورت لطفا منتقل گردد.

عرض ادب و احترام

دوست عزیز این ها همون دوربین های قدیمی پین هول هستند. که هنوزم بعضی عکاسان بعضی وقتها استفاده میکنن و البته من شنیدم به کماندوهای ارتش هم ساختن و طریقه استفاده این دوربین رو یاد میدن برای استفاده نظامی در موارد خاص
    ME، ahmad.abaee، Moty و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ahmad.abaee آواتار ها
    تشکر کرده
    3154

نقل قول نوشته اصلی توسط S_Mahdi نمایش پست ها
    دوربین های بدون لنز چوبی

با سلام
    بیشتر جنبه طنز داره..

عرض ادب و احترام
    همونطور که صابر گفت این دوربینها اتاق تاریک هستند که اصل و اساس عکاسی رو شکل میدن . دوربینهای این مدلی رو هم پین هول میگن و در همین دوره هم کاربرد خودشون رو دارن .
    نگاه کنید به نمایشگاه "تهران،بدون تاریخ" آقای مهاجر تا ببینید با این ابزار میشه هم خیلی جدی عکاسی کرد .

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

Smile D400 و 7DII

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها
    به نظر من هنوز احتمال معرفی D400 و 7DII وجود داره که البته جامعه هدف اون بیشتر عکاسان ورزشی(مخصوصا ورزش هایی مثل فوتبال و سایر ورزشهایی که فاصله با سوژه زیاد هست و معمولا از دوربین کراپ دار به جهت ضریب 1.5 و 1.6 استفاده میکنن) و عکاسان حیات وحش هست که هرچه سیستم فوکوس قویتر باشه و سرعت عکاسی بیشتر کارشون آسونتر میشه.....

شخصا فکر میکنم این دو دوربین با سیستم فوکوسی قوی و سرعت عکاسی پیاپیی نزدیک به بالاترین مدلهای فول فریم نیکون و کنون مثل 1D و D4 یعنی بالای 9 فریم بر ثانیه وارد بازار بشن.....

* : چه عیبی داره که قیمت D400 و D600 یک اندازه باشد ، یکی سیستم فوکوس قویتر ، سرعت عکاسی بیشتر ، بدنه مستحکم تر و در کل امکانات بیشتر داشته باشه و یکی سنسور فول فریم اما با امکانات کم داشته باشه......
    اینا دو بازار هدف متفاوت دارن ،مهم اینه که هر کدوم بنا به نیاز عکاس هدف ساخته شده .....

در مورد 7DII و 6D هم دقیقا همین نظر رو دارم .

ّ
    همونطور که در چند پست قبلتر هم اشاره کردم بر خلاف نظر خیلی از دوستان هنوز معتقدم که D400 و 7DII در راه هستن....

ظاهرا در دو ماه آينده خبر هايي از معرفي محصولات جديد نيکون خواهد بود، در دو موج ....

موج اول معرفي محصولات مرتبط با نيکون1 ...

موج دوم به احتمال زياد معرفي 3 محصول مرتبط با DSLR که دوربين آن احتمالا D400 و دو لنز 300F/4 و يک لنز زوم DX جديد به عنوان لنز کيت به همراه D400 ...

نظر شخصي:با توجه به اينکه دوربين سطح بالايي مي خواد معرفي شه بحث آپديت 18-55 منتفي هست و بايد ببينيم بين 18-135 جديد و 18-105 VRII و 16-85 F/4 کدومشون معرفي خواهد شد؟؟؟؟

کد:
    http://nikonrumors.com/2013/07/09/new-wave-of-nikon-announcements-coming-in-augustseptember-d400-a-possibility.aspx/

و همچنین خبر هایی هست از احتمال معرفی 7DII در ابتدای سال 2014 و یا حتی شاید زودتر در صورت معرفی D400 ......

کد:
    http://www.canonrumors.com/2013/07/canon-eos-7d-mark-ii-in-2014-cr2/
    Persian، Mashhadi Vahid، Rouzbeh Ehsani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

تیم Magic Lantern اعلام کرد که مشغول ایجاد یک قابلیت جدید بر روی 5D MKIII (و 7D) هست که باعث افزایش 3 stop به دینامیک رنج این دوربین خواهد شد ! (در کل 14 stops)
    جزئیات:

From Magic Lantern
    The Magic Lantern team is letting the world know that they are at the beginning of a new function for the 5D Mark III and EOS 7D. Apparently they’ve figured out a way to boost dynamic range by 3 stops by using a new way of making a photograph by using ISO 100 for some of the vertical lines and ISO 1600 for the rest of it. Sounds wild to us, not sure how they’re doing that. There will be a process to combining the lines of 100/1600 ISO to give you the full resolution file.
    From Alex at ML
    Works for both photos and raw videos on Canon EOS 5D Mark III. On Canon EOS 7D, photo only (since it can’t do raw video

What are the benefits? more dynamic range less shadow noise

The functionality was not really in Canon firmware, but in the chip that samples the sensor. Canon firmware does not make any use of it they just set both ISO “registers” to the same value. It was implemented on the hardware side though (and that’s why it works only on these 2 cameras, because only they have two ISO amplifiers

CR
    MZITech، usef، Nima Sadigh و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    تیم Magic Lantern اعلام کرد که مشغول ایجاد یک قابلیت جدید بر روی 5D MKIII (و 7D) هست که باعث افزایش 3 stop به دینامیک رنج این دوربین خواهد شد ! (در کل 14 stops)
    جزئیات:

CR
    مجیک لنترن بیش از 2 ماهه که داینامیک رنج mark iii رو 1080p به 14 استاپ رسونده البته در فیلمبرداری raw اما در عکاسی بحثش فرق داره و اینکه همین magiclantern همیشه و از همون ابتدا با دوربین 7d مشکل داشت...پروسسور این دوربین به نحویه که مثل 5d ,550,60d و غیره حک نمی شه.
    Ali.H تشکر می‌کند.